Přejít na obsah


Fotka

...jen tak...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6399 odpovědí na toto téma

#401 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 7 May 2008 - 11:41:20

tomu se chci vyhnout.... představa, že fotku, se kterou jsem se na SF negatív pachtil někde vyplivnou v labu... se mi nelíbí .)
i když mluvil sem o tom teď s kamarádkou, co studuje VŠ a no.... bude těžký dostat slušnou pleťovku, bude to drahý, etc....
ale bude to konečně komplet analogová cesta, žejo .)
  • 0

#402 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 8 May 2008 - 20:51:46

Dnes (8.5.) jsem viděl nějakého blázna se tahat s 8-mi kilovou fotobrašnou na rameni a stativem v jedné ruce. Ve druhé táhl golfový vozíček s holemi (cca 15kg) a hrál golf. No Blázen...
A celé odpoledne. Se těm lidem divím.
Nevíte kdo to mohl být? :wink:
  • 0

#403 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 9 May 2008 - 00:48:41

Takoví sú enem američští imperialisti a hrdlořezové z volstrítu. To normální čovek nedělá, to je jasné.
Na druhú stranu, zasej bych zas tak nezaträcoval, třeba takové ček zesejc umí udělat pěkné redukce na baterky do Hi-maticu :wink:
  • 0

#404 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 9 May 2008 - 00:49:41

Nebo aj letadlo v obýváku..... sú to rúzni lidi na tym světě, že jo. :wink:
  • 0

#405 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 9 May 2008 - 07:49:31

Nebo aj letadlo v obýváku..... sú to rúzni lidi na tym světě, že jo. :-)

V ložnici, ne obýváku. :wink:
  • 0

#406 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 10 May 2008 - 21:42:40

mám fototechniku plnou pylových zrníček :( , jenom ofouknu, už jsou tam zas:!:
Chudáci alergici...
  • 0

#407 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 11 May 2008 - 15:29:16

tak sem se včera hezky zapotil....
druhej svitek z Rodinalu, vyvoláno odpoledne, všechno hezký, už se mi sušil v koupelně... noa já si říkám: přijdou naši, bude se tam hejbat prach, bych ho měl sundat raději trošku dřív, než normálně, ale nesmim to přehnat.... no tak si na něj jdu sáhnout, a přišlo mi, že už to nelepí, tak jsem ho sundal, nastříhal po třech políčkách, položil na papír a zatížil knížkou.... v domění, že už je to celkem standartně proschlý a že to tedy dovyrovnám. jo, trochu mně překvapilo, že ten negativ nebyl vůbec zkroucenej, ale což .)
a tak jsem si večer řekl, že bych se na to mohl podívat. zvednu knížku a pod ní je ten papír, co dávám zeshora na negativy nějak provlněnej, jako by byl mokrej....

ouha!

byli ještě moc mokrý.... vrchní papír šel dobře, sundáním spodního papíru (na emulzi) došlo k odtrhnutí zbytků papíru, který zůstaly na filmu... a co s tim? samozřejmě že to byl ten svitek s důležitejma fotkama.... poprvé sem tehdy poznal jaký to je, když v člověku fakt zatrne.
negatívy sem namočil, vykoupal, růčo z nich odplavil zbytky papíru pod tekoucí vodou, projel ve fotomalu, postavil na pračku a po určitém proschnutí mi došlo, že takhle to nepůjde, dole se pořád držela voda....
jak se sušej planfilmy?
no, to sem taky nevěděl :!:
nechal jsem je tedy ležet emulzí nahoru na knížce a když se zkroutily, tak jsem je přiklopil....
tentokráte již úspěšně.

strana s emulzí je naprosto v pohodě (nechápu, ale děkuji panu Ilfordovi, bo kdo ty HP5+ dělá, že je ta emulze tak odolná, já bejt jí tak už dávno slezu dolů :( ) a z druhé strany jen nějaké mapy po papíru, ale v průhledu to vidět není.... tak uvidíme při zvětšování.

sem to ale blbec, co? 8-O
  • 0

#408 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 May 2008 - 16:06:36

mám fototechniku plnou pylových zrníček :( , jenom ofouknu, už jsou tam zas:!:
Chudáci alergici...


Jojo, potvrzuju výskyt pylových zrníček. A to všude. Nejen kolem Nedvědice, kde jsem se od čtvrtka též toulal. Tímto bych rád vyvrátil mylný názor jakýsi(z vlákna o srazu TK), že tam není co fotit. Moc pěkná krajina. I nějaké ty bučiny by se našly(cestou na Karasín). :!:
  • 0

#409 zahradnik

zahradnik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 11 May 2008 - 17:22:03

Jojo, potvrzuju výskyt pylových zrníček. A to všude. Nejen kolem Nedvědice, kde jsem se od čtvrtka též toulal. Tímto bych rád vyvrátil mylný názor jakýsi(z vlákna o srazu TK), že tam není co fotit. Moc pěkná krajina. I nějaké ty bučiny by se našly(cestou na Karasín). :!:


Tak to byl asi můj názor - vidím, že si tam budu muset udělat výlet a třeba názor, evidentně tedy asi pomýlený, zreviduji! :(
  • 0

#410 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 12 May 2008 - 14:52:58

Dnes (8.5.) jsem viděl nějakého blázna se tahat s 8-mi kilovou fotobrašnou na rameni a stativem v jedné ruce. Ve druhé táhl golfový vozíček s holemi (cca 15kg) a hrál golf. No Blázen...
A celé odpoledne. Se těm lidem divím.
Nevíte kdo to mohl být? :)


Jo, to já jsem se teď chvilku potloukal po Bílých Karpatech. Nosil jsem Linhofku s výbavou v ruksaku a Panoram (výbava nelze) v brašně přes rameno. Linhofku jsem měl jak závaží, s Panoramem fotil.

Hlásím, že pyl byl všude, hlavně žlutej z pampelišek.
  • 0

#411 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 14 May 2008 - 07:50:19

protože negativní proces dělám v kuchyni tak film cpu do tanku v nejtemnější místnosti, to jest na hajzlíku.
všechno šlo normálně jako vždycky, až na to, že když dávám na trn cívky takovou tu závlačku, tak mi vyklouzla z ruky a pak už jsem slyšel takovýto : cink, a pak - žbluňk...
hádejte kam spadla ? ;) :)

pro šťouraly - tento lokální presoak neměl na vyvolání žádný vliv :wink:
  • 0

#412 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 15 May 2008 - 06:41:12

pokud už vás ty komplikace při tvorbě konečně omrzely a chcete vědít, jak to s tou fotkou je...

http://komin-fotorad...0802/ljubitel-2


jsem dalek zabývat se kdejakým výzvratkem, ale tohle... poslední tři odstavce zvlášť... to je foto-ontologie našeho věku.
  • 0

#413 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 15 May 2008 - 06:59:09

opravdu síla, jen jsem přemýšlel nakolik to myslí vážně...
  • 0

#414 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 15 May 2008 - 07:03:41

omlouvám se, ale střídavě jsem v křečích smíchu a zoufalství... doporučuji i články:

focení akcí a hlavně úvod k různé/fotografování pro noviny nebo co... a ano, předpokládám, že ostatní články jsou taky šťavnatý. to je vážně masakr. člověk aby se pak tak trochu bál chodit sám po ulicích
  • 0

#415 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 15 May 2008 - 07:31:54

část hraničí s trestním zákoníkem...navádění k trestnému činu...
  • 0

#416 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5,705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 15 May 2008 - 08:41:37

trochu lehčí téma:
pořad na čro3 21.5. v 22:25 h
RADIODOKUMENT
Jiří Mohaupt: Pražský chodec - český fotograf Josef Sudek Dokumentární pásmo o významném českém fotografovi. Redaktorka Helena Tyburcová. Režie Jan Tůma. Hovoří Josef Sudek, Jaroslav Kysela a Rudolf Kvíz. Natočeno v roce 1992 (30 min).

budu v komoře
a vy?
  • 0

#417 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 15 May 2008 - 08:56:19

trochu lehčí téma:
pořad na čro3 21.5. v 22:25 h
RADIODOKUMENT
Jiří Mohaupt: Pražský chodec - český fotograf Josef Sudek Dokumentární pásmo o významném českém fotografovi. Redaktorka Helena Tyburcová. Režie Jan Tůma. Hovoří Josef Sudek, Jaroslav Kysela a Rudolf Kvíz. Natočeno v roce 1992 (30 min).

budu v komoře
a vy?


hrozně se těším

když vysílali, záznam rohovoru Sudek o sobě, tak jsem to nestihl nahrát celé, nemáte to někdo? proti knížce to má ještě větší šťávu
  • 0

#418 Karel2Kouril

Karel2Kouril

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 842 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 15 May 2008 - 09:12:54

trochu lehčí téma:
pořad na čro3 21.5. v 22:25 h
RADIODOKUMENT
Jiří Mohaupt: Pražský chodec - český fotograf Josef Sudek Dokumentární pásmo o významném českém fotografovi. Redaktorka Helena Tyburcová. Režie Jan Tůma. Hovoří Josef Sudek, Jaroslav Kysela a Rudolf Kvíz. Natočeno v roce 1992 (30 min).

budu v komoře
a vy?


Dobré vědět, díky :-)
  • 0

#419 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,034 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 15 May 2008 - 14:11:13

pokud už vás ty komplikace při tvorbě konečně omrzely a chcete vědít, jak to s tou fotkou je...

http://komin-fotorad...0802/ljubitel-2


jsem dalek zabývat se kdejakým výzvratkem, ale tohle... poslední tři odstavce zvlášť... to je foto-ontologie našeho věku.


Mazec! To mi prostě hlava nebere :-) O co tomu maníkovi vlastně šlo? Chtěl experimentovat s focením na film nebo s Ljubitělem? Jestli to první tak proč si na to bere Ljubitěla a jestli to druhý, tak proč, když nikdy evidentně nezkoušel to první? A jestli chtěl experimentovat s obojím najednou, tak proč nám o tom vlastně zanechává toto zasvěcené a až na samé hranice intelektuálních lidských schopností jdoucí hodnocení?
Ale vono se vlastně není čemu moc nějak divit. Podobně brilantní duševní výkony "na slovo vzatých" odborníků na cokoli, si lze každej den přečíst v kterejchkoli tzv. seriózních novinách....

Jinak Radimovi dík, určitě bych si toho dneska nevšim... Teď už to mám uložený v blbníku a těším se na večír :D
  • 0

#420 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 15 May 2008 - 16:17:09

ten komín je krásnej... klinickej vobraz pokročilýho digitálismu v praxi jako když vystřihne - nejde to hned, samo, rychle a lacino - nemá to cenu a navíc sem vlastně borec a né nemehlo, když to takhle mam :-)
  • 0

#421 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 16 May 2008 - 09:17:15

ono když míníš okolí deptat padesáti fotografiema z dovolený, taky to o něčem svědčí.
  • 0

#422 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 16 May 2008 - 09:43:34

ten komín je krásnej... klinickej vobraz pokročilýho digitálismu v praxi jako když vystřihne - nejde to hned, samo, rychle a lacino - nemá to cenu a navíc sem vlastně borec a né nemehlo, když to takhle mam :roll:


Mamiaku, jak by jsi řekl česky digitálismu?
třeba prstovna?

Digitální
co prstu přísluší, co prstem se vykonává. Arteriae digitales, tepny prstů, nervi digitales, čivy prstů, venae digitales, žíly prstů (v. Ruka). [Digitální] kompresse jest způsob stavení krvotoku tím, že smačkne se céva prsty nad místem krvácejícím; též při léčení výdutí užíváno bývalo této kompresse. Peč.
  • 0

#423 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 May 2008 - 09:56:21

ten sémantickej výklad je tady nejednoznačnej, respektive dvojí - osobně bych syntézou obojího dospěl k následujícímu:

digitálizmus - otrava, nikoliv náprstníkem, ale číslicemi - převodem do číslic - digitalizací
  • 0

#424 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 16 May 2008 - 10:42:09

Tak mě se ten komin nechce zobrazit, ale jsem fakt hodně zvědavej na to co se dočtu. Něco mi včera už naznačil Mamijak a tak jen počkat, kdy se to zobrazí.
  • 0

#425 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 16 May 2008 - 10:57:40

to si počteš :roll:

na aukru teď řádí nějakej RHXHK... kdopak to asi je... se nedá nic koupit do komory skoro! všechno přetluče :lol:
  • 0

#426 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5,705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 16 May 2008 - 12:19:02

:lol:
jak všechno?
:roll:
co bys potřeboval?
  • 0

#427 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 16 May 2008 - 12:48:02

no... vše na co jsem měl chuť zmizelo v útrobách HK... tanky, temperace, vypírací nádoba, teploměry, snad i odměrky... :roll:
  • 0

#428 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 16 May 2008 - 13:21:25

no... vše na co jsem měl chuť zmizelo v útrobách HK... tanky, temperace, vypírací nádoba, teploměry, snad i odměrky... :roll:


Je to tak. :lol:
  • 0

#429 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 16 May 2008 - 13:34:02

a tak si dycky řikám, že si mezi námi sektáři nebudeme vyhánět peňouze z kapes. ale on nemá ve svý svatyni nikdy hotovo :roll:
  • 0

#430 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4,416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 May 2008 - 15:47:06

Tak mě se ten komin nechce zobrazit, ale jsem fakt hodně zvědavej na to co se dočtu. Něco mi včera už naznačil Mamijak a tak jen počkat, kdy se to zobrazí.


konkluze je prostá - přesedlal sem z elektrickýho autíčka autodromu na matějský do normálního auta s řazenim, notabene veterána bez synchronů a nejede to, když šlápnu na plyn a nebo jenom kousek... vyplývá - nejlepší je to na matějský a kdo s tim nesouhlasí je trubka
  • 0

#431 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 17 May 2008 - 21:26:35

když už je tu to téma tak volný... je zajímavý, jak fotografové formují kulturní krajinu.

to jsem tuhle fotil v nějaký opuštěny zahrádkářský kolonii a moooc jsem si liboval, jaký je to tam tak pěkně "náhodně" rozházený a jak to tam ti zahrádkáři při nějakym poslednim mejdanu po sobě zanechali. nalezená zátiší, nenadálé kompozice. n, o týden později tam fotím znovu a potkám jiného fotografa. pohovořímě a já postupně zjišťuji, že téměř všechny ty moje nalezený zátiší tam naaranžovat tenhle týpek 14 dní předtím.

kauza malinowky a svět v kruhu :lol:
  • 0

#432 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5,705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 18 May 2008 - 08:56:17

no... vše na co jsem měl chuť zmizelo v útrobách HK... tanky, temperace, vypírací nádoba, teploměry, snad i odměrky... :lol:

:D
něco budu prodávat, nakonec mám v komoře 8 teploměrů a to teda potřeba není
taky tank kaiser na jeden kino
tank jobo na dvě kina mi utekl - cena moc vysoká - tak ten teda nemám :-(
zase mám ten malej robustní stativ...
  • 0

#433 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 19 May 2008 - 09:01:42

tak jsem předevčírem před vstupem do komory hledal nádobu do kterého házím zvětšeniny a našel ji až v komoře. byla v ní voda a jedna zvětšenina ze které se dal vytušit mamiak prohlížející něčí portfolio na srazu.
jediné co zůstalo nerozpito byly brýle na pravém oku, které zůstaly na hladině. zbytek gaussovsky rozmazám vlivem asi měsíčního stání ve vodě.
tak jsdm si vzpomenul, že při návratu z rozšiřovny jsem zatoužil asi něco zvětšit :lol: - tímto se panu voženílkovi omlouvám, že jsem ho zapomenul v kýblu. :evil:
  • 0

#434 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 19 May 2008 - 10:34:28

jen jestli se nenachladil a nechtelo se mu neustale curat :lol:
  • 0

#435 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5,705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 19 May 2008 - 10:55:13

Dnes (8.5.) jsem viděl nějakého blázna se tahat s 8-mi kilovou fotobrašnou na rameni a stativem v jedné ruce. Ve druhé táhl golfový vozíček s holemi (cca 15kg) a hrál golf. No Blázen...
A celé odpoledne. Se těm lidem divím.
Nevíte kdo to mohl být? :lol:


hele martine, já jsem se úplně zapoměl zeptat, co si v tý brašně měl?
8 kilo :evil: :!:
ať vážím, jak vážím, to by musely bejt dva sixy a čtyři skla na ně, flexareta, nějakej eos plasťák s jedním sklem a svačina
pokud vím, tak nějakej hmotnej sf nemáš, nebo je změna?
8-O
možná to byly dvě kila klobás, ještě pro kolegy a trochu té slivovice, pak by se to vysvětlilo
  • 0

#436 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 19 May 2008 - 14:03:34

Radime, teď jsem to zvážil. Brašna má 6,5kg + flexaret. To přibližně vychází těch 8... :lol:
  • 0

#437 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5,705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 19 May 2008 - 14:20:47

:lol:
aspoň posílíš záda
ale v af přístrojích nasbírat tolik kilo, že ty tam nosíš ještě dva sonnary 180 s redukcí na eos?
  • 0

#438 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 19 May 2008 - 15:43:33

:lol:
aspoň posílíš záda
ale v af přístrojích nasbírat tolik kilo, že ty tam nosíš ještě dva sonnary 180 s redukcí na eos?

No taky mi to vychazi podobne. Sonnar 200 , 135, pancolar 50, Telemegor 400/5.5, dve zuumovy potvory, EOS50 a 300 plus filtry.... Nejen sf je tezky. Je fakt, ze ty zuuum potvory bych si moh odpustit.....
  • 0

#439 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 19 May 2008 - 15:50:03

[quote name="kdoco"]pokud už vás ty komplikace při tvorbě konečně omrzely a chcete vědít, jak to s tou fotkou je...

http://komin-fotorad...0802/ljubitel-2


jsem dalek zabývat se kdejakým výzvratkem, ale tohle... poslední tři odstavce zvlášť... to je foto-ontologie našeho věku.[/quote
Tak jsem si ten web prosel, proboha proc ja to nosim..... dyt digitalni pseudozrcadlovka musi ve spolupraci s poslechem policajtu a sikovnym prodejem stacit...... Btw mymu pravnikovi se ten prodej moc libil. Doporucuju, je to velice zajimavy cteni. Ale chce to rychle, nez ho zavrou a web zrusi. Sice jsem to pravnikovi rozmluvil, ale clovek nikdy nevi......
  • 0

#440 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5,705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 19 May 2008 - 16:00:07

:lol:
aspoň posílíš záda
ale v af přístrojích nasbírat tolik kilo, že ty tam nosíš ještě dva sonnary 180 s redukcí na eos?

No taky mi to vychazi podobne. Sonnar 200 , 135, pancolar 50, Telemegor 400/5.5, dve zuumovy potvory, EOS50 a 300 plus filtry.... Nejen sf je tezky. Je fakt, ze ty zuuum potvory bych si moh odpustit.....

ufffffffff brašna takhle plná telat, děsssss!!! :evil:
  • 0

#441 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 19 May 2008 - 16:13:56

:lol:
aspoň posílíš záda
ale v af přístrojích nasbírat tolik kilo, že ty tam nosíš ještě dva sonnary 180 s redukcí na eos?

No taky mi to vychazi podobne. Sonnar 200 , 135, pancolar 50, Telemegor 400/5.5, dve zuumovy potvory, EOS50 a 300 plus filtry.... Nejen sf je tezky. Je fakt, ze ty zuuum potvory bych si moh odpustit.....

ufffffffff brašna takhle plná telat, děsssss!!! :evil:


Njn, nic nenadelas..... ale tu 400ku nosim malo. Je to na me dlouhy, ale 80ka chybi..... Ja jsem portretak a tohle by to chtelo. Kdyby nekomu prebejval pancolar 80/1.8 tak beru....... :!:
  • 0

#442 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 19 May 2008 - 16:21:27

:evil:
aspoň posílíš záda
ale v af přístrojích nasbírat tolik kilo, že ty tam nosíš ještě dva sonnary 180 s redukcí na eos?

No taky mi to vychazi podobne. Sonnar 200 , 135, pancolar 50, Telemegor 400/5.5, dve zuumovy potvory, EOS50 a 300 plus filtry.... Nejen sf je tezky. Je fakt, ze ty zuuum potvory bych si moh odpustit.....

ufffffffff brašna takhle plná telat, děsssss!!! :!:


Njn, nic nenadelas..... ale tu 400ku nosim malo. Je to na me dlouhy, ale 80ka chybi..... Ja jsem portretak a tohle by to chtelo. Kdyby nekomu prebejval pancolar 80/1.8 tak beru....... 8-O


hele Lukasi, davej si majzla. znamy, da brasnu s telaty a jednim ubohym sirokacem do kufru. prask a ma v kufru skodovku 120, ze skelek jsou stripky. dalsi mel v brasne leicu M6 s 21, 50 a 90 - vysublimovala se z hospody bez hostu. a do tretice - canon 5D (fuj hnuj) s sirokacema sbirkou telat zavreny v kufru sirochodu. vzuuum...a je pryc sirochod i s telaty. takze z toho vyplyva - nenoste s sebou ty telata nebo prijdete o fotak i sirokac. :lol:
  • 0

#443 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 19 May 2008 - 16:30:20

:evil:
aspoň posílíš záda
ale v af přístrojích nasbírat tolik kilo, že ty tam nosíš ještě dva sonnary 180 s redukcí na eos?

No taky mi to vychazi podobne. Sonnar 200 , 135, pancolar 50, Telemegor 400/5.5, dve zuumovy potvory, EOS50 a 300 plus filtry.... Nejen sf je tezky. Je fakt, ze ty zuuum potvory bych si moh odpustit.....

ufffffffff brašna takhle plná telat, děsssss!!! :!:


Njn, nic nenadelas..... ale tu 400ku nosim malo. Je to na me dlouhy, ale 80ka chybi..... Ja jsem portretak a tohle by to chtelo. Kdyby nekomu prebejval pancolar 80/1.8 tak beru....... 8-O


hele Lukasi, davej si majzla. znamy, da brasnu s telaty a jednim ubohym sirokacem do kufru. prask a ma v kufru skodovku 120, ze skelek jsou stripky. dalsi mel v brasne leicu M6 s 21, 50 a 90 - vysublimovala se z hospody bez hostu. a do tretice - canon 5D (fuj hnuj) s sirokacema sbirkou telat zavreny v kufru sirochodu. vzuuum...a je pryc sirochod i s telaty. takze z toho vyplyva - nenoste s sebou ty telata nebo prijdete o fotak i sirokac. :lol:


Jo tak to musela bejt tragedie. Teda ta 5D by asi skoda nebyla.... Ale objektivu skoda je. Ja si tohle docela hlidam. Ale nahrady by v nejhorsim byly..... Jinak jsem Honza, Lukas je prijmeni....
  • 0

#444 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 19 May 2008 - 16:55:48

:evil:
aspoň posílíš záda
ale v af přístrojích nasbírat tolik kilo, že ty tam nosíš ještě dva sonnary 180 s redukcí na eos?

No taky mi to vychazi podobne. Sonnar 200 , 135, pancolar 50, Telemegor 400/5.5, dve zuumovy potvory, EOS50 a 300 plus filtry.... Nejen sf je tezky. Je fakt, ze ty zuuum potvory bych si moh odpustit.....

ufffffffff brašna takhle plná telat, děsssss!!! :!:


Njn, nic nenadelas..... ale tu 400ku nosim malo. Je to na me dlouhy, ale 80ka chybi..... Ja jsem portretak a tohle by to chtelo. Kdyby nekomu prebejval pancolar 80/1.8 tak beru....... 8-O


toz to jsme Honzove oba :D

hele Lukasi, davej si majzla. znamy, da brasnu s telaty a jednim ubohym sirokacem do kufru. prask a ma v kufru skodovku 120, ze skelek jsou stripky. dalsi mel v brasne leicu M6 s 21, 50 a 90 - vysublimovala se z hospody bez hostu. a do tretice - canon 5D (fuj hnuj) s sirokacema sbirkou telat zavreny v kufru sirochodu. vzuuum...a je pryc sirochod i s telaty. takze z toho vyplyva - nenoste s sebou ty telata nebo prijdete o fotak i sirokac. :lol:


Jo tak to musela bejt tragedie. Teda ta 5D by asi skoda nebyla.... Ale objektivu skoda je. Ja si tohle docela hlidam. Ale nahrady by v nejhorsim byly..... Jinak jsem Honza, Lukas je prijmeni....


  • 0

#445 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 19 May 2008 - 17:39:20

Toz tesi me... Doufam ze se nekde potkame....
  • 0

#446 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5,705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 28 May 2008 - 09:30:49

okolohradeckým připomínám, že můžou s dětmi navštívit dětský den v hradci králové, plačicích - tuto sobotu od 14 hodin na fotbalovém hřišti
je to tradiční akce, kterou pořádá místní sdh
ukázka z poslední akce je v sekci fotogalerie, pálení čarodějnic
je tam stánek s občerstvením pro nás, mladší děti běhají po atrakcích na hřišti, pro starší děti je připraven orientační běh
jistě přijede i
klaun
večer se sedí a pije do pozdních hodin
  • 0

#447 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 28 May 2008 - 21:26:34

víte, co mi vrtá hlavou?

jaký je vědecký vysvětlení naprostý neukázněnosti ustalovače. když slejvam chemii, ustalovač se DYCKY vyleje. bez ohledu na druh ustalovače, na pořadí, v jakym chemii stáčim do lahví,l prostě se pokaždy vyleje, jakkoliv si snažím dávat pozor. to už dávno překročilo statistickou hranici náhody.
  • 0

#448 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 28 May 2008 - 22:34:18

víte, co mi vrtá hlavou?

jaký je vědecký vysvětlení naprostý neukázněnosti ustalovače. když slejvam chemii, ustalovač se DYCKY vyleje. bez ohledu na druh ustalovače, na pořadí, v jakym chemii stáčim do lahví,l prostě se pokaždy vyleje, jakkoliv si snažím dávat pozor. to už dávno překročilo statistickou hranici náhody.


Já vím, čím to je!!! RUKAMA! :wink: :roll:

(Musíš je vyloučit z procesu slévání)
  • 0

#449 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 28 May 2008 - 22:41:02

nebo si objednam nějakýho šikulu z UPS.cz

ale proč ty samý pazoury bez obtíží odlejou jakoukoliv jinou kapalinu, ¨vývojkou počínaje, alkoholem konče? prostě jen ustalovač!
  • 0

#450 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 28 May 2008 - 22:59:08

ustalovač v pohode...ale tu zas..nú vývojku preliať bez rozliatia ani za svet! Naposledy sa mi to potvrdilo asi pred 10 minutami..
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návětěvníků, 0 anonymních