Přejít na obsah


Fotka

Magnola


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
494 odpovědí na toto téma

#51 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2007 - 07:16:25

Largor 135 mají v bazaru v Olomouci za 1500,- ... kdyby někdo chtěl.... konec hlášení :)


hlásím obrovský zájem:-) poslal jsem Ti soukromou zprávu...
  • 0

#52 cuba

cuba

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 20 červenec 2007 - 07:30:33

Largor 135 mají v bazaru v Olomouci za 1500,- ... kdyby někdo chtěl.... konec hlášení :)


hlásím obrovský zájem:-) poslal jsem Ti soukromou zprávu...


bohužel soukromou správusi nepřečtu :D
nicméně bych doporučoval kontaktovat někoho Olomouce nebo pohledat na netu kontakt a zavolat tam. Já se tam určitě v nejbližším měsíci nedostanu. Je to přímo fotobazar, takže by s funkčností neměl být problém, měli by tomu rozumět
  • 0

#53 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2007 - 08:02:52

Largor 135 mají v bazaru v Olomouci za 1500,- ... kdyby někdo chtěl.... konec hlášení :)


hlásím obrovský zájem:-) poslal jsem Ti soukromou zprávu...


bohužel soukromou správusi nepřečtu :D
nicméně bych doporučoval kontaktovat někoho Olomouce nebo pohledat na netu kontakt a zavolat tam. Já se tam určitě v nejbližším měsíci nedostanu. Je to přímo fotobazar, takže by s funkčností neměl být problém, měli by tomu rozumět


a neznate na ten bazar nejakej kontakt? na webu se mi nedari najit:-(
  • 0

#54 cuba

cuba

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 20 červenec 2007 - 08:17:17

Foto Kampa
Lumír Čuřík
Třída 1.máje 4
77200 Olomouc
Tel.: 585 227 260
Fax: 585 227 260
E-mail: lumir.curik@seznam.cz

toto by mělo bát ono..... kua, ale taky mi trvalo, než jsem to našel :)
  • 0

#55 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2007 - 08:20:15

Foto Kampa
Lumír Čuřík
Třída 1.máje 4
77200 Olomouc
Tel.: 585 227 260
Fax: 585 227 260
E-mail: lumir.curik@seznam.cz

toto by mělo bát ono..... kua, ale taky mi trvalo, než jsem to našel :)


super, dík moc!
  • 0

#56 me

me

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 121 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 20 červenec 2007 - 09:52:53

seykb: V Olomouci jsem často, tak ti to můžu pošéfovat.
  • 0

#57 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2007 - 10:40:18

seykb: V Olomouci jsem často, tak ti to můžu pošéfovat.


Dík. Poslal jsem ti SZ, abychom to tu zbytečně nezaplácávali:-)
  • 0

#58 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 19 říjen 2007 - 13:30:29

začátečnický dotaz: dají se s tímto fotit portréty? kino a SF je fajn, ale chtěl bych vyzkoušet i VF a zase nemám moc peněz, tak do 10Kkč. hlavně mi jde o to, zda-li se s objektivem 200-300mm dá ostřit nablízko-čili cca. 0,5m, aby se mi tam narval celej gesicht..díky za rady. no a pokud bych to mohl zkouknout někde v brně, byl bych úplně nejšťastnější:D
  • 0

#59 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 říjen 2007 - 13:49:06

na portrety je to vynikajici technika.
zaostrit se da vsim takrka kamkoli- zalezi na moznosti dostatecne vzdalit cocku od filmu. Tzn. potrebujes dostatecny vytah- nevim kolik Magnola dovoli. Ale potret urcite pujde. Spis bys mohl mit problem s makrem, kdyby se zachtelo.
Jeste si rozmylsi jestli Ti staci kontaktni pozitiv, nebo zda chces zvetsovat. Zvetsovani vyzaduje o "chlup" vetsi aparat, nez bezne uzivane zvetsovaky.

Hodne zdaru a kuraze!
Karel
  • 0

#60 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 19 říjen 2007 - 14:01:37

na makro se nechystám, já rači fotím bytosti lidské a nějak mi nestačí kinofilm, na který mám sice dobrý foťák, ale je to spíš na momentky, a Psix mě zlobí prohýbáním filmu a celkovou nespolehlivostí, takže přemýšlím, zda-li koupit buď nějakou lepší SF mašinku typu bronica sq-A nebo rovnou VF za stejné peníze. na nějaký VF zvětšovák (nejspíš magnitaurus) bych časem taky snad i našetřil, ale kontakty 13krat18 jsou pro mně už přijatelné, na něčem se naučím a pak třeba půjdu dál. se uvidí:D
  • 0

#61 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 říjen 2007 - 14:52:06

jen se ujisti, ze je provozuschopna..... nejsem Magnolista, ale pokud mne pamet neklame, tak se musela predelavat zada aby bylo pouzit moderni kazety na film.
Karel
  • 0

#62 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 19 říjen 2007 - 14:54:56

teoreticky lze pouzit VF kameru i jako zvetsovak- jen je nutne zajistit rovnomerny zdroj svetla a ramecek na negativ.
Linhof toto vyrabel pro 9x12 (mozna i pro 13x18?). Obcas videti na eBay

K.
  • 0

#63 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 26 říjen 2007 - 12:45:49

EBAY
  • 0

#64 jenda

jenda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 37 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 23 listopad 2007 - 09:15:04

Vážení přátelé,

včera jsem si u nás ve fotoklubu půjčil Magnolu ( určitě si jí vezmu ssebou na zítřejší setkání ), když jsem to ale doma rozbalil a začal pořádně zkoumat, tak jsem zjistil, že mi k tomu asi nedali žádnou kazetu, ale jenom vložky na 10x15 a 9x12. Zajímalo by mě, jestli se kazeta ( kterou sem sice v životě neviděl :-) strká místo matnice a nebo pod matnici ??
A ještě jedna věc: Jak funguje závěrka objektivu? Čas nastavit nejde??
Jedním zmáčknutím ji otevřu a druhým zavřu :)

Ahoj zítra a díky všem
Jenda
  • 0

#65 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 23 listopad 2007 - 09:33:14

kazetu zasunuješ pod matnici - rámeček s matnicí je pritlačován k zadní stěně péry, chytni rámeček s matnicí,odtáhni od těla kamery a zasuň kazetu s planfilmem.
Závěrka - to vypadá, že máš nastaveno 'T'. Kroužkem s časy musíš pootočit na "B" nebo nějaký jiný, kratší čas.
  • 0

#66 jenda

jenda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 37 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 23 listopad 2007 - 09:46:30

No problém je vtom, že na objektivu žádný kroužek s časama není, teda kromě malého kolečka nad objektivem, které je ocejchované od 1 do 100, což ovšem nemá na zavření a otevření závěrky žádný vliv ( patrně asi nastavování citlivosti ne ??)
  • 0

#67 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 23 listopad 2007 - 11:04:29

Tak to je asi starý compur. Jestli je tam kolečko s písmeny ZDM, tak nastav M (proti nenápadné čárečce) a páčkou co je vpravo natáhni a tou druhou spusť.
  • 0

#68 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 listopad 2007 - 12:44:32

vypada to na stary Compound- casy se nastavuji koleckem nahore a to reguluje dirku pro stlaceny vzduch unikajici z valce nad koleckem.

dole tri polohy male packy amerika T/B/M, evropa Z/B/M

zaverku natahovat jen v poloze M!!!!

pro T a B funguje zaverka bez natahovani - jen spousti. Natahnuti v techto polohach muze zaverku poskodit. Jinak vydrzi vecnost.

taky zde:
http://www.skgrimes....pound/index.htm

KarelJ
  • 0

#69 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 listopad 2007 - 12:45:59

dodatek- nastaveni casu funguje jen pro polohu "M", T a B jsou otevirany a zavirany jen skrzeva spoust.
  • 0

#70 Alibaba

Alibaba

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 35

Publikováno 23 listopad 2007 - 14:32:12

Jj, přesně tak, jen bych dodal, že T se otevře stisknutím spoušte a zavře druhým stiskem (pro velmi dlouhé expozice) a B - je všeobecně známá věc.
Compoundky mi ale k srdci moc nepřirostly, kdysi jsem totiž jednu zpomalenou ušmudlaninu vyčistitl a díky "pneumatickému tlumiči" jsem pak dosáhl jejího předcházení - nastavené časy se né a né zpožďovat jak by měly. Důvod - vyběhaný píst (vůle) ve vzduchovém válci.
Zlatý Compurky....
  • 0

#71 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 listopad 2007 - 14:42:25

Jj, přesně tak, jen bych dodal, že T se otevře stisknutím spoušte a zavře druhým stiskem (pro velmi dlouhé expozice) a B - je všeobecně známá věc.
Compoundky mi ale k srdci moc nepřirostly, kdysi jsem totiž jednu zpomalenou ušmudlaninu vyčistitl a díky "pneumatickému tlumiči" jsem pak dosáhl jejího předcházení - nastavené časy se né a né zpožďovat jak by měly. Důvod - vyběhaný píst (vůle) ve vzduchovém válci.
Zlatý Compurky....


ma usmudlanina by vycistit potrebovala.......... to co popisujes se stalo po vycisteni valce? nebo jsi cistil jen lamely a jak se uvolnily, tak to zaclo predbihat?

K.
  • 0

#72 Alibaba

Alibaba

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 35

Publikováno 23 listopad 2007 - 15:14:17

ma usmudlanina by vycistit potrebovala.......... to co popisujes se stalo po vycisteni valce? nebo jsi cistil jen lamely a jak se uvolnily, tak to zaclo predbihat?
K.

...kdepak jen lamely, to byla taková zavařenina, že jsem to musel vzít všechno.....a tím jsem to nezvlád. Bohužel druhý pokus na postupné "zamazávání" jednotlivých segmentů jsem vzdal. :)
  • 0

#73 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 listopad 2007 - 15:52:50

OK, vezmu to ven do mrazu, otestuju to, a kdyz to bude spatne, tak se pustim do cisteni mimo vzduchotechniky.

K.
  • 0

#74 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 11 únor 2008 - 08:30:37

Dneska jsem si všiml Magnoly na aukru (tj. neprodávám to já:().
Možná by to tu někoho mohlo zajímat...

http://www.aukro.cz/...?item=311402876
  • 0

#75 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 11 únor 2008 - 10:47:03

kdyby jste do toho někdo šli - doporučuju zeptat se prodejce, jestli k tomu má kazety, kolik a jaký - nebejvá úplně snadný je sehnat, zvlášť ty 13x18
  • 0

#76 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 11 únor 2008 - 11:28:57

já myslím, že nic nemá, prodává jenom to, co vyfotil
dovolím si odhadnout konečnou cenu:
9450,-
tak uvidííííme...
  • 0

#77 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 16 únor 2008 - 16:54:07

cena mě teda celkem překvapila..
http://www.aukro.cz/...vy_magnola.html
  • 0

#78 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 únor 2008 - 19:00:46

mě zas překvapil kupující. pan ládr má foťáků plnej barák a prodává je. no asi to za tu cenu pošle dál...
  • 0

#79 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 16 únor 2008 - 19:01:46

Btw, gratuluju k novýmu titulu. 8-) :)
  • 0

#80 jirivesely

jirivesely

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 18 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 26 únor 2008 - 16:12:12

Ahoj,
Mamiak měl pravdu, včera jsem byl u pana Ládra a Magnolu od něj koupil.
Kamera je jako nová v četně objektivu a šesti kazet.

Jirka
  • 0

#81 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 26 únor 2008 - 16:14:10

Gratuluju k dobrému nákupu. :lol: A trochu závidím. :) Mimochodem, máte na webu hezké obrázky.
  • 0

#82 jirivesely

jirivesely

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 18 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 26 únor 2008 - 16:21:11

Gratuluju k dobrému nákupu. :) A trochu závidím. :) Mimochodem, máte na webu hezké obrázky.


Děkuji, to potěší. :lol:
  • 0

#83 suggy

suggy

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 23 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 22 duben 2008 - 17:22:34

Tak se mi lidičky, přihodila podivuhodná věc. Jsem odkojen vývojkou za svitu aladinky a přesto jsem podlehl tikitální mánii. Jenže, po čtyřech letech mi jaksi "došly baterky" obrazně řečeno. Zkrátka zdálo se mi, že digitálem už nemám co říct. Už jsem myslel, že s fotkama seknu a bude klid (to bych rád věděl, jak dlouho bych to vydržel, po třiceti letech fotografování). Jenže pak mi při úklidu několikrát přišla do ruky Magnola (vsadím se, že ne náhodou) a bylo vymalováno. Takže už několik dní stojí Magnola vedle počítače jen se kochám. Zatím. Proč jsem ji kdysi odložil? Přece si nezasloužila takové opovržení. S úsměvem zamilovaného idiota snáším připomínky své ženy (" ukliď si někam ten krám, měl jsi to už dávno vyhodit, jen to zabírá místo, apod.) Začalo se mi stýskat po temné komoře (byť z koupelny vytvořené), po velkoformátovách fotografiích. Proč? Tak na to jste si už odpověděli sami v tomhle fóru. Takže ztracený syn se vrací.
Suggy
P.S. Nevíte někdo o matnici na Magnolu? Případně radu, jak jí vyrobit. zkoušel jsem už nechat opískovat sklo (příliš hrubá), nastříkat sklo matným lakem (o něco lepší, ale stále hrubá) a nedávno mi kolega poradil brusnou pastu. Pokud máte někdo ještě nějaký fígl v záloze, budu vděčný, podělíte-li se o něj se mnou.
Díky
  • 0

#84 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 22 duben 2008 - 18:01:18

Krásný vyznání. :lol:
Stran matnice prohledej místní fórum. nedávno se to řešilo ve víc vláknech. Musím teď pryč, později kdyžtak hodím odkaz.

edit:
Takže info se dá najít např. v tomto vlákně nebo tady.
  • 0

#85 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 23 duben 2008 - 07:44:30

vítej ztracenej synu :lol: to je pěkný a zrovna skrzevá magnolu - to je vůbec krásný, to potěší

s tou matnicí - zrovna mi jedna 13x18 jde na vyzkoušení a jestli se mi bude líbit necham si ji udělat i na ještě vo fous větší bedýnku a tuhle bych ti mohl po domluvě s výrobcem přenechat...
  • 0

#86 suggy

suggy

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 23 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 duben 2008 - 07:51:28

Mamiaku, to bys byl zlatej.
Koukám, že jsi z Hradce. kdybys měl cestu do Pardubic, tak tam mám zrovínka u Moška výstavu. Pokud by Tě to zajímalo.
Suggy
  • 0

#87 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 23 duben 2008 - 08:25:43

Mamiaku, ta matnice by mě možná taky zajímala. Napiš po vyzkoušení dojmy. Případně kontakt na výrobce. Dík.
  • 0

#88 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 23 duben 2008 - 13:18:29

Lidi vy mě s těma Magnolama štvete. Já mám sklopnýho Mentora 13x18. Není to úplně špatný a má to i svý výhody, ale je to tak nějak "Ost" německý, zatímco Magnola je "west" česká.
  • 0

#89 KarelJ

KarelJ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 218 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 duben 2008 - 15:11:50

do jake miry byly vlastne plany vyroby Magnoly inspirovana Linhofkou? nevite ktery linhof model byl predobrazem?

Karel
  • 0

#90 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 23 duben 2008 - 15:15:39

do značný - měl sem je i vedle sebe. je to klon skoro v ruskym stylu, takže dokonalej :)

ale je fajn, zrovna ji prodávam jednomu polepšenýmu digitálistovi :-P
  • 0

#91 suggy

suggy

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 23 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 duben 2008 - 16:14:57

Přátelé, jak je to s dostupností a cenou planfilmů? A do jakých formátů jsou k dostání? A kde? Mám totiž doma, krom Magnoly, ještě jakýsi dřeváček 18x24. Zatím, bohužel bez matnice, objektivu a i kazet. Možná dojde i na něj.
Suggy
  • 0

#92 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 23 duben 2008 - 16:46:08

Suggy, tomu říkám nástup. Filmy jsou ještě na 18x24/8x10 dobře k dostání, ale drahé. Možná bude levnější alternativa, až budu vědět více, tak se ozvu.

18x24 "matnici" jsem právě sundal z rusáka a byla by k půjčení než to vyřešíš definitivně. Nečekej zázrak, ale fotil jsem s ní.

Sklo se dá koupit rozumně bez závěrky, se závěrkou je to dražší.

Kazety budou největší potíž. Občas se objevují v bazarech, ale nepasujou a je třeba úprava, pokud nemáš teda standardní 8“x10“.
  • 0

#93 suggy

suggy

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 23 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 duben 2008 - 16:52:49

Kubikulo, díky. Ale s tou 18x24 matnicí to fakt nehoří. Zatím budu mít dost práce s Magnolou. Dát ji drobet do kondice, po několikaletém zahálení a taky se přešaltrovat zpátky k VF.
  • 0

#94 suggy

suggy

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 23 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 duben 2008 - 18:18:09

Tak jsem kouknul na net, jak je to s cenami planfilmů a spadla mi čelist. Když jsem je naposled kupoval ve Fomě v Hradci, stály asi 600,-. Teď -cena 1400,-. Po digitálu je to prda. Ale jak napsal Standa Pleva:

"...vyzkoušet si světlo a pak jít na jisto, klídek, pomaloučku rozbalit kameru, doladit záběr, kompo, počkat si až přestane foukat ....a jedna dva tři.... pak ještě dvacet minut rozjímat, takovej určitej druh jógy nebo meditace a klidně zakončená klobásou a pívečkem - prostě jeden snímek za 2 hoďky, ale za 2 hoďky kde jsem jenom já sám se sebou, myšlenky lítaj kdesi... a třeba to bude i na tom kontaktu pak vidět a vostatní budou dělat áááách.
Hergot Mamiaku sepiš knihu, já už pak nebudu fotit jenom to budu číst a budu si nechávat o tom zdát."


Za ty prachy to stojí, no ne?
  • 1

#95 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 duben 2008 - 08:16:29

matnice 13x18 už je od včerejška doma, vyzkoušená - dobrý. vykomunikuju ti ještě cenu a můžeš ji mít. dělá to pán z turnova
  • 0

#96 StanislavPleva

StanislavPleva

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 215 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 24 duben 2008 - 09:17:38

Zdar lidičky,

Po roce jsem opět zde.

Představte si, že jsem se úplně pomátl a minulý léto jsem si koupil digitální zrcadlovku. Pak ještě jednu, páč jsem měl málo. Nějaká ty skla. No prostě hrůza. Fotil jsem s tím jako vo život... furt mě to s tím nějak nešlo.. zkoušel jsem všechno možný, seděl jsem u PC a tak. Nakonec mám pár fotek, který po vytisknutí vypadaj skoro jako z filmu.
Dal jsem si pár pivek, a říkám si.. hergot..takový úsilí, takový prachy, PC, foťák, soft a nakonec to mám skoro jako z filmu za 50,-. Už je to pryč, jen mě zůstal malinkej tik ve voku. Viděli jste už někdo ten debilní hledáček v digizrcadlu? Zlatá Minolta X-700.
  • 0

#97 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 24 duben 2008 - 12:40:11

do značný - měl sem je i vedle sebe. je to klon skoro v ruskym stylu, takže dokonalej :)

ale je fajn, zrovna ji prodávam jednomu polepšenýmu digitálistovi :-P


Já ti dám polepšenýho digitálistu :)

U mně se najde všechno, od DSLR přes kino po svitek, ale každý má svoje a je nejlepší jen na "ty správný věci", co k tomu seděj. Magnola je nádherná, ale nedovedu si představit, že bych s ní jel třeba fotit rally :)
Prostě na každou matičku musí bejt ten správnej klíč - přestože se dá utáhnout i kombinačkama a povolit majzlíkem, jenom to trochu není ono :)
  • 0

#98 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 24 duben 2008 - 12:42:05

Teď mě tak napadá, jestli vono to teda trochu jako nezavánělo tím kacířstvím :)
  • 0

#99 suggy

suggy

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 23 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 24 duben 2008 - 17:45:38

matnice 13x18 už je od včerejška doma, vyzkoušená - dobrý. vykomunikuju ti ještě cenu a můžeš ji mít. dělá to pán z turnova


Beru. Až budeš znát cenu, ozvi se. Dohodneme detaily.
Standa
  • 0

#100 suggy

suggy

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 23 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 24 duben 2008 - 17:47:00

Kurňa, jak dlouho budu mít pod nickem "nováček"?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních