Přejít na obsah


Fotka

fotografuju to, co chci


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
62 odpovědí na toto téma

#51 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 13 srpen 2008 - 17:17:10

to: Vrabec - a co je to za fešáka???
  • 0

#52 Vrabec

Vrabec

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 288 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 13 srpen 2008 - 17:18:54

to: Vrabec - a co je to za fešáka???


http://www.cameraped...Ikoflex_Favorit
  • 0

#53 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 13 srpen 2008 - 17:24:32

hmmm tak to je mazánek... ale nestačila by pro začátek nějaká Yashica??
  • 0

#54 termitxx

termitxx

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 163 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 13 srpen 2008 - 18:27:40

což to určitě - vše co jste výše uvedl je pravda, ale já mluvím o stavu, kdy jsem fakt za celý den ani nevytáhl foťák z batohu.....


No tak to chyběl asi onen jmenovaný klid v duši. :roll:


No me se stava, ze ma svelo co jsem chtel, mam fotak I film co jsem chtel, ale proste dojdu k tomu, ze to co jsem chtel nebylo dobre a fotak aninevytahnu z brasny. Proste to neni jen o jednom faktoru.
Digitalista cvakne vzdy, preci co kdyby..... To my nedelame, nebo jo? Casto mam problem, ze vsechno je tak jak chci, ale pak zjistim ze se to na film proste nevejde (dynamicky)... Taky mate tuhle zkusenost???


Po dlůhé odmlce Vás opět zdravím, ogaři vy mně úplně mluvíte z duše.Já sem vloni chvílu vlastnil, fujtajxl ani to nevyslovím, dslr a za měsíc šla z baráku.Z toho focení "co gdyby" sa stal stereotyp a uplně mně oblbnul mozek.Sem sa dával půlroku do kopy (až sem našel temnakomora.cz) :lol: Kolikrát nalozím kiláků a kiláků, hodin a hodin a ani nerozepnu brašnu.Vyhledlý snímek, dobrý film, světlo super, ale podvědomě mám pocit že to bude hrozná sra_ka...tak idu dál...přesně o čem psal LukasJ.Pak si aspoň dobrého snímku vážím :lol:
  • 0

#55 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 705 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 388

Publikováno 13 srpen 2008 - 18:56:58

to: Vrabec - a co je to za fešáka???


http://www.cameraped...Ikoflex_Favorit

mohu jen kvitovat, že myšlení velké části komornictva se ubírá správným, tedy dvouokým směrem!
  • 0

#56 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 13 srpen 2008 - 19:16:34

Mě manželka i dnes navrhla, ať je v sobotu odvezu k babičce, aby jsem mohl v klidu zvětšovat fotky. Ona ví, že se mi pak líp dělá a nikdo se nestresuje zaplněnou koupelnou...
  • 0

#57 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 13 srpen 2008 - 21:09:57

Ja som v etape života kedy je pre mňa fotenie relax a už si nič nedokazujem / realizujem sa v inej sfére /. Fotím hlavne portréty, ulicu a mám rozpracované nejaké ucelené projekty. Všetko robím, ale tak, že keď to príde bude fotka, keď nie nebude. Podarilo sa mi nájsť harmoniu s polovičkou, ktorú to chytilo tiež a vysvetliť okoliu, že naozaj je lepšie aby si na narodeniny, svadby atď volali niekoho iného / nie vždy sa s toho vyzujem /. Doba je dobrá, hračiek na fotenie je na ebay dostatok a za ceny prijateľné.
  • 0

#58 erbis

erbis

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 13 srpen 2008 - 21:29:53

taky máte někdy dny, kdy je inspirace a nápadů, že nestačíte cvakat a dny, kdy to prostě nedáte a nedáte....

Já jsem poslední dobou pořád tak vystřeslý, co fotit, musím něco vyfotit. pane bože zase jsem nic nevyfotil
Fakt pořád jen přemýšlím, nejvíc když usínám. Dneska jsem si pro jistotu vzal sebou kino, jdu městem, všude takové prázno...nic moc zajímavého, najednou jsem viděl dve ohnuté značky...tak jsem to cvaknul..a pak už jsem jen ušel 10 kroku, fotka..a tak to slo dal až bylo 3/4 filmu pryč. Nic zajímavýho jsem nevyfotil, ale měl jsem radost :roll: ..asi jsem blázen
  • 0

#59 termitxx

termitxx

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 163 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 13 srpen 2008 - 22:31:24

Hehe,neco podobného sa mně stalo v nedělu.Nalozil sem hodinu po kopcoch, s bídů dva snímky.Došel sem dom a na zahradě sem vyvalil celý film, aj mně pochybělo...ono pro dobrů fotku sa nemosí chodit daleko, samozřejmě pokaď je inspirace... :roll:
  • 0

#60 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 14 srpen 2008 - 07:53:19

Toz tak ctu ze to mate docela benevolentni.
My byli tedka na dovci s pritelkynou v krkonosich a ta jak slysela zip brasny tak skripala zubama a furt si mlela "uz zase ?" nebo "to chces taky fotit?". No nejvic nastvana byla kdyz jsem stejne pak nefotil (znate to, vybere motiv, uhel, ale pak to ne a ne dostat do hledacku ... tak sem zbalil a sel jsem dal).
A to sem mel sebou automat zrcadlo, no nevim jak by se tvarila kdybych po lese behal s expozimetrem.
Takze ja to mam hodne tezke, fotim vicemene jenom kdyz se dostanu nekam bez ni :lol:
No a zenske mam zakazano fotit, takze jedine inkognito. Ale jak pak nalozit s fotkama ? Jedine vsechny rozdat :lol:


jednoduchá odpomoc - temnokomorníci si musej pomáhat - dam ti radu - udělej ji mimčo a zatímco ona bude na cestě zdržovat kojením, přebalovánim a tišenim, ty si zatim v klidu pofotíš a maximálně občas pozvedneš významně obočí, jakože by to už chtělo přesun na další stanoviště - stando, jirko - že to tak funguje, co? :roll:
  • 0

#61 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 14 srpen 2008 - 07:56:55

vrabec, tomas: tož ogaři, s cérkama je to prostě těžké. Ale zas na druhů stranu, bez nich by byly ty bágle a brašny eště težší :lol: Moja zas na foťák žárlí.


to moje se při dotaze "kde je muj miláček" ptá, kterýho foťáčka myslim :roll:
  • 0

#62 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 14 srpen 2008 - 08:06:23

Mamiaku, ty jsi šťastný chlap :roll:
  • 0

#63 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 18 srpen 2008 - 13:24:16

jj, funguje.
Ale dělat mimino jenom kvůli tomu, mi nepřijde úplně ideální :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních