Přejít na obsah


Fotka

Nikon F-100


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
53 odpovědí na toto téma

#51 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 15 únor 2023 - 15:50:44

No, kdybys chtěl, tak bych nabídl F100 - kupoval jsem ho nový známému doktorovi, ten s ním vyfotil 2 filmy a pak jej na 5 let nechal i s baterkama na polici. Batery vytekly u dvířek (spodní kontakty co vedou do foťáku jsou čiské, ok), trochu to odlepilo potah gripu a dvířka jsem i s bateiovám košek vyhodil. A nyní je mi líto vyhodit celý foťák - stačilo by koupit nový koš a dvířka  a skousnout odlepenou gumu na neptarně rozevřeném gripu. Prodám za 300,- + poštovné. P.S. Omlouvám se za tuto inzerci tady, ale navedla mě předchozí diskuse. Zdraví Luigi :shock:

Bych té F100 zkusil vdechnout nový život tu jsem měl rád. Jestli je tedy volná.


  • 0

#52 Nimrod

Nimrod

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 396 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 294

Publikováno 15 únor 2023 - 15:53:03

když už řešíme ebay (.com), mně zas zmizela možnost výběru řazení položek za sebou, takže mi to automaticky jede podle relevance, což je trošku k prdu, když sháním něco a koukám na to denně :-/


  • 0

#53 Patrik

Patrik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 77 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 15 únor 2023 - 16:25:50

když už řešíme ebay (.com), mně zas zmizela možnost výběru řazení položek za sebou, takže mi to automaticky jede podle relevance, což je trošku k prdu, když sháním něco a koukám na to denně :-/

Vpravo vedle radku pro hledani mam modrym tenkym pismem "Advanced" - po rozklinuti to nabizi podrobne parametry hledani a dole je pak Sort by - nepomohlo by to?


  • 0

#54 Nimrod

Nimrod

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 396 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 294

Publikováno 15 únor 2023 - 17:35:19

luxus, děkuju pěkně, Patriku


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních