Přejít na obsah


Fotka

Temnokomornický fotookruh


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
402 odpovědí na toto téma

#351 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 3 duben 2010 - 21:59:19

Nevadí, skoro naopak. Mohl by jsi je prosím všechny přivést na sraz? Jestli mě paměť neklame, tak bys měl mít 3 balíčky, že?


Ještě vymyslím, jak dál.
  • 0

#352 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 3 duben 2010 - 22:11:57

Samozřejmě že je přivezu. Všechny tři balíčky :)
  • 0

#353 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 4 duben 2010 - 09:14:58

Samozřejmě že je přivezu. Všechny tři balíčky :)


Škoda, že neuvidím Hradec a Brno. Projede okruh dál, nebo sraz je konečná? :D
  • 0

#354 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 4 duben 2010 - 11:33:10

Navrhoval bych na srazu uděla speciální hodnocení, tak že by každý účastník srazu vyplnil nějaký hlasovací lístek... nebo tak něco. Což znamená vyvěsit všechny fotky...ale to snad nebude problém. No a pak by se to dojelo podle plánu. Rozhodně z Ostravy nebudeme na srazu všichni.

Jinak Ostrava momentálně nemá žádné fotky v držení.
  • 0

#355 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 duben 2010 - 11:56:10

Navrhoval bych na srazu uděla speciální hodnocení, tak že by každý účastník srazu vyplnil nějaký hlasovací lístek... nebo tak něco. Což znamená vyvěsit všechny fotky...ale to snad nebude problém. No a pak by se to dojelo podle plánu. Rozhodně z Ostravy nebudeme na srazu všichni.

Jinak Ostrava momentálně nemá žádné fotky v držení.


No to je docela zajímavý nápad, to bychom mohli zkusit :). A to dojet okruh po srazu jak jsme byli zvyklí uděláme určitě, protože to utnout srazem by nebylo fér :D.
  • 0

#356 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 13 duben 2010 - 07:23:55

Tak dnes dorazily 3x desky od Bobra. Podle desek asi Praha a předpokádám vysněné Brno a Hradec. Zatím jsem neviděl obsah, tak snad neříkám blud. Kam pak po ohodnocení distribuovat? Byla už Praha ve všech krajích a lze ji rozebrat a vrátit fotky majitelům?
  • 0

#357 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 13 duben 2010 - 09:08:52

Tak dnes dorazily 3x desky od Bobra. Podle desek asi Praha a předpokádám vysněné Brno a Hradec. Zatím jsem neviděl obsah, tak snad neříkám blud. Kam pak po ohodnocení distribuovat? Byla už Praha ve všech krajích a lze ji rozebrat a vrátit fotky majitelům?


Ano, Praha byla všude, tu už si nechte. Brno a HradecKrálové prosím dopravit směr Brno. Vyřešíme operativně až to příjde.
  • 0

#358 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 13 duben 2010 - 09:16:16

Jsem asi pitomec, ale teď si nějak neuvědomuji, jak se celá věc uzavře. Zvěřejní se pro přehlednost výsledky zde na TK?
  • 0

#359 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 13 duben 2010 - 09:17:17

vzhledem k tomu že se někde stala chyba, tak ostravu mám u sebe - buď ji pošlu po kamarádce tento pátek nebo po bratrovi koncem měsíce...
v hradci kam přísluším jsem se hodnocení nezůčastnil tak jsem si ji prohlédl sám a VELMI se mi líbila
  • 0

#360 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 13 duben 2010 - 09:35:05

vzhledem k tomu že se někde stala chyba, tak ostravu mám u sebe - buď ji pošlu po kamarádce tento pátek nebo po bratrovi koncem měsíce...
v hradci kam přísluším jsem se hodnocení nezůčastnil tak jsem si ji prohlédl sám a VELMI se mi líbila


Jojo, to je tak, když všichni ze srazu v neděli utečnou brzy ráno (před obědem) :wink:.

Ploci: něco uděláme.
  • 0

#361 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 14 duben 2010 - 23:03:35

Hradec i Brno ohodnoceny. Teď Nerudovská otázka kam s nimi? Výhradní distributor pro Brno? Pošta - kam poslat? Co s lístky? V rámci konkurence Praze mohu říci, že obě zmiňované skupiny dostali po jednom bodu.

:twisted: :-) 8-O
  • 0

#362 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 5 květen 2010 - 19:24:45

Vážení a milí, mohl bych směle požádat o zaslání hodnocení, například na můj mail v profilu? Od některých jsem již data obdržel, jmenovitě bych chtěl poprosit někoho z Prahy aby mi poslal zbytek (mám jenom body pro Brno a Hradec).

Díky.
  • 0

#363 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 29 červen 2010 - 00:04:07

No vy ste mi teda dali!

Přitom stačilo naťukat pár čísel do tabulek co jsem vám včas rozeslal :!: :? :lol:. A třeba to nerozepisovat, ale naťukat tamjenom konečné výsledky. Ne, půlka si udělá svoje tabulky, s přeházenejma sloupcema, jiným systémem třídění atd.

Poučení pro příště: zapisovat do připravených papírů (virtuálně nebo tužkou) a hlavně PRŮBĚŽNĚ a ukládat, ideálně posílat do nezávislé centrály...

K bodování: tentokrát z toho nebudeme dělat nějakou velkou vědu, místy se dost projevila nezkušenost v hodnocení - u prvních souborů došlo k viditelnému nadhodnocení, s přibývajícíma zkušenostma body citelně klesají :D. Například Brno dostalo od Hradce víc bodů něž by si podle mě zasloužilo 8-); na obsahu získal o 1.8b víc než od ostatních sekcí a tak by se dalo pokračovat.

Dneska už to asi nedodělám, ale potřeboval bych seznamy účastníků - některé mám, některé se mi do ruky nedostaly. Vyhodnocovat jenom tabulky beze jmen mi přijde jako ... no nic.

Jo a nejpřísnější byly v Praze a Brně, protože všechy prvenství, druhá a třetí místa vyžrali voni 8-O :) :!: :!: :?:.
  • 0

#364 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 29 červen 2010 - 00:49:02

Výsledky prvního ročníku Temnokomornického fotookruhu!

Docela mi přišlo taky zajímavý, že každý klub přistoupil jinak k hodnocení technického zpracování snímku. Někteří se omezili na takřka binární rozlišení dobré-špatné (převládají osmičky a dvojky + šum všemi směry), ale škoda že to není konzistentní napříč všema hodnoceníma. Tak třeba Brno získalo od Ostravy výrazně víc než od ostatních skupin, a dokonce i víc než jiní od Ostravy!

Pokud začnete s nějakou výškou hodnocení, tak v tom prosím pokračujte i když zjistíte, že to nebylo úplně šťastné rozhodnutí. Teď v tom je guláš. Už před začátkem jsem se snažil naznačit, aby 9 a 10 byly vyhrazeny pro absolutně výjimečné práce, kne není co zlepšovat. Proto jsem třeba osobně s tak vysokými čísly šetřil, desítku jsem nedal ani jednu, devítku možná párkrát. Stejnětak jednička a dvojka by měly říkat "šrot" a ne že tomu nerozumím, tak dám málo. A taky nedávejte někomu málo bodů jenom proto, že si myslíte, že má na víc, nebo z jakéhokoliv důvodu.

Následující tabulka obsahuje souhrnné výsledky (obdržené body). Tučně jsou vyznačené nejvyšší dvě až tři hodnoty v souboru, červeně pak tři nejvyšší výsledky celkem. Za neotesaný formátování se omlouvám, budou dvě ráno :!:.

výsledky v pdf

Na základě výsledků mohu vyhlásit absolutního vítěze, kterým se stal pan Stanislav Chlup (NektarLektvar), získal nejvyšší ohodnocení jak v kategorii obsahu snímku, tak za jeho technické zpracování, Druhé a třetí místo (za obsah) získal zatím pan neznámý z pražské skupiny (předpokládám, že fotografie 17 a 18 jsou od jednoho autora), druhé místo v technickém zpracování vybojoval Vladimír Ucekaj (Vladik) pro Brno a třetí místo připadlo dalšímu neznámému z Prahy.

ČEST VÍTĚZŮM, SLÁVA PORAŽENÝM!

P.S.: chtěl bych jenom podotknout, že vítězná fotografie byla pořízena kinofilmem, ne středo nebo velkoformátovým přístrojem! Jak je vidět, na velikosti nezáleží, musí se to ale umět :!:!
  • 0

#365 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 29 červen 2010 - 09:21:57

Díky díky za výsledky a starost o fotokruh, už to vypadalo že nebudou.
  • 0

#366 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 29 červen 2010 - 11:01:18

Tak to je potěšující, že vyhrála kvalita. Byl to ten portrét toho semity?
To bylo povedené dílko.
Myslím si, že si tu nehrajeme na to, že kvalita je ve formátu.
Formát je o přístupu. Vůbec temnokomorničení je o přístupu.
  • 0

#367 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 29 červen 2010 - 11:07:56

Já už nevím, jaký kód měly mé snímky...
  • 0

#368 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 29 červen 2010 - 11:18:34

Já už nevím, jaký kód měly mé snímky...


senznamy lidí bych rád dodal, jenomže je nemám všechny :)

David: jenom jsem tím chtěl demonstrovat, že formát skutečně není vždycky to rozhodující...

A ano, je to ten portrét.
  • 0

#369 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 29 červen 2010 - 11:34:35

U mně bys to ale vědět mohl. Prosím :)
  • 0

#370 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 29 červen 2010 - 12:12:57

U mně bys to ale vědět mohl. Prosím :)


No tak tady je:

Brno_2010_seznam.pdf
HK_2010_seznam.pdf

Prosím ostatní aby mi to poslali něbo jinak dodali, abych to mohl prezentovat. Body do tabulky doplním později...
  • 0

#371 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 29 červen 2010 - 13:19:41

Děkuji. Prostor pro zlepšení tu je, ale čekal jsem, že dopadnu mnohem hůř.
  • 0

#372 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 29 červen 2010 - 23:11:56

Děkuji. Prostor pro zlepšení tu je, ale čekal jsem, že dopadnu mnohem hůř.


ale di, té druhé jsem osobně typoval 7-7 (čistě ze zvědavosti jsem si dopředu ohodnotil naši vlastní mapu). Musím říct, že až na některé vyjímky jsme se dost shodli, systematicky jsem byl přísnější. Třeba jenom nechápu, kde jsem u svých fotek nabral body u TK (7+), když jsem si je sám ohodnotil čtyřkou, pětkou a poslední osmičkou :).

Co ostatní? Nějaké komentáře, dotazy? Docela by se hodila zpětná vazba co na to říkáte, co dál, jestli dál, atd.

Pokud bychom chtěli realizovat další kolo, bylo by třeba začít s přípravou v průběhu léta (na individuální úrovni) tak, aby se fotografie vybraly někdy září/říjen a v listopadu by se teoreticky už mohlo prohlížet. Případně dohodnout změny v organizaci, pravidlech, jestli chcete zkusit na dané téma nebo zase volně... fantazii se meze nekladou :D.
  • 0

#373 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 29 červen 2010 - 23:26:17

já sem vysloveně spokojenej. přijde mi, že i přes veškerý bodovací boty mi ty výsledky aspoň u nás (mam to teď celý doma) tak nějak zhruba seděj a hlavní cíl - prohlídnout si pěkný fotky vod kolegů byl splněn. jenom teda nechápu ty praháky - to je zas nějaký mázlý, že vyhráli, ne? :) :D :D
  • 0

#374 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 30 červen 2010 - 21:41:21

já sem vysloveně spokojenej. přijde mi, že i přes veškerý bodovací boty mi ty výsledky aspoň u nás (mam to teď celý doma) tak nějak zhruba seděj a hlavní cíl - prohlídnout si pěkný fotky vod kolegů byl splněn. jenom teda nechápu ty praháky - to je zas nějaký mázlý, že vyhráli, ne? :oops: :?: :?


Ano Mamijaku, výsledky v naší skupině jsou tak jak bychom to tipovali. Ypress je nejlepší a pak takovej průměr.
  • 0

#375 Goro

Goro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 800 příspěvků(y)
  • LocationHradec Králové
Reputace: 11

Publikováno 30 červen 2010 - 21:47:01

AHA, díval jsem se na jinej seznam, (inu, to víte sám jsem jej psal a asi jsem měl nějakou neplatnou verzi).
Ale stejně to bylo zajímavý.
  • 0

#376 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 30 červen 2010 - 22:15:05

:oops: :?: :?
  • 0

#377 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 30 červen 2010 - 22:57:59

Ogaři, poslúchajte, ono by ani tak nebylo od věci, když je tu ten klub fotografú, že by sa tu vylepily fotky o kerévá vlastně běží. Jako např. první tři nejlepčí z každej mapy. Co vy nato, ať sa možú pokochat aji ti co tu mapu neviděli. Vše samo z již plnýma jménama, na plné pecky. Samotného by ně to zajímalo, páč už v tym mám pěkný bordel.
  • 0

#378 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 1 červenec 2010 - 22:01:56

Ogaři, poslúchajte, ono by ani tak nebylo od věci, když je tu ten klub fotografú, že by sa tu vylepily fotky o kerévá vlastně běží. Jako např. první tři nejlepčí z každej mapy. Co vy nato, ať sa možú pokochat aji ti co tu mapu neviděli. Vše samo z již plnýma jménama, na plné pecky. Samotného by ně to zajímalo, páč už v tym mám pěkný bordel.


Tak to y mě taky zajímalo, bezva nápad! :)
  • 0

#379 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 1 červenec 2010 - 22:04:36

souhlas, do třetího místa v naší mapě se vejdu, takže je to bezva nápad :)
  • 0

#380 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 2 červenec 2010 - 05:52:44

Ts, v naší mapě jsou moje dokonce všechny první tři!
  • 0

#381 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 červenec 2010 - 09:20:31

Ts, v naší mapě jsou moje dokonce všechny první tři!


se asi příště zúčastním, 6.- 10. místo je jistý:))
  • 0

#382 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 13 červenec 2010 - 20:54:14

Výsledky znáte, tak kdo má fotky, tak ať skenuje a pak mi to buďto pošelete a já s tím něco udělám nebo to tu nebo jinam vystavte (s popisem). a já z toho taky třeba spachtím článek, ale musim tam mít taky co dát, žejo.

Neslyšel jsem ještě jasné ANO/NE pro další kolo. Kdyby ano, tak by si to zasloužilo nové vlákno (dá se oddělit zpětně) a hlavně je nezbytně nutné určit ORGANIZÁTORA, protože moje maličkost bude časově vytížená (jinými slovy v inkriminovanou dobu jsem pryč, čili ani se nebudu účastnit); který by dopiloval organizaci, upravil pravidla po předešlých zkušenotech atd.

Je ale nutné se nějakým způsobem vjyádřit v reprezentativním vzorku účastníků, je sice fajn když jeden, dva napíšou, že jo, ale potřebuju podporu všech 15-20, jinak to nemá moc smysl lepit.
  • 0

#383 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 14 červenec 2010 - 01:35:20

jsem pro další kolo - chci se zůčastnit - na organizátora navrhuju Herr Hynka
  • 0

#384 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 14 červenec 2010 - 06:08:00

Neslyšel jsem ještě jasné ANO/NE p.....


Jsem zcela jasne pro ANO. Dle myho soudu bylo prvni kolo jednim z nejpodnetnejsich podnecovacich podnetu na TK kdy hromadne organizovanych. Byla by vecna skoda nepokracovat !
  • 0

#385 majla

majla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 520 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 14 červenec 2010 - 06:18:53

Za sebe mohu konstatovat ano, díky fotookruhu jsem viděl tolik fotografií, že se se mi to jinak normálně nepoštěstí.
  • 0

#386 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 14 červenec 2010 - 07:25:07

pokračovat :-)
  • 0

#387 nojgi

nojgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
Reputace: 70

Publikováno 14 červenec 2010 - 07:35:27

U fotek jsem brblal - samé lepé děvuchy a dětičky. Nicméně, předpokládám, že se fotky vymění a uvidím zase něco nového, takže za sebe říkám pro další ročník ANO. Pro úplnost, nejvíce se mi líbilo Brno a Ostrava.

Organizace se musí změnit - hlavně distribuce, ale to asi všichni víme. Možná bych byl i pro plná jména. Stejně jsme si pak všichni kolující hodnotící lístek se jmény přečetly a nebyly by problémy s odtajněním.

Jendo:
Pražský seznam máme, ale ty jsi pak čísla ještě z nějakého důvodu pozměnil. Mohl by jsi Standovi Břízovy upravený seznam poslat, aby mohl dešifrovat? Za sebe jsem ze zadního popisu na fotkách zjistil druhé místo :-), ale zajímalo by mě třetí. Tipuji Davida Stránského s kontaktíkem z kavárny na Pražském hradě, ale mě se v té kolekci i moc líbil Lith od Vency a ještě bych si na něco určitě vzpoměl.

P.S.
Za sebe s tím scanem a zveřejněním je to trochu horší. Fomatone 542II mi s normální vývojkou (GAF 125) táhnou trochu do zelena. Na papíru to tak do očí netluče, ale po scanu je z toho fuj brčál. Otónovat v PC samozřejmě jde na všechno možné, jen s tou správnou hnědou se peru. Budu muset fotky stejně předělávat v nějaké teplé vývojce (asi GAF 135) tak snad později přidám.
  • 0

#388 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 14 červenec 2010 - 08:57:59

Jsem určitě pro další kolo - je to poučná věc.
Co se skenování týče, tak tohle už je na můj skener moc velký. Takže bez šance.

Pro Jendu: Mohl bych si od tebe v dohledné době (do zimy :-) ) vyzvednout ty svoje dvě soutěžní fotky?
  • 0

#389 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 14 červenec 2010 - 09:41:28

Tak fajn,

Nevím řpesně, co má Noigi na mysli, pak se na to podívám.

Už vím!!!

měli jste to nějak nepřehledně očíslované a navíc nebyly v krabici v pořadí jak šel za sebou seznam, tak jsem se to pokusil synchronizovat s mojím systémem (do Prahy, jak jsem posléze zjistil, nedorazily některé materiály co jsem posílal). Jestli jsem někdě někoho popřeházel, tak se omlouvám, ale ten seznam ode mě by měl sedět s číslama na fotkách, co jsem tam zezadu tužkou do pravého dolního rohu dopsal = reverzním inženýrstvím by mělo být možné se dopátrat jaké body ke komu patří :-). Navíc jsme byli první kdo Prahu hodnotil, takže by příadná chyba byla systematická, ne nahodilá, čili snadno napravitelná.

Jo, třeba to posílání souborů je potřeba dořešit, pak sytém bodování (osobně bych se asi vybodnul na dvě kategorie, technická kvalita byla povětšinou 0K, bylo vidět, že si všichni dali práci), pak zvětšit doporučený formát fotografií, třeba na 30x40, zrušit anonymitu, naopak bych se přikláněl k přitvrzení co se týče adjustace v rámci jednoho souboru (z praktických i estetických důvodů), a na konec bych viděl jako silně doporučeníhodné po obodování jendoho souboru body okamžitě poslat organizátorovi, protože někteří to dohledávali s velkýma obtížema, po půl roce obzvlášť. Nějak jsem v tomhle očekával větší zodpovědnost a pečlivost :-).

Entropy: jestli si chcete ty fotky fakt rozebrat, tak to nějak do Brna postupem času dostrkám, ale původní myšlenka byla to nechat pohromadě, a archivovat.
  • 0

#390 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 14 červenec 2010 - 11:49:47

nojgi: dětiček bude eště víc, páč to je jediný vopravdický umění na tomdle světě a na praháky budem tentokrát už přísnější :-) :-)
  • 0

#391 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:09:50

nojgi: dětiček bude eště víc, páč to je jediný vopravdický umění na tomdle světě

nojo, pan novopečený znovuumělec se ozval :-)
  • 0

#392 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 14 červenec 2010 - 12:50:25

TAKY SE ZŮČASTNÍM DALŠÍHO KOLA
  • 0

#393 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 14 červenec 2010 - 13:27:45

Entropy: jestli si chcete ty fotky fakt rozebrat, tak to nějak do Brna postupem času dostrkám, ale původní myšlenka byla to nechat pohromadě, a archivovat.


Není problém, tak já si je uplácám znova. Aspoň bude další prostor pro pokusnictví :-)
  • 0

#394 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 14 červenec 2010 - 17:50:46

Ano.
  • 0

#395 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 6 srpen 2010 - 08:53:56

Dovolím si odtajnit tvůrce jednotlivých fotek v Ostravské buňce

O-2010-01 Mykela
O-2010-02 Acer
O-2010-03 Acer
O-2010-04 Mykela
O-2010-05 Hypnogen
O-2010-06 Mykela
O-2010-07 Hypnogen
O-2010-08 Acer
O-2010-09 Vladimír_Milata
O-2010-10 Hypnogen
O-2010-11 ToFF
O-2010-12 Vladimír_Milata
O-2010-13 Acer
O-2010-14 Vladimír_Milata
O-2010-15-1 Kubík
O-2010-16-1 Kubík
O-2010-17-1 Kubík

tedy podle Jendovy tabulky byli v "obsahu" na prvních místech spolubojovníci:
1. Kubík
2. Hypnogen
3. Vladimír_Milata

v "technice" pak:
1. Acer
2. Hypnogen
3. Vladimír_Milata
  • 0

#396 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 6 srpen 2010 - 09:00:49

Máme tady stále nabídku od pana Vavříka udělat výstavku z temnookruhu při pořádání 50. setkání fotografu v Ostravě. Zamyslete se na tím. Ve středu 11.8. se za ním vypravím a chtěl bych do té doby vědět, zda budete schopni dodat fotky.

Dále mi Jendou byla učiněna nabídka, abych během jeho nepřítomnosti se postaral o druhé kolo temnookruhu. Taková nabídka se neodmítá, jen jestli budu pro širokou závodnickou obec přijatelná persona.
  • 0

#397 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 6 srpen 2010 - 09:17:23

nojgi: dětiček bude eště víc, páč to je jediný vopravdický umění na tomdle světě a na praháky budem tentokrát už přísnější 8-) :D


My nebyli přísní, naopak. Vždyť už úspěchem bylo, že ten okruh vznikl.
Každý kdo přispěl fotografií-vyhrál :D
  • 0

#398 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 6 srpen 2010 - 09:19:11

A tak je neocenitelné, že je možno shlédnout tvorbu jiných. A pak si říkat...no jo, když někdo umí, tak umí :D
  • 0

#399 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 6 srpen 2010 - 14:18:10

.... jen jestli budu pro širokou závodnickou obec přijatelná persona.


Toffe to je myslim zcela mimo pochybnost.
Takze se muzeme tesit a chystat na druhej okruh ? :)
  • 0

#400 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 6 srpen 2010 - 14:27:20

.... jen jestli budu pro širokou závodnickou obec přijatelná persona.


Toffe to je myslim zcela mimo pochybnost.

To rozhodně, jako ostravský temnokomornický agent se Toff plně osvědčil :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních