Přejít na obsah


Fotka

"Co mne zlobí..."


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1140 odpovědí na toto téma

Anketa: Postěžování si mi... (51 uživatel(ů) vložilo hlas)

Postěžování si mi...

  1. Nepomáhá (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

  2. Pomáhá (0 hlasy [0.00%])

    Procento hlasů: 0.00%

Hlasovat

#101 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 27 červen 2010 - 23:09:14

Eeee, myslite že by se pan farář hodně naštval, kdybych mu hňápnul dýmovnici přímo v kostele? Když voni tyhlecty volumetrický světla nebo jak se tomu nadává jsou prostě pěkný, no, to mi nikdo nevymluví...


když to slušně vohulíš s kadidlem, tak máš kouře 3pdelre a kostel se ti krásně propaprskuje. kupoval jsem tuším čtvrt kila kadidla tak za 100,- ... s tím vyčoudíš i nottre dame.
(a kadidlo je košer :D)
  • 0

#102 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 27 červen 2010 - 23:38:23

Eeee, myslite že by se pan farář hodně naštval, kdybych mu hňápnul dýmovnici přímo v kostele? Když voni tyhlecty volumetrický světla nebo jak se tomu nadává jsou prostě pěkný, no, to mi nikdo nevymluví...


když to slušně vohulíš s kadidlem, tak máš kouře 3pdelre a kostel se ti krásně propaprskuje. kupoval jsem tuším čtvrt kila kadidla tak za 100,- ... s tím vyčoudíš i nottre dame.
(a kadidlo je košer :lol:)

y možná by mohlo být i na místě... :D
  • 0

#103 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 3 červenec 2010 - 20:00:37

Naštval mě špatnej svar na tom černym pytli u papírů 30x40. :D :D :(
  • 0

#104 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 3 červenec 2010 - 23:42:53

Zlobi me moucha co mi tady porad lita a neuveritelne me rozciluje, ale jsem liny vstavat a pokouset se ji zabit, snad zdechne hlady... :D
  • 0

#105 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 4 červenec 2010 - 01:24:22

zjištění že ten kanystr není s destilkou, ale od destilky.
takže vyvolávat budu jindy...
akorát nevím kdy když dělám noční ve skladu
  • 0

#106 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 4 červenec 2010 - 01:44:15

zjištění že ten kanystr není s destilkou, ale od destilky.
takže vyvolávat budu jindy...
akorát nevím kdy když dělám noční ve skladu


Kdyby jsi byl z práglu, tak bych ti mohl věnovat, nakoupil sjem si 20l zásobičku :D. Ten přívě zvětšuju a trochu mě štve moje blbost typu: Nezměnim clonu po doostření, dám papír opačně, hodim do ustalovače místo vývojky... Hold už jsem asi trochu unavenej :(, ale stejně potřebuju zvětšovat, mám absťák :D
  • 0

#107 LaarsenGranz

LaarsenGranz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 4 červenec 2010 - 13:54:54

Mě naštvalo, že mi v Autorské fotografii neřekl nikdo k vložený fotce ani B. Nepovažuju se za žádnýho frajera, kritiku přijímám, takže i názor: "Je to sračka." bych snesl. Aspoň bych věděl že se mám začít ubírat jiným směrem. Mám to chápat tak že když se neznám s nikým z fóra osobně tak tady neexistuju, či co?
  • 0

#108 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 4 červenec 2010 - 13:58:09

Ale to ne, tam asi bylo totiz nekde psano, ze kritika pokud autor vyslovne pozada... tam napis ze bys chtel vedet co si o tom kdo mysli a uvidis ze ti na to kazdy neco napise, sam to tam ted jdu hodit....o tom jestli se s nekym osobne znam nebo ne to neni.
  • 0

#109 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 červenec 2010 - 17:22:58

Mě naštvalo, že mi v Autorské fotografii neřekl nikdo k vložený fotce ani B. Nepovažuju se za žádnýho frajera, kritiku přijímám, takže i názor: "Je to sračka." bych snesl. Aspoň bych věděl že se mám začít ubírat jiným směrem. Mám to chápat tak že když se neznám s nikým z fóra osobně tak tady neexistuju, či co?


Neber si to nijak zle :D Klidně vždy k fotce napiš, že chceš slyšet názor.

Já tedy k tomu zkusím něco říct (snad mě admini neukamenujou, že tak činím zde, do vlákna autorská fotografie reagovat nechci, patří mezi vážněji braná témata, a já sám sebe a svoji tvorbu vážně neberu ...)

Důvod, proč jsem třeba já tvojí fotografii nekomentoval LaarsenGranzi bylo to, že na mne z toho obrázku nic nedýchá. Já nevím, proč tam ta slečna pod skalou je, nevím co si myslí, necítím z ní (ze slečny i z fotografie) žádný náboj, pocit, stav, nenacházím tam člověka a jeho duši. Tyto věci jsou pro mne na fotografii důležité, pokud si je v obrázku nenajdu, pak už se dál nedívám a nemám popud se vyjádřit.

Tož tolik asi za mne.
  • 0

#110 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 4 červenec 2010 - 18:51:47

a já sám sebe a svoji tvorbu vážně neberu ...).


Já už se tu několik dní zuby nehty držím, abych sem tuto větu sám za sebe nenapsal :D
dosud jsem byl já, kecálista, disciplinovaný a do vážně míněného tématu jsem nekafral.

Já své slovo upustím raději tady, Larsene, než v tom vlákně o autorské fotce, neb možná se mnou mnozí nebudou souhlasit a při vyvolat nechci, ani tam, ani tu.
Po tvém povzdechu jsem se podíval znovu na tu tvoji fotku, Larsene, jestli jsem při prvním pohledu nebyl náhodou nepozorný... a přemýšlel jsem docela dlouho, jak ti to napsat, aby se tě má slova nedotkla - přeci jen, osobně se neznáme, nevidím ti do očí a ty mně též ne.
Jen ten fakt, že na web pověsíš fotku a nikdo z ní nejásá, nikdo ji nesepsuje, nevznikne pod ní přehlídka a výměna názorů, byť mnohdy protichůdných, prostě nic, ticho pusto, značí docela hodně, zkus nad tím zapřemýšlet.

Jiří
  • 0

#111 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 4 červenec 2010 - 19:30:34

a já sám sebe a svoji tvorbu vážně neberu ...).


Já už se tu několik dní zuby nehty držím, abych sem tuto větu sám za sebe nenapsal :D Jiří


jo, jo a jo!
  • 0

#112 LaarsenGranz

LaarsenGranz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 4 červenec 2010 - 20:36:51

Ano, ano....ano! To jsem potřeboval slyšet. Já osobně si o té fotce myslím že je hrozně strojená, na něco si hraje. Možná jsem to tak nechtěl, možná jo. Ale potřeboval jsem to slyšet od někoho jiného. Sám jsem byl na vážkách. Teď vím že o tom mám přemýšlet, začít věci dělat jinak. Samozřejmě že ticho a pusto pod fotkou mi taky něco říkalo. Ale potřebuju to slyšet, ne naznačovat.

A díky.
  • 0

#113 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 5 červenec 2010 - 10:15:35

Štve mě, že jsem špatně přilepil film do kazety a nějakym způsobem se mi tam zašprajcoval, ohnul a nešlo zasunout šoupátko a tudíž jsem to msuel vyndat normálně a tím pádem odvítit film ;-). Tudíž azse nemám fotku ;-)
  • 0

#114 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 17 červenec 2010 - 15:06:27

Zlobí mě , že venku jsou šílená vedra a díky tomu mám na posledním barevném svitku nááderhný barevný pruh přes střed fotek . Tak jako by se mi to jindy strašně líbilo , zrovna na tomhle filmu sem to vůbec nepotřeboval . Fuji T64 , založen ve flexe po dobou 14 ti dní . Lze velmi dobře vysledovat dle barvy podložky , kdy sem si dal týdení pauzu ve focení a kdy mělo teplo lepší přístup na film ...
  • 0

#115 Enthropy

Enthropy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 977 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 17 červenec 2010 - 17:27:58

Zlobí mě vedro, které mi bere energii pro jakoukoliv činnost, včetně focení.
A taky mě zlobí katastrofa s jističem, díky které nemůžu zvětšovat :-)
  • 0

#116 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 20 červenec 2010 - 23:29:12

Lidská neurvalost a nepokora. Viz příspěvěk od Lukase_87 v reakci na fotku Matyho. Ona totiž i ta kritika jde vyjádřit slušně.

Místo smajlíku očí vsloup se mi chtělo napsat "Lukáši, ty seš vůl" :!:
  • 0

#117 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 21 červenec 2010 - 08:07:43

Lidská neurvalost a nepokora. Viz příspěvěk od Lukase_87 v reakci na fotku Matyho. Ona totiž i ta kritika jde vyjádřit slušně.

Místo smajlíku očí vsloup se mi chtělo napsat "Lukáši, ty seš vůl" :)


A k tomu bych ještě doplnil, že mě štve, když si lidi nečtou podpisy jiných uživatelů :!: [viz Maty ;-)].
  • 0

#118 Corvus

Corvus

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 438 příspěvků(y)
Reputace: 8

Publikováno 22 červenec 2010 - 08:07:48

stve ma ze neviem poriadne manualne ostrit pri malej hlbke ostrosti. kopu dobrych fotiek som si zruinoval kvoli tomu ze su oci o 2 centaky mimo HO :roll:

je to na tolkych fotkach, ze mam chut z toho obvinit fotak :lol:
  • 0

#119 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 22 červenec 2010 - 09:27:40

Lidská neurvalost a nepokora. Viz příspěvěk od Lukase_87 v reakci na fotku Matyho. Ona totiž i ta kritika jde vyjádřit slušně.

Místo smajlíku očí vsloup se mi chtělo napsat "Lukáši, ty seš vůl" :)


A k tomu bych ještě doplnil, že mě štve, když si lidi nečtou podpisy jiných uživatelů :roll: [viz Maty ;-)].


No co? No, taky sem si o nepřečetl, no :lol: :lol: :lol: My to holt s panem Šnekem přehlížíme 8-)
  • 0

#120 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 22 červenec 2010 - 12:27:44

Opravdu mě štve, že poslední dobou nemám "šťávu", musím se nutit do i do věcí, co mě vždycky bavily, i ta největší banalita mě stojí spoustu sil, nedávno jsem měl volnou noc na zvětšování, 20minut koukám na sbalený zvětšovák (normálně mám za 1/4hodiny připraveno) a pak šel čumět na televizi, ani nevím na co. Achjo, asi mi hrabe...
Třeba postěžování pomůže....
  • 0

#121 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 703 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 22 červenec 2010 - 12:46:59

to jsou normální cykly, pomůže nafotit film na kterej jsi fakt zvědavej, třeba nějaký experimenty s dlouhejma časama, světelnýma šmouhama, slečnou v náznaku a půllitrem v detailu apodobně - dvojvočkou
a slíbit obecenstvu "za tejden obrázky"
-
mě dneska štve, že jsem píchnul kolo budu si muset hrát na opraváře :lol: což dělám nerad, zvlášť u zadní nápravy mojeho šlapadla
  • 0

#122 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 22 červenec 2010 - 13:14:38

Dík, ale nějak to už od vánoc nezabírá....

Tak tos byl Ty předrvčírem v Tour ?
Aha, píšeš zadní, tam se pokaždý strašně zaprasím od řetězu :lol:
  • 0

#123 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 22 červenec 2010 - 13:20:56

Dík, ale nějak to už od vánoc nezabírá....

Tak tos byl Ty předrvčírem v Tour ?
Aha, píšeš zadní, tam se pokaždý strašně zaprasím od řetězu :lol:


Na jaře jsem chytil připínáček, asi pět kilometrů od baráku, čili za humny. Za červenec mám naježděno přes 1000km bez defektu. Docela klika 8-). Takže bych spíš měl psát do invrezního tématu "Co mě těší..." :lol:.
  • 0

#124 Loupaczech

Loupaczech

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 11 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 23 červenec 2010 - 15:52:50

Zlobí mě, že asi nikdy nepochopím podle čeho vypočítávají CLO na Ruzyni ... zatím jsem skončil u toho, že asi hází mincí... :-)
  • 0

#125 BiCZ

BiCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 104 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 25 červenec 2010 - 00:07:19

Tak uz jsem zase otevrel fotak a v nem nesvinuty dofoceny film.
  • 0

#126 bryan

bryan

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 47 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2010 - 15:26:39

Bilance za posledních čtrnáct dní: dvě otevřené domněle prázné cívky, reálně s exponovaným filmem. Vyvolání dvou prázdných filmů, které jsem si vyndal z mrazáku a zaměnil je s těmi připravenými k volání...
  • 0

#127 Bohousek

Bohousek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 329 příspěvků(y)
Reputace: 14

Publikováno 30 červenec 2010 - 15:28:28

Mate fotit na svitek chlapi!! Tam se me neco podobnyho jeste nestalo :)

Bohousek
  • 0

#128 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2010 - 15:36:06

to bicz, bryan:
kdyby bylo jaro, pochopím... ovšem v červenci... leda tak na úžeh to svést :)
  • 0

#129 BiCZ

BiCZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 104 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2010 - 16:13:36

to bicz, bryan:
kdyby bylo jaro, pochopím... ovšem v červenci... leda tak na úžeh to svést :)


Přesně ten to byl! Ten může za to, že jsem jasné E jako End v počítadle snímků zaměnil za S jako Start.
  • 0

#130 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 30 červenec 2010 - 17:34:28

docela mne už irituje že díky pracovnímu procesu střídám jenom práci a spánek a nedostanu se do komory (nepočítám tu hoďku co mi občas zbyde a kdy to nestojí zato)
  • 0

#131 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 30 červenec 2010 - 17:46:20

docela mne už irituje že díky pracovnímu procesu střídám jenom práci a spánek a nedostanu se do komory (nepočítám tu hoďku co mi občas zbyde a kdy to nestojí zato)


A az Stando doštuduješ, tak už to takle bude až do duchodu ...
  • 0

#132 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 30 červenec 2010 - 18:03:12

docela mne už irituje že díky pracovnímu procesu střídám jenom práci a spánek a nedostanu se do komory (nepočítám tu hoďku co mi občas zbyde a kdy to nestojí zato)


A az Stando doštuduješ, tak už to takle bude až do duchodu ...


do čeho? :) :) :-)
  • 0

#133 Blekentvajt

Blekentvajt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 034 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 30 červenec 2010 - 19:26:25

docela mne už irituje že díky pracovnímu procesu střídám jenom práci a spánek a nedostanu se do komory (nepočítám tu hoďku co mi občas zbyde a kdy to nestojí zato)


A az Stando doštuduješ, tak už to takle bude až do duchodu ...


do čeho? :) :) :-)


a n n nebo tak :lol: :lol:
  • 0

#134 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 31 červenec 2010 - 01:25:27

blekenvajt chtěl říct do smrti :-)
  • 0

#135 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 31 červenec 2010 - 01:38:01

Podle toho, co nastane dřív :-))
  • 0

#136 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 31 červenec 2010 - 17:01:24

Mě a nejen mě zlobí česká pošta ! :-)
  • 0

#137 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 1 srpen 2010 - 12:54:56

Jako už po Xté fotr ! Opět se mě snaží vystěhovat s temnicí do menší místnosti a opět je bordel kvůli tom , že hodlám dělat i barvu ....
  • 0

#138 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 1 srpen 2010 - 13:42:45

Jako už po Xté fotr ! Opět se mě snaží vystěhovat s temnicí do menší místnosti a opět je bordel kvůli tom , že hodlám dělat i barvu ....


bejt tvůj táta, za tohle bych tě propleskl. :-)
  • 0

#139 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 1 srpen 2010 - 13:47:15

Mě a nejen mě zlobí česká pošta ! :-)

co máš proti ní? balík od tebe mi přišel druhý den ráno, včera v 16:30 jsem podal balíček a dnes v poledne ho šnek v Londýně už měl, já jsem spokojen velmi.

mně akorát zlobí, že se mi furt chce spát a nejsem hotov... 235 kazet jsem od včerejšího odpoledne namotal, zbývá mi ještě 110 :-)
  • 0

#140 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 1 srpen 2010 - 14:02:39

Jako už po Xté fotr ! Opět se mě snaží vystěhovat s temnicí do menší místnosti a opět je bordel kvůli tom , že hodlám dělat i barvu ....


bejt tvůj táta, za tohle bych tě propleskl. :-)


V tomhle se Konyho musím zastat, má k dispozici nikým neobývaný, zpustlý dům, který nikdo jiný než on nevyužívá. Experimentuje tudíž mimo byt svých rodičů...

Kony, zkus se zeptat jestli si ten pokoj můžeš předělat na šmajchlkabinet a vodit si tam kamarádky.... třeba to zabere :-)
  • 0

#141 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 1 srpen 2010 - 19:11:06

Šmajchlkabinet :lol: . Bohužel až moc dobře ví , že takovou náturu já nemám . A já zase vím , že pokud temnou neuvedu do konce září ve funkčnost , tak se na náš školní klub příznivců analogové fotografie můžu vybodnout (zatím 5 vrstevníku a jeden profesor :) ). V koupelně vrstevníky zvětšovat fakt učit nebudu . Kór , když si potom budou chodit zvětšovat svoje fotky sami . Když sem se ptal vedení školy na bývalou temnou komoru , či nějakou volnou místnost , dívali se na mě jak na nějaký podvratný živel.
  • 0

#142 Sokolík.

Sokolík.

    Nováček

  • Banned
  • Pip
  • 299 příspěvků(y)
Reputace: -4

Publikováno 1 srpen 2010 - 20:12:21

Šmajchlkabinet :lol: . Bohužel až moc dobře ví , že takovou náturu já nemám . A já zase vím , že pokud temnou neuvedu do konce září ve funkčnost , tak se na náš školní klub příznivců analogové fotografie můžu vybodnout (zatím 5 vrstevníku a jeden profesor :lol: ). V koupelně vrstevníky zvětšovat fakt učit nebudu . Kór , když si potom budou chodit zvětšovat svoje fotky sami . Když sem se ptal vedení školy na bývalou temnou komoru , či nějakou volnou místnost , dívali se na mě jak na nějaký podvratný živel.


Tak zkus pohrozit špatnou karmou a kdyby přeci jen odpor neustával,využij několik inspirací z pyrofóra-a bleskově bude po problému :) :-)
  • 0

#143 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2010 - 08:35:40

momentálně mě s.re dvojchromanovej bělič. Odporoučel se mi mrcha po měsíci a třech vybělených filmech (čtvrtý už nedobělil). To se mi ještě nestalo. Na tom roztoku se přeci nemá co zkazit. Nojo, všechno je jednou poprvé :lol:
  • 0

#144 pepad

pepad

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 107 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 srpen 2010 - 11:15:32

štve mě čerstvě zlomená ruka v prostředku prazdnin .. :lol: .. achjoo, jak mam fotit ??? :/
  • 0

#145 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 srpen 2010 - 11:21:57

štve mě čerstvě zlomená ruka v prostředku prazdnin .. :lol: .. achjoo, jak mam fotit ??? :/


pan Sudek to zvládl i s velkou bednou. takže pro tebe kino je hračka.
nohy máš zdravé, doufám, tak si přijď pro portry, co sis objednal :lol: :)
p.s. a jestli chceš půjčit hajmatika, který se jednou rukou zvládat dá, tak řekni.
  • 0

#146 pepad

pepad

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 107 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 srpen 2010 - 11:40:20

štve mě čerstvě zlomená ruka v prostředku prazdnin .. :-) .. achjoo, jak mam fotit ??? :/


pan Sudek to zvládl i s velkou bednou. takže pro tebe kino je hračka.
nohy máš zdravé, doufám, tak si přijď pro portry, co sis objednal :lol: :)
p.s. a jestli chceš půjčit hajmatika, který se jednou rukou zvládat dá, tak řekni.


jo, zkousim fotit s yashicou electro 35mc, da se to, jen ostreni je problem :lol:
pokud vim tak flexareta je taky nejak delana pro ovladani jednou rukou ze jo ? .)
pro portry si snad prijdu, pri nejhorsim nekoho poslu, sem ted totiz dost pomalej, protoze to mam zlomeny kousek pod ramenem :/
  • 0

#147 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 2 srpen 2010 - 15:00:42

docela mne už irituje že díky pracovnímu procesu střídám jenom práci a spánek a nedostanu se do komory (nepočítám tu hoďku co mi občas zbyde a kdy to nestojí zato)

Vítej v realitě. Takhle už to bude až do důchodu (pokud v té době bude ještě nějaký existovat).
  • 0

#148 wolker

wolker

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2010 - 20:37:43

Podařilo se mi rozbít teploměr, když sem chtěl změřit teplotu vývojky :) vydrží mi D76 ředěná 1+1 do zítra? :D
  • 0

#149 kony

kony

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 483 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 3 srpen 2010 - 20:47:01

Jó , já taky rozflákal teploměr a tak sem musel vylít 1l čerstvé barevné vývojky , bůhví co by kontaminace rtutí udělala .
Riskni to bez měření - úlet +-3°C není zas tak hrozný , pokud děláš multigradaci , tak to dorovnáš filtrací .
  • 0

#150 wolker

wolker

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 20 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 3 srpen 2010 - 20:52:47

Sem jí nestihl ani kontaminovat ani změřit a je tažená z lednice, tak bůhví kolik to má ... :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních