Přejít na obsah


Fotka

Sraz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
184 odpovědí na toto téma

Anketa: Co máte raději? (9 uživatel(ů) vložilo hlas)

Co máte raději?

  1. Fotokomoru (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  2. Houpacího koně (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#51 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 duben 2007 - 12:52:26

Jen bych se zeptal, je tam ještě místo? Rád bych taky jel, ale furt ještě nevím jestli budu moct, snad zítra už budu moudřejší...


Ahoj misto jeste je neni problem.

zatim vim o techto lidech:
Jirif
Predseda
Goro
Mamiak
Notorius
bobrb + kamarad
Dany
jenda1250
Me

Toz mam zatim objednane 1x5 luzak a 2x3luzak kdyby jeste nekdo neni problem priobjednat pokoj ci dva :lol: sraz navrhuji opet na aralce pozdeji dodam mapku Mamiaka pokad pojede vlakem naberu v LB :)

Pro Edu nechces si to rozmyslet :?

S pozdravem Vas hodny admin :lol:
  • 0

#52 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 duben 2007 - 13:10:11

predseda:
no popravdě bylo by to stylový, dokonce sem vo tom i uvažoval, ale nakonec když sem to viděl, tak sem si řek, že nemusim mít všechno. navíc vono to kino vod mamyii neni na rozdíl vod sf nic moc a už vůbec ne profi ... :lol:
a dvě k tomu ...
  • 1

#53 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 duben 2007 - 14:22:57

du na vlak, kupuju si papírovej lístek, na kterym je napsanej můj cíl, sedam do kupé a za okny se pomalu rozbíhá krajina, lidé přistupují, vystupují, mluví, mlčí, jejich voči jsou zářící, lhostejný i vyhaslý, krajina se mění, je všude okolo a já sem v ní, už sem sám se sebou i s se světem vokolo, už brzo budu moct dělat vobrázky ...
kdepak autem ...



Ono tě to přejde, z Hradce do Liberce to máš vlakem tři hodiny, jede asi dvakrát denně, pak do Hejnic další půlhodina s přestupem v Raspenavě. Navíc vlak jede jednou za hodinu, pozdě večer jednou za dvě...:lol:
  • 0

#54 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 duben 2007 - 14:25:16

Jen pro upřesnění. Na víkend tedy jede Notorius, Predseda, bobrb, Mamiak, Jirif, Dany, Goro, jenda 1250 a me. Zapoměl jsem na někoho?



Ale já nejedu. Psal jsem, že celý víkend to nevypadá, spíš se jeden den na vás přijedu z Liberce mrknout.
  • 0

#55 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 14:32:11

du na vlak, kupuju si papírovej lístek, na kterym je napsanej můj cíl, sedam do kupé a za okny se pomalu rozbíhá krajina, lidé přistupují, vystupují, mluví, mlčí, jejich voči jsou zářící, lhostejný i vyhaslý, krajina se mění, je všude okolo a já sem v ní, už sem sám se sebou i s se světem vokolo, už brzo budu moct dělat vobrázky ...
kdepak autem ...



Ono tě to přejde, z Hradce do Liberce to máš vlakem tři hodiny, jede asi dvakrát denně, pak do Hejnic další půlhodina s přestupem v Raspenavě. Navíc vlak jede jednou za hodinu, pozdě večer jednou za dvě...:)


Tak, tak, já bych nechal Mamiaka užít si tu romantiku až do dna. Dany, ne abys ho v Liberci naložil do auta, až ho zpruzenej průvodčí vyhodí za límec ze špinavýho vagónu plnýho nepřizpůsobivých cestujících :lol:
  • 0

#56 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 duben 2007 - 14:50:40

zatimco vy si budete hoši blinkat v autě za krk na těch horskejch silničkách, já si pohodlně natáhnu svoje dlouhý nohy, vopřu se do polstrovanýho křesílka 843, zatáhnu si roletku a probudim se až v Liberci vyspinkanej, vodpočatej a spokojenej, že sem udělal něco příjemnýho pro sebe i prospěšnýho pro matku přírodu :lol:
když už ji teda leju ten rodinal do výlevky ... 8)

P.S. rychlík jede z pardubek do rajchnberku každý dvě hodiny pěkně pravidelně v taktu celej den. je to bezpečný, je to levný, je to klasický :)
  • 1

#57 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 14:58:05

zatimco vy si budete hoši blinkat v autě za krk na těch horskejch silničkách, já si pohodlně natáhnu svoje dlouhý nohy, vopřu se do polstrovanýho křesílka 843, zatáhnu si roletku a probudim se až v Liberci vyspinkanej, vodpočatej a spokojenej, že sem udělal něco příjemnýho pro sebe i prospěšnýho pro matku přírodu :lol:
když už ji teda leju ten rodinal do výlevky ... 8)

P.S. rychlík jede z pardubek do rajchnberku každý dvě hodiny pěkně pravidelně v taktu celej den. je to bezpečný, je to levný, je to klasický :?


Nuže dobrá, necháme tě při tom :) Trochu nevýhoda je, že poslední dobou se připojujou maximálně tři vagóny, no a v pátek jezdí trochu víc lidí, zejména mládežníků, vracejících se z intrů, tak jsem na to natažení dlouhých nohou a spokojené spinkání tuze zvědav :lol:
  • 0

#58 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 14:59:52

Jinak jsem ovšem příznivcem vlaků a např. do Prahy by mě v životě nenapadlo jet autem. Ale trať do Liberce znám tak nějak moc důvěrně, takže raději pojedu tajemnickým služebním vozem.
  • 0

#59 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 duben 2007 - 15:05:33

víš vašku, to je vo přístupu. to se asi nedá takhle úplně vysvětlit. prostě začneš tim autem, pozdějc přejdeš na ercéčka a skončíš tak, že na příštim srazu budeš mít sony ... :lol: :) :?
  • 1

#60 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 duben 2007 - 15:16:27

P.S. rychlík jede z pardubek do rajchnberku každý dvě hodiny pěkně pravidelně v taktu celej den. je to bezpečný, je to levný, je to klasický :lol:



No, to je otázka, co si představuješ pod pojmem "levný" :)
  • 0

#61 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 16:14:47

Dany: I to já bych ráda, tuze ráda, ale na rozdíl od Mamiaka mi nezbývá, než stát pevnýma nohama na zemi :lol: .
Posuďte sami :) :

14.4.
Nedvědice a násl. přestupy
Tišnov
Brno hl.n.
Pardubice hl.n.
Liberec
Raspenava
Hejnice

5:09 až 13:07

7 hod 58 min, 386 km, 688,- Kč

No a v pátek to není o nic lepší. Navíc z Brna bych se dostala nejdřív po 14:00 páč do té doby mám přednášku, kterou, bohužel, nemohu přesunout. :?
  • 0

#62 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 duben 2007 - 16:50:43

ve tři ti jede v pátek z brna pinďa a pak už jenom přestoupíš v pardubkách, v hradci přistoupim já + kluci, kterejm neznámej pachatel přes noc prořeže gumy 8) (to je dneska ve větších městech už běžný) a v osm sme v rajchnbergu jak na koni :lol:
  • 1

#63 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 duben 2007 - 17:15:54

Tak můžu jet :) Mám se ozývat i na ten mail Dany, nebo to stačí takhle?

Mimochodem, Edo, pokud nechceš platit tu dardu za pinďu, tak ti v pátek 1515 jede ze Zvonařky bus :lol: Idyž o pohodlí ani romantice se u něj asi nedá moc mluvit.
  • 0

#64 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 17:35:20

No, popřemýšlím o tom, začíná se mi to rýsovat trochu jinak, než jsem to viděla na začátku. A jak se dá dostat z toho Liberce?

Ale zatím neslibuju nic, no dyť to znáte, ženský ...
Když si sebe představím, jak jedu v pátek v kostýmu na přednášku, v ruce lejstra, zákony a na zádech mám bágl :lol:
  • 0

#65 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 duben 2007 - 17:55:24

:Eda
Nebo z Brna busem do Vel. Meziříčí a tam bych Tě mohl vyzvednout, mám to po cestě.
  • 0

#66 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 18:23:07

Notorius: a v kolik bych tam musela být?
  • 0

#67 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 duben 2007 - 18:23:46

Taky se hlásím na cestu vlakem (ale jenom ze Staré Paky). 843 jsou docela dobrý a hlavně soupravy mají i plošinu pro vozíčkáře (reklamní tah čd). Jenom pozor, volil bych raději vlečňák, v 843 v pravidelném intervalu (tak 2 minuty??) cosi pod podlahou dost silně bouchne (v deset večer dost otravný).
Pátek neznám, ale v neděli Liberec - Hradec (16:35) je to dost narvaný, občas se i stojí (tím bych jel zpátky, mimochodem do Brna). Má to hned přípoj na R do Brna přes Týniště (kratší než přes Pardubky a hlavně to má přípoje, přes Pardubice se z Brna na Liberec či zpět nedá dostat - ujíždí to o 2 minuty :roll:). Jezdím oběma směry trasu: Stará Paka (15:30) - Jaroměř - Hradec králové (16:35) - Týniště - Choceň - Česká Třebová - Svitavy - Brno hl. n. (přijíždí ca 19:15). Vytučněný je přestup.

Pátek mám celý volný...
BTW: jaké má kdo slevy na vlak? Já disponuju (ač nežák, ale student) žákovskou kartou, zákaznickou in-kartou a ještě tam mám pár kilometrů v KMB.
  • 0

#68 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 18:32:34

mně poslední vlak z Brna do Nedvědice jede ve 20:55
Pozdějc už se domů nedostanu.
(Z Nedvědice do Brna dojíždím denně a kupuju si čtvrtletní jízdenky. K tomu už žádné slevové karty uplatnit nejdou, tak je ani nemám :roll:
  • 0

#69 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 duben 2007 - 18:46:59

Kde je ta (nebo ty?) Nedvědice? idos mi našel jenom u Žďáru nad Sázavou.
  • 0

#70 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 3 duben 2007 - 18:52:14

teda edo, o tebe je přímo rvačka :roll:
vše v dobrém samozřejmě
  • 0

#71 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 18:55:02

Nedvědice je "ta" Nedvědice :roll:
http://www.nedvedice.cz/
Patříme teď k Jihomoravskému kraji - Brno-venkov
Blízko Nedvědice je hrad Pernštejn a cca 10 km od Nedvědice směrem na jih- tedy k Brnu - je město Tišnov
  • 0

#72 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 duben 2007 - 19:09:59

Zkoušel jsem najít spojení a kvalita idosu se opět potvrdila. Pokud bych nevěděl, co mám hledat, prachsprostě by to předemnou zatlouk! Mezek jeden. Pokud jsi zkoušela najít spojení přes net, dostala jsi pravděpodobně toto: 15:07 SC72 do Pardubic a potom R 992 do Liberce. Dost drahá varianta, jen co je pravda.
Už to ale nenabízí souběžný spoj: R 876 Brno (14:44) do Pardubic (16:47), tam přestup na R 992 (odjezd 16:56) a příjezd do Liberce 19:58. Je to levnější o 86 korun oproti SC.
Mimochodem, poslední dobou mají vlaky ze zahraničí dost solidní zpoždění, naposledy jsem čekal na EC v Brně na Pardubice přesně hodinu (a rychlík v pardubicích samozřejmě ujel...).
Jinak doporučuju nákup jízdenky v předstihu, brno je vyhlášené veeeelkými frontami: http://www.zelpage.cz/zpravy/4424.
  • 0

#73 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 19:22:00

jenda1250: bezva, díky prolezu net :roll:
  • 0

#74 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 19:44:44

zajda:jj si dělej srandičky :roll:
  • 0

#75 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 19:48:03

Nedvědice je "ta" Nedvědice :roll:
http://www.nedvedice.cz/
Patříme teď k Jihomoravskému kraji - Brno-venkov
Blízko Nedvědice je hrad Pernštejn a cca 10 km od Nedvědice směrem na jih- tedy k Brnu - je město Tišnov


Tak to je krása - TA Nedvědice. Ono je to vlastně i logické, medvědice nebude přece chlap :lol:
  • 0

#76 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 19:50:55

Předsedo:
Pravdu díte :lol: skutečně je ten název odvozen od pověsti o medvědici :roll:
  • 0

#77 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 19:54:04

To mě zajímá, Edito, takovéhle pověsti bývají krásně poetické. Na stránkách obce jsem ale nic podobného nezahlédl (ale prohlížel jsem to jen zběžně).
  • 0

#78 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 3 duben 2007 - 20:01:32

Jinak kdyz se tu resi cesta:
Pojedu z Prahy asi autem neb uz jsme dva. Chcete-li se nekdo pridat (i po ceste) nebo naopak nas nabrat (bez auta) tak se nebranime...
  • 0

#79 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 20:02:35

Předseda: tam to ani nenajdete...stránky jsou poněkud chudší :lol:

Občas, když jsou nějaké slavnosti, přijedou chytří lidé znající dobře historii a v místní škole povídají a povídají...jsou to mooooc zajímavý věci

Tady v okolí bylo spousta hradů a hradisek...většinou jsou to opravdu trosky...sem tam nějaká zeď...ale jedna zřícenina je poměrně zachovalá - Zubštejn
http://www.hrady.cz/index.php?OID=332
- byla jsem tam na fotolovy, ale nějak se mi nezadařilo, snad příště :roll:

U nás by to taky nebylo špatný na fotosraz :)
  • 0

#80 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 duben 2007 - 20:07:14

: Eda
Ještě nevím, v kolik skončím v práci. Ale zhruba bycho to viděl kolem 16.00 ±30min.
  • 0

#81 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 3 duben 2007 - 20:07:30

Zubštejn znám, navštívil jsem i Pyšolec. Já jsem byl svého času postrach českých zřícenin - žádná, kudy jsem projížděl, se mi nevyhnula :roll:
  • 0

#82 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 20:09:17

Notorius: jj prima, díky
já zatím sonduju terén :roll:
ještě ani nevím, jak by se na to rvářili doma :)
to asi bude nejhorší :lol:
  • 0

#83 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 20:13:47

Předseda: Vážně i Pyšolec? Jé to je příjemné, že to tu znáte :lol:
Tak to určitě potvrdíte moje slova, že za fotolovy by to u nás určitě stálo :roll:

1km od baráku máme toto
http://www.hrady.cz/index.php?OID=2755
  • 0

#84 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 3 duben 2007 - 20:20:38

Já jsem objevil úžasnou svobodu v dopravě, kterou mi dává automobil. Stavíme se tady na zámku?, nemáš hlad? máme chuť na kafe?, není poblíž rozhledna? Chtěl bych dojet tam a tam v tu a v tu dobu. Jednou jsem ráno naložil rodinu do auta a v noci nám omývaly kotníky vlny jadranu na poloostrově Pelješac, 1200km, 16 hodin.
Jediný kam jezdím raději vlakem je Praha. Vylezu uprostřed města z vlaku a nemusím přemelet kde zaparkovat. Každou celou hodinu a 11 minut mi jede rychlík domů, od nádraží bydlím 5 minut pěšky.
Co se týče ceny, tak to levný ježdění vlakem platí jen když jedeš sám. Ve dvouch už vyjde levnějc benzín. Bohužel nemám režijku, pak bych počítal krapet jinak.
  • 0

#85 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 3 duben 2007 - 20:43:17

tohle je na dýl s tou dopravou, autama, vlakama. jak řiká pan prezident - na todle ma zrovna silnej názor. proberem to třeba v Jizerkách. aspoň budem mít jako správný mačové alespoň nějakou malou kontroverzi, ni?
  • 0

#86 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 3 duben 2007 - 20:50:46

Chlapi, v Hradci budu tento čtvrtek na krajským úřadě, ale času asi nebude :roll:
  • 0

#87 me

me

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 121 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 4 duben 2007 - 06:03:10

Omlouvám se, jestli jsem to přehlíd, ale začíná se v pátek nebo sobotu? Já plánuju odjezd v sobotu ráno od Olomouce a jedu v autě sám. Takže jestli někdo chcete...
  • 0

#88 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 duben 2007 - 07:04:15

Tak můžu jet :lol: Mám se ozývat i na ten mail Dany, nebo to stačí takhle?

Mimochodem, Edo, pokud nechceš platit tu dardu za pinďu, tak ti v pátek 1515 jede ze Zvonařky bus :roll: Idyž o pohodlí ani romantice se u něj asi nedá moc mluvit.


Staci tak pisu si :)

To me: zaciname v patek ale prijed kdy sces :)
  • 0

#89 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 4 duben 2007 - 21:26:20

předseda: tak tady je pověst o Nedvědici

Z knihy pověstí Karla Kalába (V tajemných zátokách Svratky, 1931)

V době, kdy právě postavený hrad Pernštejn neměl ještě žádné jméno, míval pod hradem své bydliště uhlíř. Byl to muž svalnatý, otužilý a statečný. Jednou se toulal lesy a ve skalní rozsedlině objevil medvědí doupě. Uchopil do ruky tesák a nahlédl dovnitř. Byl odhodlaný bojovat i s medvědem. Jaké však bylo jeho překvapení, když ve sluji našel jen hrající se medvíďata. Neváhal ani okamžik, uchopil mláďata a odnesl je domů na hraní svému malému synkovi. Radost dítěte však dlouho netrvala. Na druhý den zanesl uhlíř medvíďata na hrad a daroval je hradnímu pánovi.

Když se medvědice vrátila do sluje a zjistila, že jí někdo uloupil mláďata, dala se do hrozného řevu. Ztráta mláďat z ní učinila zuřící šelmu. Vyrazila z doupěte a pobíhala po lese. Mohutnými tlapami rozrývala půdu a ničila vše, co jí přišlo do cesty.

Bystrý čich ji konečně přivedl na stopu. Přiběhla k uhlířově chaloupce právě ve chvíli, kdy uhlíř se ženou odešli k milíři. Doma pokojně spal pouze malý hošík. Rozlícená medvědice marně hledala svoje mláďata. Nakonec popadla uhlířova synka a zmizela s ním v lese. Uloupení medvíďat tak uhlíř těžce odpykal.

V místech uhlířovy chalupy vznikla později ves. Na památku smutného uhlířova příběhu byla nazvána Nedvědice. Do obecní pečeti později dostala vzpřímenou medvědici, jež nese v předních tlapách dítě. A nově postavený hrad byl pokřtěn na Medvědí kámen, německy Bärenstein a odtud už je krůček k českému názvu Pernštejn.
  • 0

#90 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 5 duben 2007 - 01:17:28

Po přečtení tvé pověsti jsem se zapřísahal. Už nikdy neseberu medvídě ze sluje!!! A myslím to vážně.....


Kraken
  • 0

#91 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 5 duben 2007 - 07:30:29

Nojo, taky bych to nedělal. Mám sice dojem, že mého synka by medvědice ještě ráda vrátila, no ale osud se nemá pokoušet :o
  • 0

#92 zahradnik

zahradnik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 9 duben 2007 - 08:36:05

Docela bych měl cukání se vypravit na ten Váš srazík. Jak by to bylo s místem? Bylo by ještě pro 2 kusy( vzal bych i syna).Nevím ale, bylo-li by to možné. Syn by jel určitě jen s digitálem, mohu-li to slovo tady vůbec vypustit.
:wink: Další lehká potíž je ve vzdálenosti cca 200 km a vtom, že syn má ještě v pátek odpoledne orchestr. No, uvidím...
  • 0

#93 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 9 duben 2007 - 11:07:32

Docela bych měl cukání se vypravit na ten Váš srazík. Jak by to bylo s místem? Bylo by ještě pro 2 kusy( vzal bych i syna).Nevím ale, bylo-li by to možné. Syn by jel určitě jen s digitálem, mohu-li to slovo tady vůbec vypustit.

Kdyz na nej hodi nejaky maskovaci hadr a nebo ho da do krabice:-)

:wink: Další lehká potíž je ve vzdálenosti cca 200 km a vtom, že syn má ještě v pátek odpoledne orchestr. No, uvidím...

Eda jede jeste z vetsi dalky - proste jen pridjedes vice za tmy nez my...
  • 0

#94 zahradnik

zahradnik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 9 duben 2007 - 11:29:45

Jo jo,to je pravda. Eda je od nás ještě asi 60-70 km. Zkusím to, budu-li tou dobou živ! :wink:
  • 0

#95 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 9 duben 2007 - 18:34:51

Ještě rozhodnutá nejsem, je to tak 50 na 50 (resp. jet chci, ale ještě nevím, co tento pracovní týden přinese)
Dala jsem si termín do středy :wink:

Zahradník: a pojedete přes Brno?
  • 0

#96 zahradnik

zahradnik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 9 duben 2007 - 18:48:23

Eda: Jedu z Chotěboře, Brno, to už by na mne bylo opravdu moc! Přiložení v H.Brodě, Čáslavi a pod. by bylo možné.
  • 0

#97 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 9 duben 2007 - 19:00:13

zahradnik: jj jasnačka. Pokud bych jela, tak nejspíš vlakem z Brna. Tak jsem myslela, že by nás příp. bylo v kupéčku víc :wink:
  • 0

#98 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 duben 2007 - 08:04:11

Misto neni problem :wink: da se dohodount pridavek :wink:

Misto ubytovani je zde: Click

Pokud bude nekdo potrebovat cca do 18hod v patek ho muzu nabrat kdekoli v Liberci nebo na trase Liberec - Hejnice. Telefon na mne 777 647 251 pro pripad ze by nekdo zabloudil :wink:. Chata se jmenuje U Tygra a je to za kostelem pres vodu. Zhruba od 18:30-19:00 budu uz v Hejnicich.
  • 0

#99 Predseda

Predseda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 422 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 10 duben 2007 - 09:26:07

Docela bych měl cukání se vypravit na ten Váš srazík. Jak by to bylo s místem? Bylo by ještě pro 2 kusy( vzal bych i syna).Nevím ale, bylo-li by to možné. Syn by jel určitě jen s digitálem, mohu-li to slovo tady vůbec vypustit.
.


Tak s tím digitálem bych neviděl problém. Beru kladívko a majzlík a provedu drobnou úpravu, aby do něj šel vkládat film, jak se sluší a patří na pořádný foťák :) :D
  • 0

#100 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 10 duben 2007 - 09:42:45

Chata se jmenuje U Tygra a je to za kostelem pres vodu. Zhruba od 18:30-19:00 budu uz v Hejnicich.




Jen bych Danyho opravil, odbocka je za tesne pred mostem, takze je to PRED vodou. At nezmatkujete jako my minule:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních