Přejít na obsah


Fotka

Sraz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
184 odpovědí na toto téma

Anketa: Co máte raději? (9 uživatel(ů) vložilo hlas)

Co máte raději?

  1. Fotokomoru (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  2. Houpacího koně (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#1 me

me

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 121 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 10 březen 2007 - 16:17:56

Asi je na to ještě brzy, ale těším se, pokud proběhne nějakej místní sraz. Děsně rád bych porovnal svý zvětšeniny s vašema, nejen obsahově ale i po technické stránce. Jestli se jako že můžu poplácat po zádech jakej že to jsem úžasnej printer a nebo by bylo lepší se na komoru vykašlat a koupit houpacího koně :lol:
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 březen 2007 - 18:22:25

Dobrej nápad, taky jsem o tom přemejšlel. Ale moje zvětšeniny (zatím) moc ke koukání nejsou :lol: Jinak jsem pro komoru, ale když to nepůůde nechám to koňovi, má větší hlavu :)
  • 0

#3 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 10 březen 2007 - 20:42:01

Pánově, mě někdy od čtvrtka hárá v hlavě také myšlenka na sraz. Ale protože zatím nemám co ukázat, neb jsem začátečník a sám vidím, že se není čím vytahovat, přemýšlím nad srazem v komoře. Taková malá komorní akce cca do 10-ti lidí. Kdyby se optimálně sešlo dohromady několik věcí, měl bych asi možnost zapůjčení fotokomory na jedné střední škole. Úplně sním o tom srazu - každý přiveze pár negativů, chemii a papíry a pak by začaly velké vyvolávací orgie, kde bychom si navzájem mohli ukázat a zhodnotit postupy a potom i výsledky.

Myslím, že to by byl ten správný temnokomornický sraz - v temné komoře :lol: Akorát, že reálně to vidím až tak možná někdy na říjen :) Nicméně: byl by zájem o podobnou akci?
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 březen 2007 - 21:00:57

:armas

To není špatný nápad. I když přiznám se, že jsem měl na mysli sraz v hospodě(obdoba Fotopiva uživatelů Fotoprůvodce) nebo i vícedenní sraz(obdoba Open Air Paladix).

:me

Naopak si myslím, že teď by byla vhodná doba doba pro sraz. Dal by se využít pro diskuzi o webu. Samozřejmě, že diskuze čile probíhá zde, ale nejlépe se stejně jedná osobně .... v té hospodě, no ne ? :lol:
  • 0

#5 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 10 březen 2007 - 21:38:50

I když přiznám se, že jsem měl na mysli sraz v hospodě(obdoba Fotopiva uživatelů Fotoprůvodce) nebo i vícedenní sraz(obdoba Open Air Paladix).


Fotopivo i Open Air jsou taky fajn. Stejně pokud něco domluvíme, tak do začátku to bude mít organizačně co nejméně komplikovanou podobu.
  • 0

#6 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 10 březen 2007 - 22:34:33

ideální by byl sraz v komoře s pípou a stálým přívodem chmelového moku :lol:
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 březen 2007 - 00:01:05

Předseda to rozlouskl! :lol:
  • 0

#8 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 březen 2007 - 15:00:10

Do Hradce nejedu, předsedo:)
  • 0

#9 Kjuba

Kjuba

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 170 příspěvků(y)
Reputace: 16

Publikováno 11 březen 2007 - 19:32:13

Jsem pivove zcela mobilni. Staci mi elektrika. Koupi se stene, chlazeni a COcko mam. Navrhuji zacit hlasovat o znacce piva. Plzen je Plzen. Marna slava. :lol:

Kjuba
  • 0

#10 me

me

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 121 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 březen 2007 - 06:42:16

Včera jsem se byl v Olomouci podívat na výstavu p. Štreita a moh jsem si krásně porovnat svou kvalitu zvětšenin s jeho :)

Měl tam zvětšeniny tak metrový a super. To není žádný programování, fotošopování a kdejaký úpravy v kompu ale čistá práce ve fotokomoře. NÁDHERA. Zábavný je, že se při pohledu na ty jeho ručně zpracovávaný fotky nikdo nemůže vymlouvat, že by to nedokázal, protože nemá to či ono drahé vybavení atd. Kvalitní zvětšovák a spousta trpělivosti stačí. Tomu říkám výzva :lol:
  • 0

#11 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 12 březen 2007 - 08:57:16

zajmal by mě jeho systém - řetězec. když pominu nevopominutelnou pečlivou práci a to, že "pán zřejmě umí", tak by bylo zajmavý vědět, jakej má zvětšovací vobjektiv, filmy, papíry, chemii atd. Snímací technika je v jeho případě tušim (alespoň mně) známá - lejtz.

docela mě dostanete 8O , až někdo napíše, že zvětšuje na starym dvojkovym magnifaxu s belarem a zbytek je všechno foma :lol:
  • 1

#12 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 12 březen 2007 - 09:16:00

celkem nedávno jsem viděl o něm dokument, kde se pohyboval po jeho z reprodukcí známích míst, -slévárny, vesnice a život na ní atd.
o technice samozřejmě ani zbla informace, pouze záběr jak mu leze z plotru obrovská zvětšenina cca 2metry x 1metr.
jen v těchslévárnách když fotil tak měl od aparátu zeza ramene nějaký udělátor namířený na zpět na aparát, jestli to byla nějaká kamera, která mu pak usnadní zpětnou kontrolu nastavení aparátu bůh suď
  • 0

#13 me

me

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 121 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 březen 2007 - 10:59:24

Mno jestli už i Štreit fotky tiskne tak je to konec světa. Ty fotky na jeho výstavě v Olomouci jsou za sklem, takže si je nejde vosahat :lol: ale vypadaj přirozeně, někde jakoby vyretušovaný místa... no nevim.
  • 0

#14 Urbi

Urbi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 11 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 13 březen 2007 - 08:13:46

celkem nedávno jsem viděl o něm dokument, kde se pohyboval po jeho z reprodukcí známích míst, -slévárny, vesnice a život na ní atd.
o technice samozřejmě ani zbla informace, pouze záběr jak mu leze z plotru obrovská zvětšenina cca 2metry x 1metr.
jen v těchslévárnách když fotil tak měl od aparátu zeza ramene nějaký udělátor namířený na zpět na aparát, jestli to byla nějaká kamera, která mu pak usnadní zpětnou kontrolu nastavení aparátu bůh suď


http://www.ceskatele...ze-sovince.html

To udelatko na fotaku byla kamera dokumentaristu, porovnavali vysledne fotky s tim, co mohl J. Streit videt (viz kamera).
  • 0

#15 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 18 březen 2007 - 18:36:10

zajmal by mě jeho systém - řetězec. když pominu nevopominutelnou pečlivou práci a to, že "pán zřejmě umí", tak by bylo zajmavý vědět, jakej má zvětšovací vobjektiv, filmy, papíry, chemii atd. Snímací technika je v jeho případě tušim (alespoň mně) známá - lejtz.

docela mě dostanete 8O , až někdo napíše, že zvětšuje na starym dvojkovym magnifaxu s belarem a zbytek je všechno foma :(


Co jsem tak viděl dokumenty o Štreitovi (nejen ten poslední v ČT), tak zvětšoval na Magnifaxu jedničce či dvojce, prostě na tom kulatým :roll:
To už se pak nikdo nemůže vymlouvat naprosto na nic :wink:
  • 0

#16 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 20 březen 2007 - 15:59:23

je to jasný, je to v rukách :wink:
sem myslel, že nás tady bude víc ... s tim koněm ...
  • 1

#17 Jimmi

Jimmi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 26 březen 2007 - 13:12:34

Když už (potenciálně) nějaký sraz, tak určitě u temného piva. Pardon, černého. Ale každý je odjinud, tak snad jedině videokonferenci s lahváčema..... :lol:
  • 0

#18 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 29 březen 2007 - 08:45:21

Tak pac se k tomu nikdo nema navrhuji sraz v Jizerskych luzich a hajich v oblibene Chate u Tygra v Hejnicich, cena za ubytovani celkem v poho tusim do 200kc za den, paradni sprchy, kuchynka (nevari tam).

Termin vykend cca do 4 tydnu, zacinaji rasit buky. Myslim ze 14-15.4.2007 by mohl byt idealni. Pokud bude zajem jsem ochoten to zajistit a usporadat. :wink:

S pozdravem Vas oblibeny admin :lol:
  • 0

#19 me

me

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 121 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 29 březen 2007 - 10:05:52

Jsem pro. I datum je v pohodě. Nejspíš bych jel autem od Olomouce, ale raději bych se k někomu, kdo by přes Olomouc projížděl ještě z vetší dalky, přidal. Krom toho, že vás rád poznám, mě hlavně zajímaj fotky. Takže bych byl dost sklamanej, kdyby se tam ukázalo 10 lidí a z nich bych měl zvětšeniny jen já. :wink:
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 29 březen 2007 - 10:35:43

Jsem taky pro. Pojedu z Třebíče, má-li někdo zájem, místa je v autě dost.
Se zvětšeninama je u mě ale problém. Nemám nic koukatelnýho. Leda nějaký ukázky, kde bych potřeboval poradit, co jsem zmastil/jak to vylepšit :wink:
  • 0

#21 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 29 březen 2007 - 10:52:32

Tož já bych asi jel, i když termín není zcela ideální, vzhledem k mým jiným aktivitám. Ale pokud dám ženu s dětmi do úschovy k babičce, šlo by to určitě.
  • 0

#22 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 29 březen 2007 - 11:08:58

Termin neni uplne idealni (o tyden smerem ke kvetnu bych posunul lze-li), ale rad prijedu sosat informace. Zvetseniny zatim moc nemam koukatelne a tech par velkych jsem zmastil (asi) nedostatecnym pranim:-(
  • 0

#23 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 29 březen 2007 - 11:11:03

Jinak jsem ted nedavno zrovna vymyslel, ze bych docela rad prave na zacatku kvetna do Jizerek nekam k pramenum a raselinistim...
  • 0

#24 kodl

kodl

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 302 příspěvků(y)
  • LocationBratislava
Reputace: 24

Publikováno 29 březen 2007 - 11:11:26

Bohuzel do poloviny kvetna se neutrhnu :wink:. Doufam, ze to neni posledni srazik, tak priste :lol: .
  • 0

#25 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 29 březen 2007 - 11:47:54

14,15 - Jizerky, super, píšu si, přijedu, těšim se
  • 1

#26 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 29 březen 2007 - 11:49:05

Taky si myslím, že by bylo lepší inzerovat to třeba 2 měsíce předem, tento termín je už velmi brzy a málo lidí nemá ještě na ten víkend stanovený program....i když je mi jasné, že zelenající se duby v Jizerkách nepočkají :wink:
  • 0

#27 abs

abs

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 370 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 29 březen 2007 - 11:58:38

Co jsem tak viděl dokumenty o Štreitovi (nejen ten poslední v ČT), tak zvětšoval na Magnifaxu jedničce či dvojce, prostě na tom kulatým :lol:
To už se pak nikdo nemůže vymlouvat naprosto na nic :wink:


Kosmicky zaoblena je dvojka, zvetsuju na ni... Ale popravde, kdybych do ni nemel investovano ve spouste udelatoru a sikovnych uprav, tak se asi na nej asi vykaslu a sahnu po nejakem Kaiseru...

Štreitovy fotky jsem naposledy viděl někde v kině Světozor, bylo to nějaké tématické sebevykrádání (tuším že to byla nějaká vesnice v Číně - fotky pochopitelně neporovnatelněji povrchnější, než ty které fotil doma). A byly to printy z plotru. Ani bych neřekl, že moc dobré.
  • 0

#28 kodl

kodl

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 302 příspěvků(y)
  • LocationBratislava
Reputace: 24

Publikováno 29 březen 2007 - 12:06:24

Bohuzel do poloviny kvetna se neutrhnu :wink:. Doufam, ze to neni posledni srazik, tak priste :lol: .
  • 0

#29 Luda76

Luda76

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 268 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 29 březen 2007 - 12:14:33

Ja se taky nedostanu nikam a to az do konce kvetna. Mrzi me to ale nehnu s tim. Tak doufam ze bude pozdejc repete, a s plnou paradou :wink:
  • 0

#30 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 29 březen 2007 - 12:30:32

jedu do Jizerek a Hejnic o týden později, takže se mineme termínově. tak snad příště.
  • 0

#31 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 29 březen 2007 - 15:17:51

no, nevim nevim. Tech akci je ted tak nejak moc. Ale aspon na jeden den spolecneho foceni bych se z Liberce urvat mohl:)
  • 0

#32 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 29 březen 2007 - 15:32:17

no, nevim nevim. Tech akci je ted tak nejak moc. Ale aspon na jeden den spolecneho foceni bych se z Liberce urvat mohl:)


Nojo, Jirko, ty to máš fakt daleko, to je jasný :wink: :lol: :?
  • 0

#33 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 29 březen 2007 - 18:56:34

Ten termin jsem placnul jen tak klidne navrhnete i jinej ja jen ze ty buky jsou fakt nadherny :wink:)
  • 0

#34 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 29 březen 2007 - 20:20:43

mně zrovna sedí přímo skvěle, v případě, že budou buky sem vochotnej z toho udělat i velkoformátnický setkání a nějakou tu mrchu dovláčet :wink:
  • 1

#35 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 29 březen 2007 - 20:23:03

Mně právě taky sedí právě tenhle. Ostatní víkendu okolo už mám zaplněný. :wink:
  • 0

#36 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 30 březen 2007 - 08:24:38

Tak jsem vedl složitá jednání s paní předsedovou, po obvyklém vrčení moji účast na temném srazu nakonec odsouhlasila. Akorát v neděli asi odjedu hned ráno.
  • 0

#37 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 30 březen 2007 - 09:35:32

Já se zkusím domluvit doma, neměl by to být problém. Bohužel na pálavu s Fabiem a Předsedou 28.4. nemohu tak bych to měl takovou plnohodnotnou náhradu.
  • 0

#38 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 30 březen 2007 - 09:37:45

Okej prihlasky na termin pls do posty dany@temnakomora.cz

;D
  • 0

#39 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 30 březen 2007 - 11:53:21

Já se zkusím domluvit doma, neměl by to být problém. Bohužel na pálavu s Fabiem a Předsedou 28.4. nemohu tak bych to měl takovou plnohodnotnou náhradu.


hynku, ty nebudeš na širosletu? :!: :D
  • 0

#40 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 2 duben 2007 - 11:50:21

No nebudu, máme chemickou olympiádu a to prostě musím bejt tady.
  • 0

#41 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 duben 2007 - 14:08:44

No nebudu, máme chemickou olympiádu a to prostě musím bejt tady.



To zní blbě. To budete cpát sportovce pro nadcházející sezonu bobulema?
  • 0

#42 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 2 duben 2007 - 15:04:48

Uff, 14. - 15. května? to je za čtrnáct dní, že?

Snad bych se stavit moh, stejně jsem se chystal ven (po třech týdnech volný víkend).
  • 0

#43 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 2 duben 2007 - 17:00:25

Škoda, je to dost daleko, ráda bych vás poznala :)
Třeba příště bude sraz na (pro mě) příznivějším místě. :D
  • 0

#44 me

me

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 121 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 duben 2007 - 11:50:27

Jen pro upřesnění. Na víkend tedy jede Notorius, Predseda, bobrb, Mamiak, Jirif, Dany, Goro, jenda 1250 a me. Zapoměl jsem na někoho?
  • 0

#45 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 duben 2007 - 11:54:17

předseda nejede na víkend, bo nás bude v neděli ráno vobtěžovat svym časnym vodchodem :lol: :)
  • 1

#46 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 11:57:15

předseda nejede na víkend, bo nás bude v neděli ráno vobtěžovat svym časnym vodchodem :lol: :)


Všechno slyším, chuligáni, tak pozor na mě :?
Možná nebude tak zle, časný odchod hrozil v době, kdy to vypadalo, že budu nucen svoje kosti vézt za spoluúčasti Českých drah. Když pojedu se svým tajemníkem, myslím, že odjezd v neděli za kuropění nebude nutný.

Předseda
  • 0

#47 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 3 duben 2007 - 12:14:23

ja pojedu s kolegou --> bobrb+1
  • 0

#48 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 duben 2007 - 12:15:54

pomalu vkládam do kazet klasický emulze, rodinal se ještě chladí u ledu v lednici, zkusmo procvakávam mechanický závěrky svejch vobjektivů, hladim měch ...
do butylky leju domácí třešňovici vod nejlepšího přítele, kterou vydestiloval ze svýho nejlepšího ovoce z podhorskýho sadu. včelim voskem napouštim kůži svejch pohorek, chystam svetr, co pletla ta, která mě měla ráda ...
du na vlak, kupuju si papírovej lístek, na kterym je napsanej můj cíl, sedam do kupé a za okny se pomalu rozbíhá krajina, lidé přistupují, vystupují, mluví, mlčí, jejich voči jsou zářící, lhostejný i vyhaslý, krajina se mění, je všude okolo a já sem v ní, už sem sám se sebou i s se světem vokolo, už brzo budu moct dělat vobrázky ...
kdepak autem ...
  • 1

#49 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 duben 2007 - 12:20:59

Jen bych se zeptal, je tam ještě místo? Rád bych taky jel, ale furt ještě nevím jestli budu moct, snad zítra už budu moudřejší...
  • 0

#50 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 12:35:48

pomalu vkládam do kazet klasický emulze, rodinal se ještě chladí u ledu v lednici, zkusmo procvakávam mechanický závěrky svejch vobjektivů, hladim měch ...
do butylky leju domácí třešňovici vod nejlepšího přítele, kterou vydestiloval ze svýho nejlepšího ovoce z podhorskýho sadu. včelim voskem napouštim kůži svejch pohorek, chystam svetr, co pletla ta, která mě měla ráda ...
du na vlak, kupuju si papírovej lístek, na kterym je napsanej můj cíl, sedam do kupé a za okny se pomalu rozbíhá krajina, lidé přistupují, vystupují, mluví, mlčí, jejich voči jsou zářící, lhostejný i vyhaslý, krajina se mění, je všude okolo a já sem v ní, už sem sám se sebou i s se světem vokolo, už brzo budu moct dělat vobrázky ...
kdepak autem ...


Romantika je to krásná, to oceňuju. Jen jsem zvědavý, zdali ti to vydrží i poté, až budeš mít doma dva malé Mamiáčky :lol:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních