Přejít na obsah


Zmeny na temnakomora.cz


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
359 odpovědí na toto téma

#301 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 15 srpen 2010 - 20:58:23

Neboj, Vaňůrek je takový vtipný ogara ze zlína!
Gratuluju a ber to s klidem. Je to jenom diskuzák!
  • 0

#302 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 srpen 2010 - 21:01:29

:lol: :( :) Tak a teď vás smažu všecky :twisted: :twisted: :twisted:

8-) :lol:
  • 0

#303 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 srpen 2010 - 08:33:57

:) :) :) Tak a teď vás smažu všecky :D :twisted: :twisted:


tak, konečně sem se dočkal integrání vosobnosti s jasnym názorem na pozici moderátora - krakene skvělej výběr. vaňůrku vítaj v údolí sviní :lol:
  • 0

#304 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 17 srpen 2010 - 08:58:02

já to už psal že vaňůrek "jede"
a teď s náma zatočí se všema :)
  • 0

#305 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 21 září 2010 - 19:40:07

Mohu mít jednu blbou , nevychovanou , najivní , netaktní a bůhvíještě jakou otázku na admina ? Bylo by mi nějak možno přidělit možnost editace mých vláken v sekci hromadné nákupy ? Nechci pořád obtěžovat moderátory s požadavky na úklid , které probíhají celkem pravidelně a často .
Díky ! :)
  • 0

#306 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 18 říjen 2010 - 19:38:29

Na srazu jsme probrali změny potřebné pro stabilizaci fóra temnakomora.cz.

Výsledkem jednání jsou upravená pravidla platná pro všechny registrované uživatele. Účastníci srazu v Nedvědici znají jejich nezkrácenou verzi. Na zkrácení právě pracuje ypress a budou zvěřejněna ještě během dnešního večera.

Teoretická sekce dostane nového a jediného moderátora, stane se jím kdoco a věřím, že bude této, pro temnoukomoru přínosné ale problematické sekci, vládnou pevnou a spravedlivou rukou. Teoretickou sekci tedy odemykám a těším se na podnětné diskuze.

Poslední změnou, je návrat zkušeného moderátora Notoria pro všechny ostatní sekce na fóru.

S pozdravem Mila Zajicek alias taz, admin temnakomora.cz
  • 0

#307 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 18 říjen 2010 - 21:01:17

Úplné znění nových pravidel:
http://www.temnakomo...=showpage&pid=2

Díky Ypressovi za úpravu textu.
  • 0

#308 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 18 říjen 2010 - 21:23:47

Díky kluci, mám radost, hlavně z Notoria a kdoco. Tak si to neposerme :)
  • 0

#309 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 19 říjen 2010 - 08:17:49

Jojo, návrat rychloranného Coltu, už se těším.

Kdoco: Přeji hodně zdaru!!!
  • 0

#310 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 říjen 2010 - 08:25:52

notorikovi velký dík za jeho sloní paměť a návrat, kdoco držím všechny palce
  • 0

#311 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 19 říjen 2010 - 08:59:22

Vážení kolegové, zejména administrátoři a moderátoři, měl bych dotaz.
Nastřádal jsem jakési množství obecně užitečných a volně šiřitelných informací k filmům, vývojkám a podobně, vesměs ve formátu pdf. Domnívám se, že by bylo vhodné je zde nabídnout v sekci "ke stažení". Zadávání příspěvků do této sekce ovšem není úplně triviální. Není zřejmé, co která položka znamená, jak se projeví, zda je její vyplnění povinné. Zejména ale, pokud tomu dobře rozumím, přidat položku "ke stažení" je možné pouze odkazem na URL. To, co mám na disku v počítači, vložit (jednoduše) nelze.
Byl by prosím k dispozici nějaký návod, jak moje soubory, ke všeobecnému prospěchu, na TK dostat?
  • 0

#312 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 19 říjen 2010 - 16:45:48

sekci "ke stažení" jsem měla na starosti já. Vkládání nebylo úplně jednoduché, alespoň z mého pohledu naprostého antitalenta, ale dostala jsrm se do toho. Potom jsem zabudla heslo "resp. umřel mi hd" a pak už jsem vše zapomněla. Jenom vzpomínám, že jsme vždy s danym zvažovali, co můžeme do této části TK vložit (stáhnout), aby to bylo legální.
  • 0

#313 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 20 říjen 2010 - 00:20:54

No to je úžasná zpráva! Vítej zpět Notorie 8-)
  • 0

#314 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 20 říjen 2010 - 12:19:25

Vážení kolegové, zejména administrátoři a moderátoři, měl bych dotaz.
Nastřádal jsem jakési množství obecně užitečných a volně šiřitelných informací k filmům, vývojkám a podobně, vesměs ve formátu pdf. Domnívám se, že by bylo vhodné je zde nabídnout v sekci "ke stažení". Zadávání příspěvků do této sekce ovšem není úplně triviální. Není zřejmé, co která položka znamená, jak se projeví, zda je její vyplnění povinné. Zejména ale, pokud tomu dobře rozumím, přidat položku "ke stažení" je možné pouze odkazem na URL. To, co mám na disku v počítači, vložit (jednoduše) nelze.
Byl by prosím k dispozici nějaký návod, jak moje soubory, ke všeobecnému prospěchu, na TK dostat?


Nejjednodušší to asi bude když mě to pošleš a já to nahraju k nám na server a dám ti linky pod kterými to bude.
  • 0

#315 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 712

Publikováno 14 únor 2011 - 09:36:34

Ahoj, dovolil jsem si použít tohle vlákno, třeba to nebude moc vadit.

Jak se tu tak objevilo pár návrhů na téma Školka, napadlo mě :
už před časem tu byl návrh dát na první stránku nějak viditelně odkaz na Mamiakovu Klasikovu školku. To bych považoval pro příchozího a začátečníka za docela přínos, protože používat ikonu "Hledat" je i pro zkušenějšího a znalého potřebných výrazů už dnes docela složité.
Když budu začátečník a najdu na první straně třeba ve složce "Co zde najdete" něco jako Školka začátečníků, která mě navede na potřebné články, nikomu to snad neublíží. Kolik to je práce pro admina ale netuším ...
A ještě mě napadlo něco co by ale dalo práce určitě víc - v tom článku Mamiaka instalovat v textu odkazy na vybraná vlákna - při kliknutí na slovo které mě zajímá by se otevřelo vlákno ve fóru nebo konkrétní článek, kde se toho o tom výrazu rozebírá víc. Prostě udělat z "Klasikovi školky" zároveň takový rozcestník ...
Třeba by se tím začátečníkovi usnadnilo brouzdání právě v začátcích, kdy se teprve seznamuje s jednotlivostmi, s výrazivem apod.
  • 0

#316 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 14 únor 2011 - 10:28:59

Luboši mooooc rozumný nápad!!! Jsem taky pro....
  • 0

#317 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 101 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 081

Publikováno 14 únor 2011 - 11:55:04

Já by jsem měl taky několik rad ze své profese. I když nejsou z focení, ale všeobecně. Například, že baterka zakoupená v prodejně má záruku taky 2 roky. Zboží zakoupené v bazaru taky dva roky. Zní to dobře a je to pravda. Na prodavače (podavače) nedejte. Dělaj co jim jiní nakázali.
Dal by jsem takovéto informace, ale vím, že s Temnou přímo nesouvisej.
  • 0

#318 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 14 únor 2011 - 16:47:02

Trojitému uživateli yashica, JimRasputin, No_digit byl zakázán přístup z jeho IP adres a ze všech tří účtů. Jako vysvětlení jeho počínání jsem obdržel pouze krátkou zprávu:

Díky za info.
Je to naprosto jedno. Mělo to svůj účel a ten to splnilo.
Potvrdil jsem si co jsem chtěl a tím to pro mě skončilo, neb na tento server už nechodím.

S pozdravem R.P.


Mrzí mě to za všechny které svým jednáním poškodil a připravil o čas. Do budoucna zprovozním script který bude podobné účty vyhledávat.
  • 0

#319 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 14 únor 2011 - 17:19:37

Trojitému uživateli yashica, JimRasputin, No_digit byl zakázán přístup z jeho IP adres a ze všech tří účtů. Jako vysvětlení jeho počínání jsem obdržel pouze krátkou zprávu:


Díky za info.
Je to naprosto jedno. Mělo to svůj účel a ten to splnilo.
Potvrdil jsem si co jsem chtěl a tím to pro mě skončilo, neb na tento server už nechodím.

S pozdravem R.P.


Mrzí mě to za všechny které svým jednáním poškodil a připravil o čas. Do budoucna zprovozním script který bude podobné účty vyhledávat.


Respekt těm, co od začátku říkali, že si dělá prdel, a těm, co to později potvrdili.
  • 0

#320 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 14 únor 2011 - 21:01:30

někdo řekl že mnohost rozptyluje, já bych vlákna o těšení a stěžování vypnul a ponechal jenom "jen tak"
všechno se tam mísí, dobré věci i horší, nijaké s těmi zajímavými je to takové živé - resp. bylo před tím "roztrojením"
  • 0

#321 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 15 únor 2011 - 17:35:49

někdo řekl že mnohost rozptyluje, já bych vlákna o těšení a stěžování vypnul a ponechal jenom "jen tak"
všechno se tam mísí, dobré věci i horší, nijaké s těmi zajímavými je to takové živé - resp. bylo před tím "roztrojením"


Jsem také pro! Mísení je život a specielně vyloupávat to horší bych osobně taky nepodporoval. Něco jiného by bylo, kdyby se zavedlo vlákno na nepoctivé prodejce či weby, kteří se nám snaží něco prodat a někdo s nimi má tuhle negativní zkušenost :)
  • 0

#322 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 20 červen 2011 - 12:54:02

řešilo se tu již, esli patří komerční sdělení a inzeráty do bazárku (či na temnou vůbec) ?

dle mého názoru teda nepatří, ale třeba se k tomu stavíte jinak. nastavit hranici není jednoduché.
  • 0

#323 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 20 červen 2011 - 16:13:45

Dle Mamiakova též ne, a jak dopadl :wink: . Každopádně pokud někdo smaže inzerát, který myslíš, tak tím pouze dokáže, že je pokrytec a Vložený obrázek(a novinka to nebude)...
  • 0

#324 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 20 červen 2011 - 16:22:54

řešilo se tu již, esli patří komerční sdělení a inzeráty do bazárku (či na temnou vůbec) ?

dle mého názoru teda nepatří, ale třeba se k tomu stavíte jinak. nastavit hranici není jednoduché.


Komerční sdělení na temnoukomoru nepatří. Máš na mysli něco konkrétního?
  • 0

#325 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 20 červen 2011 - 16:26:41

Ploci: Vyjadřuj se prosím slušně a k věci.
  • 0

#326 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 20 červen 2011 - 18:00:42

Komerční sdělení na temnoukomoru nepatří. Máš na mysli něco konkrétního?

baže. více v SZ - zveřejnění nechám na Tobě.
  • 0

#327 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 20 červen 2011 - 18:46:43

řešilo se tu již, esli patří komerční sdělení a inzeráty do bazárku (či na temnou vůbec) ?

dle mého názoru teda nepatří, ale třeba se k tomu stavíte jinak. nastavit hranici není jednoduché.


Komerční sdělení na temnoukomoru nepatří. Máš na mysli něco konkrétního?

uniklo mi něco?
  • 0

#328 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 20 červen 2011 - 18:52:45

kurňa to je fofr.. inkriminovaný inzerát již je pryč
  • 0

#329 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 20 červen 2011 - 18:56:04

kurňa to je fofr.. inkriminovaný inzerát již je pryč

takže uniklo...
  • 0

#330 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 20 červen 2011 - 19:00:19

jj, uniklo. :wink:
  • 0

#331 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 217 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 21 červen 2011 - 07:20:10

Osobne jsem tedy v tomto inzeratu nevidel vubec zadny problem. Zejmena, kdyz to souvisi primo s "analogovym" procesem, potazmo s Polaroidem a tedy relativne uzkoprofilovym zbozim.

Mimochodem e-shopy ruznych osob zamerene na "temnokomornicke" zbozi jiz zde byly kolikrate inzerovany.

Ploci zrejme narazi na onen pripad, kdy inzerat prakticky obdobneho razeni byl z regulerniho fora "byl pouze presunut" do bazarku a vznikla z toho velka rozepre s rusenim administratorske fce atd., protoze se nekterym toto presunuti nelibilo.

Zde byl inzerat rovnou smazan. Necht si kazdy sam zaduma nad moznou paralelou a urcitou podobnosti.
  • 0

#332 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 21 červen 2011 - 16:28:17

Ploci: Vyjadřuj se prosím slušně a k věci.


Vyjádřil jsem se dosti slušně(nikoho jsem konkrétně neoznačil) a zcela k věci. Tak podivuhodné nepochopení analogie ti nevěřím...
  • 0

#333 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 15 leden 2012 - 20:56:11

Pozoruju to už delší dobu - když si chci v galerii rozkliknout fotku tam mi to napíše "neexistující fotografie". Nejdřív jsem to přičítal chybě na mojí straně ale dělá mi to jak Firefox, tak Chrome a i pod Windowsama...

takže mají i ostatní podobný problém?
  • 0

#334 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 15 leden 2012 - 21:00:25

Pozoruju to už delší dobu - když si chci v galerii rozkliknout fotku tam mi to napíše "neexistující fotografie". Nejdřív jsem to přičítal chybě na mojí straně ale dělá mi to jak Firefox, tak Chrome a i pod Windowsama...

takže mají i ostatní podobný problém?


Ano, mám už delší dobu stejný problém, a to jak na počítači či notebooku doma, tak i v práci. :lol:
  • 0

#335 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 15 leden 2012 - 21:05:39

Taky - vyzkoušeno že nic :lol:
  • 0

#336 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 leden 2012 - 21:50:39

nojo, to jsou ty digitální formy obrazu ... co po nich zbyde?
:lol:
  • 0

#337 Fill

Fill

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 264 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 125

Publikováno 15 leden 2012 - 22:28:40

Řešení to sice není, ale dá se kliknout pravým na obrázek a dát otevřít, či zobrazit obrázek...
  • 0

#338 permon

permon

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 225 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 23 leden 2012 - 18:40:32

Pokaždé když jsou nějaké změny tak je to k horšímu než k lepšímu.Jak tomu bylo se stránkami e-shopu a ne jen jednoho (Photo life shop).Zatím se tu plácám a hledám.Nevím proč je tu např. úvod v angličtině když jsme češi.Ne každý umí anglicky......
  • 0

#339 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 23 leden 2012 - 18:46:23

Pokaždé když jsou nějaké změny tak je to k horšímu než k lepšímu.Jak tomu bylo se stránkami e-shopu a ne jen jednoho (Photo life shop).Zatím se tu plácám a hledám.Nevím proč je tu např. úvod v angličtině když jsme češi.Ne každý umí anglicky......

permone neházej flintu do žita, časem na to přijdeš, co budeš potřebovat si najdeš, to bude v klidu. Dej tomu čas.
  • 0

#340 MarV

MarV

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 343 příspěvků(y)
  • LocationMater urbium
Reputace: 38

Publikováno 25 leden 2012 - 17:19:51

Zdar,
hraju si trošku s vyhledáváním, tak jsem objevil takovou drobnost. Když jsem hledal řetězec >>rodinal id 11<< vyhodilo mi to odpověď:

Jedno nebo všechna Vaše hledaná slova byla kratší než naků nebo jste hledali zakázaná slova, jako "html","img", apod. Prosíme zkontrolujte si vaše hledaná slova a zkuste to znovu.

V tom bodě " naků" by to asi něco chtělo dopsat. A možná bych teda rovnou i sjednotil Vaše/vaše...
Jinak držím palce s úpravami. Ty překlady už jsem začal psát (zápich z krku), tak až budu mít nějak cca hotovo, pošlu ti to asi mailem.

P.S. speciálně pro Šneka :): Nerejpu, snažím se o konstruktivní kritiku...
  • 0

#341 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 14 únor 2012 - 14:47:32

Mám dotaz na povolanějších. Sice nejsem žádnej expert, ani moderátorskej typ a nechci se vnucovat, ale měl bych prosbičku. Rád bych měl své vlastní technické oddělení, pokud nemáte někoho lepšího než jsem já, nebo pokud o mě temnakomora stojí...
Nenabízím nic extra, jenom se pokorně ptám, jestli je to vůbec možné.
Martin.
  • 2

#342 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 14 březen 2012 - 14:36:09

Mám návrh pro provozovatele webu, admina a moderátory, který se týká zdejšího bazárku:

Bylo by možno vést bazárek jako doposud formou inzerátů, k nimž by přívěsky (úpravy, doplnění, aktualizace, žádosti o výmaz) mohli přidávat pouze jejich zadavatelé?

Pro neveřejnou komunikaci mezi prodejcem a zájemcem tu existují interní zprávy, fungující komukoli registrovanému, nikoli jen předplatiteli, jako tomu bylo dříve, anebo e-mail.

Vysvětlím důvod mého návrhu:

Jakékoli obchodní jednání je věcí soukromou (pokud se nejedná přímo o vlákno specifické - v rámci hromadných nákupů), a i v obchodě kamenném, je hrubou neslušností do rozhovoru mezi prodávajícím a kupujícím se míchat, natož kupujícímu sdělovat, kde jinde se totéž dá koupit jinak, a jakkoli jinak komentovat.
nakonec nikomu přeci taky není nic po tom, kdo, kde, co a za kolik nakupuje, pokud se kupující nehodlá novou akvizicí veřejně chlubit.

S pozdravem J.
  • 2

#343 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 14 březen 2012 - 15:37:50

Nepamatuji si, že bylo někdy možné přidávat k inzerátům v bazárku komentáře pouze autorům, vždy byl prostor pro debatu, smlouvání atpd. A jelikož padlo omezení soukromých zpráv pouze pro předplatitele, může se každý rozhodnout jakým způsobem bude reagovat na nabídku. Pokud máš nějaký konkrétní příklad závadného jednání tak ten příspěvek prosím nahlas a budeme řešit tento konkrétní přestupek.
  • 0

#344 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 282

Publikováno 14 březen 2012 - 16:35:43

Nepamatuji si, že bylo někdy možné přidávat k inzerátům v bazárku komentáře pouze autorům, vždy byl prostor pro debatu, smlouvání atpd. A jelikož padlo omezení soukromých zpráv pouze pro předplatitele, může se každý rozhodnout jakým způsobem bude reagovat na nabídku. Pokud máš nějaký konkrétní příklad závadného jednání tak ten příspěvek prosím nahlas a budeme řešit tento konkrétní přestupek.


Tazi, možná by stačilo odpovědět: LZE/NELZE to takto řešit.
jde o to, že v poslední době bývají vlákna v bazárku u jednotlivých inzerátů zaneřáděny přispivateli, kteří nereagují přímo na inzerát, alébrž se tam chovají jako v ostatních volných diskusních fórech.

myslím, že kdo chce, vidí, kdo chce, řeší ...
  • 0

#345 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 18 březen 2012 - 08:33:22

A co třeba kompromis? Je možné udělat pro bazárek větší práva pro uživatele, aby si mohli vybrat jestli chtějí vytvořit inzerát v režimu normální diskuze nebo uzamčenou nabírku?

Případ od případu se hodí to nebo ono.
  • 0

#346 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 18 březen 2012 - 10:17:19

A co třeba kompromis? Je možné udělat pro bazárek větší práva pro uživatele, aby si mohli vybrat jestli chtějí vytvořit inzerát v režimu normální diskuze nebo uzamčenou nabírku?

Případ od případu se hodí to nebo ono.


Jendo to by asi šlo, ale opravdu nevidím v tom, že se v bazárku diskutuje žádný problém i když se to posune někam mimo stále může zasáhnout ypres_bass jako moderátor bazárku.
  • 0

#347 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 27 březen 2012 - 16:30:47

twitterovej ucet @temnakomora spravuje nekdo zdejsi? nestalo by za to to trochu rozjet? pripadne po dohode, co by tam melo bejt, nabizim sve sily...
  • 0

#348 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 27 březen 2012 - 20:58:26

twitterovej ucet @temnakomora spravuje nekdo zdejsi? nestalo by za to to trochu rozjet? pripadne po dohode, co by tam melo bejt, nabizim sve sily...


Urcite by stalo :rolleyes:
  • 0

#349 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 27 březen 2012 - 21:51:41

A mas heslo? :rolleyes:
  • 0

#350 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 30 březen 2012 - 16:54:36

Hm, tak dotaz primo na twitteru je bez reakce. Tak nic.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních