Přejít na obsah


Fotka

Žvanírna REGULÉRNÍCH MAGORŮ...osmičkáři...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
499 odpovědí na toto téma

#1 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 17:45:16

Tak už chápu Tvoji zaneprázdněnost..pěkné i vražda v Le cafe interperie :twisted:
  • 0

#2 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:07:11

Ale to me neomlouva (-: jelikoz si tu nova....tak musim byt napomocen preci .... osmickari jsou lidi kterych si tady nesmirne vazime....ze ano sneku ?
  • 0

#3 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:35:28

Snek mně asi vezme až něco natočím - a kvalitně :!: .

P.S. Milí černokomorníci, nějak se nemohu smířit s tím, že ten DS8 film neseženu. Zkusím ještě TAZe až se napojí, jinak se mnějte dnes večer blaze, já se zachvíli vypnu :twisted: :twisted: i.
  • 0

#4 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:38:14

ano, je to tak :twisted:

moje motto pro rok 2010 je "osmicka patri do kazde temnokomornicke rodiny."

treba strasne si vycitam, ze jsme toho Notoria nakonec v Banske Stiavnici k osmickareni nakonec nezlomili... :twisted:
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:39:34

Snek mně asi vezme až něco natočím - a kvalitně :!: .

P.S. Milí černokomorníci, nějak se nemohu smířit s tím, že ten DS8 film neseženu. Zkusím ještě TAZe až se napojí, jinak se mnějte dnes večer blaze, já se zachvíli vypnu :twisted: :twisted: i.

radši mu pošli mail.
http://www.temnakomo...ewprofile&u=534
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:42:29

ano, je to tak :!:

moje motto pro rok 2010 je "osmicka patri do kazde temnokomornicke rodiny."

treba strasne si vycitam, ze jsme toho Notoria nakonec v Banske Stiavnici k osmickareni nakonec nezlomili... :twisted:

zrovna pred chvili jsem si na to vzpomnel a skoro mne i bylo lito, ze jsem vas takhle zklamal. Ale treba je jeste sance, kdo vi...? :twisted: Rozhodne mi pri vzpomince na osmicku vytane na mysli, ze Ektachrome je nejlepsi na svete. Tudiz neco to ve mne zanechalo. :-)

Mizim...
  • 0

#7 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:43:00

Tak to se těším až budu v rodině :twisted: to by mohlo být moje heslo pro rok 10 - "s osmičkou alespoň dvě minuty kvalitně" :twisted:
  • 0

#8 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:44:36

S Ektachrome..zatraceným DS8 :twisted: :twisted:
  • 0

#9 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:46:31

Snek mně asi vezme až něco natočím - a kvalitně :D .

P.S. Milí černokomorníci, nějak se nemohu smířit s tím, že ten DS8 film neseženu. Zkusím ještě TAZe až se napojí, jinak se mnějte dnes večer blaze, já se zachvíli vypnu :twisted: :twisted: i.


Snek ma radost z kazdeho noveho osmickare, a to to vetsi radost s osmickarky :-)

:D skoda preskoda, ze jsi se neobjevila tak pred mesicem. Mel jsem na sve 30m civce posledni zbytek cca 6 metru opevovaneho Ektachrome 100D DS8 :!: ... uz jsem ho pouzil na testy, mohl byt tvuj ...

Tazovi jsem nechal zpravu na icq. Myslim, ze jakmile prestane byt zaneprazden, urcite se tu objevi :D
  • 0

#10 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:47:03

Ja mam treba radsi ten cernobily (-: I kdyz na ektachrome mam natocenou anglii letosni....a ma to genialni barvy.....
  • 0

#11 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:48:46

Ahoj, teď toho mám trošku víc, takže cokoliv je potřeba na email taz@picasa.cz rád vyhovím.
  • 0

#12 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:49:54

Komorníci děkuji:), právě ty barvy..ty já miluju.
  • 0

#13 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:50:37

zrovna pred chvili jsem si na to vzpomnel a skoro mne i bylo lito, ze jsem vas takhle zklamal. Ale treba je jeste sance, kdo vi...? :twisted: Rozhodne mi pri vzpomince na osmicku vytane na mysli, ze Ektachrome je nejlepsi na svete. Tudiz neco to ve mne zanechalo. :-)

Mizim...


U tebe je to v podobne fazi vyvoje jako u Mamiaka. Ty tu osmicku v dusi mas, uplne to z tebe sala, jen to v sobe potrebujes objevit. Byli jsme na tebe ve Stiavnici moc hrrr, ... a s prilis mnoho lidma. Priste si nekde v klidu sedneme, kamerku si osahas, po zakladnim vykladu pravidel si pujdes zkusit neco natocit a pak se uvidi, co s tebou dal :twisted: ... a vis jak, kdo jednou okusi, nemuze jinak :!:
  • 0

#14 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:50:38

:twisted:
  • 0

#15 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:51:27

Ja mam treba radsi ten cernobily (-: I kdyz na ektachrome mam natocenou anglii letosni....a ma to genialni barvy.....


obzvlaste ten z parku, ze? :twisted:)))))
  • 0

#16 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:54:10

REDe, prosimte, pak to tu promaz :twisted: nebo nam zaloz obecne kecaci osmickove vlakno, neco ve smyslu "na volne tema, ale k veci (=k osmicce)

Jinak se tu z toho zblaznime :twisted:
  • 0

#17 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:54:19

Mas na mysli RedSnek FILM LOOK (-:

Edit - zalozen pokec (-:
  • 0

#18 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:58:20

Kazdopadne ted nahravam na YT kousek toho projektu, ale z parku tam nic neni.....nejlepsi na konec....ale je tam v jednom zaberu trochu zobrazen (-:
  • 0

#19 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 18:59:41

Mas na mysli RedSnek FILM LOOK (-:

Edit - zalozen pokec (-:


:twisted:

jeste bych to nejak vhodne prejmenoval, neco ve smyslu "osmickarska zvanirna" :twisted:
  • 0

#20 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:00:25

Pokec regulernich magoru se ti nelibi :twisted: ...vystihuje nas to presne a genialne (-:
  • 0

#21 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:03:05

Chci se vypnout a Ty založíš pokec? :twisted: Chlapci mnoho jste mně pomohli, TAZovi jsem napsala, tak snad to výjde. Marně přemýšlím čím bych vás nejlépe obohatila :twisted:
  • 0

#22 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:05:17

ypres_bass - ja si to tady umim ukocirovat neboj (-: Zalozili jsme pokec vlakno at nam lidi nepisou do "Strihove Skladby"..... a muzem si fklidu pokecat toz ni ?


Dalsi duvod proc zustat ivi...je to teda tvoje prvni osmicka ? nebo uz mas jiste zkusenosti co (-:
  • 0

#23 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:07:58

libi, spis mi slo o to, aby z nazvu vlakna bylo jasne, ze tady je to sice volnejsi zvanirna, ale stale tak nejak aby se tocila kolem osmicek ci jinych pohyblivo-obrazkovych uletu :twisted:

takhle nam tu za chvili bude zvanit cela temna komora, protoze se obavam... ze nejenom osmickari jsou regulerni magori :twisted:
  • 0

#24 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:08:55

Ale pozor prece platilo REGULERNI MAGOR = OSMICKAR (-: radsi to uvedu v nazvu jo (-:
  • 0

#25 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:10:19

Chci se vypnout a Ty založíš pokec? :!: Chlapci mnoho jste mně pomohli, TAZovi jsem napsala, tak snad to výjde. Marně přemýšlím čím bych vás nejlépe obohatila :twisted:


tak nam treba povez, jaka ze to temna sila te tahne k filmarine, notabene k 8mm formatu? :twisted:

ono totiz, tato diagnoza neni mezi analogisty zas tak obvykla... :-) nicmene... rozrustame se :D
  • 0

#26 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:11:36

magor jde k hejbacim obrazkum od konce :twisted: to je ze nez poridim kameru a film tak musim sehnat vyvojnicu, pizlator a lepicku :!: takze este lepicku a budu tu oxidovat :twisted:
  • 0

#27 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:12:19

Ale pozor prece platilo REGULERNI MAGOR = OSMICKAR (-: radsi to uvedu v nazvu jo (-:


to je lepsi.

jeste navrhuju nahradit skorem digitalisticke slovo pokec vice vhodnym slovem zvanirna (s diakritikou prosim)
  • 0

#28 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:12:58

No vida (-: Ja vedel, ze kdyz jsem tenkrat se Snekem planoval zalozit nasi sekci.....ze to bude stat zato.... :twisted:
  • 0

#29 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:14:03

magor jde k hejbacim obrazkum od konce :D to je ze nez poridim kameru a film tak musim sehnat vyvojnicu, pizlator a lepicku :D takze este lepicku a budu tu oxidovat :twisted:


neni dulezite, kde zacnes :-) hlavne zacit... o tom to je :!: :twisted:
  • 0

#30 ivinan

ivinan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:15:04

tak než vás pro dnešek opustím..neb jsem narušila střihovou skladbu. Nikdy jsem se žádného fóra neúčastnila, tak jsem to pojala asi moc žvanivě :)
Film má kouzlo o kterém netřeba polemizovat. Po zhlédnutí osmičkových filmů v Jihlavě jsem byla unešena:) Je to kouzlo a ty barvy..vážně :( to mně bere. Toužím vytvářet, tak snad se brzy dočkáte. Až se odvážím něčím vás obohatím. Opatrujte se...páá
  • 0

#31 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:16:05

Je pan Snek nyni spokojeny ?
  • 0

#32 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:18:47

ivinan - ted uz je to jedno....mame kecarnu.....od toho tu jsou ti moderatori ni ?

Jo jo barvicky.....ten flicker....proste to cele....a hlavne vune celluloidu.....a jak hezky zni v rukou....
  • 0

#33 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:18:53

zacit bude znamenat byt posuk na entou (^n) :) ale vo tom to je :( na co bejt jen posuk s flexou kdyz jde byt posuk s flexou a osmickou (mozna i s vice pokud mi je nevyskubou z papule :( )
  • 0

#34 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:19:45

Dam si panaka na tu osmicku uz dneska....nez se mi na YT nahraje video (-:
  • 0

#35 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:28:31

Je pan Snek nyni spokojeny ?



ouuplne v sedmym nebi :) :(
  • 0

#36 Rybinin

Rybinin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 551 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:44:04

Hele povězte mi někdo jakej je rozdíl mezi Ektachromem 64T a 100D? A nepište prosím, že ten jeden je na ven a druhej dovnitř a má víc ASA :) TO je jasné... Jako jestli se liší barevně trošku, nebo jestli má jiné zrno, atd... se 100Dčkem samozřejmě nebude potřeba venku tolik světla, to je mi jasné. Navíc venku z 64T filtr udělá 40 tuším.. což je dost málo. Stačí být trošku pod mrakem a je po hehe. Nicméně by mě zajímalo proč ve formátu Super 8 color je k dispozici v kazetové verzi v podstatě jenom tento inverzní film, to je dost obtěžující :( V negativní verzi jsou k dispozici fajn 250 a 500T v černobíle také dvě verze a jen v té inverzní barvě jen toto :( A točit na špulky je sice možno, ale zase by to chtělo něco lepšího než Quarzku co mám, která dá záběr max. 20 vteřin. A to ještě občas kulhá. Mám sice Quarzky dvě, ale ani jedna není ted myslím příliš provozuschopná.
  • 0

#37 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 19:57:50

Jen 20 vterin ? boze ? a to ti prijde malo ? toz jestli tocis rodinku nebo dokumenty tak to pochopim.....ale na film tezko......

K tomu filmu opravdu nemam co rict nemam zkusenosti....ale muzu ti rict jedno....i kdyz tocis na E64 pod mrakem pri 40 ASA tak to frci jak svina....ta kamera se s tim umi poradit neboj....
  • 0

#38 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 9 prosinec 2009 - 20:04:21

Dneska citim........ze nase sekce jeste vubec neni na vrcholu (-: Mozna tak v zakladnim tabore....

Rybinin - kazdopadne jsi me privedl na myslenku co tu 500D crossnout ? to by mohlo byt velice zajimave....
  • 0

#39 Rybinin

Rybinin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 551 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 9 prosinec 2009 - 20:52:41

Hele REDe, zrovna mam v hlave jeden takovej kratsi film, co chci dělat na barevnou osmičku a tam by mi kratky zabery dost vadily. Vsak, ono se tam bude stříhat, jistěže... ale v plánu mám že herečka bude dělat i jednu delší akci, co muže mít klidně minutu. A chci točit taky na 25 (ano mám na kameře 25 :)) fps. Což bude tedy utíkat materiál jaxviň, ale ono to potom bude lepší. V plánu taky je nechat si potáhnout zvuk. stopu a nahrát zvuk na to, což bude asi hustý experiment, ale což. Předtím se ale udělá ještě kopie (což doufám pujde u Šneka, který sliboval)
  • 0

#40 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 9 prosinec 2009 - 22:58:44

tak sem zacal pronikat do taju s knihou slabikar kinoamatera
  • 0

#41 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 prosinec 2009 - 01:52:21

toz ja teda k tomu rozdilu mezi E64T a E100D co rict mam :D

ta 100D je takova zivejsi, barevnejsi, veselejsi, vic barevne vybalancovana, ma nadhernou cervenou a zelenou, krasne podava plet. Je potreba ji exponovat relativne presne, a pokud to udelas, odmeni se ti uzasnym vysledkem.

E64T je takova hodne strme krecovita, oproti 100D az vylozene nekultivovana, v podani hodne realisticka az stroha. Pruzny, blbuvzdorny film, proste standardni material za "rozumnou cenu". Uprime receno, tocim na nej proto, protoze je v me koncine relativne levne dostupny v kazetach.
  • 0

#42 Rybinin

Rybinin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 551 příspěvků(y)
Reputace: 24

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:15:37

No 64T mi přišel vyloženě krásný :-( Já jsem neustále u kamer bojoval s tím, že jsem měl něco tmavé,. Tak jsem si na své Leice nastavil permanentně tllačítko +1 esp. A cloní mi to vždy o něco méně než by ukazovala vestavěná expozice. Což většinou je velmi dobré. Když svítí ostré slunce, tak by možná stačilo clonit více. Mám ale zkušenost, že jsem clonil přesně jak to samo chtělo a pak to bylo tmavé, resp. třeba nebe bylo dobré a ostatní na prd :)
  • 0

#43 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:32:29

to mas tak. E64T krasny film je. dokud nezkusis E100D. Pak se tvoje esteticke vnimani barevnosti, krasy ... posune uplne jinam.
  • 0

#44 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:53:08

nadhera


  • 0

#45 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 10 prosinec 2009 - 14:57:33

já se tak těšim až projdu iniciací a budu se taky smět tady zapojit a připojit si ten krásnej titul :twisted:
  • 0

#46 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 10 prosinec 2009 - 15:12:28

a na temnym expresu začátkem léta natočíme něco takovýhleho :twisted:
  • 0

#47 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 prosinec 2009 - 17:20:55

já se tak těšim až projdu iniciací a budu se taky smět tady zapojit a připojit si ten krásnej titul :)


vecer si sednu nad kalendar a vymyslim 2 - 3 terminy a poslu ti SZ :roll:
  • 0

#48 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 10 prosinec 2009 - 17:24:33

a na temnym expresu začátkem léta natočíme něco takovýhleho :lol:


... ha, ambiciozni cil :)

:roll: vzdyt jsem to rikal... ty v sobe tu dusi osmickare proste mas...
  • 0

#49 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 10 prosinec 2009 - 17:42:51

vzdyt jsem to rikal... ty v sobe tu dusi osmickare proste mas...


no minimálně bych v sobě moh mít toho magora, žejo :)
  • 0

#50 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 10 prosinec 2009 - 18:25:05

sem netusil ze unza unza time je na osmicku :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních