Přejít na obsah

Fotka

Co mě zlobí dvě

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3107 odpovědí na toto téma

#3101 sokolvideo

sokolvideo

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 193 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 150

Publikováno 28 říjen 2019 - 07:30:36

Nó, ja som minule natiahol dva inverzne kinofilmy do tanku, nahrial lázne, a ideme vyvolávať, a otvoril som tank, aby som mohol naliať prvú vývojku. Skoro som skolaboval. Dva farebné diaky z dovolenky Uhorské Hradiště a Púchov boli v ťahu.

• 0

#3102 Skorec

Skorec

Nováček

• Předplatitel
  • 104 příspěvků(y)
  • LocationÚstí nad Labem
Reputace: 9

Publikováno 28 říjen 2019 - 11:20:25

Co mě zlobí? Neschopnost a všeho schopnost dopravce PPL.Čekám na doručení balíku. Ten jim předalo DHL 9.10. 2019 Do dneška nikdo neví kam se to propadlo. Plzeňské depo pracuje tak, že jsou za korunu drahý. Během půl roku třetí horor s tímto dopravcem. Majitel by měl propouštět. Ale asi mu to tak vyhovuje... Pokud mám možnost, tak se PPL vyhnu.
  • 0

#3103 vejfuk

vejfuk

Nováček

• Předplatitel
  • 11 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 0

Publikováno 29 říjen 2019 - 16:19:16

To je nic oproti tomu co jsme zažili s dopravcem DPD. Ani psát s mi to nechce. To je tak na psychotika.

• 0

#3104 berraneck

berraneck

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 080 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 178

Publikováno 29 říjen 2019 - 16:31:46

PPL mne nikdy nezklamalo. Ale asi záleží na lokalitě.

DPD mne naopak zklamalo vždy. Fungování té firmy mi vyvolává vzpomínky na čtení Hlavy XXII či sledování filmu Brazil.

• 0

#3105 Gorgi

Gorgi

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 776 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 3 listopad 2019 - 16:48:26

DPD dříve (a možná dosud, ale už to raději netestuju) dorucovalo u nás zásilky německého Hermesu. Když vás nenašli doma (pro pracujícího zcela standard) a zároveň nebyly dveře domu dokořán (taky normal), tak jste ani nevěděli, že se balíček dorucoval. Jen jedinkrát nalepili upozornění na vchodové dvere... Že je problem se zjistilo, až po pátrání v Německu kde je zásilka. Někdy s Helmut ozval sám, že podle trackingu adresa neexistuje. Volat tam nepomohlo. Chtěli číslo zásilky. Jenže to jejich, DPD, ne to Hermesu, převodní tabulka logicky neexistovala. Dalsi doručení taky neslo, jen jet do Uhrinevsi či Říčan či kam...ale s DPD tracking no...které se dalo zjistit až nalepené na baliku
  • 0

#3106 Gorgi

Gorgi

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 776 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 3 listopad 2019 - 16:54:03

Nepomahaly ani reklamace v Německu, když se balíček vrátil. Dokonce i vrátili s balíčkem poštovné, ale chudák Helmut tak pak musel poslat jinak. Vrcholné číslo ale byla zásilka s poštovným snad 50 EUR z Holandska. Obsah za 2000 EUR. Nějak divně to pro ně dorucoval DPD... a to dokonce nedorucili na adresu v práci, na centrálu banky, kde je recepce od osmi do šesti. S tím, že adresa neexistuje... Málem mne svihlo, naštěstí to poslal znova s někým jiným, ale dalších 50 eur...
  • 0

#3107 LuzJi

LuzJi

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 790 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 516

Publikováno 3 listopad 2019 - 17:51:26

Hermes.

Už nevím jestli u nás to doručil přes DPD nebo někdo jiný. Ale zásilka za nějakých 300 $ přistála někdy v červenci docela podivně.

Celý den jsem byl doma, včetně dvou dalších členů rodiny. Nikdo nezazvonil, nikdo nikoho nehledal.

Večer kolem osmé jsem zalíval zahradu. Přitom jsem došel k vratům na ulici. A tam na zemi ležel u brány nějakých šest hodin balíček a bylo štěstí, že kolem nás nechodí moc lidí.

Na mou "děkovnou" zprávu z Hermesu nikdo ani ťuk. Možná je škoda, že jsem se nezachoval jinak, abych zjistil jak to měli pojištěné.

• 0

#3108 jkcz

jkcz

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 721 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 156

Publikováno 4 listopad 2019 - 09:26:39

každýmu se takovýho něco stalo

já mám tu žlutou maskovací lakýrnickou pásku

když neleju první lázeň okamžitě, tak jak naláduju tank, přelepím a napíšu fixou, co v něm je

Radime, mam přesně stejný postup. Jak pro nabité kazety, tak pro "nabité" válce s filmy. Vyvolávám jednou za uherský rok, válce se postupně v komoře hromadí a ta žlutá páska je dostatečný "warning", že na ně nemám sahat.

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních