Přejít na obsah


Zmeny na temnakomora.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
359 odpovědí na toto téma

#251 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 leden 2010 - 14:02:48

Dobry den Vsem,

dnes k ranu jsem delal nejake zmeny a trosku se to nepovedlo, data jsem obnovil plne ale je mozne ze v uzivatelskych nastavenich zustala sem tam nejaka chybka, kdo jste v poslednich 2 dnech delal nejake zmeny ve svem profilu zkontrolujte to prosim jestli je to v poradku, ostatnich se to netyka.

Za pripadne problemy se predem omlouva Vas tupy admin.
  • 0

#252 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 5 leden 2010 - 15:01:52


pomoc kolegovi v začátcích

Sice mé znalosti nejsou úplně vynikající, ale základy pro začátečníka a první azylovou pomoc ve své temnici nabízím pro Zlín a okolí :-(

Hlasim se pro obdobny region Uherský Brod a okolí :!:
  • 0

#253 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 5 leden 2010 - 22:19:13

Dobry den Vsem,

dnes k ranu jsem delal nejake zmeny a trosku se to nepovedlo, data jsem obnovil plne ale je mozne ze v uzivatelskych nastavenich zustala sem tam nejaka chybka, kdo jste v poslednich 2 dnech delal nejake zmeny ve svem profilu zkontrolujte to prosim jestli je to v poradku, ostatnich se to netyka.

Za pripadne problemy se predem omlouva Vas tupy admin.


Koukám ono je to nějaké potento i teď :) nefungujou mi SZ a nejde mi se už ani odhlásit 8-O. Ale mlčím :roll: a věřím, že se vše v dobré zvrátí.
  • 0

#254 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 5 leden 2010 - 22:37:12

Dobry den Vsem,

dnes k ranu jsem delal nejake zmeny a trosku se to nepovedlo, data jsem obnovil plne ale je mozne ze v uzivatelskych nastavenich zustala sem tam nejaka chybka, kdo jste v poslednich 2 dnech delal nejake zmeny ve svem profilu zkontrolujte to prosim jestli je to v poradku, ostatnich se to netyka.

Za pripadne problemy se predem omlouva Vas tupy admin.


Koukám ono je to nějaké potento i teď :) nefungujou mi SZ a nejde mi se už ani odhlásit 8-O. Ale mlčím :roll: a věřím, že se vše v dobré zvrátí.


To by nemelo byt ono smaz cookies a zkus to znovu
  • 0

#255 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 5 leden 2010 - 22:42:57

Dobry den Vsem,

dnes k ranu jsem delal nejake zmeny a trosku se to nepovedlo, data jsem obnovil plne ale je mozne ze v uzivatelskych nastavenich zustala sem tam nejaka chybka, kdo jste v poslednich 2 dnech delal nejake zmeny ve svem profilu zkontrolujte to prosim jestli je to v poradku, ostatnich se to netyka.

Za pripadne problemy se predem omlouva Vas tupy admin.


Koukám ono je to nějaké potento i teď :) nefungujou mi SZ a nejde mi se už ani odhlásit 8-O. Ale mlčím :roll: a věřím, že se vše v dobré zvrátí.

nejde se odhlásit se mi stává docela často (skoro vždycky když si zapomenu přepnout zpátky na mozillu)
  • 0

#256 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 6 leden 2010 - 09:49:55

už to zas chodí, asi moje chyba :)
  • 0

#257 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 7 leden 2010 - 11:22:52

Měl bych dva dotazy / návrhy na ctěného administrátora a k diskuzi.

1/ bylo by možné, aby se u příspěvků členů, kteří nejsou předplatitelé a tudíž nemohou číst SZ, nezobrazovalo tlačítko "SZ"?

2/ bylo by možné zvětšit velikost schránky na SZ? Nebo nějak jinak zařídit, aby starší SZ (odeslané i přijaté) nemizely bez varování ve ztraceništi?

Děkuji
  • 0

#258 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 7 leden 2010 - 11:46:07

Měl bych dva dotazy / návrhy na ctěného administrátora a k diskuzi.

1/ bylo by možné, aby se u příspěvků členů, kteří nejsou předplatitelé a tudíž nemohou číst SZ, nezobrazovalo tlačítko "SZ"?

2/ bylo by možné zvětšit velikost schránky na SZ? Nebo nějak jinak zařídit, aby starší SZ (odeslané i přijaté) nemizely bez varování ve ztraceništi?

Děkuji


Ahoj,

1) ono te to ale upozornuje ze nemuzes tomuto cloveku poslat SZ staci cist, ale sebrat to tlacitko bych mohl 8-)

2) To by mozne bylo ale ten prostor neni nafukovaci, pro zacatek pridame jedno tolik a uvidime, staci?
  • 0

#259 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 7 leden 2010 - 12:03:04

Zdravim Vsechny,

u neprispevovatelu se prestalo zobrazovat tlacitko SZ to by snad melo zabranit obcasnemu odeslani SZ temto lidem.

Dale jsem zvysil quotu na pocet zprav v poste v dorucene na 100 odeslane na 60 a ulozene 500, podotykam ze pokud by data naserveru moc kynula budu to muset zmenit.

S pozdravem .D.S.
  • 0

#260 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 7 leden 2010 - 12:07:33

Dany, udělej zamčenej klub "Novinky" nebo tak nějak, kam bys tyhlecty nový věci oznamoval, včeteně změn v osazení temné a tak. Takhle to tu často může zapadnout.
  • 0

#261 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 7 leden 2010 - 13:46:09

Děkuji za přijetí mých návrhů a rychlou realizaci.
Zejména u těch SZ to bylo mrzuté, mám jich docela dost a tak se stávalo, že než jsem se s někým na něčem domluvil, tak ta první zpráva, kde bylo napsáno co vlastně chce a jaký je na něj kontakt, byla pryč.
  • 0

#262 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 leden 2010 - 08:40:30

Dobry den,

jiste jste jiz zaregistrovaly odpojeni bazarku, bylo to provedeno automaticky scriptem duvod zatim nevim vecer se k tomu snad dostanu. Vsem se timto omlouvam za pomalou reakci, ale mam ted neco dulezitejsiho nez je bazarek na temne proto jsem si toho vsiml az o 1-2 dny pozdeji.

S pozdravem .D.
  • 0

#263 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 leden 2010 - 11:52:27

Dobry den Vsem,

bazarek je zpet, bohuzel prazdny, prosim vsechny aby si sve inzeraty zadali znovu. Prijde mi to rychlejsi nez castecna obnova ze zalohy. Ktera by navic zamkla cele forum.

S pozdravem .D.S.
  • 0

#264 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 leden 2010 - 11:53:38

Na druhou stranu - je to zpusob, jak ulehcit bazarkovemu adminovi. :D
  • 0

#265 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 21 leden 2010 - 11:54:30

Paráda, Díky.

Notorius: :D
  • 0

#266 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 21 leden 2010 - 12:07:28

Dík!
To boli ťažké dva dni :D

(je nás asi takých viac, závislých na bazárku! ale už klepem inzeráty)
  • 0

#267 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 21 leden 2010 - 12:35:12

Na druhou stranu - je to zpusob, jak ulehcit bazarkovemu adminovi. :D

kterému? tam už dva týdny nemá práva nikdo
  • 0

#268 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 23 leden 2010 - 23:15:33

kolegovia s právomocami a vedomosťami,
prosím vás, ako sa dá vyhodiť môj inzerát z bazárku? sám ho asi nezmažem - nemám tam tú ikonku X.

alebo mi niečo ušlo (nebolo by to prvý raz)? pripájam sa striedavo asi z 3 miest, môže to súvisieť s rozdielnou IP adresou?

dík,
Ď.
  • 0

#269 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 leden 2010 - 23:24:48

kolegovia s právomocami a vedomosťami,
prosím vás, ako sa dá vyhodiť môj inzerát z bazárku? sám ho asi nezmažem - nemám tam tú ikonku X.

alebo mi niečo ušlo (nebolo by to prvý raz)? pripájam sa striedavo asi z 3 miest, môže to súvisieť s rozdielnou IP adresou?

dík,
Ď.

to bude těžké protože bazárek je momentálně nastavený tak že se inzeráty po dvou týdnech samy mažou, ale práva tam nikdo nemá.
pokud se jedná pouze o aktuálnost tak prostě napiš příspěvek s oznámením o neaktuálnosti. nebo jestli ti jdou mazat aspoň příspěvky, tak to zkus mazat jedno po druhém a smazáním prvního příspěvku se zároveň maže i vlákno (při tomto vycházím ze zkušenosti z jiného fóra, kde si uživatelé mohou mazat své příspěvky, ale pouze pokud už nikdo nepřispěl po nich)

tak asi tak
  • 0

#270 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 24 leden 2010 - 10:23:27

Aha, super, dík Ypressi,
presne toto som potreboval vedieť. išlo mi len o to, aby som "nerobil bordel", ak sa inzerát sám zmaže po 2 týždňoch, je to paráda.

možno by nebolo špatné dať ten oznam do bazárku.

Ď.
  • 0

#271 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 26 leden 2010 - 15:16:49

Dobry den,

Kraken byl ustanoven jako admin pro veci politicke a teologicke a socialni s duverou se na nej obracejte :)

Timto mohu svuj post zmenit pouze na udrzbare serveru :)
  • 0

#272 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 26 leden 2010 - 15:37:35

politrukovi, co rád trnkovici, věřím víc, než tomu, co se zapatlává becherovkou a blbne po pivě, tož asi tak. :roll:
  • 0

#273 aesculap

aesculap

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 únor 2010 - 09:02:11

Přátelé, moderátoři, ředitelé... napadlo mne upravení funkcí na webu. A to: Jestli by nešlo u uživatelů po otevření jejich profilu vidět, která vlákna zakládali. Mně to připadá užitečnější, než vědět, kde se "podepsali", protože dost příspěvků je stejně "mimo misku". Ovšem o zakladateli vláken se již dá uvažovat víc konstruktivně (bez dalších blablabla...).

A dále, zda by zakladatel vlákna neměl možnost ve svém vláknu dělat změny (tedy spíš jen smáznout často zbytečné kydy, které se evidentně vlákna netýčou)

Jinak vidím na TK, že vznikají vlákna, která by evidentně měla být pokračováním jiných... (Tuhle: Jaký ustalovač?? Apod...) Co vy na to?
Ahoj a přeji VDFS (Velmi Dobré Fotografické Světlo)
  • 0

#274 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 7 únor 2010 - 10:37:46

Přátelé, moderátoři, ředitelé... napadlo mne upravení funkcí na webu. A to: Jestli by nešlo u uživatelů po otevření jejich profilu vidět, která vlákna zakládali. Mně to připadá užitečnější, než vědět, kde se "podepsali", protože dost příspěvků je stejně "mimo misku". Ovšem o zakladateli vláken se již dá uvažovat víc konstruktivně (bez dalších blablabla...). sice to není na talíři pod nosem, ale máš to dycky napsané u vlákna kdo je zakladatel

A dále, zda by zakladatel vlákna neměl možnost ve svém vláknu dělat změny (tedy spíš jen smáznout často zbytečné kydy, které se evidentně vlákna netýčou) tohle se mi zdá nešťastné řešení hned z několika důvodů. 1) byl by děsný bordel v tom kdo co umazal a když by byl někde nějaký problém, tak by si to autor jenom upravil udělal by z oponentů blbce a případně by bylo pak nedohledatelné co kdo řekl protože tohle svádí k taktické auto/cenzuře (více k tomuto v tomto tématu). nehledě na to že bys tím naprosto rozryl "mocenské struktury"

Jinak vidím na TK, že vznikají vlákna, která by evidentně měla být pokračováním jiných... (Tuhle: Jaký ustalovač?? Apod...) Co vy na to?
Ahoj a přeji VDFS (Velmi Dobré Fotografické Světlo) nevím co na to dany, ale tohle by vyřešilo nějaké slučování vláken, ale nevím zdali je to technicky možné. pokud je to hned na začátku, tak to jde podchytit citací do odpovídajícího vlákna, ale jak se to rozroste, tak už je to složitější a zdlouhavé


  • 0

#275 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 7 únor 2010 - 10:55:59

jestli můžu... tak zakladatele bych k úpravě vláken asi nezplnomocňoval, to už by v tom byl vážně bordel. važme si více moderátorů. za jejich práci a zároveň nehleďme na "svá" témata jako na nějaký patent. svojí otázku dávám ve veřejný prostor internetu a dávám tím možnost uživatelům naložit s ní po svém (při dodržení určitých pravidel).

já jsem spíše za nějaké zlepšení funkce vyhledávání. ono to odkazování na fci "hledat" - sám často celkem dlouho hledám i téma, jehož název znám. nebylo by možné k jednotlivým tématům při jejich založení a admini třeba i v průběhu zadávat určitá klíčová slova, která by sloužila jako volitelný filtr při hledání? abych se při hledání výrazu "bessa" nemusel brodit tématy, při nich, třeba i k věci, někdo prohodí "mezi mé aparáty patří také bessa"
  • 0

#276 aesculap

aesculap

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 únor 2010 - 14:20:19

Přátelé, moderátoři, ředitelé... napadlo mne upravení funkcí na webu. A to: Jestli by nešlo u uživatelů po otevření jejich profilu vidět, která vlákna zakládali. Mně to připadá užitečnější, než vědět, kde se "podepsali", protože dost příspěvků je stejně "mimo misku". Ovšem o zakladateli vláken se již dá uvažovat víc konstruktivně (bez dalších blablabla...). sice to není na talíři pod nosem, ale máš to dycky napsané u vlákna kdo je zakladatel

Čekal ,jsem, že bude oponentura ale: To že u vlákna to je, vím. Ale k čemu je mi fce, který uživatel přispíval do kterého vlákna, když notoričtí komemtátoři píšuo všude a často o ničem. Já vím... ta "lidskost". Ale když bych chtěl najít založená vlákna Erika nebo Bzenčáka, mrknul bych do jejich profilu a kliknul...

A dále, zda by zakladatel vlákna neměl možnost ve svém vláknu dělat změny (tedy spíš jen smáznout často zbytečné kydy, které se evidentně vlákna netýčou) tohle se mi zdá nešťastné řešení hned z několika důvodů. 1) byl by děsný bordel v tom kdo co umazal a když by byl někde nějaký problém, tak by si to autor jenom upravil udělal by z oponentů blbce a případně by bylo pak nedohledatelné co kdo řekl protože tohle svádí k taktické auto/cenzuře (více k tomuto v tomto tématu). nehledě na to že bys tím naprosto rozryl "mocenské struktury"
Na mocenské struktury nehraju. Už jsem si jich užil v životě dost. Založil jsem vlákna a dozvím se tam názory, které s tím nesouvisí. Ty bych smazal. Jen to zabíérá kyberprostor... Už jsem psal, že se jednou TK sesype protože nebude dost místa a 90% z toho budou nesmysly.

Jinak vidím na TK, že vznikají vlákna, která by evidentně měla být pokračováním jiných... (Tuhle: Jaký ustalovač?? Apod...) Co vy na to?
Ahoj a přeji VDFS (Velmi Dobré Fotografické Světlo) nevím co na to dany, ale tohle by vyřešilo nějaké slučování vláken, ale nevím zdali je to technicky možné. pokud je to hned na začátku, tak to jde podchytit citací do odpovídajícího vlákna, ale jak se to rozroste, tak už je to složitější a zdlouhavé



Jinak aby bylo zřejmo: Nekritizuji. Chci konstruktivně pomoci a předejít totálnímu chaosu. Nejde o cenzuru názorů ale eleiminaci plků. Jinak ke druhé části příspěvku "Kdoco": To jsem již také nakousnul dříve. Nějak to zaniklo... TK funguje asi 3. rok, ne? Co bude za další 3 roky? Brrr..

  • 0

#277 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 7 únor 2010 - 15:50:30

samozřejmě to, co navrhujete, zní logicky a prakticky, ale musíme si uvědomit několik věcí. Do poměrně nedávné doby fórum fungovalo celkem dobře, uživatelé byly disciplinovaní a vyjadřovali se k tématu, nehádali se a nehráli si na demagogy. Jednoduše řečeno do jisté míry fungovala autocenzura, úcta k jiným názorům. Ano, byly střety, hádky atd... ale po napomenutí se účastníci buďto uklidnili nebo časem odešli. Poslední dobou se tu ale vyskytuje několik jednotlivců, kteří postrádají určitou soudnost, odmítají (ignorují) názor většiny, zaplňují prostor plkama a znečišťují (možná záměrně) diskuze svými duchaprázdnými texty (→ odchod diskutujících, o které bychom zájem měli). Pokud moderátor proti těmto uživatelům zakročí, je nařčen z cenzury a pranýřován (právě těmito přispěvateli). Konkrétní situace se tak sice vyřeší, ale z dlouhodobého pohledu se NIC nezmění a pisatel pokračuje v krasojízdě. Jistě si domyslíte o kom píšu.

Možnost klíčování témat bych uvítal a určitě by vedlo k zjednodušení hledání a zefektivnění, stejně jako spojování existujících témat.

Mám ale pocit, že jakési rozčlenění témat je již připravováno.
  • 0

#278 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 7 únor 2010 - 16:24:37

Na mocenské struktury nehraju. Už jsem si jich užil v životě dost. Založil jsem vlákna a dozvím se tam názory, které s tím nesouvisí. Ty bych smazal. Jen to zabíérá kyberprostor... Už jsem psal, že se jednou TK sesype protože nebude dost místa a 90% z toho budou nesmysly.


částečně se dá vyřešit oslovením moderátora buď interně nebo napsat do tohoto vlákna připomínku, žádost o úklid.
  • 0

#279 Niraj

Niraj

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
  • Locationskoro Litomyšl
Reputace: 1

Publikováno 27 únor 2010 - 17:26:36

Tak i rss kanal je uz funkcni :lol: s pozdravem .D.

Nedaří se mi najít adresu RSS kanálu TK, kterou bych zadal do své čtečky. Poradíte mi?
  • 0

#280 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 27 únor 2010 - 21:09:42

aesculap (i další): vím :roll: že plky ve vláknech sou tvoje silný téma dlouhodobějc. uvědom si ale prosím, že tohle fórum tady je současně i komunitou, kterou zas tenhle z čistě vodbornýho hlediska "balast" pomáhá třeba taky posilovat a udržovat při normálnim lidskym spolubytí. navíc, spousta lidí zde už má víceméně proces v malíku a to, že sem vůbec maj eště důvod chodit a třeba i dál sem tam pomoct nováčkům radou, je vykoupený právě těma plkama. oba extrémy můžou bejt ve svejch krajních polohách špatný a je na nás všech, aby sme se vzájemně korigovali, ale hlavně tolerovali

jenda: osobně vím o odchodu jednoho nebo dvou "kvalitních" diskutujících. jednalo se bohužel o spíše osobní spor, což se prostě mezi lidmi stává a mně to nepřísluší tady rozebírat (navíc neznám ani nechci znát celé pozadí). naopak několik "jiných" diskutujících sice ostentavivně několikrát již odešlo, ale několikrát denně jsou, ať už přihlášeni nebo nepřihlášení, zde přítomni a doslova číhají na jakýkoliv náznak neshody, nesouladu nebo i jen nedorozumění, aby se mohli "popást". naštěstí i těchto jedinců je tu množství menší než malý a temná stále je, zdá se mi, velmi příjemným prostorem pro sdílení se ve společnym zájmu. děkuju vám za to všem. p
  • 0

#281 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 27 červen 2010 - 16:38:46

Zachytil jsem zvláštní fjičuru diskuzního fora. Chtěl jsem se kouknout na příspěvky uživatele "db" přes jeho detail a zobrazit všechny příspěvky ... a ono nic... suchá hláška že nic nenašel a přitom mu jich forum počítá v současné chvíli 7. Tož jenom tak to melduji... tuším, že to bude díky krátkemu nicku... a že se a si s tím moc dělat nedá...
  • 0

#282 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 27 červen 2010 - 21:24:38

No jo, příspěvky užibvatele dm to taky nenajde.
  • 0

#283 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 27 červen 2010 - 21:35:06

nojo, 2 znaky to fakt neumí :D

P.S.: chvíli před tím, než toff napsal tenhle příspěvek, jsem se taky chtěl podívat na příspěvky od "db" a moc jsem si nepočetl :-/
Telepatie :lol:
  • 0

#284 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 28 červen 2010 - 09:18:30

zkuste zadat celej název, ne jenom zkratku - deutsche bahn nebo deusche bundesbahn :D :lol:
  • 0

#285 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 1 srpen 2010 - 14:57:23

Vzhledem k tomu, že od poloviny srpna nebudu mít jistotu internetu, nebudu moci všechna vlákna pročítat a celkově vykonávat práci moderátora. Jestli to Kraken s Mamiakem zvládnou, tím líp, ale kdyby si to chtěl někdo další zkusit, tak bych nebyl proti.

Už i ten červenec byl slabší a to jsem byl jenom parkrát na výletě :-).
  • 0

#286 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 1 srpen 2010 - 18:30:58

jsem na tom obdobne (i kdyz me duvody jsou jine).
nejsem (a ani to moc nedelam) a nebudu schopen vykonavat funkci moderatora, cili nahrada vitana.

Tazovi jsem psal cca pred tydnem bez odezvy (rad bych prisel o vsecna prava ktera mam :-) ).

Diky
  • 0

#287 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 2 srpen 2010 - 00:37:36

já jsem sice jenom moderátor přicmrndávač, ale kvůli práci mohu moderovat pouze v noci a dopoledne. tak pokud to pomůže, tak toho můžu část převzít(nebo spíš přitlačit ke své současné úrovni)
  • 0

#288 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 2 srpen 2010 - 18:19:58

Vidím, že se případní moderátoři doslova hrnou :!:
  • 0

#289 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 2 srpen 2010 - 18:25:39

Vidím, že se případní moderátoři doslova hrnou :D


No žejo :!:.

O tuhle pozici byl vždycky sapot. Nikoho jako byl Notorius stejně neseženem :D.
  • 0

#290 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2010 - 18:34:47

vyloženě davy lidí ... :!:
  • 0

#291 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 2 srpen 2010 - 19:01:23

ja bych se klidne hrnul ale prece nechce kozla zahradnikem :!: :D :D
  • 0

#292 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 2 srpen 2010 - 19:28:20

ja bych se klidne hrnul ale prece nechce kozla zahradnikem :!: :D :D

Tak nejak. Minimalne nektere sekce jsou zcela mimo me chapani...
  • 0

#293 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2010 - 23:18:06

ja bych se klidne hrnul ale prece nechce kozla zahradnikem :D :) :)

Tak nejak. Minimalne nektere sekce jsou zcela mimo me chapani...


jestli máš na mysli regulérní magory osmičkáře, tak tam si pomůžeme svépomocí.
  • 0

#294 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2010 - 23:22:03

Pokud mne vedení temné uzná způsobilým, nabízím se k Redovi jako spolumoderátor osmičkárské sekce, ale prosím nic více, nic méně. Moderování vícero sekcí souběžně totiž vyžaduje organizované soudruhy se sloní pamětí, a v tomto případě nesplňuji ani jednu z podmínek :D
  • 0

#295 bobrb

bobrb

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 859 příspěvků(y)
  • Locationpod Brdy
Reputace: 54

Publikováno 4 srpen 2010 - 07:54:34

ja bych se klidne hrnul ale prece nechce kozla zahradnikem :roll: :D :lol:

Tak nejak. Minimalne nektere sekce jsou zcela mimo me chapani...

jestli máš na mysli regulérní magory osmičkáře, tak tam si pomůžeme svépomocí.

Tech sekci je vice (krome regulernich magoru take VF, historicke techniky, teorie...
Ale jinak bych par sekci mel zvladnout...
  • 0

#296 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 srpen 2010 - 10:53:14

Tech sekci je vice (krome regulernich magoru take VF, historicke techniky, teorie...
...


A to jestě netušíš, že na příštím srazu se z tebe chystám udělat osmičkáře :roll:
  • 0

#297 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 4 srpen 2010 - 10:54:25

No vidíte ogaři, že to půjde!!!! Já bych měl taky svůj moderátorský typ, ale on by ně ogara poslal na šípinky!!!
  • 0

#298 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 15 srpen 2010 - 18:58:18

Můj tajný typ vyšel. Náš nový moderátor je pan VAŇÚREK!!! Doufám, že bude moderátorem dobrým, hodný nás všech komorníků.

Týmto mu moc děkuju a nebuďte na něho darební, smyci jedni!!!
  • 0

#299 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 15 srpen 2010 - 19:32:18

:lol: :( :) Tak a teď vás smažu všecky :twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

#300 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 srpen 2010 - 19:47:12

:lol: :( :) Tak a teď vás smažu všecky :twisted: :twisted: :twisted:


už to nehul :lol:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních