Přejít na obsah


Fotka

Pláče a skřípoty zubů nad prošvihnutými obchody


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
122 odpovědí na toto téma

#101 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 21 duben 2010 - 11:09:19

Přímo to sem asi nepatří, ale nemáte také jako já pocit, že Česká pošta v rámci neustálého zvyšování kvality služeb nějak prodloužila dobu doručování zásilek - tak před rokem,dvěma většina toho, co bylo jeden den ráno podáno, tak druhý den bylo doručeno. Během posledního půl roku se mi tak cca 10 - 15 krát stalo, že to doručení trvá 2 dny. Sice můžu sledovat zásilku online, ale k čemu to je, když tam pořád svítí - Zásilka je doručována k dodací poště. :cry:
  • 0

#102 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 21 duben 2010 - 11:34:02

Inovace bez legrace!
  • 0

#103 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 21 duben 2010 - 13:18:45

mě spíš vadí to neustálé zdražování
  • 0

#104 george

george

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 74 příspěvků(y)
  • LocationRajhrad
Reputace: 4

Publikováno 21 duben 2010 - 13:20:02

Přímo to sem asi nepatří, ale nemáte také jako já pocit, že Česká pošta v rámci neustálého zvyšování kvality služeb nějak prodloužila dobu doručování zásilek - tak před rokem,dvěma většina toho, co bylo jeden den ráno podáno, tak druhý den bylo doručeno. Během posledního půl roku se mi tak cca 10 - 15 krát stalo, že to doručení trvá 2 dny. Sice můžu sledovat zásilku online, ale k čemu to je, když tam pořád svítí - Zásilka je doručována k dodací poště. :lol:


Před nějakým čase opravdu došlo ke změně postupu doručování zásilek. Bohužel se to projevilo na délce doručení. Je to způsobeno centralizací třídění zásilek.
Nicméně takové dvě klasiky: doporučená zásilka a obchodní balík. Tady se době nijak nezměnila chodí to do druhé ho dne bez vyjímky. Bohužel doporučená zásilka byla omezena na max. 2kg.
  • 0

#105 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 21 duben 2010 - 13:28:45

Nicméně takové dvě klasiky: doporučená zásilka a obchodní balík. Tady se době nijak nezměnila chodí to do druhé ho dne bez vyjímky. Bohužel doporučená zásilka byla omezena na max. 2kg.

Hrozně mě to mrzí, ale nemohu s Vámi tak docela souhlasit :lol: :)
mám pocit, že tohle je taky doporučená zásilka - http://cpost.cz/cz/n...nd=submit&go=ok
  • 0

#106 george

george

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 74 příspěvků(y)
  • LocationRajhrad
Reputace: 4

Publikováno 21 duben 2010 - 13:32:38


Nicméně takové dvě klasiky: doporučená zásilka a obchodní balík. Tady se době nijak nezměnila chodí to do druhé ho dne bez vyjímky. Bohužel doporučená zásilka byla omezena na max. 2kg.

Hrozně mě to mrzí, ale nemohu s Vámi tak docela souhlasit :lol: :)
mám pocit, že tohle je taky doporučená zásilka - http://cpost.cz/cz/n...nd=submit&go=ok


No jasně- a v kolik byla zásilka podána? To taky není jen tak, přinést si balíček na počtu a tumáš babo, posílaj!
  • 0

#107 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 21 duben 2010 - 13:36:48


Nicméně takové dvě klasiky: doporučená zásilka a obchodní balík. Tady se době nijak nezměnila chodí to do druhé ho dne bez vyjímky. Bohužel doporučená zásilka byla omezena na max. 2kg.

Hrozně mě to mrzí, ale nemohu s Vámi tak docela souhlasit :lol: :)
mám pocit, že tohle je taky doporučená zásilka - http://cpost.cz/cz/n...nd=submit&go=ok


No jasně- a v kolik byla zásilka podána? To taky není jen tak, přinést si balíček na počtu a tumáš babo, posílaj!

Vanourek to, mám pocit, posílal někdy mezi 9 a 10 dopoledne, psali jsme si SZ, ale už jsem je promáznul
  • 0

#108 george

george

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 74 příspěvků(y)
  • LocationRajhrad
Reputace: 4

Publikováno 21 duben 2010 - 15:17:09


Nicméně takové dvě klasiky: doporučená zásilka a obchodní balík. Tady se době nijak nezměnila chodí to do druhé ho dne bez vyjímky. Bohužel doporučená zásilka byla omezena na max. 2kg.

Hrozně mě to mrzí, ale nemohu s Vámi tak docela souhlasit :lol: :)
mám pocit, že tohle je taky doporučená zásilka - http://cpost.cz/cz/n...nd=submit&go=ok


No jasně- a v kolik byla zásilka podána? To taky není jen tak, přinést si balíček na počtu a tumáš babo, posílaj!

Vanourek to, mám pocit, posílal někdy mezi 9 a 10 dopoledne, psali jsme si SZ, ale už jsem je promáznul


No tak zdá se, že jste první člověk na světě, komu nepřišla doporučená zásilka do druhého dne.
  • 0

#109 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 21 duben 2010 - 16:00:35

No tak zdá se, že jste první člověk na světě, komu nepřišla doporučená zásilka do druhého dne.

Otázka nezněla tak, jestli jsem nebo nejsem jediný člověk, komu to nepřišlo druhý den, spíš mě zajímalo, jestli si i někdo další všimnul, že ČP poslední dobou prodloužila dobu doručování.
  • 0

#110 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 22 duben 2010 - 06:49:47

Tilberien:
To tedy koukám, že to ještě nedorazilo, ano posílal jsem to v uvedeném čase. Naopak mě nedávno pošta překvapila - posílal jsem v cca 16:00 známému obálku s fotkama, obyčejný dopis ze Zlína do Vranova nad Dyjí (asi 180 km po silnici) a on mi druhý den ráno volal a děkoval za fotky. Tož já to teda nechápu :lol:
  • 0

#111 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 22 duben 2010 - 07:24:17

Tilberien:
To tedy koukám, že to ještě nedorazilo, ano posílal jsem to v uvedeném čase. Naopak mě nedávno pošta překvapila - posílal jsem v cca 16:00 známému obálku s fotkama, obyčejný dopis ze Zlína do Vranova nad Dyjí (asi 180 km po silnici) a on mi druhý den ráno volal a děkoval za fotky. Tož já to teda nechápu :(

Netrap se tím,alespoň se z něj budu těšit víc. :lol:
  • 0

#112 george

george

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 74 příspěvků(y)
  • LocationRajhrad
Reputace: 4

Publikováno 22 duben 2010 - 08:55:40

No jo- už to doručují se zpožděním. To je holt smůla. Tohle by se prostě stávat nemělo. :lol:
  • 0

#113 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 22 duben 2010 - 08:56:10

ja nahanam po ebay minoltu xd7. vcera jedna naozaj velmi pekna preskocila hodnotu za ktoru mi stoji :lol: ale uz mam v merku dalsiu hoc o nieco menej peknu.

plus zhanam objektiv MD 100mm 2.5 ale ako BiN maju nemozne ceny a dobrych aukcii moc nie je :(

inak ten rockwellov navod je super, presne sa nim riadim.
  • 0

#114 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 22 duben 2010 - 09:06:08

ja nahanam po ebay minoltu xd7. vcera jedna naozaj velmi pekna preskocila hodnotu za ktoru mi stoji :lol: ale uz mam v merku dalsiu hoc o nieco menej peknu.

plus zhanam objektiv MD 100mm 2.5 ale ako BiN maju nemozne ceny a dobrych aukcii moc nie je :(

inak ten rockwellov navod je super, presne sa nim riadim.


napiš mi do SZ nebo mailu, kolik si představuješ (svůj limit), po našem minulém rozhovoru jsem rozhodil po svých bývalých dodavatelích dotaz, ať to hlídají.... ty 100/2,5 MD moc často nebývají - a bohužel už vůbec ne moc levně. To patří mezi nejlepší skla v této kompaktní třídě a dost lidí to ví. Já oba Rokkory 100/2,5, MC i MD, porovnával s jinými (VS1, Nikkorem, OM) a vyšly nejlíp.
  • 0

#115 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 26 duben 2010 - 08:35:11

Tak mi na Aukru utekla redukce z Minolty AF na M42.Naštěstí :D . Na Aukru skončila na 200,- + poštovné. Včera jsem koukal na ebay a tam je za 4,75 $ free shipping.
  • 0

#116 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 26 duben 2010 - 08:44:35

tak to s redukcemi bývá... ovšem teď snad díky sopce či čomu pošta z číny jde neskutečně dlouho....
  • 0

#117 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 26 duben 2010 - 08:47:11

tak to s redukcemi bývá... ovšem teď snad díky sopce či čomu pošta z číny jde neskutečně dlouho....

To neva, počkám si.Stejně na něj ještě nemám žádný sklo.
  • 0

#118 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 85

Publikováno 26 duben 2010 - 11:00:25

Co se vleče,neuteče. :D
  • 0

#119 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 30 duben 2010 - 14:43:28

http://aukro.cz/item...30_x_40_cm.html
:lol: to je pech :D. Mylslel jsem, že tam hodí maximáně 200Kč a dal víc, já dal 222Kč a bylo to málo... Nejspíš dal 250... Je mi to líto :(
  • 0

#120 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 30 duben 2010 - 15:06:40

Chces ten ram?

Jeden nevyuzity 30x40 mam doma. Je v peknem stavu, do ted jsem ho pouzival. Vezmu ho s sebou na Rychory a pak ti ho nekdo muze vzit do Prahy, kdyz si to domluvis. Dej vedet, at to netaham zbytecne.
  • 0

#121 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 1 květen 2010 - 08:27:47

Vladiku, teda to by bylo super, kolik by jsi za něj chtěl??? já s ním pracoval v klubu a přišel mi líp udělanej než ten malej 18x24 a hlavně mám i nějaký starý papíry 30x40 :lol:...
  • 0

#122 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 1 květen 2010 - 08:47:27

http://aukro.cz/item1009075028_maskovaci_ramecek_30_x_40_cm.html
:( to je pech :(. Mylslel jsem, že tam hodí maximáně 200Kč a dal víc, já dal 222Kč a bylo to málo... Nejspíš dal 250... Je mi to líto :(

člověče, tohle fakt nepochopím. :D
Tak tam hodím maximální částku, za kterou jsem ochoten to koupit. Když vyhraju, fajn. Když nevyhraju, je někdo ochoten dát víc než já: ergo nemůže mi to být líto. Přihazování po troškách ... :lol:
Navíc ten rám takovou cenu ani nemá.
  • 0

#123 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 1 květen 2010 - 08:49:41

No já vim :D, hold dražení neni moje silná stránka... Nemá? Hmm tak to jsem v temnokomornických cenách evidentně ještě nováček :lol:
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních