Přejít na obsah

Fotka

...jen tak II...

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3304 odpovědí na toto téma

#3301 ploci

ploci

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 943 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 152

Publikováno 20 červenec 2020 - 10:43:49

Vážený kolego, po důkladném očichání vlastní kamery NIKON F z roku 1967 mohu odpovědně prohlásit, že je lehce cítit po černobílém negativu KODAK 320 ASA. Jiné puchy, mimo typického vlastního pižma, jsem na přístroji nezaznamenal. S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik

Jak ja rad "cicham"  :D

Foťáky mají svojí specifickou vůni, brašna s dvojočkama voní  jinak, než ta s minoltama. Jé a pamatujete filmy shanghai? Z toho slzely oči.

(vzniká z toho vlákno fetišistů :grin: )

Shanghajzle ešče mám, odpoledne zkusím inhalovat.

• 0

#3302 keko

keko

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 794 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Alžbetin Dvor 130
Reputace: 881

Publikováno 20 červenec 2020 - 16:03:24

Len kvôli tej ich vôni mám toľko starých aparátov.

Len kvôli tej vôni mám starú ... :D :D :D

• 0

#3303 Erik Kurach

Erik Kurach

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 701 příspěvků(y)
  • LocationSlanej vrch - 326 m n.m.
Reputace: 516

Publikováno 25 červenec 2020 - 08:51:44

Přiložený soubor  Virus (1).png   148,73K   6 Počet stažení Vážení kolegové, nějak nám to tady chcíplo...… "Starý Jezevec" ErikPřiložený soubor  mordillo1.jpg   49K   7 Počet stažení

• 0

#3304 Dynlik

Dynlik

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 34 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno Včera, 13:23:08

Tak si v poslední době říkám, jestli se někdy bude prodávat filmový foťák v ceně běžného digitálního mikro-kompaktu, co nemá plastové čočky (čočku?!) či není záměrně zmrzačený pro "lomo efekt"...

Jestli si v době, kdy budou starší kusy za životností nebo neúnosně drahé, nekoupím "Lomo Sipmle Use Camera" za 400 Kč a s veselým (šíleným?) úsměvem na tváři nevyrazím do parku :-P ...

• 0

#3305 Qulck

Qulck

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 128 příspěvků(y)
Reputace: 25

Publikováno Dnes, 08:50:24

Tak si v poslední době říkám, jestli se někdy bude prodávat filmový foťák v ceně běžného digitálního mikro-kompaktu, co nemá plastové čočky (čočku?!) či není záměrně zmrzačený pro "lomo efekt"...

Jestli si v době, kdy budou starší kusy za životností nebo neúnosně drahé, nekoupím "Lomo Sipmle Use Camera" za 400 Kč a s veselým (šíleným?) úsměvem na tváři nevyrazím do parku :-P ...

Nebude. Pro výrobce v podstatě nevratná investice. Kdyby se na tom dalo vydělat, určitě by se to prodávalo :-)

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních