Přejít na obsah


Fotka

Temnokomorník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
729 odpovědí na toto téma

#101 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 24 červen 2010 - 19:58:59

Ja budu o vikendu s brnakama, takze muzu dodat do Prahy na Barrandov ci Andela... V Brne by bylo nutne dovest zitra, but tusim do technologickeho parku u VUT, nebo pobliz Fildy, pripadne dalsi lokace, nevim, kde kdo kdy bude...

Bohousek
  • 0

#102 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 24 červen 2010 - 20:17:50

Ja budu o vikendu s brnakama, takze muzu dodat do Prahy na Barrandov ci Andela... V Brne by bylo nutne dovest zitra, but tusim do technologickeho parku u VUT, nebo pobliz Fildy, pripadne dalsi lokace, nevim, kde kdo kdy bude...

Bohousek


Díky, ale předání během zítřka kvůli práci asi nezvládnu. S trochou štěstí zneužiju o víkendu Břeťu.
  • 0

#103 majla

majla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 520 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 29 červen 2010 - 20:53:06

Dnes jsem se konečně dokopal si jít koupit temnokomorník do kina centrál v HK a ouha vyprodáno poslední si někdo odnesl včera... přiznejte se kdo to byl :)
  • 0

#104 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 29 červen 2010 - 21:01:23

zdarec, máš jeden kousek u mě!

zdá se, že nová grafika temnokomorníka táhne o dost víc. první číslo tam ještě je a tu dvojku už budu doplňovat
  • 0

#105 majla

majla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 520 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 30 červen 2010 - 10:49:07

zdarec, máš jeden kousek u mě!

zdá se, že nová grafika temnokomorníka táhne o dost víc. první číslo tam ještě je a tu dvojku už budu doplňovat


Jo přesně tak první číslo tam leželo, ale druhej byl fuč. Pokud bude v pátek fotopivo vem mi prosím jeden exemplář. dík
  • 0

#106 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 30 červen 2010 - 11:15:21

To ale nebude grafikou, spíš si ymslim, že dost lidí to zaspalo stejně jako já (já si ho teda stihl dokoupit). A nebo ještě že už o tom ví víc lidí, i na paladixu byl nějakej člínek, tak možná taky proto.

Ale každopádně se těšim na další číslo .)
  • 0

#107 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 19 červenec 2010 - 19:28:43

Stando, o víkendu jsem dostal svým speciálním distribučním kanálem (jirinol, tímto mu ještě jednou moc děkuji) druhé číslo Temnokomorníka. Velmi dobrá práce, grafickou úpravou velmi dobře odvedená práce. Jen tak dál. Obsahově též dobré, nejen, že jsem časopis prolistoval, ale i se k němu následně druhý den vrátil a pár článků přečetl (to se u mne nestává často).

Vzkaz editorovi časopisu - z hlediska jazykového pozor na shodu podmětu s přísudkem, tahá to za oči!
  • 0

#108 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 19 červenec 2010 - 19:44:17

Ještě jeden komentář bych měl.

Chybí mi úplná absence jakékoliv formy inzerce. Též mi to s tím neustálým zdůrazňováním neziskovosti přijde jako křeč.

Jakožto člověk temnokomornický bych se rád dozvěděl, kdo kde prodává fotomateriál, kdo nabízí jaké služby a za kolik (kdo opravuje fotoaparáty, kdo volá černobílou / barevnou inverzi, osmičky, jaké akční nabídky má třeba Foma nebo pan Šilar, telefon na fotokamrlík do Ostravy)

... Prostě jedna až dvě stránky každého čísla věnovaná rozumné formě inzerce by pro mne zvýšila informační hodnotu časopisu. Nechci neustále chodit na net a hledat kontakt na toho či onoho, chci si vzít z police Temnokomorníka a otevřít na předposlední stránce... a najít.
  • 0

#109 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 červenec 2010 - 21:04:35

Šneku, on na to bude jistě reagovat Karel Rodinal osobně...
mě to taky vadí a osobně bych rád inzeroval, ale - bylo mi řečeno, že to BUDE BEZ INZERCE A BASTA!

Křeč, no jistě, ale oni na to chlapci (chlapec) třeba časem přijdou... že inzerce není nic proti ničemu, naopak je přínosná pro mnohé...
  • 0

#110 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 20 červenec 2010 - 22:55:32

Otazka zni proc? Vam to tam fakt tak chybi? Pak by se nekdo mohl take rozcilovat ze tam neni jeho oblibeny kramek atd....Co by jste tam vlastne chteli, kdyz je vsechno dohledatelne - pres internet?

Osobne si myslim, ze lepsi zajimavy clanek nez inzerce na obchudek, ktery beztak vsichni v okoli znaji.
  • 0

#111 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:04:46

Chybí mi úplná absence jakékoliv formy inzerce. Též mi to s tím neustálým zdůrazňováním neziskovosti přijde jako křeč.

Ňáko mi ta věta ouplně nejde s tím, co následuje. Chybí ti absence nebo přítomnost. 8-) :roll:
  • 0

#112 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:12:11

Vlčáku, divil by ses. Z tvé reakce soudím, že pro tebe toto bude nepochopitelné, ale chybí mi to. Moc.

Jeden z důvodů proč se (sám za sebe) vracím do odborných časopisů je (mimo jiné) i ten, že si potřebuju najít, jak se jmenuje ten lab v Birminghamu a jaké je na ně telefonní číslo.

Dohledatelné na internetu? Mnohé ne, některé ano, jiné těžko. Jenže sáhnout do police pro časopis je pro mne příjemnější, než zapínat počítač ... Navíc v tom časopise to najdu vždy a na stejném místě ... bylo mnoho věcí uložených v bookmarkách v prohlížeči, a stránky jsou nenávratně fuč.

Jestli mi to vadí. O tom to není. Chybí mi to a snižuje to pro mne osobně informační hodnotu časopisu. Dávám vám zde dispozici svoji zpětnou vazbu. Jak s ní naložíte je na vás. Těžko mi ale vymluvíte můj vlastní názor, že cílená reklama na zájmovou skupinu (fotografové a temnokomorníci) v odborném časopisu je přínosná a užitečná.

A že by se do téměř 40-stránkového časopisu nevešla další strana až dvoustrana, tak aby vlčák nepřišel o ten zajímavý článek kvůli reklamě... to bych se divil.

Jinak vlčáku, k tvému stylu a obsahu reakce. Nikdo se nerozčiluje. Píšu v klidu a slušně svůj názor. Očekávám od tebe totéž. Zamysli se nad tím.

Howgh.
  • 0

#113 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:14:16


Chybí mi úplná absence jakékoliv formy inzerce. Též mi to s tím neustálým zdůrazňováním neziskovosti přijde jako křeč.

Ňáko mi ta věta ouplně nejde s tím, co následuje. Chybí ti absence nebo přítomnost. 8-) :roll:


možná mi chybí abstinence :)
  • 0

#114 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:17:53

možná mi chybí abstinence 8-)

Myslel jsem si to! :roll:
  • 0

#115 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:17:55

Dovětek:

Pokud by mne někdo chtěl podezřívat, že tu horečně kopu za reklamu v Temnokomorníkovi proto, abych tam mohl mít inzerát na svůj fotokrámek, tak se nebojte. Kvůlivátomu to fakt není.
  • 0

#116 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:32:10

šneku máš naprostou pravdu v tom, že papír je papír viz šáhnout do police... ale kdys naposled měl v ruce časák bez inzerce?
- já možná tak ábíčko před revolucí
tady všichni vědí viz tiráž, že temna.....cz
a zrovna tak aspoň tady v tom časopisu mi to kurva fakt nepřijde nutný
O
  • 0

#117 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:32:38

Vlčáku, divil by ses. Z tvé reakce soudím, že pro tebe toto bude nepochopitelné, ale chybí mi to. Moc.

Jeden z důvodů proč se (sám za sebe) vracím do odborných časopisů je (mimo jiné) i ten, že si potřebuju najít, jak se jmenuje ten lab v Birminghamu a jaké je na ně telefonní číslo.

Dohledatelné na internetu? Mnohé ne, některé ano, jiné těžko. Jenže sáhnout do police pro časopis je pro mne příjemnější, než zapínat počítač ... Navíc v tom časopise to najdu vždy a na stejném místě ... bylo mnoho věcí uložených v bookmarkách v prohlížeči, a stránky jsou nenávratně fuč.

Jestli mi to vadí. O tom to není. Chybí mi to a snižuje to pro mne osobně informační hodnotu časopisu. Dávám vám zde dispozici svoji zpětnou vazbu. Jak s ní naložíte je na vás. Těžko mi ale vymluvíte můj vlastní názor, že cílená reklama na zájmovou skupinu (fotografové a temnokomorníci) v odborném časopisu je přínosná a užitečná.

A že by se do téměř 40-stránkového časopisu nevešla další strana až dvoustrana, tak aby vlčák nepřišel o ten zajímavý článek kvůli reklamě... to bych se divil.

Jinak vlčáku, k tvému stylu a obsahu reakce. Nikdo se nerozčiluje. Píšu v klidu a slušně svůj názor. Očekávám od tebe totéž. Zamysli se nad tím.

Howgh.


No snad jsem te nenastval, samozrejmne ze kazdemu tam neco muze chybet, ale ber to tak ze kazdemu se nezavdecis a sefredaktor chce aby to melo nejaky koncept, a to je dobre!.

Nechapu co myslis tim ze se rozciluji ... ani nahodou, ale obcas me nektere veci prekvapi (treba si o tom nekdy popovidame osobne :!: )
  • 0

#118 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:37:20

Nenaštal. Já jsem splachovací. :!: Občas se podivuji, občas mne něco zlobí, občas jako správnej cholerik vyletím, ale naštvat se? To neznám.
  • 0

#119 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 21 červenec 2010 - 16:50:24

Tož chlapci drazí kerejm vám tam chybí nějakej adresář či jakás ta inzerce, já vás asi i chápu a je to určitě věc do debaty, Karel Rodinal jistě zváží a přijme další stratégii. Ale esi teda můžu říci za sebe, mě to tam nechybí ani trochu. Dokonce když jsem si tak v poklidu prvně listoval druhým číslem, tak jsem si pořád řikal čím to že se z toho line takovej klid a mír, čím to že to na mně voproti jinejm bulletinům tak nezvykle jinak a veskrze pozitívně působí... a pak jsem na to přišel - ani stopa po nějaký reklamě, po tom hnusným řvoucím vizuálním smogu kerej tady ne čéka útočí 24h denně a to pěkně prosím naprosto všude ať už jde jeden do magacínu pro margarín nebo si jde vyprázdnit útroby na veřejnej hajzlik... :roll:
Esi de fakt jen vo ten adresář či něco podobnýho tak by to šlo třeba řešit vloženým listem obyč. kanclpapíru... třebas ne? Když už tedy....
  • 0

#120 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 červenec 2010 - 17:19:59

Tak ono to asi celé bude jakousi zvláštností celé mé osoby.

Pamatujete na předrevoluční časopis "Československá fotografie"?

Rád listuju starými čísly (mám v knihovně ročník 83 - 84). A velmi rád si listuju tehdejšími inzeráty :roll:
  • 0

#121 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 21 červenec 2010 - 17:38:26

Tak ono to asi celé bude jakousi zvláštností celé mé osoby.

Pamatujete na předrevoluční časopis "Československá fotografie"?

Rád listuju starými čísly (mám v knihovně ročník 83 - 84). A velmi rád si listuju tehdejšími inzeráty :roll:

Paredni, delavam to same. Nejlepsi rocnik je ale 1953 :lol:
  • 0

#122 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 21 červenec 2010 - 17:42:03

Ploci, ty jsi fakt archivář, takové ročníky doma každý nemá :roll:
Já mám tady zrovna r. 75:
Prodám Fed, stejný jako Leica 3, Zn. "Levně"
Prodám nový tank Jobo 1200, Tn. "175 Kčs"
  • 0

#123 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 21 červenec 2010 - 17:45:50

Zrovna tenhle doma nemam, ale jeste ho z te skoly zcizim(pres nejakeho spoluzaka - nesnasim kradeze, ale pokud pokud neco lezi tricet let na jednom miste, patri to nalezci :roll: ).
  • 0

#124 ivan_maly

ivan_maly

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 810 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 21 červenec 2010 - 17:48:24

ani stopa po nějaký reklamě, po tom hnusným řvoucím vizuálním smogu

hmhmhm
zde např. ukázka z viewcamera magazine - hnusný řvoucí vizuální smog? no, nevím...
Vložený obrázek



Věc se podle mne má tak, že Šnekovi i mě inzerce chybí také proto, že nám oběma přijde běžné služeb inzerentů využívat. Kdežto okruh čtenářů Temnokomorníka jsou převážně amatéři (v dobrém, prosím!) kteří pokud něco potřebují, zeptají se spíš spřízněné duše nebo něco ubastlí sami doma, než aby si něco koupili...

Myslím, že např. inzerce workshopů by asi neměla moc význam, viz výše. Než by si zájemce zaplatit kurz, kde načerpá praktické znalosti velmi rychle, raději sám postupuje metodou pokus-omyl + dotazy u přátel. Že by v konečném výsledku ušetřil peníze za materiál i čas nevidí...

a ano: internet není všespasitelný.

Ale možná se mýlím (rád bych se mýlil)...
  • 0

#125 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 21 červenec 2010 - 21:35:51

Zdá se, že v tomhle asi jednotná řeč nebude.
Třeba se ale někdo ujme vydání půlročníku "Temnokomornický inzertní magazín" a nebo vkládané přílohy Temnokomorníka. Něco jako vložený dvojlist. Komu to tam bude vadit, tak přílohu vyndá a pošle třeba do koše nebo na vedlejší poličku ...
No a ta příloha by mohla být realizovaná i sponzorovaná inzerenty, aby to Karla Rodinala nezatěžovalo a cenu Temnokomorníka nezvyšovalo ... :roll:
Právě jsem popsal ideální stav :lol: - howgh
  • 0

#126 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 21 červenec 2010 - 22:26:56

Zdá se, že v tomhle asi jednotná řeč nebude.
Třeba se ale někdo ujme vydání půlročníku "Temnokomornický inzertní magazín" a nebo vkládané přílohy Temnokomorníka. Něco jako vložený dvojlist. Komu to tam bude vadit, tak přílohu vyndá a pošle třeba do koše nebo na vedlejší poličku ...
No a ta příloha by mohla být realizovaná i sponzorovaná inzerenty, aby to Karla Rodinala nezatěžovalo a cenu Temnokomorníka nezvyšovalo ... :roll:
Právě jsem popsal ideální stav :lol: - howgh


krásně jsi to napsal. ta příloha by mohla být tou sojovou flákotou pro vlky a my bychom se kochali celou, nepostištěnou kozou . jaký požitek je sledovat hokej na čistém kluzišti.

jinak... vzpoměňte, kolikrát se tu nově příchozí dočetl "použij hledat" - to vážně nenajdete číslo do svýho labu? a to vám ta dvojstrana z viewcamera magazine přijde jako něco přínosnýho?

reklama mi nevadí. pokud pomůže časopisu OK. že by pomohla čtenářům - nevěřím. nicméně podporuji vydavatele ve všem co dělá, anžto přešel od slov k činům a když se rozhodne pro reklamu, ani nepípnu.

nicméně, nebudeme taky pak očekávat, že ten časopis bude i určitým způsobem ručit za podnik / službu, která je inzerována? to už by bylo velmi zlé...
  • 0

#127 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 22 červenec 2010 - 00:35:38

kluci, kluci, ač si vás všech vážím (a některé jsem neviděl osobně), děláte z toho víc, než bylo napsáno.

Je mi jedno, jestli reklama v temnokomorníkovi bude nebo ne. Přes své zpřízněné duše si každý výtisk i přes nezbytné peripeite zajistím a nechám dodat do vzdáleného Londýna.

Kdoco - víš, to máš tak. Tuhle jsem stál kdesi v Dartmooru a docela nutně jsem potřeboval najít číslo na Matta z AG Photograhic, s dotazem, jestli by mi byli schopni dodat další materiál, který jsem potřeboval na místě. Internet nikde poblíž nebyl, ale v ruksaku jsem měl výtisk časopisu Black&White Photographer. Vyndal, našel číslo, vytočil, vyřídil...

Že to nechápete, toleruju. Že mne a Ivana tady uzurpujete za vyjádřenej názor, mě už začíná trochu vadit. Tak už mlčím a budu si myslet svoje.
  • 0

#128 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 22 červenec 2010 - 07:09:20

Ve vší slušnosti bych si dovolil přidat svůj názor, že mě reklama v Temnokomorníku ani trochu nechybí. Jeho zdůrazňovanou nekomerčnost chápu jako pozitivum. Je dostatek jiných časopisů, reklamu obsahujících.
  • 0

#129 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 22 červenec 2010 - 07:36:12

neméně slušně snad bych si dovolil vyslovit domněnku, že časem bude třeba ta inzerca nezbytná a... mně tam případně vadit nebude. mylím, si, že v takhle vysoce kultivovanym plátku, bude i ta reklama na úrovni. ale vše má svůj čas...?
  • 0

#130 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 22 červenec 2010 - 09:52:27

Listovat Temnokomorníkem bez reklam je príma pocit, nicméně pokud budou inzerenti "ideologicky" přijatelní jsem pro reklamu a budu ji brát jako další zdroj informací.
  • 0

#131 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 červenec 2010 - 11:55:42

Souhlasím s Dubrarem , inzerce mi nechybí ani trochu.
  • 0

#132 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 22 červenec 2010 - 12:00:42

hmhmhm
zde např. ukázka z viewcamera magazine - hnusný řvoucí vizuální smog? no, nevím...

... ále jó reklama se da delat vkusne (viz tva ukazka), vtipne, zabavne etc. Jasná páka :lol: Jedine co jsem chtel rici je ze me reklama nechybi a ze jeji absenci pocituju jako urcitou pridanou kvalitu.
Jesli se pan chefredachtór rozhodne reklamu do Temnokomornika zaradit, pochybuju ze to nekoho od casopisu odradí, mě teda rozhodně ne :) Zkrátka je příjemný koupat se v křišťálově čistým jezírku, ale když mám k dispozici jenom bahňák za vobcí tak mě to vod koupání - zvlášť v tole hicu - nevodradí že jo 8-)

Že to nechápete, toleruju. Že mne a Ivana tady uzurpujete za vyjádřenej názor, mě už začíná trochu vadit.


Sneku myslim ze tady zadny uzurpovani nenastva jen si proste kazdej rika lepší/horší, vadí/nevadí to je ok ne? Tak se nenazlobuj :wink: :D e esi to nejak uzurpacne vyznelo tak to sorry :lol:
  • 0

#133 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 22 červenec 2010 - 13:56:57

Vážení kamarádi, díky za přínosnou odezvu.

Mimo to bych chtěl také zdůraznit, že jsme připravili nové podmínky pro předplatné a zasílání poštou. Podařilo se nám snížit ceny poštovného tak, aby byl časopis co nejdostupnější i pro Temnokomorníky z nejzapadlejších koutů naší vlasti.
Více info na: http://www.temnokomo...hp?s=distribuce
  • 0

#134 Drevorubec

Drevorubec

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 324 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 247

Publikováno 22 červenec 2010 - 17:34:20

Pokud někoho zajímá můj názor, tak mě reklama nevadí, pokud je decentní. Někdy i potěší pokud je vkusná, a bude-li ještě k tomu tématická, je to skvělé. Rád si čtu prvorepublikové reklamy. Vadí mi časopisy, kde jsou čtyři stránky reklamy ještě před obsahem.
  • 0

#135 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 22 červenec 2010 - 18:37:12

Dovolím si jen malý soukromý názor:
Pokud to bude nenápadná vkusně uspořádaná inzerce (třeba i formou listové či dvoulistové vložené přílohy - ten nápad se mi docela líbí, neb ta se dá poskládat do peněženky a i šnek to může mít pořád u sebe, když bude stepovat před zavřeným krámem), třeba i tématicky, např.: prodejny materiálu - servisy fotopřístrojů a optiky - laboratoře - apod., může mít i velkou informační hodnotu, aniž by to odpuzovalo. Asi by se mi nelíbily masivní dvoustránky propagující konkrétní značku a výrobek, toho je všude kolem dost a dost.
Rád listuji ve starých časopisech a plátcích z první republiky, na cestách po USA se mi líbily právě místní noviny a různé příležitostné plátky tištěné na hajzlpapíru nízkonákladově, kde poslední strana byla věnována právě inzerci, ve formě neskutečně jednoduché a přehledné - co, kdo, kde, telefon a fax, (dnes by přibyl i e-mail), příp. miniaturní plánek a sem tam logo. Tečka. Na té A4 jsem měl pak celé městečko jak na dlani a večer v místním baru jsem hned věděl, s kým mám tu čest, když mi někdo podal ruku, představil se a přišoupl pivo. V Cedar Rapids v r. 89 takto více jak polovina inzerátů byla vyvedena navíc i dvojjazyčně (ejchuchu!), na prvním místě čeština, pak teprve angličtina. To nemělo chybu.
  • 0

#136 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 29 červenec 2010 - 21:09:14

Přátelé, chystáme pro vás zajímavé překvapení :lol:
  • 0

#137 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:36:53

Přátelé, chystáme pro vás zajímavé překvapení :lol:

ano!
v příštím čísle vyjde jako příloha pod igelitem plastový velkoformát 18x24 :lol:
  • 0

#138 Jozue

Jozue

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 134 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:37:21

Mají v Leica Gallery ještě to druhé číslo? Zastavil bych se... díky za zprávu
  • 0

#139 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 29 červenec 2010 - 22:59:22

Mají v Leica Gallery ještě to druhé číslo? Zastavil bych se... díky za zprávu

kdyby ne, tak za rohem u Pazdery vpředu i vzadu by něco mohlo být.
  • 0

#140 Vladivostok

Vladivostok

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 291 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2010 - 09:04:38

Druhé číslo mi též chybí.
První jsem si koupil v Rajnochovicích a velice mě zaujal, takže otázka zní: "Kde sehnat prosím druhé číslo?"
A abych měl přehled - teď je aktuální 3. číslo?
  • 0

#141 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 30 červenec 2010 - 09:59:26

Přátelé, chystáme pro vás zajímavé překvapení :?

ano!
v příštím čísle vyjde jako příloha pod igelitem plastový velkoformát 18x24 :D

stačila by i skládačka pinholky ;o)
  • 0

#142 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:05:51

Druhé číslo mi též chybí.
První jsem si koupil v Rajnochovicích a velice mě zaujal, takže otázka zní: "Kde sehnat prosím druhé číslo?"
A abych měl přehled - teď je aktuální 3. číslo?

plánuju ti posílat balíček, takže ti to můžu koupit a přibalit...
  • 0

#143 Vladivostok

Vladivostok

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 291 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2010 - 10:31:15

Á, Ypressova Mockba.
Na mail jsi neodepsal, tak jsem myslel, že to padlo.
Za to druhé číslo bych ti byl vděčný.
  • 0

#144 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 30 červenec 2010 - 12:50:48

Přátelé, chystáme pro vás zajímavé překvapení :D

ano!
v příštím čísle vyjde jako příloha pod igelitem plastový velkoformát 18x24 :-)



Tak ypres nám na to trochu kápnul...pomalu přihořívá :)
Ale nic tak přízemního jako přibalování filmů či papírů to nebude :wink:

Kdo má další nápad? :?
  • 0

#145 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 30 červenec 2010 - 13:08:07

Já mám hlavně dotaz, kdy vyjde? :D...

PS: typuju na nějakou uměleckou fotku od nějakého místního temnokomorníka :?
  • 0

#146 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2010 - 13:14:58

[quote name="David...pomalu přihořívá ]

že by inzertní příloha? :?
  • 0

#147 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 30 červenec 2010 - 13:54:43

že by vzorek nějakého nejúžasnějšího papíru?
  • 0

#148 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 30 červenec 2010 - 14:00:08

Nebude to reinkarnace Dirkonu? :)
  • 0

#149 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 30 červenec 2010 - 14:13:55

[quote][quote name="David...pomalu přihořívá ]

že by inzertní příloha? :)[/quote]


Ano, k inzerci taky padl můj návrh. Pro spolutemnokomorníky, kterým schází reklama jsem navrhoval vkládání inzercí ze starých Fotografických obzorů. Navrhoval jsem vzorník k nahlednutí a možnosti si vybrat dle chuti.Prostě naprosto cílená reklama. Bohužel můj úžasný návrh se neujal. Geniální nápady zůstávají nepochopeny.

:)
  • 0

#150 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 30 červenec 2010 - 14:15:34

Nebude to reinkarnace Dirkonu? :)


Ne, ne... Dirkon se nechystá. Je to něco daleko zajímavějšího, exkluzivnějšího :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních