Přejít na obsah


Fotka

...jen tak II...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4403 odpovědí na toto téma

#401 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 2 listopad 2011 - 17:21:14

... samo o sobě ... je správně!
  • 0

#402 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 2 listopad 2011 - 17:38:10

Stalo se vám někdy, že stojíte v terénu (lese, kostele, uličce nebo třeba na fesťáku), vidíte kolem sebe nepřeberný množství motivů, perfektních záběrů, ale když přiložíte hledáček k oku tak všechno zmizí?


jo, tohle se mi stává v pražských uličkách, zejména personál večerek označených velmi špatný čeština dokáže neskutečně rychle mizet. proto někdy musím cvakat od boku :-) :)
  • 0

#403 Borek

Borek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 listopad 2011 - 20:17:27


Stalo se vám někdy, že stojíte v terénu (lese, kostele, uličce nebo třeba na fesťáku), vidíte kolem sebe nepřeberný množství motivů, perfektních záběrů, ale když přiložíte hledáček k oku tak všechno zmizí?


jo, tohle se mi stává v pražských uličkách, zejména personál večerek označených velmi špatný čeština dokáže neskutečně rychle mizet. proto někdy musím cvakat od boku :-) :)


Jo a nejlepsi na tom je ,kdyz nemas sebou fotak,coz se mi stalo vcera v podvecer.Mlzny opar na lpouce,strom a skrz nej srpek mesice.Kdyz si dneska vemu fotak ,tak uz to nebude ono.
  • 0

#404 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 3 listopad 2011 - 13:57:22

Jo, stávalo a pořád stává, i když už míň. Ono chtě nechtě je to trochu o schopnosti "vidět výřez a jenom výřez a ne celek" Někdy i nepatrná drobnost v zorném poli, co ale ve výřezu v záběru není, podvědomě vyvažuje a doplňuje kompozici viděného. Pak nastává oblíbené měnění pohledů, objektivů a pořád to není ono, až to člověk prostě zabalí. Tolik k tomu jak jsi to Jendo asi myslel. No a pak je tu samožřejmě klasika s měnícími se podmínkami - třeba tenhle víkend jsem chodil v Jeseníkách na horní hranici mraku a několikrát jsem se pěkně vztekal, když mi vítr přifoukl nebo odfoukl mlhu, zrovna když jsem chtěl mačkat spouť.
A k těm negativům "upomínek bez ambicí" - To já mám mizi nima i několik "top" kousků. Ale zjistil jsem to skoro u všech až po delší době. Většinou to vznikne tak, že hledám nějaký negativ a kouknu na políčko vedle, nad, pod... a řeknu si, kurník, proč jsem tohle nezvětšoval? No někdy proto, že je to strašná rachota, někdy je to po zvětšení neostré :lol: ...Ale párkrát už na mě vykouklo skutečné překvapení.
Obecně mám pocit, že chladně zhodnotit záběr z krajiny jsem schopen nejdřív tak rok až dva od pořízení, kdy už si moc nepamatuju, jak to vypadalo ve skutečnosti a hodnotím jen a jen to, co vidím na zvětšenině.
  • 0

#405 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 listopad 2011 - 14:14:45

...Ale párkrát už na mě vykouklo skutečné překvapení.
Obecně mám pocit, že chladně zhodnotit záběr z krajiny jsem schopen nejdřív tak rok až dva od pořízení, kdy už si moc nepamatuju, jak to vypadalo ve skutečnosti a hodnotím jen a jen to, co vidím na zvětšenině.


tak to mám výhodu v tom, že v období nastupující stařecké demence si už nepamatuji, co bylo včera, tudíž každé políčko filmu nafoceného před 14 dny je pro mě velkým překvapením :lol:
  • 0

#406 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 3 listopad 2011 - 14:53:00

:lol: Jo jo, Jiří, původně jsem tam měl dva roky a víc, pak jsem si vzpomněl jak starej byl poslední záběr u kterýho se mi to stalo a stáhl to k tomu roku (ten byl totiž starej asi půl roku, ale to byl zase extrém, záběr vyfocenej úplně "mimo", kdy kolem něj byly záběry ze dvou různých seancí). A je mi jasný, že situace už se bude jen "zlepšovat" :lol: :cry:
  • 0

#407 adam

adam

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 136 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 17

Publikováno 4 listopad 2011 - 08:26:07

Klasická situace, ta nejlepší fotografie na filmu je ta poslední, kterou člověk cvakne jen tak, aby nezůstalo políčko volné :oops:.
  • 0

#408 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 237

Publikováno 4 listopad 2011 - 08:47:53

Všechny tyto situace se mi také stávají běžně, ještě přidám jednu věc, a to, že mi dojde v nejnevhodnější chvíli film a než ho vyměním, tak ta pravá chvíle na snímek odejde. :oops:
  • 0

#409 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 4 listopad 2011 - 09:06:36

A nebo člověk nevytáhne šíbr z kazety, žeáno, popřípadě něco podobného => Možná by stálo za to dát dohromady Murphyho zákony v klasické fotografii :)
Mno o víkendu mě čeká vyvolávání těch filmů z minulýho týdne + resty co jsem nestihl porůznu vyvolat posledního půl roku (...tenhle film už dneska nedám...destilka došla...teď musím hlavně vyvolat tenhle film, tohle ještě počká...atd.,atd.), tak jsem zvědavej, jestli po okontaktění vypadne nějaký překvapení.
A taky budu používat zakázanou technologii :oops: , aby měl Golfista fotky z instalace svých výrobků na mém Bergheilu.
  • 0

#410 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 4 listopad 2011 - 12:33:28

A nebo člověk nevytáhne šíbr z kazety, žeáno, popřípadě něco podobného => Možná by stálo za to dát dohromady Murphyho zákony v klasické fotografii :oops:

Netřeba, jsou tady.
  • 0

#411 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 128

Publikováno 18 listopad 2011 - 06:39:34

určitě jste si všimly, dnes slaví výročí narození pán, kerý vymyslel Daguerrotypii. Kdo si občas dá panáka, má o to větší důvod :D
  • 0

#412 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 19 listopad 2011 - 08:16:03

máte nějakou radu, jak se zbavit špíny a plísně z negativů? našli jsme v mlejnici starý rodinný negativy, jenže tam byly jen tak poházený, zaprášený a jsou takový skoro až oplesnivělý (podobná věc, jako se vytváří v objektivech). zkoušel jsem je znova proprat, ale moc to nepomohlo...
  • 0

#413 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 19 listopad 2011 - 08:35:20

Namočit do perchloru a povrch očistit (pod hladinou) hadříkem z mikrovlákna. Neboj se přitlačit!
  • 0

#414 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 397

Publikováno 30 listopad 2011 - 23:33:46

"moje" téma jsem umazal (jak jsem předesílal v úvodu) neb pozbylo významu. Vážím si vaší podpory ikdyž (krom Romana) příliš nevíte o co šlo. Mnozí však tuší...

Těším se na setkání s některýma z vás už tenhle víkend...

Jen utrpení dělá z chlapců opravdové muže! :roll:
  • 0

#415 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 397

Publikováno 11 prosinec 2011 - 23:16:55

No tak nic :?:.

P.S.: někdo mi asi před měsícem nabízel trochu ferrykianidu, mám tušení kdo to byl, ale radši takhle veřejně ať někoho neoslovuju bezpředmětně :oops:

Ještě něco jsem někomu chtěl, ale ne a ne si vzpomenout :x. Chce po mě někdo něco? :?: :lol:
  • 0

#416 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 12 prosinec 2011 - 11:57:06

No tak nic :?:.
P.S.: někdo mi asi před měsícem nabízel trochu ferrykianidu, mám tušení kdo to byl, ale radši takhle veřejně ať někoho neoslovuju bezpředmětně :oops:
Ještě něco jsem někomu chtěl, ale ne a ne si vzpomenout :x. Chce po mě někdo něco? :?: :lol:

já to nebyl ! :D
  • 0

#417 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 128 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 077

Publikováno 12 prosinec 2011 - 13:31:43

Já by jsem potřeboval sirník.
Dík. Stačí mi drtek do obálky.
  • 0

#418 mdx

mdx

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 202 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 15 prosinec 2011 - 16:52:20

Něco z historie:

http://www.boston.co...entury_ago.html
  • 0

#419 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 180 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 226

Publikováno 15 prosinec 2011 - 18:29:21

Něco z historie:

http://www.boston.co...entury_ago.html

to už tu kolovalo, krom toho jsou to výřezy :(

zde plnoformátové skeny ve vysokém rozlišení

http://www.loc.gov/p...rokudin&sg=true

:(
  • 0

#420 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 111

Publikováno 18 prosinec 2011 - 23:07:50

stále vlastní vinou nemám soukromé zprávy, tak prosím, kdo mi psal, zkuste to na mail, díky
  • 0

#421 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 469

Publikováno 18 prosinec 2011 - 23:19:54

napravím, dík za info :)
  • 0

#422 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 469

Publikováno 20 prosinec 2011 - 23:48:05

Tak jak si někteří dávají fotky na ledničku, aby čas ukázal, zda je ona fotografie dobrá, vynašel jsem další velmi vhodné místo :) Udělal jsem si štúček kontaktů a nechal si je na záchodě. Teď se jim můžu opravdově věnovat i několikrát denně :) Funguje to překvapivě dobře, člověk o těch záběrech víc přemýšlí, víc vybírá...
  • 0

#423 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 149 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 20 prosinec 2011 - 23:54:50

Však jo, a jak nějakou definitivně odsoudíš, můžeš si představit, že je to rudé právo, párkrát zmačkat a roztáhnout a pak... :lol:
  • 0

#424 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 86

Publikováno 21 prosinec 2011 - 05:37:40

Ovšem pozor na hemoroidy. :wink:
Při zdlouhavém vysedávání na hajzliku a čtení či čumění na fotky přijdou téměř stopro. :D :lol:
  • 0

#425 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 128

Publikováno 21 prosinec 2011 - 06:56:04

jen si je Pavle nenechávej moc blízko u mísy. Z vlastní zkušenosti, občas když hůř zacílíš....Jde to otřít :lol:, ale je to otrava.
  • 0

#426 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 prosinec 2011 - 09:37:29

Tak jak si někteří dávají fotky na ledničku, aby čas ukázal, zda je ona fotografie dobrá, vynašel jsem další velmi vhodné místo :wink: Udělal jsem si štúček kontaktů a nechal si je na záchodě. Teď se jim můžu opravdově věnovat i několikrát denně :D Funguje to překvapivě dobře, člověk o těch záběrech víc přemýšlí, víc vybírá...


až se potkáme osobně, tak ti ukážu, jak se takové kontakty na tom místě používají, těžko se to slovy popisuje, ale je to v podstatě stejné jako jízdenky MHD. :lol:
  • 0

#427 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 prosinec 2011 - 09:39:02

Funguje to překvapivě dobře, člověk o těch záběrech víc přemýšlí, víc vybírá...

určitě. taky se tam chodím zamýšlet nad smyslem života v současné společnosti ...
  • 0

#428 oteccasu

oteccasu

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 3 128 příspěvků(y)
  • LocationTrutnov
Reputace: 1 077

Publikováno 21 prosinec 2011 - 11:03:09

Jako dyslektik jsem měl nehorázné problémy s Angličtinou na dálkovém studiu. Nejhorší, co mě mohlo potkat. Tak jsem si na radu jednoho profesora vylepil na záchod všechna slovíčka. .....Naučil jsem se skoro všechny. ( ale ani jedno se správnou výslovností).
Tahle technika učení mi dost pomohla.
  • 0

#429 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 905

Publikováno 21 prosinec 2011 - 11:50:55

Vážení kolegové, doporučuji Vám instalaci digitálního rámečku na vnitřní
stranu dveří včetně poličky s extra soft čistícím papírem na display. Vaše
úsilí bude daleko racionálnější za předpokladu, že Váš drahocenný čas v ateliéru neprodlouží paměťová média o datové kapacitě vyšší než 8 TB,
kdy je doporučováno průběžné využití kyslíkové masky... Vypínací režim
pro případ náhlého usnutí šetří dlouhodobou stálost jasu Vašeho displaye.
Brilantní zobrazení v ideální pozorovací vzdálenosti bez dalších nároků na
rovnoměrnost osvětlení, vynikající kontrast obrazu, to vše Vám zpříjemní
Vaše vzácné chvíle dobrovolného sociálního odloučení. Pro TV/DVD profi
uživatele lze instalovat i speciální multifunkční WC-LCD set s prostorovým
zvukem o výkonu 2x150W /RMS/ s integrovaným, laserově ovládaným čidlem DO pro splachovač. :-) "Starý Jezevec" Erik Vložený obrázek
  • 0

#430 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 095 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 725

Publikováno 21 prosinec 2011 - 13:27:02

..... tak ti ukážu, jak se takové kontakty na tom místě používají, těžko se to slovy popisuje, ale je to v podstatě stejné jako jízdenky MHD. :-)

Tak čudlíkáři jsou i mezi ctiteli MHD ? A nezapomínáš si na svém osobním označovači jízdenek měnit letní a zimní čas ? :-)
  • 0

#431 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 21 prosinec 2011 - 13:42:38

No, v závěrečné fázi je třeba jízdenku správně poskládat, žejo, Jirinole :-)
  • 0

#432 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 prosinec 2011 - 13:48:28

A nezapomínáš si na svém osobním označovači jízdenek měnit letní a zimní čas ? :-)

můj označovač jízdenek funguje celkem pravidelně ve stejnou dobu bez ohledu na přírodě odporující posun hodinových ručiček :-)
  • 0

#433 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 095 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 725

Publikováno 21 prosinec 2011 - 14:04:57


A nezapomínáš si na svém osobním označovači jízdenek měnit letní a zimní čas ? :-)

můj označovač jízdenek funguje celkem pravidelně ve stejnou dobu bez ohledu na přírodě odporující posun hodinových ručiček :-)

Tak to je opravdu co závidět! Již můj první trenér, olympijský vítěz Franta Čapek říkával - "Nejen ve sportu je ze všeho nejdůležitější pravidelná stolice". :evil:
  • 0

#434 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 24 prosinec 2011 - 23:56:25

máte někdo zkušenost s nákupem z ffordes ve velké británii?
chci tam koupit foťák a protože je to poměrně dost peněz, tak bych měl větší jistotu, kdyby měl někdo pozitivní zkušenosti...
  • 0

#435 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 2 leden 2012 - 23:38:23

chtěl bych tu jen upozornit, že se u škody v bazaru opět objevil objektiv, kterej jsem tam koupil minulej tejden, měl stav 1/B. doma, když jsem se na něj pečlivě podíval pod světlem zářivky jsem objevil dva škrábance na předposlední zadní nebo vnitřní straně zadní čočky (tedy uvnitř optický soustavy - je to vidět jen z určitých úhlů).
vím, že by to nemuselo mít na kvalitu výsledný fotky vliv, taky to tam na mě pán při vracení pokřikoval, ale stejně mi to přišlo jako dost peněz, když za stejnou cenu může být z druhý ruky nepoškozenej.

píšu to jako informaci, s dobrým úmyslem, aby případní zájemci o ten objektiv byli informovaný, když se to nedozví od prodejce... :(
  • 0

#436 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 86

Publikováno 3 leden 2012 - 05:59:09

chtěl bych tu jen upozornit, že se u škody v bazaru opět objevil objektiv, kterej jsem tam koupil minulej tejden, měl stav 1/B. doma, když jsem se na něj pečlivě podíval pod světlem zářivky jsem objevil dva škrábance na předposlední zadní nebo vnitřní straně zadní čočky (tedy uvnitř optický soustavy - je to vidět jen z určitých úhlů).
vím, že by to nemuselo mít na kvalitu výsledný fotky vliv, taky to tam na mě pán při vracení pokřikoval, ale stejně mi to přišlo jako dost peněz, když za stejnou cenu může být z druhý ruky nepoškozenej.

píšu to jako informaci, s dobrým úmyslem, aby případní zájemci o ten objektiv byli informovaný, když se to nedozví od prodejce... :)

U škody v online bazaru je to banda diletantů.Nedávají fotky k vystavenýmu zboží s tvrzením že fotografie jistě doplní do 3 dnů což není pravdou ani po týdnu a déle.Popis nabízenýho zboží naprostá katastrofa že bez fotky pomalu nevíte co vlastně prodává.Popis typu Rolleiflex tessar 3,5/75 bez fotografie mě prostě nestačí a není hoden prodejce fototechniky. Po několika mailech z nich dostanete typ knkrétního fotoaparátu že jde o automat.Po dalších mailech jsem na moje naléhání dostal fotografii na které jsem místo automatu poznal standard new.Odepsal jsem že jej když je tedy ve stavu 1/C což je zcela funkční beru.Došel velice rychle, ale s otevřenou nefunkční závěrkou.Na můj dotaz jak tohle možný mi doteď nikdo neopověděl natož se omluvil.Z takového prodejce se mi chce blejt.Jsou to naprostý diletanský hovada. :( :evil:
  • 0

#437 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 25

Publikováno 4 leden 2012 - 16:35:40

Me posledni dobou bavi jak si me lidi pri foceni pletou se zememericem, je to zvlastni, ale asi kombinace stativu, brontaxu a spotmetru v nich vyvolava pocit, ze se zase neco vymeruje a uz byly vzneseny i dotazy co ze se bude stavit :lol: Na druhou stranu mam aspon klid, zememericum do toho nikdo nekeca :lol:
  • 0

#438 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 51

Publikováno 4 leden 2012 - 20:07:27

Me posledni dobou bavi jak si me lidi pri foceni pletou se zememericem, je to zvlastni, ale asi kombinace stativu, brontaxu a spotmetru v nich vyvolava pocit, ze se zase neco vymeruje a uz byly vzneseny i dotazy co ze se bude stavit :lol: Na druhou stranu mam aspon klid, zememericum do toho nikdo nekeca :lol:

akdyž fotíš u silnice, nezpomalujou? mně jo :lol:
  • 0

#439 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 4 leden 2012 - 22:00:20

Ypresu, tebe jsem jednou viděl se stativem před Zlínem. Nezpomalil jsem, ale raději jsem to přes ostrůvek otočil, najel dalších 48 km a přijel do Zlína od jiného směru.
  • 0

#440 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 4 leden 2012 - 22:11:00

Ypresu, tebe jsem jednou viděl se stativem před Zlínem. Nezpomalil jsem, ale raději jsem to přes ostrůvek otočil, najel dalších 48 km a přijel do Zlína od jiného směru.

To nezní jako Ahoj, jak se daří, jsem rád, že Tě vidím.
Nebo si mu dlužil nějaký prachy? Spíš bych to viděl, že to bylo obráceně. :lol: :lol: :lol:
(Promiň Stando :D )
  • 0

#441 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 51

Publikováno 4 leden 2012 - 22:27:40

Ypresu, tebe jsem jednou viděl se stativem před Zlínem. Nezpomalil jsem, ale raději jsem to přes ostrůvek otočil, najel dalších 48 km a přijel do Zlína od jiného směru.

kde? kdy? proč?
  • 0

#442 Fill

Fill

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 264 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 126

Publikováno 4 leden 2012 - 23:57:36

Možná Vanourek jen navázal na naznačenou Ypres-policejní paralelu, hm? ;)
  • 0

#443 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: -3

Publikováno 5 leden 2012 - 08:55:22

včera poprvé po 2 letech zpět v komoře.celý odpoledne uklízení, večer míchání chemie na noční seanci.
žádný velký vymejšlení, jednoduchej negativ, triviální nadržení pouze rohů - krásná reinkarnace.
vošahal sem si zase všechny povrchy papírů co mam, hledání gradace, formátu, zavostření, clony...paráda
sem rád že tu eště ste
ondra
  • 0

#444 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 469

Publikováno 5 leden 2012 - 10:43:26

Je zajímavý, že jsem na tebe zrovna dneska ráno myslel :)
  • 0

#445 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: -3

Publikováno 5 leden 2012 - 11:27:34

doufám, že ti nic nedlužim ;)
už se zase na tu vaši libereckou sekci těšim
  • 0

#446 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 199

Publikováno 5 leden 2012 - 20:17:59

ZAJDO!!!! Učitelu, zdar jak sviňa!!!! Ty vole, tebe sem tu neviděl ani napamatuju. Doufám, že si žiješ v pohodě. Inač snáď sa nekdy brzo uvidíéme a dáme si krapet halúzkovej!!!

Každopádně su rád, že žiješ!!!

Víš co je zajímavé, že sem si na tebe včéra takejc vzpomněl zejména ohledněvá tych matnicouidních prášků :-)
  • 1

#447 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: -3

Publikováno 6 leden 2012 - 08:16:42

no nazdar krakoši, abysme teda neplevelili vlákno, tak zdar všem kteří mě udržují v blahé paměti:)
to víš že se už těšim jak dáme po kalíšku a tak...
a ten bort na tu matnici už ode mě máš a fungoval,nebo ti ho eštěvá dlužim?
hergot kluci moji jak já se na vás těšim, jak to pujde budu se střemhlav vrhat do komory abyste mě mohli posunovat dál.
pic
  • 0

#448 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 199

Publikováno 6 leden 2012 - 09:21:24

Mám ho zajdo, klid!!!
  • 0

#449 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 156

Publikováno 6 leden 2012 - 17:59:18

Zdravím,
chci se zeptat. V blíže neurčené budoucnosti si plánuji pořídit polaroid. Zajímaám se tedy, co a jak kolem toho. Narazil jsem na české stránky, kde jsou celkem dobré informace ohledně polaroidů( jak s nimi zacházet,nabídky na workshopy,výstavy...). Vypadá to,že je to nějaký projekt,který se rozjíždí. Možná, by se někomu tato informace hodila.Problém je,že součástí stránek je i E-SHOP...Nerad bych se nějak dostal do konfliktu s místními pravidly,proto se chci zeptat,zdali mohu stránky uveřějnit v sekci polaroidové fotografie. Upozorňuji a přísahám,že v obchodě nejsem nijak zainteresován,ani nikdo z mých známých.[/b]
  • 0

#450 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 51

Publikováno 6 leden 2012 - 19:23:21

Zdravím,
chci se zeptat. V blíže neurčené budoucnosti si plánuji pořídit polaroid. Zajímaám se tedy, co a jak kolem toho. Narazil jsem na české stránky, kde jsou celkem dobré informace ohledně polaroidů( jak s nimi zacházet,nabídky na workshopy,výstavy...). Vypadá to,že je to nějaký projekt,který se rozjíždí. Možná, by se někomu tato informace hodila.Problém je,že součástí stránek je i E-SHOP...Nerad bych se nějak dostal do konfliktu s místními pravidly,proto se chci zeptat,zdali mohu stránky uveřějnit v sekci polaroidové fotografie. Upozorňuji a přísahám,že v obchodě nejsem nijak zainteresován,ani nikdo z mých známých.[/b]

je-li mi známo, tak člověk jež byl interesován se zde už o propagaci snažil (marně - bylo mu NE MNOU, vysvěteleno že komerci ne-e)
jinak pro info se obrať na Standu Břízu, on se polaroidu dost vyzná, nebo se tak minimálně tváří
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 2 návštěvníků, 0 anonymních