Přejít na obsah


Fotka

chlupatá x vyholená


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
54 odpovědí na toto téma

#51 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 24 prosinec 2009 - 17:14:01

tak divosku na liane bez kocura si nedokazu predstavit (-: jo jo

nebo třeba ježibabu bez kočky
  • 0

#52 karas

karas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 11 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 srpen 2010 - 21:18:23

Je to sice víc jak půl roku od posledního příspěvku tohoto tématu, ale nedá mi to....
S přítelkyní jsem nafotil u kamaráda v ateliéru pár fotek - a technicky v pohodě, ale...při vyvolávání jsem zjistil že se mi závěra kousla na půl cesty, nebo nechtěly synchronizovat zábleskovky s pevným časem...no polovina fotky geniální, druhá nebyla, temno! no a když ten negativ při vyvolávání přítelkyně uzřela, tak už další focení odmítla...
  • 0

#53 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 6 srpen 2010 - 21:29:19

Zalezi co to bylo za fotak, ale jestli to nema centralni zaverku a sel jsi pod synchro cas (bezne kolem 1/125) tak je to tim...
  • 0

#54 ryunin

ryunin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 696 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 6 srpen 2010 - 21:42:55

myslím že začátečník by měl začít s kalhotkama, pak s léty praxe postupně odhrnovat a po těch letech praxe už pak nebude mít problém ani s vyholením ani s chloupky

j á jsem třeba nedávno fotil hezkou holku a říkám - a nevadilo by ti, kdyby ti koukaly ze šatů kalhotky? a ona na to: vadilo

takže tak...
  • 0

#55 karas

karas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 11 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 6 srpen 2010 - 21:46:08

po bližší prohlídce negativů asi zalehlá závěra či co, bylo to i na jednom políčku bez blesku... a závěra byla nastavena na pevno na 1/60 (Chinon CEII zvládá vlastně všechny běžné časy napevno i automata ale nemá synchro čas, tak jsem se inspiroval z Practicy B100)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních