Přejít na obsah


Fotka

Kalendář temnakomora.cz 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
462 odpovědí na toto téma

#351 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 4 únor 2013 - 20:12:23

Taky vše dorazilo. Děkuji. Kalendář se moc povedl. ;-)
  • 0

#352 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 4 únor 2013 - 20:30:43

Krásnej kalendář Tazi, i všichni co jste přispěli. Asi to ode mě není moc objektivní, protože jsem taky vyšel a mám z toho radost, ale je potěšení jím listovat. I na léto jste ty obrázky hezky vybrali, z té hromady černoty to byla určitě dřina. Povedlo se to moc, škoda že je už únor.


To je škoda, pro letošek si na to nechám víc času, a fotky na 2014 začnu aktivně sbírat už od dubna.
  • 0

#353 MICHAL

MICHAL

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 337 příspěvků(y)
Reputace: 55

Publikováno 4 únor 2013 - 22:53:22

Co všechno ty lidi nenafotěj. A takhle se rodí umění, nebo né? Tazi jseš dobrej!
  • 0

#354 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 4 únor 2013 - 23:20:36

Co všechno ty lidi nenafotěj. A takhle se rodí umění, nebo né? Tazi jseš dobrej!


Kalendar nemel byt o umeni ale spis takovej prurez tim co foti lidi z temnekomory.
  • -1

#355 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 5 únor 2013 - 09:30:45

Ahoj Tazi,
došlo mi upozornění, že to mám (konečně) zaplaceno. Tak doufám, že při tom všem shonu najdeš i tu moji obálku se zbylými fotkami a odešleš spolu :-). Ale napíšu v SZ jinou adresu, do naší normální schránky by se to nevešlo...
  • 0

#356 MICHAL

MICHAL

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 337 příspěvků(y)
Reputace: 55

Publikováno 5 únor 2013 - 09:34:38

Nikdy mne neber vážně, já to taky nedělám!
  • 0

#357 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 5 únor 2013 - 10:50:16

K mému předešlému - jelikož uváděný mail pro SZ nefunguje, tak to ruším, tedy adresa stejná, doklušu na poštu. :???:
  • 0

#358 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 5 únor 2013 - 11:16:00

Ahoj Tazi,
došlo mi upozornění, že to mám (konečně) zaplaceno. Tak doufám, že při tom všem shonu najdeš i tu moji obálku se zbylými fotkami a odešleš spolu Vložený obrázek. Ale napíšu v SZ jinou adresu, do naší normální schránky by se to nevešlo...


Je to už poslané a do schránky se nevejde ani samotný kalendář, balím to do velké kartonové obálky.
  • 0

#359 matas

matas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 153 příspěvků(y)
  • LocationÚjezd nad Lesy
Reputace: 19

Publikováno 5 únor 2013 - 12:28:34

Kalendář dorazil v pořádku, děkuji. Velice dobrá práce.
  • 0

#360 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 5 únor 2013 - 17:59:24

Musím jen opakovat to co kolegové-NÁDHERA! Vyšlo to myslím fakt dobře a je nádhera v tom listovat! TAZI-díky,díky,díky!!!
  • 0

#361 Black

Black

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 167 příspěvků(y)
  • LocationOtrokovice
Reputace: 47

Publikováno 5 únor 2013 - 19:36:53

Tazi platí ten mail, který máš uveden v kontaktu ? Posílal, jsem ti zprávu, ale jednou se mi to vrátilo jako nedoručitelné.
  • 0

#362 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 5 únor 2013 - 20:32:53

Tazi platí ten mail, který máš uveden v kontaktu ? Posílal, jsem ti zprávu, ale jednou se mi to vrátilo jako nedoručitelné.


Jo plati.
  • 0

#363 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 5 únor 2013 - 20:52:46


Ahoj Tazi,
došlo mi upozornění, že to mám (konečně) zaplaceno. Tak doufám, že při tom všem shonu najdeš i tu moji obálku se zbylými fotkami a odešleš spolu Vložený obrázek. Ale napíšu v SZ jinou adresu, do naší normální schránky by se to nevešlo...


Je to už poslané a do schránky se nevejde ani samotný kalendář, balím to do velké kartonové obálky.


Díky, poklušu na poštu, ale rád! Jinak se mi na uvedený mail taky nepodařilo s poštou dostat - nefungovala?!
  • 0

#364 veverka07

veverka07

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 125 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 20

Publikováno 5 únor 2013 - 21:03:49

Dnes dorazily dva kousky. Děkuji
  • 0

#365 Adamantan

Adamantan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 5 únor 2013 - 21:44:37

Dnes jsem na poště vyzvedl kalendář. Musím vyseknout hlubokou poklonu TAZovi, jako duchovnímu otci a hlavnímu hybateli projektu, ale i všem autorům, kteří do kalendáře přispěli. Jedním slovem paráda.
Díky!
  • 0

#366 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 5 únor 2013 - 23:54:13

Děkuji za projevy uznání. Našli jste už některé vtipně umístěné snímky?
  • 0

#367 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 6 únor 2013 - 00:22:33

Máš-li na mysli třeba Podzimní stádo v březnu, Májku či kukuřici v dubnu nebo Předjaří v srpnu, tak to je jistě úsměvné, ale řekl bych, že moc jiných možností asi nebylo.
Ale na ty fotky se stejně myslím díváme bez ohledu na to, ve kterém týdnu jsou umístěné. Seřazené jsou fajnově :)
Třeba příští rok, pokud se podaří nějaký ten předstih a sejde se toho i víc na výběr, bude se to sestavovat jinak. Co třeba si dát malou podmínku, aby uchazeč zaslal nejméně 4 snímky a každý zařadil do jiného ročního období. Nebo případně že bys vyhlásil jaké roční období máš nenaplněné ...

A nebo jsem s tou vtipnou kaší úplně vedle ? :D
  • 0

#368 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 6 únor 2013 - 00:33:08

Máš-li na mysli třeba Podzimní stádo v březnu, Májku či kukuřici v dubnu nebo Předjaří v srpnu, tak to je jistě úsměvné, ale řekl bych, že moc jiných možností asi nebylo.
Ale na ty fotky se stejně myslím díváme bez ohledu na to, ve kterém týdnu jsou umístěné. Seřazené jsou fajnově :)
Třeba příští rok, pokud se podaří nějaký ten předstih a sejde se toho i víc na výběr, bude se to sestavovat jinak. Co třeba si dát malou podmínku, aby uchazeč zaslal nejméně 4 snímky a každý zařadil do jiného ročního období. Nebo případně že bys vyhlásil jaké roční období máš nenaplněné ...

A nebo jsem s tou vtipnou kaší úplně vedle ? :D


úplně vedle nejsi, na výber moc nebylo, takže to umisťování je občas z nouze. Ale vedle jsi s vtipnou kaší, ta je jinde :)
  • 0

#369 daniel_linnert

daniel_linnert

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 95 příspěvků(y)
  • LocationKvasice
Reputace: 2

Publikováno 6 únor 2013 - 08:22:02

Ahoj, taky už mám krásný kalendářík na stole. Pěkně se tam vyjímá, děkuji. Fotky jsou pěkné ... i když některé bych určitě říznul jinak, někdy mi ty ořezy připadají trošku zvláštní, jakoby na těch fotkách chybělo to podstatné ...ale to je jen můj názor - jiné oko jinak vidí. Jinak určitě super práce!
  • 0

#370 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 6 únor 2013 - 08:23:31

Ahoj, taky už mám krásný kalendářík na stole. Pěkně se tam vyjímá, děkuji. Fotky jsou pěkné ... i když některé bych určitě říznul jinak, někdy mi ty ořezy připadají trošku zvláštní, jakoby na těch fotkách chybělo to podstatné ...ale to je jen můj názor - jiné oko jinak vidí. Jinak určitě super práce!


To už si musíš vyříkat s autory já fotky neořezával, to je z mého pohledu nepřípustný zásah do autorova díla.
  • 0

#371 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 6 únor 2013 - 08:45:55

úplně vedle nejsi, na výber moc nebylo, takže to umisťování je občas z nouze. Ale vedle jsi s vtipnou kaší, ta je jinde :)

Ještě tu vidím 44.týden - to jsem se i pousmál :lol: :mrgreen:, hned dva dny k jásotu. -_-

I když pro mne ten týden končí dobře, ale proč, to zas nebudu prozrazovat já...
  • 0

#372 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 6 únor 2013 - 10:43:17

Tazi, v roztrzitosti jsem u platby za kalendar vyplnil castku stejnou jako VS. Takze prijde 370 Kc s VS 370.
Slo by preplatek pouzit jako prodlouzeni predplatneho a drobky nechat na provoz TK?

Omlouvam se za komplikace :-(
  • 0

#373 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 6 únor 2013 - 10:51:39

Tazi, v roztrzitosti jsem u platby za kalendar vyplnil castku stejnou jako VS. Takze prijde 370 Kc s VS 370.
Slo by preplatek pouzit jako prodlouzeni predplatneho a drobky nechat na provoz TK?

Omlouvam se za komplikace :sad:


ok s tím si poradím.
  • 0

#374 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 6 únor 2013 - 10:54:05

Dekuju.
  • 0

#375 OndrasLB

OndrasLB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 336 příspěvků(y)
  • LocationLiberec, Mladá Boleslav
Reputace: 66

Publikováno 6 únor 2013 - 18:45:38

Taky se připojuju k pochvalným reakcím, je to skvělej počin - jak nápadem, tak realizací ;)
  • 0

#376 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 6 únor 2013 - 23:17:09

Z temné podstavy září bílé logo TK, uvnitř jeden nápad černobílý za druhým! Krásná práce graficky, fotky potěšující, myslím, že to byl skvělý nultý ročník. Jen - mohlo to být číslováno, to by bylo ještě sběratelsky zajímavější...
Díky tazi - po včerejším oznámení to mám z té dálky hned druhý den!! Nevídaná rychlost Balíku do ruky! Díky za nápad to podniknout, realizaci i odeslání - skvěle zabaleno :-)
  • 0

#377 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 7 únor 2013 - 08:34:59

Tazi, v roztrzitosti jsem u platby za kalendar vyplnil castku stejnou jako VS. Takze prijde 370 Kc s VS 370.
Slo by preplatek pouzit jako prodlouzeni predplatneho a drobky nechat na provoz TK?

Omlouvam se za komplikace :sad:


Takže jsem ti prodloužil předplatné o dva roky a zbytek nechal být.
  • 0

#378 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 7 únor 2013 - 08:48:15

Huraaaaaa uz je taky doma
Byla to dobra ukazka jak u nas funguje posta - vsichni jste se radovali jak mate kalendare uz v pondeli. Me ale dorazil az ve stredu a jeste v natrzene obalce (obsah v pohode)
  • 1

#379 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 7 únor 2013 - 09:07:48

Huraaaaaa uz je taky doma
Byla to dobra ukazka jak u nas funguje posta - vsichni jste se radovali jak mate kalendare uz v pondeli. Me ale dorazil az ve stredu a jeste v natrzene obalce (obsah v pohode)


Může tě těšit, že jsi mezi 5% vyvolených, protože pošta údajně 95% doporučených zásilek doručuje následující pracovní den :)
  • 0

#380 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 7 únor 2013 - 15:32:49

Děkuji za projevy uznání. Našli jste už některé vtipně umístěné snímky?

Já našel "Pozůstalou" na dušičky! Skvělé!
  • 0

#381 zdenekcb

zdenekcb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)
  • LocationSlánsko
Reputace: 0

Publikováno 7 únor 2013 - 18:57:13

Dneska jsem si na poště vyzvedl kalendář. Děkuji,vážně se moc povedl :)
  • 0

#382 hajkys

hajkys

    Nováček

  • Předplatitel
  • 404 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 105

Publikováno 7 únor 2013 - 22:24:35

Tazi a autoři, díky moc, je to pěkné dílo. Doufám, že pár let vydrží, je to krásný album...
  • 1

#383 tricky

tricky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 224 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 359

Publikováno 10 únor 2013 - 12:28:26

Jsem přijel z hor a doma krásné dva kousky. Moc díky, především TAZovi!
  • 0

#384 resolut

resolut

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
Reputace: 404

Publikováno 10 únor 2013 - 13:56:13

Už se nemůžu dočkat, snad je již na cestě :)
  • 0

#385 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 10 únor 2013 - 14:51:24

Už se nemůžu dočkat, snad je již na cestě :)


Kdyby byl na ceste dosel by ti o tom email. Zrejme jeste neprisli penize.
  • 0

#386 resolut

resolut

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
Reputace: 404

Publikováno 10 únor 2013 - 18:25:35

Už se nemůžu dočkat, snad je již na cestě :)


Kdyby byl na ceste dosel by ti o tom email. Zrejme jeste neprisli penize.


Hm, tak platba nebyla odeslána, moje chyba, pardón.. Napravím..
  • 0

#387 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 10 únor 2013 - 21:36:52


Už se nemůžu dočkat, snad je již na cestě :)


Kdyby byl na ceste dosel by ti o tom email. Zrejme jeste neprisli penize.


Hm, tak platba nebyla odeslána, moje chyba, pardón.. Napravím..


Ok jak dorazi prijde ti email o odeslani.
  • 0

#388 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 11 únor 2013 - 09:10:01

6.týden


Obrázek z minulého týdne.
  • 0

#389 kolemjdouci

kolemjdouci

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 61 příspěvků(y)
  • LocationPce
Reputace: 72

Publikováno 11 únor 2013 - 18:31:31

Asi to bude znít divně, ale já mám ten kalendář pořád na úvodní stránce, ta fotka a typografie mě prostě baví. Asi si budu muset objednat další kalendář, který budu otáčet :-P
  • 0

#390 palomarcin

palomarcin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 100 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 6

Publikováno 12 únor 2013 - 17:49:45

Ak som chcel objednať zo svojho konta kalendáre na známeho českú adresu a účtuje mi to poštovné na Sk, čo s tým ?
  • 0

#391 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 13 únor 2013 - 08:41:39

Ak som chcel objednať zo svojho konta kalendáre na známeho českú adresu a účtuje mi to poštovné na Sk, čo s tým ?


Asi si budeš muset změnit adresu na čechy. Ideálně ať si kamarád objedná sám a nemusíme to řešit.
  • 0

#392 Okusdal

Okusdal

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 45 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 0

Publikováno 13 únor 2013 - 19:24:24

Zdravim, Tazi měl bych dotaz objednal jsem si kalendář, zaplatil jsem ho následně mi došel email o odeslání kalendáře mynulý týden ve středu. Dneska je úterý a kalendář v nedohlednu, mohl by ses prosím Tě mrknout na to jak to s ním vypadá??? Předem díky.
  • 0

#393 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 13 únor 2013 - 19:55:12

Je to velka doporucena zasilkla co se nevejde do schranky, takze se pravdepodobne vali na poste a s listkem se neobtezovali. Zitra ti dohledam cislo te zasilky.
  • 1

#394 Okusdal

Okusdal

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 45 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 0

Publikováno 13 únor 2013 - 20:47:01

Super dík za info, zkusim tam zavolat a poptat se na místní poště, kdyby se to hnulo dám vědět co a jak.
  • 0

#395 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 14 únor 2013 - 14:04:10

Upravil jsem obchod, aby mohli nakoupit i neregistrovaní.
  • 0

#396 Okusdal

Okusdal

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 45 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 0

Publikováno 14 únor 2013 - 21:12:11

Zdar Tazi, tak jsem obvolal tu poštu a prý se tam nic neválí, zkus prosím Tě dohledat to číslo zásilky ať do toho vnesem trochu světla, díky.
  • 0

#397 Okusdal

Okusdal

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 45 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 0

Publikováno 15 únor 2013 - 21:33:21

Ahoj tak kalendář dneska úspěšně došel, a musím říct že je to paráda, jen tak dál. Hlavně díky Tazi za to žes měl snahu tu situaci řešit a nakonec musím chválit kalendář se velmi povedl dle mého názoru.
  • 0

#398 Meesh

Meesh

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)
  • LocationBratislava
Reputace: 56

Publikováno 18 únor 2013 - 12:06:48

kalendár aj časopis objednané a zaplatené...teším sa až dorazia :)
  • 0

#399 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 20 únor 2013 - 14:25:02

Napadlo mě si dělat krátké poznámky k fotkám v kalendáři. Tedy žádná kritika, prostě jen pocity, vlastní pohledy či tak nějak. Takové laické oko, možná s příchutí hledání inspirace u prezentovaných snímků. Žádný rozbor, jen co mě při tom napadne. Snad se k tomu občas vrátím a rozšířím o další týdny. Přidá se někdo ?


Výběr první fotografie se vydařil náramně. I kdo netuší, co se skrývá pod názvem „temná komora“, je snad uveden do něčeho tajemného, dobrodružného, přitom krásného. Je to příjemná pozvánka vstoupit někam, kde půjdu-li dál, mohu poznat nepoznané nebo procházet místa důvěrně známá. V tomto případě také pohledem někoho jiného.


1. týden - bomba po silvestrovském probuzení J, docela odskok od úvodního prostředí. Ale on první týden v roce nebývá většinou takový, jak si jej vysníme. Zátiší jednoznačně evokující bujaré veselí předešlého, nebo snad očekávaného. Má-li tato volba nabudit nějaké očekávání věcí příštích (při pohledu na další fotografie), docela se povedlo.

2. týden - krásné, zádumčivé místo, v pozadí mírně zamlžené. I v druhém lednovém týdnu je možné taková místa navštívit. Chce to ale nebýt líný, proto i z tohoto pohledu tyto snímky mám rád a rád bych, kdyby se mi nějak podobné někdy podařily dostat alespoň na matnici.

3. týden - trochu tajemný záběr, včetně těch konstrukcí na okrajích. Přemýšlím, zda ten sloupek vlevo tam je potřeba vidět. Ale pěkné linie. Co se asi skrývá za plachtou ? Fajn expozice, zvlášť patrné na tom igelitu.

4. týden - pro mne neobvyklý záběr. V prvním pohledu mne to moc nezaujalo. Říkal jsem si – nějaký zvláštní svícen .. No ale ono je to něco jiného. Nevím co, nevím zda je to skládačka autora, nebo to takhle do sebe patří. Pěkné, zřetelné nasvícení. V hlavě mi to sice asi dlouho nezůstane …

5. týden - Tajemný ornament ve tvaru T. Ten nějak stále přitahuje oko. A k tomu ty sklony hlavních osob obsazení. Napadá mě – nemá to ještě kamaráda ? Vešli by se nad sebe

6. týden - krásná historie. Rád poslouchám swingovou melodii z let 30.-40. Příjemný doplněk

7. týden - tuhle spleť kořenů, když potkám, to je lákadlo. Naposled někdy na podzim, když je to trochu kryté barevným listím … také to bylo na podobném svahu, někde nad Vysokou Lípou ..
  • 0

#400 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 20 únor 2013 - 15:45:14

LuzJi - hezký počin, který u mne evokoval myšlenky jak to rozvinout. Ale nejdříve doplním - Úvodní stránka kalendáře - podle mne fakt SUPER, už to tady někdo říkal a já mám podobné pocity - rád se k ní vracím. Mám několik favoritů a klobouk dolů před autory.
Možná by nebylo špatné, aby někdo (no třeba právě Ty, když už jsi to začal) nahodil fotku týdne a k ní krátký komentář-pocit. A ostatní temnokomorníci by pak přidávali své pocity a autor i ostatní by z toho měli reflexi. Jak je známo, není nad dobře míněnou kritiku, zejména pro autora. Píšu to ze zištných důvodů, poslal jsem 3 fotky, TAZ vybral 2 a podle mne ta nejlepší se nezařadila. A asi k tomu byl důvod. Tak budu vděčný za každou kritickou poznámku a pohled jiných očí.
Tlachat teorie je vždy něco jiného než diskutovat nad fotkou, i když je blbá - ta přinese nejvíc poznatků.
Zdařec Luigi :shock:
P.S. Tak LuzJi začni už psát text pro pondělí 25.2. ... "tak je pondělí, obrátil jsem kalendář a co to nevidím... Milíře" :-P
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních