Přejít na obsah


Fotka

Temnokomorník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
729 odpovědí na toto téma

#51 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 1 červen 2010 - 18:31:30

Meli je tam jeste dneska odpoledne, konecne jsem se tam pro ne dostal...
Pekne to mate!!

Bohousek
  • 0

#52 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 4 červen 2010 - 12:09:08

Vážení přátelé,

dostal jsem info, že Temnokomorník je dostání už i v knihkupectví Kosmas v Berouně a v Plzni:
Knihkupectví Kosmas, Havlíčkova 106, Beroun
Knihkupectví Kosmas, U letiště 2/1074, Plzeň

9.6. se bude otvírat nové knihkupectví Kosmas v Chebu (Kamenná 20) a i tam bude Temnokomorník k dostání :lol:
  • 0

#53 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 4 červen 2010 - 12:10:06

Co ta OSTRAVA ? (.
  • 0

#54 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 4 červen 2010 - 12:39:03

Co ta OSTRAVA ? (.


Bude každým dnem, stejně jako Brno, Hejnice, Tábor, Č.B., čeká se jen na Českou poštu...
  • 0

#55 RED

RED

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 340 příspěvků(y)
  • LocationOSTRAVA
Reputace: 69

Publikováno 4 červen 2010 - 12:40:08

Co ta OSTRAVA ? (.


Bude každým dnem, stejně jako Brno, Hejnice, Tábor, Č.B., čeká se jen na Českou poštu...


Skvele Stando !
  • 0

#56 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 4 červen 2010 - 14:53:26

dnes jsem bral 3 ks u pazdery, skoro jim dochází!

krásná prace. díky!
  • 0

#57 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 červen 2010 - 15:06:06

když jsem Temnokomorníka otevřel, žasnul jsem. Opravdu krásná, velmi kvalitní práce. Asi bych měl jedno číslo poslat tomu dobrodinci, který mě (a potažmo kinofilmové temnokomorníky) zásobil filmy, aby viděl, že severně od Alp se stříbro ještě nevyváží na sběrné dvory a bohdá to tak dlouho ještě zůstane ...
  • 0

#58 zruda

zruda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 4 červen 2010 - 15:06:52

Stando mohu si rezervovat 2ks? že bych si je převzal zítra na expresu?
  • 0

#59 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 7 červen 2010 - 16:12:20

Poslušně hlásím, že bylo navezeno zboží do DVF v Brně na Pekařské - posledních 10 prvních čísel a tuna druhého čísla. Tak šup nakupovat. A zkuste si k tomu dokoupit ještě něco, ať z toho nezištného přeprodávání mají aspoň něco.
  • 0

#60 BiCZ

BiCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 104 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 červen 2010 - 19:15:04

Poslušně hlásím, že bylo navezeno zboží do DVF v Brně na Pekařské - posledních 10 prvních čísel a tuna druhého čísla. Tak šup nakupovat. A zkuste si k tomu dokoupit ještě něco, ať z toho nezištného přeprodávání mají aspoň něco.


Prima. Dik za info. Jsem sel dneska kolem, tak jsem si skocil na nakup a doufal jsem, ze uz budou na sklade a asi jsem tam byl moc brzo :) (asi ve tri)
  • 0

#61 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 7 červen 2010 - 19:17:27

Poslušně hlásím, že bylo navezeno zboží do DVF v Brně na Pekařské - posledních 10 prvních čísel a tuna druhého čísla. Tak šup nakupovat. A zkuste si k tomu dokoupit ještě něco, ať z toho nezištného přeprodávání mají aspoň něco.


Prima. Dik za info. Jsem sel dneska kolem, tak jsem si skocil na nakup a doufal jsem, ze uz budou na sklade a asi jsem tam byl moc brzo :) (asi ve tri)


Jo, to bylo brzo - došel jsem tam až o půl paté. Ale teď je jich tam kopec, hned tak nedojdou.
  • 0

#62 BiCZ

BiCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 104 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 červen 2010 - 19:22:41

Zitra nejspis budu mit taky cestu kolem tak trosku zmensim kopec a pri te prilezitosti si koupim i nejake papiry :)

Poslušně hlásím, že bylo navezeno zboží do DVF v Brně na Pekařské - posledních 10 prvních čísel a tuna druhého čísla. Tak šup nakupovat. A zkuste si k tomu dokoupit ještě něco, ať z toho nezištného přeprodávání mají aspoň něco.


Prima. Dik za info. Jsem sel dneska kolem, tak jsem si skocil na nakup a doufal jsem, ze uz budou na sklade a asi jsem tam byl moc brzo :( (asi ve tri)


Jo, to bylo brzo - došel jsem tam až o půl paté. Ale teď je jich tam kopec, hned tak nedojdou.


  • 0

#63 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 8 červen 2010 - 11:39:37

tak jsem si u pazdery vyzvednul jeden kousek, zatím jsem jím jen zběžně prolistoval a smekám, krása:)
  • 0

#64 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 379 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 125

Publikováno 8 červen 2010 - 11:45:52

Poslušně hlásím, že bylo navezeno zboží do DVF v Brně na Pekařské - posledních 10 prvních čísel a tuna druhého čísla. Tak šup nakupovat. A zkuste si k tomu dokoupit ještě něco, ať z toho nezištného přeprodávání mají aspoň něco.


Tak mi dcera hlásí, že mi zakoupila v DVF obě čísla - ale uvidím je asi za 14 dní.
Tím se snad podařilo eliminovat další nepříjemný aspekt mé rajnochovické neúčasti.
  • 0

#65 phanny

phanny

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 8 červen 2010 - 17:10:52

Přátelé, časopis je nádherný, je z toho temnokomornický Minolta Mirror.

Hlásím se jako zájemce o předplatné!

A myslím že cena časopisu je stále nízká, Vesmír (také bezreklamový časopis) je tištěn na mizerném papíru a stojí k 80 korunám.
  • 0

#66 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 9 červen 2010 - 09:28:01

Přátelé, časopis je nádherný, je z toho temnokomornický Minolta Mirror.

Hlásím se jako zájemce o předplatné!

A myslím že cena časopisu je stále nízká, Vesmír (také bezreklamový časopis) je tištěn na mizerném papíru a stojí k 80 korunám.


Když jinak nedáš, tak my teda zdražíme :D . Předplatné zatím neřešíme, protože by to znamenalo další administrativu navíc - možná časem, ale kdo ví co bude, třeba vyjdou 3 čísla a zkrachuje to
  • 0

#67 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 9 červen 2010 - 09:47:38

A myslím že cena časopisu je stále nízká, Vesmír (také bezreklamový časopis) je tištěn na mizerném papíru a stojí k 80 korunám.

Vesmír je sice bezreklamový, ale komerční projekt. Na rozdíl od Temnokomorníka má náklady na distribuci, neroznášejí ho dobrovolníci, ale placená firma. Na předplatné se rozesílá poštou. Vydává jej es-er-očko, které taky má nějakou režii. Platí autorům. Reklamě se nebrání, naopak svůj prostor k reklamě aktivně nabízí, viz http://www.vesmir.cz/inzerce/
  • 0

#68 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 9 červen 2010 - 09:47:45

Tak hlásim že od dnešného dňa je Temnokomorník dostupný aj na Slovensku na www.fotokomora.sk
  • 0

#69 mAhdi

mAhdi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 50 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 9 červen 2010 - 10:23:31

Sem si dneska vyzved v Brne obe cisla a vsechna cest, fakt moc pekne a kvalitne udelany, jen tak dale :D
  • 0

#70 botas

botas

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 244 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 9 červen 2010 - 11:14:35

Tak sa po ceste domov zastavím u Spookyho a bude večer čo čítať. Už sa teším.
  • 0

#71 Jimmi

Jimmi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 222 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 9 červen 2010 - 12:08:23

...Vesmír (také bezreklamový časopis)...

To se teda sakra pleteš. A reklama ve Vesmíru vůbec není levná. Manželka tam zadávala za docela dost peněz pro firmu, ve které pracuje.
  • 0

#72 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 9 červen 2010 - 14:22:14

Hlásím, že dnes v 14:45 byl Temnokomorník dodán do Kamrlíku Fotografie pana Vavříka.

Takže Ostraváci už můžou nakupovat.
  • 0

#73 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 9 červen 2010 - 15:04:22

Kruciš ! Přesně 31 minut poté , co jsem neštasten , že Temnokomorník ješte nedorazil , vyšel z kamrlíku ... Takhle sem si odvezl jen pár svitků a plastimatku .
  • 0

#74 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 9 červen 2010 - 18:35:17

Kruciš ! Přesně 31 minut poté , co jsem neštasten , že Temnokomorník ješte nedorazil , vyšel z kamrlíku ... Takhle sem si odvezl jen pár svitků a plastimatku .

JJ... pan Vavřík hlásil že lidé sou nervozní a vyptávají se ...
  • 0

#75 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 11 červen 2010 - 17:23:07

Tak mám dom oba výtisky :). Máte to moc krásný a hrozně mě to inspiruje :-D... a jsem moc rád, že to tam je krásně přehledný :).

Gratuluju a jen tak dál :)

PS: už mi to zabavil i kamarád :lol:
  • 0

#76 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 18 červen 2010 - 09:00:29

Ač se počet distributorů slušně rozrostl, stále jsou na mapě ČR temná místa, kde by to nějakou distribuční buňku ještě chtělo - především severní Čechy a Vysočina, města jako Jihlava, Svitavy, Šumperk, Ústí nad Labem, Teplice, Most, Mladá Boleslav, Liberec, Jičín, Trutnov nebo i Klatovy, Strakonice apod.
Prostě, pokud máte někdo tipy na fotoprodejny, galerie nebo vhodné kavárny, kde by byli ochotní Temnokomorníka nezištně šířit, dejte mi prosím vědět :roll:
díky
  • 0

#77 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 217 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 18 červen 2010 - 09:25:08

Cau Stando,

v Sumperku se moc neorientuju, ale v Zabrehu vim tak o dvou trech mistech, kde by se mohlo par kousku udat. Jedno je knihkupectvi a druhe kavarna s galerii u kina a pak jeste jedna kavarna s galerii. Zkusim jim Temnokomornika ukazat a preptat se :roll:
  • 0

#78 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 18 červen 2010 - 09:54:48

a když by měli pochybnost, tak slib, že přijede sám karel rodinal ve svazáckým - agitovat
a má (š) to
  • 0

#79 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 18 červen 2010 - 10:55:56

Cau Stando,

v Sumperku se moc neorientuju, ale v Zabrehu vim tak o dvou trech mistech, kde by se mohlo par kousku udat. Jedno je knihkupectvi a druhe kavarna s galerii u kina a pak jeste jedna kavarna s galerii. Zkusim jim Temnokomornika ukazat a preptat se :roll:


jó, kavárničky s galeriema, kde se schází místní intelektuální honorace, to jsou přesně ty kouzelný místa, pro které je Temnokomorník jako stvořený :lol: .
Jsem zvědavý, jak dopadneš :lol:
  • 0

#80 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 18 červen 2010 - 12:03:00

Stando, dám ti tip: galerie - hospůdka Vínečko delirium nad Stromovkou, vedle AVU. tam chodí ta správná společnost.
klikni zde
  • 0

#81 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 18 červen 2010 - 12:12:32

jistě :roll: a můžeš to přinést v sobotu, to tam bude vernisáž!
  • 0

#82 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 18 červen 2010 - 14:52:25

Tak jsem si včera v Brně na Pekařské zakoupil první a druhý výtisk Temnokomorníka a musím uznat, že provedení časopisu je opravdu velmi pěkné. Je to pastva pro oči i duši.
A hned se musím v některém ze zdejších vláken zeptat na nějaké informace,které jsem se tam dozvěděl. :roll:
  • 0

#83 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 19 červen 2010 - 10:05:50

jistě 8-O a můžeš to přinést v sobotu, to tam bude vernisáž!


jaká? kdy? kdo? Na jejich webu žádné info není
  • 0

#84 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 19 červen 2010 - 10:11:19

sry za OT - fotoklub rokycany. mnoho digitálistů + já a magnolář. nechtěl jsem to tu kontaminovat 8-O

dnes 17:00 delirium, do 23.7.

prosím pak o smazání
  • 0

#85 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 19 červen 2010 - 11:51:01

sry za OT - fotoklub rokycany. mnoho digitálistů + já a magnolář. nechtěl jsem to tu kontaminovat :-)

dnes 17:00 delirium, do 23.7.

prosím pak o smazání


Tak ty máš výstavu a ani nedáš vědět? Příště žádné tajnosti a napiš to rovnou jako článek! 8-O
  • 0

#86 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 19 červen 2010 - 13:05:08

večer jsem byl na vernisáži u Moška v Pardubicích a pan šéf Temnokomorníka několikrát masivně kampaňoval...
  • 0

#87 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 20 červen 2010 - 12:12:54

Je možné stát se předplatitelem tohoto časopisu? Že by mi chodil přímo domů do schránky? Mám velký zájem.
  • 0

#88 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 20 červen 2010 - 12:57:29

Je možné stát se předplatitelem tohoto časopisu? Že by mi chodil přímo domů do schránky? Mám velký zájem.


bohužel předplatné není zatím vzhledem k systému distribuce možné, protože by vyšlo velmi draho a tím pádem by se nám ani nevyplatilo...

Ypress: pan Moško je super člověk a nadšenec, Tvoje zpráva mě moc potěšila :)
  • 0

#89 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 20 červen 2010 - 13:21:42

Je možné stát se předplatitelem tohoto časopisu? Že by mi chodil přímo domů do schránky? Mám velký zájem.


bohužel předplatné není zatím vzhledem k systému distribuce možné, protože by vyšlo velmi draho a tím pádem by se nám ani nevyplatilo...

no ono by to předplatné šlo řešit způsobem:
najít dobrovolníka s dobrým trojůhelnkem - on-distromísto-pošta
dát mu peníze aby to dycky nakoupil, dotáhl, naházel do obálek, napsal adresy, dotáhl na poštu a poslal...
kdyby se mu dalo 100,- za číslo, tak to pokryje náklady a ještě mu zbyde.

já to dělat nemůžu protože tenhle trojůhelník mám naprosto naprd
  • 0

#90 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 20 červen 2010 - 13:23:57

sry za OT - fotoklub rokycany. mnoho digitálistů + já a magnolář. nechtěl jsem to tu kontaminovat :-)

dnes 17:00 delirium, do 23.7.

prosím pak o smazání


Martine, fotky teda upřímně nic moc (až na ty Tvoje, samozřejmě :) ), ale na tu vernisáž budem s Tomášem Vitovským vzpomínat ještě dlouho. Začalo to nevinně v pět odpoledne krásně analogovou hrou na housle přítomnou slečnou a skončilo nad ránem, kdy se po x kalíšcích ta nenápadná slečna promněnila ve vlkodlaka se sklony k SM. Já to teda přežil bez úhony, ale Tomáš spolu s dalším přísedícím byl slušně pokousán :-D
  • 0

#91 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 20 červen 2010 - 18:44:59

ahoj,

no... vernisáž :) on mi to tam někdo říkal, ale já byl jednak už dost mimo a jednak jsem to považoval za žert. dnes jsem se z několika nezávislých zdrojů dozvěděl, žo to bylo... vážné. barman byl také okousnut.

tak doufám, že se mi nebudete důsledně vyhýbat :-D rád jsem vás poznal, škoda, že jsem nebyl ve formě... ale to víte, byl jsem tam už od jedný.
  • 0

#92 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 21 červen 2010 - 04:35:48

Ogaři, smyci,

včéra moje kroky zavítaly do Brna na vyhodnocení Moravsko-slezského mapového okruhu na Dominikánské ulici.
Přes mé velké překvapení mi byl nabídnut ke hned při vstupou do galerie výtisk našeho Temnokomorníka. Nebylo to nikým jiným než Láďou Vavříkem z Ostravy, majitelem dnes již kultovního Kamrlíku fotografie v Ostravě.
Musím se zmínit o tom s jakým zaujetím, vkusem i urputností tento člověk propagoval naši věc, velkou myšlenku i jemu vlastní černobílou fotografii.
Proto bych chtěl Ládu označit za temnou osobnost tohoto týdne. Nyní by již mělo být poviností každého temnokomorníka co navštíví temnou Ostravu, překročit práh oázy klasické fotografie - Kamrlík fotografie - nejurputnějšího dealerä Temného časopisu. :) :) :D

Tady je on Láďa Vavřík - osobnost týdne, kterak nabízí i na schodech chrámu Temnokomorníka.

Vložený obrázek
  • 0

#93 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 červen 2010 - 05:06:35

Jak tak koukám, z pana Vavříka vyzařuje na 100% radost ze života přímo nadčasová, myslím, že by stálo za to, nabídnout mu čestné místo u okna v příštím TemnoExpressu. :)
  • 0

#94 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 21 červen 2010 - 22:39:11

Krakene, díky, Tvoje momentka pana Vavříka s Temnokomorníkem mě úplně dostala... jsem na měkko. Až vymyslím nějaké temnokomornické vyznamenání, tak pan Vavřík bude první, kdo ho dostane!

A to jsem vám hlavně chtěl napsat, že Temnokomorník se stal mediálním partnerem úžasného projektu Fotografické návraty - www.fotografickenavraty.cz , kde vyšel podobně krásný článek...
  • 0

#95 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 21 červen 2010 - 23:49:08

v příštím životě chci být L.Vavřík
  • 0

#96 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 24 červen 2010 - 15:53:13

Najde se někdo, kdo v dohledné době pojede z Brna do Prahy a mohl by Standovi dovézt pár papírů ohledně brněnského prodeje?
  • 0

#97 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 24 červen 2010 - 16:00:02

Jo, ještě jedna informace!!!

Temnokomorník je k dostání již i ve Zlíně. V nákupním centru na Čepkově, v prodejně CZ - foto !!!
  • 0

#98 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 24 červen 2010 - 18:51:36

Najde se někdo, kdo v dohledné době pojede z Brna do Prahy a mohl by Standovi dovézt pár papírů ohledně brněnského prodeje?


No možná pojedu otočku Praha-Brno-Praha o víkendu (vědět určitě to budu ale až zítra), tak možná bych to mohl Standovi vzít.
  • 0

#99 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 24 červen 2010 - 18:57:32

Jo, ještě jedna informace!!!

Temnokomorník je k dostání již i ve Zlíně. V nákupním centru na Čepkově, v prodejně CZ - foto !!!

Ano, taky jsem si vsiml kdyz jsem tam byl volat film, maji to hned na pultu, takze nikdo nemuze prehlednout :roll:
  • 0

#100 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 24 červen 2010 - 18:58:29

Najde se někdo, kdo v dohledné době pojede z Brna do Prahy a mohl by Standovi dovézt pár papírů ohledně brněnského prodeje?


No možná pojedu otočku Praha-Brno-Praha o víkendu (vědět určitě to budu ale až zítra), tak možná bych to mohl Standovi vzít.


Pokud bys jel, mohl by ses pro to stavit do lékárny, nebo ti to mám někam dovézt?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních