Přejít na obsah


Fotka

Neformální setkání - vše co si budete přát vědět o VF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
151 odpovědí na toto téma

Anketa: Jaky vyhovuje termin? (13 uživatel(ů) vložilo hlas)

Jaky vyhovuje termin?

  1. 1.12.2007 (1 hlasy [50.00%])

    Procento hlasů: 50.00%

  2. 24.11.2007 (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  3. 17.11.2007 (1 hlasy [50.00%])

    Procento hlasů: 50.00%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#101 pasiasty

pasiasty

    Nováček

  • Předplatitel
  • 497 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 116

Publikováno 14 říjen 2012 - 15:36:13

To by asi chtělo navrhnout datum a místo, jinak se to konat nebude :) Můj návrh je: pá, 26.10 od 19. hodin, v Krasných ztrátách (mimochodem - momentálně visí tam nějaká fotovýstava, zřejmě ne úplně z nejmenšího formátu)
Kdo je pro, kdo proti..?
  • 0

#102 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 14 říjen 2012 - 16:39:45

Ja jsem proti protoze cely ten vikend (od patecniho odpoledne) jsem pryc.
  • 0

#103 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 14 říjen 2012 - 17:19:07

Nebude jednoduché se na jednotném termínu sjednotit bez ztráty kytičky.

Aby se to povedlo co nej, asi by to opravdu chtělo již nyní stanovit termín, ale nechal bych tomu více času, aby jeden každý měl prostor si ten čas rezervovat.
Ale co je hlavní, aby měl čas ten, kdo nám ty znalosti bude prodávat, tedy od toho by se ten termín měl odvíjet.
VF je o klidu, žádný spěch. Proto bych navrhoval to nechat třeba někdy na polovinu ledna, to už bude po svátečním shonu a "povinnostech".

Snad tedy třeba v pátek 18. nebo 25. ledna. Bude-li to někde v podobně navrženém prostředí, nebude nám vadit, že venku bude třeba i nehorázně ...
  • 1

#104 lubaliska

lubaliska

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 26 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 14 říjen 2012 - 20:47:03

Pánové,
a je už vlastně jasné, kdo nám ty vědomosti bude předávat? Opravdu by si termín měl nadiktovat on a nám to buď vyjde nebo ne. V případě velké ochoty by mohl nabídnou termíny třeba dva a realizoval by se ten s větším počtem zájemců. LL
  • 0

#105 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 14 říjen 2012 - 21:29:04

Pánové,
a je už vlastně jasné, kdo nám ty vědomosti bude předávat? Opravdu by si termín měl nadiktovat on a nám to buď vyjde nebo ne. V případě velké ochoty by mohl nabídnou termíny třeba dva a realizoval by se ten s větším počtem zájemců. LL


Však jsem to tak myslím naznačil : ... Ale co je hlavní, aby měl čas ten, kdo nám ty znalosti bude prodávat, tedy od toho by se ten termín měl odvíjet... A předpokládám, že "horolezec ", až pro nás najde ten svůj volný termín, že to sem nahodí.. Můj návrh termínu je proto třeba brát jen jako nakopnutí, stejně jako od pasiasty - to jen aby se ledy hnuly :)
  • 1

#106 MichalRudolf

MichalRudolf

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 15 říjen 2012 - 09:59:05

Zdravím, mohl bych se přidat, i když jsem v tomto totální amatér?
  • 0

#107 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 15 říjen 2012 - 10:12:48

Vážení kolegové, nic nenamítám proti posunu akce do termínu po začátku roku. Předpokládám, že se akce zúčastní velmi úzký okruh
zájemců, kteří s VF kamerou pracují. Program bude sestaven v uzavřeném bloku s několika hosty a Cafeidoscop se v tomto směru již
vzhledem k umístění v centru osvědčil. Pro našeho kolegu "horolezce" je příprava akce minimálně spojena s rezervací prostoru a též
finanční ztrátou plynoucí z omezením běžného provozu. V profesionální praxi dnes není praktický důvod, proč používat VF kameru až
na několik námětových okruhů, kde je vyžadována prvotní korekce snímaného obrazu a proto považuji za přínosné oslovit okruh těch,
kteří se po léta s VF technikou denně setkávali, jak v ateliéru, tak při exteriérové práci. Věřím, že se podaří oslovit zajímavé hosty a v
omezeném čase učinit maximum pro vzájemnou pohodovou atmosféru společného setkání. Ideálním temínem bude zřejmě sobota s
možností příjezdu vzdálenějších účastníků, kteří svojí návštěvu metropole rovněž spojí s dvěma nedalekými specializovanými foto -
obchody. Dopolední čas je dle mého návrhu ideální. Časový plán v maximálním rozsahu tři hodiny. S pozdravem: "Starý Jezevec"
Erik
  • 0

#108 hakunin

hakunin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 52 příspěvků(y)
  • LocationOstrava Výškovice
Reputace: -1

Publikováno 15 říjen 2012 - 10:18:45

+1 pro sobotu!
  • 0

#109 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 102 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 081

Publikováno 15 říjen 2012 - 10:26:56

Čas nám pokročil, a v Praze je minimálně o jednoho mladého velkoformátníka více! Měl by někdo chuť tuto akci zopakovat, či vytvořit tuto akci tradičnější? (asi by byl nejvhodnější zakladatel tohoto vlákna).
Fotoaparát už nějakou dobu mám (Voigtlander Avus 9x12 - ano i milovník historiky :) ), opravdu několik málo nafocených planů, a za pár týdnů (opravdu za pár!) budu mít další matroš k nafocení.
A věřte že bych se rád poznal s ostatníma temnokomorníkama v této velké metropoli, podiskutoval o fotkách, o technice.. atd atd.
Projevil by někdo zájem a iniciativu?
Zdraví Jenda

Máš představu zda-li na víkend nebo jen na večer? Dík
  • 0

#110 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 15 říjen 2012 - 10:43:19

Z mé strany je sobota ideální, stejně bych tam v případě pátku zůstával ještě minimálně po celou sobotu.
Možnost následného či souběžného praktikování naučeného s možností i denního světla vidím také příznivě.

Myslím, že bych i mohl uspokojit 1-2 přespolní zájemce o přespání. (se spacákem, pěšky od Cafeidoscop cca 500 m)
  • 0

#111 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 15 říjen 2012 - 13:42:22

Máš představu zda-li na víkend nebo jen na večer? Dík



Jeden večer, podle mě, by byl velmi málo, a tak vhodnější by bylo aspoň dvě delší odpoledne. Já jsem študent, takže nejsem až tak moc svázaný zaměstnáním. Najít si na Vás čas by pro mě nebyl snad až tak veliký problém :)
  • 0

#112 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 15 říjen 2012 - 20:42:54

Ja jsem pro cokoliv. Casove klidne ale i cely den nebo neco jako dve odpoledne. Trochu se bojim, ze 3 hodiny staci tak na uplne zaklady, ktere lze i vycist z moudrych knih nebo jisteho webu pro milovniky cerveneho svetla. Protoze by mne spis zajimaly postrehy z praxe, ktere v literature nenajdu, jsem pro vetsi rozsah.

Skromne ubytovani - karimatka, spacak bych take mohl nabidnout, az cca 5 fotografum. Udelam z pokoje nocleharnu :-)
  • 0

#113 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 16 říjen 2012 - 07:52:53

Zdar pánové,
vidím, že se ledy hýbou. Omlouvám se, že jsem nenapsal dříve, ale malinko nestíhám. Z výše uvedených příspěvků myslím jasně vyplívá akce v sobotu. Minule to taky tak bylo. Celkem bych se taky přimlouval za nějaký lednový termín. Protože musím skloubit děti, svůj volný čas :) a školu manželky (kterou si na stará kolena vymyslela), tak musím ještě nastudovat nějaký "time management":))). Prozatím bych to optimálně viděl asi takto. Ti, co budou mít čas, chuť, náladu ad., by se mohli sejít třeba již dopoledne někde v terénu(Šárka, Prokopák) a společně zafotit, poklábosit, porovnat, kdo ho má větší apod. Odpoledne cca v 16:00 by dovalili do kavárny a tam by začalo druhé kolo s přednášejícími, třeba až do ranních hodin, jak bude libo.
Konkrétní termín(y) bychom upřesnili během listopadu, to už bych měl vědět a ostatní snad také. Pokud bude mít někdo čas, může programový plán zpracovat do tabulky s hlasováním a budeme chytřejší. Já osobně toto nestíhám, ale kdyby se někomu chtělo...
Zatím zdar
  • 1

#114 pasiasty

pasiasty

    Nováček

  • Předplatitel
  • 497 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 116

Publikováno 16 říjen 2012 - 09:17:30

tak jo - v listopadu se domluvíme na někdy po konci světa ;)
  • 0

#115 Štefan Sukup

Štefan Sukup

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 16 říjen 2012 - 09:41:53

Taky se moc rád přidám.
  • 0

#116 lubaliska

lubaliska

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 26 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 16 říjen 2012 - 09:45:52

Ahoj,
sobota je ideální, jen kdyby to šlo, tak bych se přimlouval za jiný měsíc. Pro mě je leden nejhektičtější pracovní období (účetní :sad: ). Celé první čtvrtletí je hektické a maká se i o víkendech. Nicméně chápu, že domlouvat se až na duben či květen, je za hodně dlouho. Takže já bych byl pro únor, je-li to možné. LL
  • 0

#117 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 16 říjen 2012 - 19:10:34

Horolezcův plán mi naprosto vyhovuje a ten do/polední se mi dost líbí :) ještě se uvidí jak ostatní.. jenda
  • 1

#118 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 1 listopad 2012 - 23:24:43

Trošku to povytáhnu, malinko připomenu.
Chtělo by to nějaký ten termín nahodit opravdu co nejdříve, abychom si dokázali včasně přizpůsobit kalendáře. Jak jsou na tom u horolezců ? :)
  • 0

#119 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 29 listopad 2012 - 19:35:57

Už je zase skoro měsíc za námi, tak by asi nebylo špatné se nějak rozhoupat s tím termínem ? Že jsem tak smělý ... či otravný ? ;)
  • 0

#120 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 30 listopad 2012 - 02:23:34

Zdar,
omlouvámse, ale nezapomněl jsem na vás. Čekal jsem na termín hor a další. V podstatě to vypadá nejlépe na 19.1., případně kdybychom se nedohodli, tak pak 2.2.
  • 0

#121 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 2 prosinec 2012 - 22:56:09

Neomlouvej se, jsme rádi, že se může takové setkání realizovat.

Fajn, 19.ledna si blokuji a nevadí mi ani případně ten únor. Ono i počasí může být všelijaké, tak mít nějakou alternativu pro každý případ bude dobré.
  • 0

#122 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 3 leden 2013 - 15:15:03

Rok se přehoupl a první termín setkání, nabízený horolezcem, se kvapem blíží (19.ledna), alternativa zatím 2.února. Tedy pokud se u horolezce něco nezměnilo.

Bylo by proto asi dobré, aby případní zájemci, kterých ještě při podzimu bylo víc jak deset, dali vědět který termín komu vyhovuje
  • 0

#123 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 3 leden 2013 - 15:17:37

Vyhovuje mi termín setkání VF - 19. ledna nebo 2. února :


Luzji - oba termíny možné
  • 0

#124 pasiasty

pasiasty

    Nováček

  • Předplatitel
  • 497 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 116

Publikováno 3 leden 2013 - 16:54:19

já jen doufám, že nakonec nějaký termín a místo budou stanovený a budou zde zveřejněné :)
  • 0

#125 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 3 leden 2013 - 18:36:25

Oj kolegové rád se zúčastním ale budu Vás muset dříve opustit, ten večer od 19 hodin mám svůj Maturitní ples v Lucerně..

Vyhovuje mi termín setkání VF - 19. ledna nebo 2. února :

Luzji - oba termíny možné
jenda94 - 19.ledna částečně :cry:, 2. února (So) To bych si čas určitě vyhradil..
  • 0

#126 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 3 leden 2013 - 18:52:15

já jen doufám, že nakonec nějaký termín a místo budou stanovený a budou zde zveřejněné :)

Možná jsi si nevšiml, že horolezec již 30. listopadu nabídl dva možné termíny, ze kterých by bylo dobré nějaký vybrat.
Pokud bys raději uvedl, zda Ti některý z těchto datumů vyhovuje, lépe by se stanovil konečný termín, vyhovující co nejvíce zájemcům.

Co se místa týče, již bylo stanoveno - Cafeidoscop v Lazarské s případným předběžným setkáním někde v plenéru, což lze dohodnout třeba den, dva dny předem. V každém případě se jedná o Prahu ...
Pokud je něco jinak, opravte mě.
  • 0

#127 pasiasty

pasiasty

    Nováček

  • Předplatitel
  • 497 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 116

Publikováno 3 leden 2013 - 22:53:36

jo, oba dva termíny mi sedí; dík
  • 0

#128 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 3 leden 2013 - 23:09:23

Vyhovuje mi termín setkání VF - 19. ledna nebo 2. února :

Luzji - oba termíny možné
jenda94 - 19.ledna částečně :cry:, 2. února (So) To bych si čas určitě vyhradil..
koja - oba termíny možné
  • 0

#129 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 3 leden 2013 - 23:11:02

Vyhovuje mi termín setkání VF - 19. ledna nebo 2. února :

Luzji - oba termíny možné
jenda94 - 19.ledna částečně :cry:, 2. února (So) To bych si čas určitě vyhradil..
koja - oba termíny možné
pasiasty - oba termíny možné

Omlouvám se, neměl jsem načtený poslední příspěvek. Dovolil jsem si jej zapracovat do seznamu.
  • 0

#130 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 7 leden 2013 - 11:50:07

Zdar chlapci,
tak po drobných komplikacích (máti si natáhla vazy na noze, tak jsem tu na práci sám) určuji na 90% termín 19.1. Děti jsem předběžně udal, tak budu mít k dispozici celý den. Rád tedy provětrám své Cambo v plenéru a pak se ohřejeme u svařáčku. Napište své návrhy, kde byste chtěli strávit dopolední focení. Já bych předběžně navrhoval buď mé domácí Hlubočepy nebo už jsem dlouho nebyl v Šárce. Popravdě řečeno do města se mi moc nechce.
  • 0

#131 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 7 leden 2013 - 17:29:07

Daleko to mám přibližně stejně, ale v Hlubočepech, v Prokopském údolí jsem ještě nebyl a slyšel jsem že prý to tam stojí za to ;)
  • 0

#132 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 7 leden 2013 - 23:45:48

Já to mám z Tábora také skoro stejně daleko jak do Šárky, tak do Prokopáku. Z Prahy jsem už déle jak 30 let, tenkrát jsem byl častěji v Šárce, ale Prokopák je myslím fajnové místu, částečně místy myslím i trochu podobné Šárce. Tak možná bych se přiklonil také k té Praze 5.
  • 0

#133 borekt

borekt

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 518 příspěvků(y)
  • LocationThunder Bay-On.Canada
Reputace: 193

Publikováno 8 leden 2013 - 20:02:42

Nevim,zda to sem mohu dat,kdyz tak to presunte,ale je to o vyvolavani VF negativu 4x5 inch.
Sundat vrsek od CD,nebo DVD,a vlozit film(4x5inch.)Jsou tam na kazde strane takove zarazky,tak ze film nevyskoci a je trochu prohnutej nahoru.Nazkouset pri svetle neco zkazenyho nebo vyvolanyho.
Potom vlozit do fotomisky s chemii a vyvolat a pokracovat do ustaleni,mozno kolebat.Vcera jsem to vyzkousel a pro mne ,fantazie.Takova mala pomucka,kdyz nic nemam doma(poradny stav pro vyvolani VF)
Do fotomisky na 8x10inch. papir se vejdou dva vrsky a krasne kolebam.
Snad to poslouzi ,tak jako me.
borek
  • 0

#134 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 16 leden 2013 - 12:38:20

Tak se nám již blíží termín, v souvislosti s vyvíjející se meterologickou předpovědí, bude dopolední část akce pro otrlé. Předpokládám polojasno, cca -5oC. Sraz bych viděl mezi 11-12, třeba na Smíchovském nádraží. Přesun do kavárny cca kolem 15.
Napište prosím, kdo se bude účastnit. Nerad bych se dočkal překvapení, kdybychom se sešli dva, tři. Moc díky

Vítek
  • 0

#135 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 16 leden 2013 - 13:54:38

Já svou účast potvrzuji. Počasí v lednu či únoru holt takové bývá. Trochu se jen obávám možného náhlého překvapení v podobě náznaku něčeho jako chřipky, což se momentálně děje u mé polovičky. Držím si palce.
Luzji
  • 0

#136 JozefB

JozefB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 86 příspěvků(y)
Reputace: 95

Publikováno 16 leden 2013 - 17:42:10

Tak se nám již blíží termín, v souvislosti s vyvíjející se meterologickou předpovědí, bude dopolední část akce pro otrlé. Předpokládám polojasno, cca -5oC. Sraz bych viděl mezi 11-12, třeba na Smíchovském nádraží. Přesun do kavárny cca kolem 15.
Napište prosím, kdo se bude účastnit. Nerad bych se dočkal překvapení, kdybychom se sešli dva, tři. Moc díky

Vítek


...teším sa :-)
  • 0

#137 HCST

HCST

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 095 příspěvků(y)
  • LocationUherské Hradiště
Reputace: 555

Publikováno 17 leden 2013 - 08:20:46

vzhledem k tomu, že si v sobotu jedu do práglu pro nového vf mazlíčka tak se za váma zajdu mrknout a něco se přiučit, snad vám tam takový amatér jako já...pouze roční magnolista nebude překážet
  • 0

#138 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 17 leden 2013 - 09:45:17

Podívat se zajdu a bude-li se konat, pak rád absolvuju i plenér. Vzhledem k počasí a nedlouhému prostoru bych ale šel nalehko bez foťáku. Když budete někdo chtít nosiče, jsem k dispozici.
  • 0

#139 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 17 leden 2013 - 10:57:52

Tak zatím nás je pět a nadšení jít ven moc nevidím, proto mě napadla ještě možná lepší varianta. A sice, že bychom mohli nechat odpočinout promrzlé prsty a sejít se rovnou v kavárně a pohrát si třebas se zátiším, portrétem:) apod. Bude to jednodušší i pro ty co nedorazí přesně. Nebudeme se muset nikde honit po venku. Prostě dorazí, až dorazí. Venkovní část, pokud bude zájem, můžeme nechat na teplejší období, anebo vynechat:). Ještě po připomenutí LuzJiho, dávám v plén svůj tel.: 603920061., abyste se neztratili.
  • 0

#140 pasiasty

pasiasty

    Nováček

  • Předplatitel
  • 497 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 116

Publikováno 17 leden 2013 - 11:31:10

sejít se rovnou v kavárně

osobně jsem pro - asi se mnou dorazí ještě dva lidí
  • 0

#141 jenda94

jenda94

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 103 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 16

Publikováno 17 leden 2013 - 19:26:57

Tak mě by to bylo putna, s počasím bych byl smířený. Uvidí se jaké to bude tam..

A chtěl bych se zeptat, jak je to s formáty pod 9x12cm, můžou být taktéž viditelně používány? :-P
  • 0

#142 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 17 leden 2013 - 20:35:31

No já jako teenager (13x18) nemám moc co rozhodovat, ale myslím že juniory (9x12) berem taky. Ale batolata s kojenci? Nevím, nevím :mrgreen:
  • 0

#143 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 18 leden 2013 - 16:28:19

No pokud nebudeme rodit, rad bych se pridal, alespon na otocku... Jakej ze je teda plan? Kdy a kde? S fotakama ci penezenkou?
Termin jsme meli ve stredu, takze ucast znacne nejista :D
  • 0

#144 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 leden 2013 - 17:31:31

A hele Bohoušek, už dlouho jsme se nepotkali v tramvaji, tak tě snad rád uvidím zítra :-P .
Tak a shrnuji tedy informace o zítřku:

SRAZ 11:00, kavárna Cafeidoskop, Lazarská 8 (je to v pasáži mezi Lazarskou a Vodičkovou). Foťáky, peněženky, milenky bereme, manželky a přítelkyně ne, pouze v případě, že by fotili na 18x24 a větší. Dorazit můžete samozřejmě později. Kdyby čirou náhodou byla pasáž zavřená, volejte na mů tel. Zdar všem VF bláznům.
  • 0

#145 koja

koja

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 219 příspěvků(y)
Reputace: 49

Publikováno 19 leden 2013 - 10:23:36

Panstvo, ja to pos... Vcera jsem se vydal na bezkach a dneska jsem diky tomu prospal budik. Omlouvam se, sraz uz nestiham (jsem mimo Prahu). Nicmene preju prijemnou zabavu a snad nekdy priste.
  • 0

#146 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 leden 2013 - 13:05:24

Zdar chlapci, ještě jsem zapomněl. Někdo tu nechal čepici Adidas a kožené rukavice. Jsou tu schovaný.
  • 0

#147 JozefB

JozefB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 86 příspěvků(y)
Reputace: 95

Publikováno 23 leden 2013 - 15:33:27

Zdar chlapci, ještě jsem zapomněl. Někdo tu nechal čepici Adidas a kožené rukavice. Jsou tu schovaný.


dakujem Ti, ak Ta môžem poprosiť odlož čiapku tu mám rád... a rukavice kludne zahod,su myslím roztrhané...dúfam,že sa ešte niekedy stretneme a pokecáme dlhšie... :-)
  • 0

#148 horolezec

horolezec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 48 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 23 leden 2013 - 23:56:50

Ahoj, budeš to mít u nás uložené.
  • 0

#149 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 713

Publikováno 24 leden 2013 - 00:34:56

Ještě je třeba poděkovat horolezcovi za poskytnuté útočiště a všem zúčastněným za fajn atmosféru. Jen škoda, očekával jsem, podle zájmu na podzim, že se nás sejde o něco víc. No a pak absence nějakého pohybu v plenéru ...
Přesto jsem si odnesl nějaké nové poznatky, kdyby se ale sešlo trochu víc začátečníků jako já, dotazů by jistě přibylo. I tak dobrý. Jo a ráno jsem sice seběhl k řece jak jsem avízoval, nádobí (ne rybářské) jsem ale stejně nerozbalil. Nějak mne tam nic tak neočarovalo. Mlha žádná, tak trochu všude šedivo ...
  • 0

#150 Štefan Sukup

Štefan Sukup

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 139 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 24 leden 2013 - 12:45:11

No jo,to jsem byl já,ten zájem na podzim,jenže jeden termín téměř celodenní zkouška,druhej termín koncert áž v Nymburce,obé vždy po noční z pátka na sobotu.Prostě doufám,že to nebylo naposled a můj čas (v klidu a snad) taky někdy přijde.Zatím 4x5 a začíná se mi to jevit,jako příjemně malý formát.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních