Přejít na obsah


Fotka

Temnokomornický fotookruh


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
402 odpovědí na toto téma

#301 majla

majla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 520 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 15 únor 2010 - 13:20:09

v jednu chvíli jsem měl pocit, že má každej v ruce foťák a všichni se tam fotíme navzájem...

tohle je úkaz, kterým jsem se několikrát zabýval a tuším, že se jedná o to, že u nás reportážníků se za týden nakumulují abstinenční reportážní příznaky a když jsme v prostředí, kde "se dá fotografovat" tak "děláme"
když bych byl na srazu šachistů a jim to nevadilo, tak bych v ten pátek fotil šachisty, to je to
a to jsem měl prosím pěkně s sebou jen jeden nabitý aparát a doufal, že "tentokrát fotit nebudu" poněvadž tam mám stovku
no co, změřil jsem to, zjistil že se stovkou mám k dispozci luxusní časy osminu a patnáctinu a vyfotil celej svitek
bylo to silnější, než jsem já :D :-) :)
tři obrázky jsou už dobrých deset hodin nalepené na skle


Ale užil jsem si to, odreagoval jsem se a na kinu jsem vybouchal asi 20 fotek. Musím jak bude čas aspoň něco nazvětšovat.

Co se tejče těch podložních papírů, tak já jsem koupil nějaký A2 papíry, ty jsem rozpůlil a na to to nalepil. Pak jsem zjistil nemilou věc, že se mi nevejdou do krabice od papírů 30x40, takže jsem vyrobil desky. Moná je to zbytečně větší, ale myslím že to zas tak blbý není.


určitě to bude pěkný (moje samotný fotky stály za prd, ale adjustace bude na jedničku;o)
  • 0

#302 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 15 únor 2010 - 19:58:21

Hele majlo, zvětšuj zvětšuj vykrůcaj, ať příště až Ivan porodí doneseš nějakou reportáž.
  • 0

#303 majla

majla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 520 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 16 únor 2010 - 07:27:22

Hele majlo, zvětšuj zvětšuj vykrůcaj, ať příště až Ivan porodí doneseš nějakou reportáž.


Já se tak nerad vymlouvám, ale teď jsem prostě mnohem víc zaneprázdněnej (do konce května musím udělat diplomku a 5zk+záp), ikdyž vyvoláno mám všechno. Bohužel pozitiv je ve skluzu.
  • 0

#304 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 16 únor 2010 - 08:47:35

cvaká-li digitálista, je to jasnej důkaz jeho voslabnejch morálně volních vlastností... pokud cvaká reportážník-temnokomorník jedná se navopak o hodnotnou realizaci ušlechtilejch potřeb, anžto temnokomorník následně většinou nese důsledky svejch činů a případnou nerozvážnost v tomdle směru vodčiňuje v potu tváře noční prací :)
  • 0

#305 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 16 únor 2010 - 11:55:43

Trochu víc k tématu, prosím :)
  • 0

#306 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 16 únor 2010 - 12:25:18

Pražská sekce dává na vědomí, že příští pondělí 22.2. dá dohromady všechny fotky a ještě ten den je připravena je poslat. Kdo chce vidět naše fotky jako první? :)
  • 0

#307 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 16 únor 2010 - 12:35:44

Pražská sekce dává na vědomí, že příští pondělí 22.2. dá dohromady všechny fotky a ještě ten den je připravena je poslat. Kdo chce vidět naše fotky jako první? :)


Jestli jsi dával pozor, tak přes Gorgiho do Brna ;-) a vzhledem k tomu, že jezdí na víkendy, tak máš tím pádem čas do konce týdne :)

P.S.: beru zpět co jsem o praze právě napsal v jedné zprávě :D
  • 0

#308 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 16 únor 2010 - 21:09:34

S lítostí v srdci musím oznámit, že Liberec bohužel z fotookruhu zřejmě vypadne, páč nás na to nakonec je jen 1 až 1,5. A posílat pět fotek za mě asi nemá cenu... Nicméně nebojte, o mé fotografie nepřijdete, budu je s o to větší pílí připravovat na jarní sraz.... A ty vaše mi snad také neujdou :)
  • 0

#309 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 16 únor 2010 - 23:38:57

S lítostí v srdci musím oznámit, že Liberec bohužel z fotookruhu zřejmě vypadne, páč nás na to nakonec je jen 1 až 1,5. A posílat pět fotek za mě asi nemá cenu... Nicméně nebojte, o mé fotografie nepřijdete, budu je s o to větší pílí připravovat na jarní sraz.... A ty vaše mi snad také neujdou :wink:


Pavle, myslím si, že to má cenu. Pošli ....
  • 0

#310 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 17 únor 2010 - 07:33:19

S lítostí v srdci musím oznámit, že Liberec bohužel z fotookruhu zřejmě vypadne, páč nás na to nakonec je jen 1 až 1,5. A posílat pět fotek za mě asi nemá cenu... Nicméně nebojte, o mé fotografie nepřijdete, budu je s o to větší pílí připravovat na jarní sraz.... A ty vaše mi snad také neujdou :wink:


Pavle nedělej zagorku a pošli to, cenu to samolitr má : 5 > 0 ! :-P
  • 0

#311 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 únor 2010 - 12:56:41

já bych řek pavle, že navopak - tohle je prostě jedinečná příležitost :wink: di do toho, seš muj favorit už předem :-P
  • 0

#312 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 únor 2010 - 13:03:30

Tak uvidíme :) A co kdybych tam dal rovnou víc fotek, když jsem na to sám? :)))
  • 0

#313 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 17 únor 2010 - 13:42:20

Tak uvidíme :wink: A co kdybych tam dal rovnou víc fotek, když jsem na to sám? :)))


no jistěéé. to je přece známá soutěžní taktika pro vyniknutí těch pravejch a navíc se ti může i utěch slabších stát, že porotce blb vyzdvihne právě tu cos přidal jen do počtu - celkem častej jev :)
  • 0

#314 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 17 únor 2010 - 19:34:38

...a navíc se ti může i utěch slabších stát, že porotce blb ...

he he hele nech si to jo? :wink:
  • 0

#315 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 únor 2010 - 22:07:18

Ok, z Liberce dostanete 9 fotografií. Snad to nebude nikomu vadit, že mám takovýhle extrabuřty :) Ale, sami jste si to zavinili :) Do Prahy budou odeslány s Ostravou pomocí JirihoF a to bohužel až na počátku příštího týdne.
  • 0

#316 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 17 únor 2010 - 22:20:03

Ok, z Liberce dostanete 9 fotografií. Snad to nebude nikomu vadit, že mám takovýhle extrabuřty :roll: Ale, sami jste si to zavinili :) Do Prahy budou odeslány s Ostravou pomocí JirihoF a to bohužel až na počátku příštího týdne.

tak to bude veselé,protože do ostravy já dodávám zároveň brno
  • 0

#317 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 17 únor 2010 - 22:34:54

Ok, z Liberce dostanete 9 fotografií. Snad to nebude nikomu vadit, že mám takovýhle extrabuřty :-) Ale, sami jste si to zavinili :) Do Prahy budou odeslány s Ostravou pomocí JirihoF a to bohužel až na počátku příštího týdne.


TOFF a spol:

v tom případě odvolávám co jsem odvolal a slibuju co jsem slíbil :roll: :) :D
Na transportu se nic nemění!

ypres: to je naopak dobře, akumulace je žádaná. Aspoň to budeme mít pěkně pohromadě :).

Pavel_P: no tak vidíš :D
  • 0

#318 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 23 únor 2010 - 19:02:58

Praha - jak to vypadá?

Potřeboval bych vědět, jestli to připravíte do konce tohoto tejdne a dopravíte do Brna (jestli sem gwann teda jede) abychom to v úterý mohli zkouknout. Stačí jenom Praha, ostatní stačej pozdějc... Chtěl bych to spojit s distribucí občastníku :-)

Díky.
  • 0

#319 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 23 únor 2010 - 19:53:23

Liberec + Ostrava budou od zítřka k vyzvednutí u Jirky, pokud jste si to nedohodli jinak...
  • 0

#320 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 23 únor 2010 - 20:00:13

Liberec + Ostrava budou od zítřka k vyzvednutí u Jirky, pokud jste si to nedohodli jinak...


Nejdřív si je musejí prohlídnout v Praze :-) a to do víkendu jaksi nestihnou :-)

Takže tedy se jedná akorát o pražskou mapu...
  • 0

#321 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 23 únor 2010 - 20:13:30

Já jen aby vedeli, ze uz si to muzou vyzvednout, ze se konecne potkal mars s venusi a balicky budou na ceste :)
  • 0

#322 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 23 únor 2010 - 21:23:19

toz Praha - ja nevim :-)
vcera jsem bohuzel nebyl - lezel jsem - nicmene foto mam pripraveno, domlouval jsem se s Davidem ze to vezmu zitra na krest, ostatni by meli mit hotovo (davali to do kupy v pondeli) , cili jen pridam sve foto a muze se poslat coz by jsem mohl ve ctvrtek postou nebo pres Gwanna?

Gwanne, Prahooooo...
  • 0

#323 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 24 únor 2010 - 09:10:37

no jo, tal Liberec + Ostrava je k vyzvednuti v Praze u me v praci. Jen vlastne nevim, kdo a kdy si to vyzvednout prijde???
  • 0

#324 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 24 únor 2010 - 16:08:28

no jo, tal Liberec + Ostrava je k vyzvednuti v Praze u me v praci. Jen vlastne nevim, kdo a kdy si to vyzvednout prijde???


mám takový pocit, že to v praze organizval SBriza. Má toho ale teď asi trochu víc, s tím občastníkem a tak....
  • 0

#325 venca

venca

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 799 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 24 únor 2010 - 18:04:01

no jo, tal Liberec + Ostrava je k vyzvednuti v Praze u me v praci. Jen vlastne nevim, kdo a kdy si to vyzvednout prijde???


Zitra tam jedu za Gorgim, tak to mohu vzit.
  • 0

#326 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 24 únor 2010 - 20:18:27

Ostrava hlásí příjem dvoj-zásilky.
  • 0

#327 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 25 únor 2010 - 19:33:26

Dávám na vědomí, že pražská sekce včera vyexpedovala fotografie do Hradce. Díky Goro!
  • 0

#328 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 25 únor 2010 - 21:09:37

Dávám na vědomí, že pražská sekce včera vyexpedovala fotografie do Hradce. Díky Goro!


!??

snad do Brna, ne?

Tak už asi chápu proč se mi snažil goro včera večer dovolat...
  • 0

#329 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 25 únor 2010 - 23:19:39

Dávám na vědomí, že pražská sekce včera vyexpedovala fotografie do Hradce. Díky Goro!


!??

snad do Brna, ne?

Tak už asi chápu proč se mi snažil goro včera večer dovolat...


No, když byl Goro včera tak hezky po ruce a protože Gorgi dělá mrtvého brouka, zvolili jsme cestu nejmenšího odporu a naše fotografie předali Gorovi.
Nebo je v putování fotek po naší vlastni přesné pořadí?
  • 0

#330 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 25 únor 2010 - 23:32:03

No, když byl Goro včera tak hezky po ruce a protože Gorgi dělá mrtvého brouka, zvolili jsme cestu nejmenšího odporu a naše fotografie předali Gorovi.
Nebo je v putování fotek po naší vlastni přesné pořadí?


Je :)

Praha → Brno → HK → Ostrava → Liberec → Praha

viz předchozí stránka :)

Nevadí, nějak se s Hynkem dohodnu :) :lol: stejně pojedu přes Hradec...
  • 0

#331 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 9 březen 2010 - 14:19:30

Tak jak se vám krouží? Tady už 14dní žádné novinky. Pošťák ostravský v nedohlednu....
  • 0

#332 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 9 březen 2010 - 14:30:49

Jo a představoval jsem si, že stihneme dokroužit do srazu, abychom pak fotografie mohli vzít tam a ještě nad nimi podiskutovat. S tímhle tempem ale...
  • 0

#333 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 9 březen 2010 - 16:23:56

Pražská sekce včera ohodnotila fotografie z Liberce a Ostravy. Jsme připraveni na další várku...
  • 0

#334 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 9 březen 2010 - 19:39:52

Jo a představoval jsem si, že stihneme dokroužit do srazu, abychom pak fotografie mohli vzít tam a ještě nad nimi podiskutovat. S tímhle tempem ale...


V to taky ještě naivně doufám :-).

Tak trochu se ale obávám, že poslední kolečko budeme muset dotáhnout na sraze, protože si myslím, že se do Liberce pražské výtvory nedostaneou včas.

Za 14dní v Brně prohlídneme Ostravu a Liberec a okamžitě odvezu do Hradce, kde to při troše dobré vůle prohlídnou ten samý týden v pátek a dopravěj do Ostravy, čímž se kolo uzavírá (Ostrava a Liberec).

Brněnské fotky už byly v HK a měly by být v Ostravě. To by se do Liberce mělo stihnout určitě a když se dobře sejdete tak by to mohlo klapnout i s Prahou, ale bude to knopovka.

Hradecké fotky byli v Ostravě a měly by být v nejbližší době na ceste do Liberce (kdyžtak mě opravte). No a z Liberce do Prahy je to už jenom skok, jenom nevim jak to uděláme v Brně.

Pražské fotky byly v Brně a taky i v HK, na cestě do Ostravy.
  • 0

#335 majla

majla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 520 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 10 březen 2010 - 07:55:55

Pražské fotky byly v Brně a taky i v HK, na cestě do Ostravy.


V HK jsme měli zatím jen Brno pokud jsem byl tedy u všeho a v pátek nás čekaj asi tedy ty pražský.
  • 0

#336 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 10 březen 2010 - 08:03:25

Jasně, trochu jsem se do toho zamotal, po víkenduto ale už myslím bude platit :wink:
  • 0

#337 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 703 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 10 březen 2010 - 09:47:49

jestli z toho neudělat jednu bednu
v čase "č" by se všechny snímky všech sekcí shromáždily na jednom místě
a pak by putovaly po jednotlivých sekcích jako celek
každá sekce by dala stranou tu svoji obálku a ostatní by hodnotila, během jednoho, nebo dvou srazů
a pak by to poslali dál
14 dní u jedný sekce, krát nevím kolik je sekcí, za 4 měsíce máte rezultát
to jenom ulítlej nápad k tomu soutěžnímu klání
na okraj :wink:
  • 0

#338 majla

majla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 520 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 10 březen 2010 - 11:11:28

jestli z toho neudělat jednu bednu
v čase "č" by se všechny snímky všech sekcí shromáždily na jednom místě
a pak by putovaly po jednotlivých sekcích jako celek
každá sekce by dala stranou tu svoji obálku a ostatní by hodnotila, během jednoho, nebo dvou srazů
a pak by to poslali dál
14 dní u jedný sekce, krát nevím kolik je sekcí, za 4 měsíce máte rezultát
to jenom ulítlej nápad k tomu soutěžnímu klání
na okraj :-D


Mě teda stačí hodnotit jednu sekci za večer, přeci jen hodnotit 100 fotek najednou to je celkem nápor a nedej bože, aby se kvůli samýmu hodnocení nedostalo na čudlikaření! :wink:
  • 0

#339 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 10 březen 2010 - 13:06:48

Mě teda stačí hodnotit jednu sekci za večer, přeci jen hodnotit 100 fotek najednou to je celkem nápor a nedej bože, aby se kvůli samýmu hodnocení nedostalo na čudlikaření! :wink:


přesně tak, taky mam strach, aby se nám pro samý fotky nezačalo vytrácet to podstatný - čudlíky
  • 0

#340 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 13 březen 2010 - 17:08:31

jsem blb a žeru seno!

neuvědomil jsem si že do hradce dojede dubraro a vzal jsem pražský okruh abych ho zase složitě po bratrovi poslal do ostravy...
  • 0

#341 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 15 březen 2010 - 18:17:45

Dostane Ostrava do pátku nějaké další fotky? Momentálně mám v držení Brno a Hradec (tedy snad sem to nesplet).
Uvědomuji si, že jsme poněkud brzdící buňka. Bohužel nemáme historickou návaznost na čudlikářské srazy. A někteří z nás žijou v divokých lesích, kde si tesají své pinhole z padlých stromů. :lol:
  • 0

#342 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 15 březen 2010 - 19:18:17

já jsem je bráchovi dal k převozu, ale bojím se aby zase nedostal svůj záchvat "nechtění se" a do toho auta si je dal
  • 0

#343 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 20 březen 2010 - 15:00:53

já jsem je bráchovi dal k převozu, ale bojím se aby zase nedostal svůj záchvat "nechtění se" a do toho auta si je dal


Chlapi zatracený, co Česká pošta a doporučená, pojištěná zásilka? Co máme MO-Nekázanka tak se desky pojistí na 5.000,-Kč a zatím se za 49. let snad nic neztratilo. Aspoň o tom nevím.
  • 0

#344 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 20 březen 2010 - 15:10:58

já jsem je bráchovi dal k převozu, ale bojím se aby zase nedostal svůj záchvat "nechtění se" a do toho auta si je dal

Chlapi zatracený, co Česká pošta a doporučená, pojištěná zásilka? Co máme MO-Nekázanka tak se desky pojistí na 5.000,-Kč a zatím se za 49. let snad nic neztratilo. Aspoň o tom nevím.

konkrétně v mém případě: pokud je to jen trochu možné, tak ČP vynechávám.
bratr to má k ToFFovi co by chrchlem dohodil, akorát je občas ochotný jak ženská na sociálce během úředních hodin
  • 0

#345 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 20 březen 2010 - 15:18:11

já jsem je bráchovi dal k převozu, ale bojím se aby zase nedostal svůj záchvat "nechtění se" a do toho auta si je dal

Chlapi zatracený, co Česká pošta a doporučená, pojištěná zásilka? Co máme MO-Nekázanka tak se desky pojistí na 5.000,-Kč a zatím se za 49. let snad nic neztratilo. Aspoň o tom nevím.

konkrétně v mém případě: pokud je to jen trochu možné, tak ČP vynechávám.
bratr to má k ToFFovi co by chrchlem dohodil, akorát je občas ochotný jak ženská na sociálce během úředních hodin


Taky někdy otravuji ostatní, ale už tu někdo zmínil "Voják se stará, voják má". Prostě když se nedá spolehnout na převozníka, je lépe použít alternativní cesty.
  • 0

#346 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 20 březen 2010 - 15:23:09

Chlapi v klidu. Ypressův brácha je f pohodě zatím dvakrat dodal bez problému. Obchodní balík ČP je taky f pohode. A to pojistit jde na víc než 5 tisíc. A u Pavla_P byl tak jak slíbili .. to znamená do druhého dne.

Jinak hlásím, že fotky z buněk Praha, Brno, Hradec Králové jsme v pátek zhodnotili. Provedli jsme bodování společně. V pondělí posílám Pavlovi.
  • 0

#347 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 20 březen 2010 - 20:19:53

Pavel tesi!
  • 0

#348 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 24 březen 2010 - 19:54:04

Shrnu, co kde ještě nebylo viděno, případně ani není k dispozici:

buňka ... fotky z:
Brno ...... HK
HK ......... Liberec + Ostrava ...... připraveno u Radima
Ostrava . LB ..... zatím čeká v hradci
Liberec .... na cestě HK, Brno, Praha
Praha ..... HK, Brno (zatím daleko).

Chěl bych požádat o zrychlené projednání v Liberci, vím, je toho dost (tři soubory), ale hradecké fotky je třeba dostat ještě minimálně do Prahy, ideálně i Brna.
Praha momentálně nemá čím zdržovat, je čekají v co nejbližší době oba soubory naráz, a my v Brně ty Hradecké fotky můžeme prohlídnout třeba i těsně před srazem.
  • 0

#349 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 24 březen 2010 - 20:48:56

Pokud nebude problem se spojkou a dojde to zitra, odeslu na zacatku pristiho tydne.
  • 0

#350 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 3 duben 2010 - 20:31:00

Bohuzel nebylo mozne fotky na Prahu odeslat. Mam se o to snazit tento tyden? To uz snad ani ne, ne? Asi se nestihnete sejit? Omlouvam se, ale nebylo to proste v mych silach...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních