Přejít na obsah


Fotka

Fotky fotokomory


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1091 odpovědí na toto téma

#201 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 12 březen 2008 - 16:16:35

Tak já si zkusím v komoře uklidit, abych tam mohl nafotit, jak to vypadá u mě. To mi dá tak víkend, než tam udělám fotognično.
  • 0

#202 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 12 březen 2008 - 16:26:49

Taky mě to napadlo. Pak jsem si ale říkal, jestli nemám vyfotit komoru, tak jak je, aby se ostatním naskytnul reálný pohled do místnosti, kde se tvoří...Mno ale asi jen kecám a jsem lenošnej to uklidit. :D
  • 0

#203 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 12 březen 2008 - 16:58:54

neuklízet, jen uhrabat po povrchu, aby bylo vidět kde co je, tak k tomu přistupuju já, v nový a prázdný komoře jsem byl celej nesvůj, ale od doby, kdy jsem ji zanesl vším možným se tam cítím skvěle :D
  • 0

#204 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 12 březen 2008 - 17:19:42

Jo, souhlas. jenže já tam mám ještě krámy z doby, kdy to nebyla fotokomora. :D
  • 0

#205 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 13 březen 2008 - 09:54:47

Když já jsem nedávno vyhazoval z komory minilab a ještě jsem to neuvedl do původního přijatelného stavu. Sice jsem od té doby párkrát zvětšoval, ale je tam binec a nemám tam zpátky skříňku a tak.
Navíc mi tam mezi lahvema s chemikáliema stojej lahve s od pita a tak.
  • 0

#206 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 13 březen 2008 - 10:04:04

Když já jsem nedávno vyhazoval z komory minilab a ještě jsem to neuvedl do původního přijatelného stavu. Sice jsem od té doby párkrát zvětšoval, ale je tam binec a nemám tam zpátky skříňku a tak.
Navíc mi tam mezi lahvema s chemikáliema stojej lahve s od pita a tak.


to znam (i bez labu) :cry: to je hrozný, naprosto se mi v tom bordelu nechce dělat, protože jenom něco vod někud vyndat, najít... dá tolik práce :D :lol:

na druhou stranu si tam začínám připadat jako v sudkově ateliéru, kde jak se mi zdá, taky panoval podobnej tvůrčí chaos. a je pravda, že mi teďka nějak vylezlo z toho šílenýho mrd.íku pár výjimečnejch fotek. že by to bylo tim? :lol:
  • 0

#207 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 13 březen 2008 - 10:20:20

Mamijaku, jasně že je to tím. Jenom rostoucí entropii okolního prostředí může vzniknout nová kvalita.
V uklizeným prostředí se možná dobře pracuje a je to hezký, když to někomu ukazuješ, fotíš to do fóra, nebo lákáš samičku na chvilku pod červenou lampou.
  • 0

#208 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 13 březen 2008 - 18:08:03

chtěl by jsem se s Vámi podělit o zajímavý jev, který se odehrává v mé koupelně,.....to není listí :D Vložený obrázek
  • 1

#209 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 13 březen 2008 - 18:32:08

co to je za papír? :D
jestli rc, tak ho nalep na dlaždičky, jestli baryt -vypni na okno.
co je tohle za techniku?
  • 0

#210 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 13 březen 2008 - 18:41:30

Tohle bych tipl na baryt. Mimochodem, baryt lze v nouzi taky na kachličky nalepit, klasicky slintací páskou. Vyzkoušeno. :D
  • 0

#211 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 13 březen 2008 - 19:40:15

jasně, fomabrom to je, poslední dobou se mi obrázky nechce lepit hned po zvětšování, tak je takhle rozvěsím, a na sklo přilepím až druhý den. už tam jsou, samo že je znova namočím. lepení na kachličky není špatný nápad, nejsou tam potom obtisklý? co ty škvíry, mezi nima.
  • 0

#212 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 13 březen 2008 - 20:07:17

aha to potom jo.
na dlaždičky ale RC, ne baryt. RC je za chvilku suché a spadne samo
  • 0

#213 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 13 březen 2008 - 20:39:12

Otiku, pěknej zvětšovák.
  • 0

#214 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 13 březen 2008 - 21:21:06

na kachlíky nelepit :D
sice to drží, ale pásku dostat dolů skoro nelze, ona se ta zeď dost dobře nedá namočit do teplý vody, jako kusy skla
spáry by asi nevadily, spíš kdyby nebyly ty kachlíky v rovině, tak po napnutí bych se mohla objevit nějaká hrana uprostřed snímku, to se mi stalo, ale šlo o snímky co byly v koupelně na ozdobu - na trvalo, teda než jsem se z ní odstěhoval do nový komory
  • 0

#215 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 14 březen 2008 - 15:40:27

Otiku, pěknej zvětšovák.

dík, je supr, dělá se s ním opravdu moc dobře.
  • 0

#216 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 14 březen 2008 - 16:12:41

Ogaří, tož já sem na ten zvětšovák čučel taky jak tele na nové vrata. Šak tam je jakýchsik barevných koleček, heblat, terazky sa dělajů takové mašiny. No eště, že takovů potforu doma nemám, nevěděl bych co s tým dělat. To je na ně moc takové složité a já, starý zedník by sa k temu neumněél postavit....:lol:
PS: Takový složitých heblat sem tady už viděél, enom mi bylo blbé sa optať, páč bych vypadal jako eště větší telacko než su a to bych nesnésl...
Tož tak.
  • 0

#217 bryan

bryan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 47 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 22 duben 2008 - 20:30:48

Tak já bych se taky přidal. Výhledově by měla být deska na stole vyměněna za tmavou až černou, začerněny hlavy šroubů a izolace na rourách obalena nebo zakryta a ještě bych rád přidal držáky na horní část tyče. Komora je uklizená po proběhlé seanci :lol:
Vložený obrázek Vložený obrázek
  • 0

#218 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 23 duben 2008 - 07:58:04

nó, moc pěkný. koukam kolega analogista purista - samý kulatý ručičkový budíky, kam se voko temnokomorníka podivá - tak to má bejt, to je úplně zklidňující na pohled :lol:
  • 0

#219 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 23 duben 2008 - 13:41:35

Měl bych otázku trochu bokem. Posloucháte při dělání v komoře hudbu? Já dřív vždycky, teď občas potřebuju spíš ticho.
  • 0

#220 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 23 duben 2008 - 13:47:23

to je různý, já nejčastěj čro3
sem tam si i pustím kazetu, který jsem zase přines z půdy, doma v bytě je totiž nemám na čem pouštět a tady jsem si sestavu zase složil
celkově ne moc nahlas, to je jasný, klid v komoře - to je to pravý
  • 0

#221 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 23 duben 2008 - 13:51:46

Taky různý, taky ČRo3. Poslední dobou nechávám hrát z vedlejšího pokoje gramec. Někdy ovšem též potichu. Dle nálady...
  • 0

#222 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 23 duben 2008 - 14:05:43

Pokud jsem doma sám a zrovna dělám fotky, tak mi hraje Vangelis.
  • 0

#223 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 23 duben 2008 - 14:51:22

tak můzyka, to tam muší pro mě bejt. mam takový kompilace... brubeck, baker, najponk a jim podobní hoši a holky. a nějaký pykčrz prozatimní komory:

Vložený obrázek

Vložený obrázek
  • 1

#224 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 23 duben 2008 - 15:13:08

přesně jako kubikula - dřív jelo rádio v jednom kuse - hlavně teda vltava, teď už jenom při nějaký sériový práci - když tvořim chci na to mít klid. to ticho a tma to je vám kolikrát dobrý samo vo sobě, i když ty vobrázky třeba zrovna stojej za starou belu
  • 0

#225 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 23 duben 2008 - 15:23:28

to ja pocuvam stale nieco...obvykle teda stare kazety co som si pozhanal este kedysi davno..od punku az po floydov..
  • 0

#226 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 23 duben 2008 - 15:42:43

No tak to mám radost, že se po Vltavě neplavím sám. Zvláštní je, že Bethovena jsem normálně nemusel, ale nějak mě začal lízt do tý temnokomornický práce. Některý věci fungujou a člověk neví jak.
  • 0

#227 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 24 duben 2008 - 08:20:28

je to skoro až trapný, ale já se vám v tý tmě třeba u takový devátý místama i jako dojmu :) :-P
  • 0

#228 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 24 duben 2008 - 08:47:56

je to skoro až trapný, ale já se vám v tý tmě třeba u takový devátý místama i jako dojmu :) :)

:)

jinak podle chuti taky mixuju vltavu s filmama - mám v komoře /puristi prominou/ dvd přehrávač a pustím si tam nějaký filmek - tedy ten zvuk jenom, ve chvílích čekání nebo u proužkovek je to výborný na poslouchání angl, nebo franc. :)
jinak se mi nedávno podařilo zkompletovat tvorbu floydů a to je to přesně do komory :-P
  • 0

#229 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 duben 2008 - 09:16:57

V komoře rád rádio Beat. Nebo mám nahraných hodně rozhlasových her + samozřejmě Cimrmana.
  • 0

#230 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 24 duben 2008 - 09:24:43

V komoře rád rádio Beat. Nebo mám nahraných hodně rozhlasových her + samozřejmě Cimrmana.

pavle ani nevíš jak ti ten beat závidím
  • 0

#231 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 duben 2008 - 09:26:58

Tak si dotáhnout kabel od pc, oni vysílají i přes internet. (i když nevím, jaké máš doma připojení, zda by jsi nemusel víc platit)
  • 0

#232 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 24 duben 2008 - 09:31:55

Tak si dotáhnout kabel od pc, oni vysílají i přes internet. (i když nevím, jaké máš doma připojení, zda by jsi nemusel víc platit)

tak to víš že mě to napadlo taky, spojení mam docela rychlý funguje to na 128kb bez záseku, ale přes dvě patra a ještě napříč sklepem mě to přijde docela šílený, nehledě na to, že následníka ruší v první fázi spaní i hukot větráku kompu byť přes stěnu... :)
  • 0

#233 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 24 duben 2008 - 13:53:13

V komoře rád rádio Beat. Nebo mám nahraných hodně rozhlasových her + samozřejmě Cimrmana.


Asi jsem starej. Musím se přiznat, že při rozhlasovejch hrách už jsem rozptýlenej moc. To pak jedno, nebo druhý.

Jeden člověk mi jednou povídal, že vybírá rock, jazz, klasika podle toho co dělá. Neviděl jsem jeho fotky, jestli to má taky takovej rozptyl.
  • 0

#234 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 456 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 254

Publikováno 24 duben 2008 - 19:43:32

A je povoleno poslouchat hudbu třeba ve formátu MP3, nebo jsou přípustná jen čistě analogová média jako vinylové desky??
  • 0

#235 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 24 duben 2008 - 20:23:47

A je povoleno poslouchat hudbu třeba ve formátu MP3, nebo jsou přípustná jen čistě analogová média jako vinylové desky??


To záleží na Tobě. jestli si chceš pokazit karmu, poslouchej klidně ty mpétrojky. Vinyl je samozřejmě plus.. :)
  • 0

#236 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 25 duben 2008 - 07:34:03

taky sem pořídil ten gramec a hned dou fotky líp. navíc - jistota je jistota :)
  • 0

#237 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 duben 2008 - 07:51:16

Já mám komoru kombinovanou se serverovnou, takže mi tam stejně 2 PC hučej, takže aby jenom nehučely, tak teda občas i hrajou :) Fakt je, že když chci fakt vypnout, tak je Beat online dobrá volba.

Teda ne že bych měl něco proti Bachovi nebo Beethovenovi, ale on takovej Wolf Hoffmann a jeho Classical (teda z archivu, ne z Beatu, i když tam se čas od času objevuje Moldau) má taky něco do sebe. A když to člověk v tom kvádru 2x3x2m trošku přikrmí, tak jde hned práce líp od ruky - jenom to teda registrujou seismografy až v Modřanech, o nahořespících (mám komoru ve sklepě) ani nemluvě :) ¨

No a mptrojky a Karma - na Karmu kašlu, máme Junkerse a tomu to nevadí :)
  • 0

#238 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 25 duben 2008 - 09:07:41

.... A když to člověk v tom kvádru 2x3x2m trošku přikrmí, tak jde hned práce líp od ruky - jenom to teda registrujou seismografy až v Modřanech...


možná se tím dá docílit nějakého zajímavého rozostření při zvětšování a někdo si bude lámat hlavu jak to děláš
  • 0

#239 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 25 duben 2008 - 09:12:53

Já tedy na základě vašich rad zkusil vypnout rádio, a hle, taky to šlo poslouchat. To ticho, jen hukot vzduchové filtrace. Ale jinak si klidně poslechnu i Evropu 2, zvlášť, když tam jsou nějací legrační modeátoři. Ale někdy toho mám plný zuby, ta muzika se dost ohraje a tak přeladím jinam, nebo si pustím CD, mám tam i kazeťák, ale už asi nemám kazety.
  • 0

#240 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 duben 2008 - 10:19:34

Já tedy na základě vašich rad zkusil vypnout rádio, a hle, taky to šlo poslouchat. To ticho, jen hukot vzduchové filtrace.


Tak právě proto si tam pouštím muziku, ten hukot odvětrávání na mne působí hodně depresivně a po pár hodinách mi z něj docela slušně šibe...
  • 0

#241 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 25 duben 2008 - 10:27:35

a vidíte - digitální technologie způsobuje šibání 8-O

to by byl článeček do blesku - ondřej neff na psychiatrii - po letech práce s digi propadl těžkým exogenním depresím :) :D :D
  • 0

#242 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 duben 2008 - 10:38:55

a vidíte - digitální technologie způsobuje šibání 8-O

to by byl článeček do blesku - ondřej neff na psychiatrii - po letech práce s digi propadl těžkým exogenním depresím :) :D :D


Blbě čteš, naopak, když mám nedostatek digitálních technologií, tak mi šibe, to analogové ticho, podpořené bílým šumem mi nedělá dobře. To už raději nějaké ty jedničky a nuly, co mi zatřesou ušima :)
  • 0

#243 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 25 duben 2008 - 10:49:00

počítam, že odvětráváš nějaký vopravdu výkonný chipy, ne?
  • 0

#244 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 duben 2008 - 10:55:25

počítam, že odvětráváš nějaký vopravdu výkonný chipy, ne?


To taky, ale asi si dovedeš představit, jaká je pohoda si v tomhle prosotru zapálit, o dýmce už ani nemluvě. Tam bych potřeboval ty větráky čtyři takový a furt by to bylo málo :)
  • 0

#245 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 duben 2008 - 12:46:13

Digitální zlo je digitální zlo. Dnes se vůči mě spiklo kolikrát. Nejvíc mě to naštvalo v jednu ráno, kdy jsem vstával k aukci na nádherňoučkuo beattie matnici a ten hnusnej internet nefungoval! Asi jim do těch jedniček a nul přišla i nějaká dvojka a celý se to sesypalo. A v práci další problémy.... Ach jo....
  • 0

#246 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 25 duben 2008 - 13:52:40

je to skoro až trapný, ale já se vám v tý tmě třeba u takový devátý místama i jako dojmu :) :D


... mno jako z tohodle bych si nic nedělal, já se u ní dojímám i za světla :D
  • 0

#247 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 duben 2008 - 13:55:57

Já se dojímám u Anne Sophie Mutter, je vcelku jedno u jaké skladby...
  • 0

#248 bitovod

bitovod

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 480 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 25 duben 2008 - 14:02:53

Digitální zlo je digitální zlo. Dnes se vůči mě spiklo kolikrát. Nejvíc mě to naštvalo v jednu ráno, kdy jsem vstával k aukci na nádherňoučkuo beattie matnici a ten hnusnej internet nefungoval! Asi jim do těch jedniček a nul přišla i nějaká dvojka a celý se to sesypalo. A v práci další problémy.... Ach jo....


nuly a jedničky, nějaká ta dvojka... nic moc, zajímavý to začíná bejt tak od pětek vejš :)
  • 0

#249 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 25 duben 2008 - 14:15:58

ked uz sa spomina to dojimanie sa...jediny song co ma zatial dokazal dojat je Telegraph Road od Dire Straits..a treba to mat poriadne vypeckovane :) Sa neviem docakat, kedy budem mat fungcny gramec a repraky a pustim si to z platne...
  • 0

#250 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 25 duben 2008 - 14:33:54

Když už jsme tak ot, tak tohle mě dokáže rozbrečet (doslova) skoro pokaždý...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních