Přejít na obsah


Fotka

...jen tak...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6399 odpovědí na toto téma

#451 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 29 květen 2008 - 08:40:56

ustalovač nechávám v misce pod sklem - jen občas otestuju, jak funguje
slití vývojky - shodou okolností jsem lil a nepřelil včera ve 23:30 chce soustředění :roll:
skoro, jako když představitel hlavní role ve filmu šakal stříkal tu otravnou kyselinu na kliku svojeho auta!
  • 0

#452 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 29 květen 2008 - 08:44:34

jak jsem bojoval za naši věc u jednoho kolegy, co chodí občas na srazy v hk, dole v komentáři
odkaz
:roll:
  • 0

#453 seykb

seykb

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 148 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 29 květen 2008 - 09:03:44

víte, co mi vrtá hlavou?

jaký je vědecký vysvětlení naprostý neukázněnosti ustalovače. když slejvam chemii, ustalovač se DYCKY vyleje. bez ohledu na druh ustalovače, na pořadí, v jakym chemii stáčim do lahví,l prostě se pokaždy vyleje, jakkoliv si snažím dávat pozor. to už dávno překročilo statistickou hranici náhody.


hele, jestli to nebude tady tím naším regionem - já taky vždycky vycmrndam ustalovač:roll: naposledy dneska nad ránem
  • 0

#454 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 31 květen 2008 - 07:32:32

tak ty moje kočénky včera obhajovaly. úspěch to byl plný vo tom neni /furt říkám, že je to tim vedenim :-P /.
abychom měli nějakou památku na srazu v budoucnu, nabil jsem acros a pro ty které chtějí všechno hned i digoš. ten jsem samozřejmě dal zodpovědné osobě s poučením, že nemusí fotit úplně všechno.
abych to zkrátil, mám jich pod křídlama 24, aby měla památku každá, filmy jsem vzal 3.
za cca 9 hodin i s přestávkou na oběd bylo hotovo. na každou výcvak asi 2x a ještě něco ze zákulisí /strojení do šatů, instalace šperků.../- ještě mi zbylo.
jaké ovšem bylo moje rozčarování když jsem přebíral zpátky digoš s počitadlem na 593 snímcích !!!
to snad ani nejde skouknout v náhledové prezentaci 8-O
já nevím jak vám, ale mě to přijde, že s pocitem že je cokoli "zadarmo" se úplně vytrácí rozum a soudnost. jak jsem se těšil, tak teď přemýšlím kdy si koupím lahev vína, nebo radši dvě, abych to vůbec přežil, jak zalomím zpátky ztopořený ukazováček, jak obouchám tlačítko delete a zatlačím vyboulené červené oko.
nechci se vůbec navážet do digi jako média, ale jen se pozastavuju nad tím, že to je někdy sakra zákeřná zbraň pro ty, které se jí nechají ovládnout.
  • 0

#455 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 31 květen 2008 - 10:55:50

tak ty moje kočénky včera obhajovaly. úspěch to byl plný vo tom neni /furt říkám, že je to tim vedenim :-P /.
abychom měli nějakou památku na srazu v budoucnu, nabil jsem acros a pro ty které chtějí všechno hned i digoš. ten jsem samozřejmě dal zodpovědné osobě s poučením, že nemusí fotit úplně všechno.
abych to zkrátil, mám jich pod křídlama 24, aby měla památku každá, filmy jsem vzal 3.
za cca 9 hodin i s přestávkou na oběd bylo hotovo. na každou výcvak asi 2x a ještě něco ze zákulisí /strojení do šatů, instalace šperků.../- ještě mi zbylo.
jaké ovšem bylo moje rozčarování když jsem přebíral zpátky digoš s počitadlem na 593 snímcích !!!
to snad ani nejde skouknout v náhledové prezentaci 8-O
já nevím jak vám, ale mě to přijde, že s pocitem že je cokoli "zadarmo" se úplně vytrácí rozum a soudnost. jak jsem se těšil, tak teď přemýšlím kdy si koupím lahev vína, nebo radši dvě, abych to vůbec přežil, jak zalomím zpátky ztopořený ukazováček, jak obouchám tlačítko delete a zatlačím vyboulené červené oko.
nechci se vůbec navážet do digi jako média, ale jen se pozastavuju nad tím, že to je někdy sakra zákeřná zbraň pro ty, které se jí nechají ovládnout.


No jo, když ono je to focení zadarmo. A když je to zadarmo, tak proč by si někdo nevzal víc než potřebuje.

Nahrň to všechno do PC, hezky to projeď, na každou fotku si nech 3,5sec. a pokud se ti nebude zdát (budeš mít pochybnosti), tak to smaž. Pak to projeď znova a na každou fotku si nech tak cca 7sec. Jak to dojedeš, tak hned budeš mít krásný počet "fotek"... :lol:
  • 0

#456 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 31 květen 2008 - 14:18:30

V patek na me doma uz cekala nemala krabice s monorailem Toyo view 4x5, starsi verze. Slozil jsem to, trochu si pohral, nasel chybicky atd (na jednom miste je to praskly - o cemz jsem vedel - a nesedi moc matnice, bohuzel nemuzu najit tak maly imbus abych to poresil). Dneska jsem si sel ven zkusit prvni zabery. Vytahnu to pred barak, nasteluju, cvaknu jeden zaber a pak jsem zkusil jeste jeden. hned jsem to sel vyvolat, bouchnul jsem to do dovulaznovky aby to bylo rychle a bez prace :-) Po ustaleni prvniho zaberu me cekalo nemile pekvapeni - bylo tam kulovy :cry: . Chybicka se vloudila, udelal jsem hned na prvni pokus dvojexpozici :lol: Na tom druhym zaberu jsou oba dva, aspon vim, ze to funguje. Jdu udelat druhy pokus, snad to uz klapne. Pod bundou je v tomhle pocasi nesnesitelne 8-O

PS> sry, ale vypadla mi ceska klavesnice :-P

Jo a jeste neco. asi zacnu setrit na Tachiharu, triapul kila je i na me dost, jinak JSEM NADSEN!!!!
  • 0

#457 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 31 květen 2008 - 16:04:00

Tak, druhy pokus je za mnou, neco tam je 8-O
Az na dost velkou nepresnost matnice (vim kde je hacek, jenom jsem jeste neprisel na to, jak se dovnitr nejak inteligentne leze), zabordeleny negativ prachem a poskozeny cetnymi bilymi teckami a nedovyvolanym pruhem napric (to byl napad vyvolavat v zebrovane misce emulzi dolu...) to docela ujde. Staci vychytat par much v procesu a mozna z toho casem polezou i koukatelne obrazky :-P
  • 0

#458 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 31 květen 2008 - 20:34:28

HA, zlomenina na fotaku uspesne preklenuta. Zadna velka krasa to neni, ale funguje to. Ted uz jenom sehnat ten imbus a bude to krasa. :lol:
  • 0

#459 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 31 květen 2008 - 22:13:52

jendo gratuluju.... kdybyste videli, jakou ja mam radost z myho nove porizenyho nikona fe2 (a uz sem sehnal i matnici typu :) :lol:
  • 0

#460 conanek

conanek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 63 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 1 červen 2008 - 22:42:17

ten komín je krásnej... klinickej vobraz pokročilýho digitálismu v praxi jako když vystřihne - nejde to hned, samo, rychle a lacino - nemá to cenu a navíc sem vlastně borec a né nemehlo, když to takhle mam :lol:


Ja jsem mu napsal mejl abych se ujistil o stavu jeho zdravi, to co mi odepsal snad ani uverejnovat nebudu, nicmene jsem to zkusil jeste jednou a polopaticky. Jsem zvedav co mi odepise, jestli me dozere, tak to zverejnim :)
  • 0

#461 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 1 červen 2008 - 23:19:52

jen do něj konánku. teď je možná nasr.nej, ale třeba prozře a časem ti ještě poděkuje, žes mu zachránil karmu a tak vůbec...
  • 0

#462 adam

adam

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 136 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 17

Publikováno 2 červen 2008 - 06:06:04

No Jendo tak sem na tom podobně. Konečně jsem si pořidil střední formát. Nafotil jsem celý film, včera vyvolal a on tam na něm jen první snímek a pak už nic. No vydím to na gramlaví ruce a nezvládnutí techniky, nevzdávám se :) dnes du fotit znovu.
  • 0

#463 Rumcajz

Rumcajz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 98 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 červen 2008 - 06:09:27

Tak jsem byl v sobotu v šumavských hvozdech obklopen samými digitálisty spolufotografy s Nikonem.
Vzal jsem sebou promítačku a trochu diáků.
Večer jsem hezky na pokoji v hotelu roztáhl plátno, rozlil do skleniček Tullamore Dew a začal.
Asi po šestém snímku, kolega, který si na digitálu pochvaluje, jak si může barvy vyladit podle svých představi konečně zaklapl čelist a povídá:
"Já se musím s každým snímkem srát dvě hodiny, aby se to alespoň přiblížilo tomuhle a on to má na jeden stisk spouště.............." :) :lol: :) :D
  • 0

#464 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 2 červen 2008 - 08:32:50

a jejda - tak jestli jste se motal kolem Stožce či Nové Pece, tak jste mohl narazit na chlapa se středoformátem, který stativem odhání dotírající komáry a digitálisty :)
  • 0

#465 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 32

Publikováno 3 červen 2008 - 06:07:05

Pro Jendu:

Vyvažení obludného telete
  • 0

#466 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 červen 2008 - 08:42:10

Pro Jendu:

Vyvažení obludného telete


Ten link mě trochu zklamal, čekal jsem nějakou reportáž z lidového obyčeje ve stylu vynášení morany ;-)
  • 0

#467 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 červen 2008 - 08:54:10

Pro Jendu:

Vyvažení obludného telete


Což o to, sklíčko je to krásný (nejednou jsem o něm uvažoval), cenově to bude asi vejš, než by můj rozpočet utáhnul. Nový čočky do brejlí mají prioritu č1.
  • 0

#468 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 3 červen 2008 - 09:16:56

Nový čočky do brejlí mají prioritu č1.
á nekoupíš je v bazaru ;-)
  • 0

#469 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 červen 2008 - 09:48:02

Nový čočky do brejlí mají prioritu č1.
á nekoupíš je v bazaru ;-)


Zvlášť cylindry ne ;-) . Navíc chci tentokrát něco kvalitního, protože ten plast nic nevydrží, hlavně starší MF foťáky bez plastové očnice tomu moc nedělají dobře... brejlovci vědí...
  • 0

#470 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 5 červen 2008 - 19:42:54

...přátelé, dneska jsem zase po dlouhý době vyvětral salyuta a musím zase pět ódy na tento stroj. po delší době, kterou jsem strávil s kinem a yašikou jsem si to focení opravdu užil. strávil jsem tak tři hodiny v takovém obrovském opuštěném "velkokravíně", spousta oken a světlíků. byl jsem tam poprvé.
  • 0

#471 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 5 červen 2008 - 21:33:39

Aááááá tady se mi nekdo motá do kšeftu :-) Okna světlíky hmmmm, nevím eslivá nemám byt nasraný :x
  • 0

#472 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 6 červen 2008 - 18:44:46

..krakene, nabuď nasratý :lol: , jinak ještě takový postřeh. jak jsem si hodil na záda batoh s tím salyutem, tak jsem hned koukal do čtverce. to je opravdu magie.
  • 0

#473 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 10 červen 2008 - 12:37:07

někdy se těm umělcům ani nedivím - každej kdo má nějakou pitomost s čipem a bleskem je otravuje
jeden případ
těžko se pak divit, že nás ostatní, co bychom je nerušili bleskáním odmítají paušálně s těma druhýma
  • 0

#474 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 10 červen 2008 - 12:55:42

jo jo - když jsme u toho blejskání a to "kšeftování" s oknama - zdravím kolegu Krakena :!:
tak jeden příběh - na mé vzorkovně se jednomu zákazníkovi hrozně líbila podlaha - palisandr no a chtěl ji vyfotit pro svou drahou polovičku, která nebyla přítomna. Drahá polovička byla z fota u vytržení a druhý den se na podlahu přišla podívat sama - a ejhle - dostal jsem vynadáno, že ta podlaha na fotce není ta, co jí ukazuji - že je na fotce tmavší a má méně výraznou kresbu atd... :-)
  • 0

#475 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 10 červen 2008 - 16:50:40

když ten zákazník to rovnou vzal přes zónovej systém, zcela změnil realitu svým tvůrčím záměrem a to je to :-)
  • 0

#476 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 10 červen 2008 - 16:52:28

což z uměleckého hlediska asi dobrý, ale vynadáno jsem dostal já :-)
  • 0

#477 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 32

Publikováno 10 červen 2008 - 21:53:47

pánové, tož dokončil jsem sčítání větší poloviny své zásoby filmů a jsem zděšen..kdy já to jen využiju...

337 kinofilmů
278 svitků
a 159 metrů metráže....

to mám ještě u Jirky F. cca 100 filmů a něco podobného u Nicodema...mein Gott...

jak jste na tom Vy? Kolik toho máte nasysleno v ledničce?
  • 0

#478 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 11 červen 2008 - 06:44:59

No Žorži! Si mi vyrazil dech.
Já mám deset sviťourů a krabičku lplanfilmů. Nikdy sem toho víc neměl.
  • 0

#479 zbynimir

zbynimir

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 100 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 11 červen 2008 - 07:04:17

pánové, tož dokončil jsem sčítání větší poloviny své zásoby filmů a jsem zděšen..kdy já to jen využiju...

337 kinofilmů
278 svitků
a 159 metrů metráže....

to mám ještě u Jirky F. cca 100 filmů a něco podobného u Nicodema...mein Gott...

jak jste na tom Vy? Kolik toho máte nasysleno v ledničce?


Aspoň víme až převáží zcela moderní doba nad starými časy na koho se máme obrátit a kdo bude v tom fotoundergroundu dealerskej Boss :D

Apropos to se mi nechce věřit, že když je tohle jenom půlka, jak se to vejde do jedné ledničky. No tohle bych chtěl vidět pohromadě :) To někde vystav, v ČNB mají taky vystavenou tunu zlata, a potom tam můžeš vodit návštěvníky tohohle webu a trhnout něco na vstupným :?
  • 0

#480 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 11 červen 2008 - 07:27:07

Vážený kolego Gorgi , jsi patrně největší sysel . Jak to jen děláš ? Když si
tajně koupím dva filmy při občasné cestě do Prahy , držím pak dva týdny
hladovku a to mám ještě obrovskou výhodu , že se v tom moje "chotice"
nevyzná a nemá tudíž přehled ! Po shlédnutí Tvého příspěvku jsem jen v
tichosti zamáčkl slzu pěstí .... Erik
  • 0

#481 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 11 červen 2008 - 07:48:45

no je to Georgi docela mazec :? ale pořád lepší než já - 10 kinofilmů a 5 svitků v lednici - ale v klidu jsem jel na dovolenou s jedním kinem a svitkem, páč jsem hlava děravá a nechal jsem to všechno doma :D
  • 0

#482 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 11 červen 2008 - 07:58:12

recenze na N82 - kuk na link
http://www.novinky.c...-nokia-n82.html[/url][/code]
  • 0

#483 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 11 červen 2008 - 07:58:59

teď správný link :D
http://www.novinky.c...-nokia-n82.html
  • 0

#484 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 11 červen 2008 - 08:46:02

to je neuvěřitelná zásoba, co má pan nejširší muzejník :D
ale na druhou stranu, když by měl naládovat všechna těla, co má na polici, tak by zásoba asi tak přibližně stačila :?
kdybych netrpěl permanentní, materiálovou, korunovou fotonouzí, tak bych měl doma asi tak padesát filmů na půl roku až rok
ale mám tak dvacet a jen chlazené, mrazit to nemá při těhle počtech cenu
nebudeš dělat výprodej?
:)
  • 0

#485 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 32

Publikováno 11 červen 2008 - 09:03:11

Radime, mozna i na to dojde....vidis, ze v mem pripade je ten samostatny mrazak nezbytny.... :D
  • 0

#486 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 32

Publikováno 11 červen 2008 - 09:04:15

pánové, tož dokončil jsem sčítání větší poloviny své zásoby filmů a jsem zděšen..kdy já to jen využiju...

337 kinofilmů
278 svitků
a 159 metrů metráže....

to mám ještě u Jirky F. cca 100 filmů a něco podobného u Nicodema...mein Gott...

jak jste na tom Vy? Kolik toho máte nasysleno v ledničce?


Aspoň víme až převáží zcela moderní doba nad starými časy na koho se máme obrátit a kdo bude v tom fotoundergroundu dealerskej Boss :D

Apropos to se mi nechce věřit, že když je tohle jenom půlka, jak se to vejde do jedné ledničky. No tohle bych chtěl vidět pohromadě :) To někde vystav, v ČNB mají taky vystavenou tunu zlata, a potom tam můžeš vodit návštěvníky tohohle webu a trhnout něco na vstupným :?


Az si poridim samostatny mrazak, tak vam tu nadheru vyfotim :o))))
  • 0

#487 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 11 červen 2008 - 09:07:10

zajisté takový snímek obletí svět a všichni komorníci budou závidět
  • 0

#488 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 11 červen 2008 - 10:41:39

včera..resp.teda už dnes som tuším v komore nič nevylial ani nerozlial..ani vývojku..ani ustalovač...ani pivo...normálne zázrak :lol:
  • 0

#489 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 11 červen 2008 - 10:43:21

medzi "tuším" a "v komore" malo ešte byť ešte "prvý krát v živote" :lol:
  • 0

#490 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 červen 2008 - 12:28:24

S tím rozlíváním se netrap, nebo se trap, ale s vědomím, že nejsi sám. Já si onehdá nalil dva litry čerstvé vývojky do dvou litrů čerstvýho ustalovače. A zem mám od ustalovače pobryndanou furt.
  • 0

#491 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 11 červen 2008 - 13:32:57

to by mě teda zajímalo, jak ten roztok vyvolával a ustaloval zároveň!
:lol:
  • 0

#492 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 32

Publikováno 11 červen 2008 - 15:56:59

Karle, pamatuju si zes rikal jak chces vyzkouset ten bzencakuv postup (viz clanek), ale tohle je trosku extremni pojeti, nemyslis?
  • 0

#493 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 11 červen 2008 - 16:02:47

Proč? Já bych to aspoň zkusil. Třeba to bude ta voda co umí úplně všechno. Možná za to dostaneš nobelovku.
  • 0

#494 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 12 červen 2008 - 13:19:59

hledám nějakou chemii - Citronan sodný a dostanu se sem:
http://www.emimino.c...topic&p=1020292

a jen zírám pánové a dámo

přejděte prosím na píspěvek
Andya (Kecalka) - složení pracího programu z Missivy - Citronan sodný

a pak ještě na závěrečný příspěvek
KatyK (Zasloužilá kecalka)
...jemná, netoxická alternativa parabenů.
A je to . Snad to pomůže .
  • 0

#495 conanek

conanek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 63 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 12 červen 2008 - 17:14:39

dnes jsem se malem udusil pri svacine

http://www.stream.cz...t-cerna-bedynka
  • 0

#496 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 13 červen 2008 - 06:30:10

vy ňa serete, víte co, esli ste co k čemu, tak další akcija je ve sklípku, co?

mamiaku, ja sem to vedel, ze ten pristi vyrocni sraz mosi byt zasej nekde na tom nasem konci

No nevím esli by to ti čížci přežili!





ále přežili, zvlášť esli tam bude takový katering jako posledně... :)
  • 0

#497 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 13 červen 2008 - 07:33:59

Právě projel přes most, na který vidím z okna, vlak s parní lokomotivou. Houkal, vydával takový ty parněvlakový zvuky a z komínu se mu kouřilo. To vám byla krása...
  • 0

#498 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 32

Publikováno 13 červen 2008 - 08:11:14

Právě projel přes most, na který vidím z okna, vlak s parní lokomotivou. Houkal, vydával takový ty parněvlakový zvuky a z komínu se mu kouřilo. To vám byla krása...


hele, nešplhej u Mamiaka :)
  • 0

#499 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 13 červen 2008 - 08:19:31

Právě projel přes most, na který vidím z okna, vlak s parní lokomotivou. Houkal, vydával takový ty parněvlakový zvuky a z komínu se mu kouřilo. To vám byla krása...


:) podobný estetickotechnickohistorický zážitek jsem měl minulý víkend u Brna. Sedim v Blansku na břehu jezera ve starým lomu, sluníčko svítí, hladina jak zrcadlo a najednou to zprava zahouká a ze zářezu vyfuní parostroj. Všechno se to na něm kovově lesklo ve slunci, z komína šel hustej bílej dým, od funících válců pára, sametově kulatej zvuk parní píšťaly se odrážel od skal... prostě absolutní krása. Ani mě nenapadlo vytasit z brašny nikóna, seděl jsem tam bez hnutí ještě dobrejch 5 minut, bych to vstřebal a násával tu zvláštní vlhkou vůni páry s uhelným kouřem :lol:
ďjó století páry, kdeže je mu konec ...
  • 0

#500 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 13 červen 2008 - 10:47:23

já tyhle stroje taky skoro ani nejsem schopnej fotit - jak je mam rád - prostě mi to nestojí za to, zkazit si těch pár prchavejch chvilek průjezdu dokonalýho vjemu pohledem přes hledáček...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních