Přejít na obsah


Fotka

ubývají platící členové


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
165 odpovědí na toto téma

#101 daniel_linnert

daniel_linnert

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 95 příspěvků(y)
  • LocationKvasice
Reputace: 2

Publikováno 6 únor 2012 - 14:07:50

Ahoj, ja se dneska pridal k platicim clenum.
  • 0

#102 luke__666

luke__666

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 171 příspěvků(y)
  • Locationtwitter.com/luke__666
Reputace: 20

Publikováno 6 únor 2012 - 14:33:02

ja se pridavam taky. stovka je v klidu castka - a z toho, co si tu clovek precte, by sel poskladat kurz nebo kniha, ktery by rozhodne za stovku nebyly. takze diky vsem, co tu pisou zajimavy, smysluplny a poucny veci.
  • 0

#103 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 únor 2012 - 15:50:24

Ogaři, mne to tak dojímá, že si mysím zaplatím aji páty rok dopředu, fakt mne to vzalo :mrgreen: . Jo, Tazi dá se nejak zjistit kolik teho mám předplaceného, jakmile klesnu pod pět let su z teho jakýsi nesvůj :-P .
  • 0

#104 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 6 únor 2012 - 16:05:41

je k dispozicii aj ten slubovany "paypal"?
docela by to pomohlo cezpolnym :mrgreen:
  • 0

#105 Olymin

Olymin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 49 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 6 únor 2012 - 18:58:31

Ogaři, mne to tak dojímá, že si mysím zaplatím aji páty rok dopředu, fakt mne to vzalo :mrgreen: . Jo, Tazi dá se nejak zjistit kolik teho mám předplaceného, jakmile klesnu pod pět let su z teho jakýsi nesvůj :-P .

to aby sis už začal aj předplácet místo na krchově a náhrobek :-P
  • 0

#106 taz

taz

    Tlampač (grafoman)

  • Administrators
  • 1 252 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 213

Publikováno 6 únor 2012 - 19:47:42

je k dispozicii aj ten slubovany "paypal"?
docela by to pomohlo cezpolnym ;)


PayPal zatím ne, protože předplatné je v CZK a ten modul to umí pouze v EUR. Takže se mu musím podívat na zoubek aby to případně přepočítal. ALe pro bratry ze slovenska je k dispozici slovenský účet. Takže normálně nakup v obchodě a pošli cca 4€
  • 0

#107 brbulkaG

brbulkaG

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 28 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 březen 2013 - 10:55:33

Jsem asi slepá... ale kde prodloužit předplatné... přes upozrnující mail o vypršení předplatného mě odkaz převádí na hlavní stránku... v obchůdku mi to píše, že produkt byl již jednou zakoupen... a znovu koupit nelze... :(

Prosím moc o radu...
  • 0

#108 veverka07

veverka07

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 125 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 20

Publikováno 19 březen 2013 - 11:01:50

obchod...předplatné...přidat do košíku.

mně to jde.
  • 0

#109 Luigi

Luigi

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 848 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 197

Publikováno 19 březen 2013 - 11:05:23

mně to jde.


Hele, kolego, a není to tím, že podle ikony nejsi předplatitel? Zdařec Luigi :shock:
  • 0

#110 brbulkaG

brbulkaG

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 28 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 březen 2013 - 11:08:15

Mě to píše:

Oops!Něco je špatně!


Už jste zakoupil tuto položku a nedá se koupit znovu.
:(


Tak já bych ráda předplatné prodloužila... ale jak...
  • 0

#111 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 19 březen 2013 - 11:24:56

tlačítko úplně vpravo úplně nahoře "brbulkaG" -> "Klientský panel" (poslední volba) -> "nákupy" (první ve sloupci vpravo) -> "předplatné" -> "Prodloužit"

Uznávám že je to trochu detektivka...
  • 0

#112 brbulkaG

brbulkaG

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 28 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 březen 2013 - 11:35:01

Ano... už to mám... moc děkuji...! :)
  • 0

#113 anry44

anry44

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 387 příspěvků(y)
Reputace: 13

Publikováno 19 březen 2013 - 13:19:20

Tak mi to hlásí nějaký error.Dostanu se na předplatné,konec.Co s tím?Pomoc.....
  • 0

#114 veverka07

veverka07

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 125 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 20

Publikováno 19 březen 2013 - 15:40:20

To Luigi: ptala se BrbulkaG a ji jen odpověděl. A s tou ikonou,předplatitel jsem už dlouho ,ale nemám ji. Nezáleží mi na ikoně,tak jsem to neřešil. zdarec
  • 0

#115 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 19 březen 2013 - 15:49:38

Tak mi to hlásí nějaký error.Dostanu se na předplatné,konec.Co s tím?Pomoc.....


taky mi občas skoči error, stačí reloadovat stránku (ctrl+R) a už to jde.
  • 0

#116 JozefB

JozefB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 86 příspěvků(y)
Reputace: 95

Publikováno 20 březen 2013 - 09:28:12

...je tu "téma" - co mne teší : tak toto forum je jedinečné a teší aj mňa a samozrejme pošlem peniaze a s omluvou Jozef Boroň :-)
  • 1

#117 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 20 březen 2013 - 10:05:32

Zjistil sem, že je to není žádná hrdost, ale spíše malé poděkování lidem, kteří se snaží nějakým způsobem zajistit chod tohoto prostoru. Jsem přesvědčen o tom, že peníze, které ode mne odešly nikdo nepoužije jinak než na podporu tohoto webu či jednotlivých členů (trička na srazech, odznáčky atd.) či na další rozvoj TK.
Takže já platím proto, že tento projekt považuju za přínosný nejen pro mě, ale i pro podporu tohoto krásného koníčku.

Kraken


Souhlasím. Jenom použití peněz mě nezajímá. Taky se nestaráte, co si koupí pekař za Vámi zaplacené rohlíky. Obzvlášť, když je placení dobrovolné.
G.
  • 0

#118 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 22 březen 2013 - 21:33:26

Ja som už dávnejšie chcel zaplatiť, admin mi odpísal, že to zorganizuje, aby sme mohli prispieť aj "cezpoľný", ale nejako sa to ku mne nedostalo. Teraz som to chcel dať zaplatiť, ale je to stále v českých korunách, ak to budem platiť cez účet, tak to riadne preplatím, za poplatky banke. Tak neviem, ako sa to dá zrealizovať lacnejšie. Nerád by som zaplatil za prevod 5x toľko.
  • 0

#119 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 22 březen 2013 - 21:55:05

Tak som na to prišiel. Bolo by dobré dať tie informácie a inštrukcie na začiatok, pri objednávke.
  • 0

#120 LaarsenGranz

LaarsenGranz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 23 březen 2013 - 13:34:53

Uvažoval jsem o tom že bych taky začal cálovat a klidně i víc. U mě to není problém. Jenže po odchodu Mamiaka šla úroveň rapidně dolů a z autorit už tu zbývají snad jen Jiřinol s Krakenem. Taky ten převod na naprosto debilní systém fóra mě moc nepotěšil. Zatímco dříve byl nejnovější příspěvek v tématu na první stránce nahoře, dnes je to úplně opačně. Takže vlezu do tématu, kliknu až kamsi na stránku x a sjedu dolů. Víc klikání a zdržování. Taky není vidět na úvodní stránce ve kterých tématech jsou nové příspěvky, pokud se teda nepodívám doprava na seznam. Jenže tam jsou i témata co mě nezajímají a zase mě to akorát otravuje. Dřív bylo aspoň přímo graficky vidět že jsou nové příspěvky v podsekci která mě zajímá. Vlivem toho jsem začal na Temnou chodit méně a méně a v současné době to činím pouze sporadicky. Teď už mi přijde zbytečné podporovat něco co podle mě míří do stále většího úpadku.
  • 0

#121 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 23 březen 2013 - 13:57:07

já bych to tak nelámal,taky moc nemiluju všeljaký interaktivní blbiny, odkazy na sítě, plusy, mínusy... ale co

buď rád, že to běží, jak to je a že přes ggl najdeš na temný téměř všechno, co tam bylo napsáno

no a co jsem pochopil změna na nový forum byla hlavně proto, že to starý neuneslo tíhu dat a mohlo jít do kytek a pak by nebylo nic, jen ticho a tma
tak si nestěžuj
když chceš pokecat se zmíněným, přijeď do hradce

jo starý forum bylo hezčí, to je jasný, mě nejvíc štvou zmizelý soukromý zprávy, měl jsem tam pochvalu od jednoho slavného pražského fotografa, starou několik let
no a dneska ji nemám, poněvadž nemám ty zprávy, ale kdo ví, třeba to zas někdy naskočí
  • 2

#122 Bimbak

Bimbak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 819 příspěvků(y)
Reputace: 92

Publikováno 23 březen 2013 - 14:12:08

lidi co zijou ve zlaty dobe nadavaj, ze je vsechno moc zluty ...
  • 3

#123 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 23 březen 2013 - 15:02:11

Řazení příspěvků byl problém, proti kterému jsme se ozývali snad všichni. Teď je to podle našeho přání, tak nevidím důvod nad tím brblat. Ve které sekci jsou nové příspěvky, vidíš na hlavní stránce tak, že jsou názvy sekcí tučně včetně ikonky vlevo. Takže s tím, že to vidět není, nemáš pravdu. A pak je tu tlačítko "zobrazit nové příspěvky" a zobrazování příspěvků si můžeš ještě nastavit, plus upozorňování na nové příspěvky ve sledovaných tématech. Možností je více než na původním webu. No a buď rád že to tu není tak živelné jako v začátcích, to bys leckterou novinku přehlídl.
Úpadek... to bych neřekl, spíš setrvalý stav. Navíc každý má možnost přispět, ať už do diskuze nebo galerie nebo formou článku. Záleží na každém jak chce být aktivní, navíc aktivita není povinná... že. Také k temné a tajemné hradecké sekci se taky můžeš přidat... :-)
  • 1

#124 LaarsenGranz

LaarsenGranz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 23 březen 2013 - 15:14:13

Já nebrblám, já nenadávám, jen píšu že na něco takovýho se můžu vykašlat úplně. A tím pádem to ani neplatit. Mnohem radši bych se scházel osobně s nějakou úzce širokou skupinou, než se vztekat tady s těma internetama.
  • 2

#125 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 23 březen 2013 - 15:20:56

V tom souhlasím, už jsem to říkal a psal několikrát... na jednom starém chatu před dávnými a dávnými časy jsme se s novým členem nebavili dokud za námi nepřišel do hospody ...
  • 1

#126 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 23 březen 2013 - 16:14:30

Tak to si neviem dosť dobre predstaviť. Z Bratislavy do nejakej českej krčmy by to ešte šlo, ale ako by som sa dostal domov, tak to si už neviem predstaviť. Hlavne keby si bolo treba pripiť z každým príchodiacim členom temnej.
  • 0

#127 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 23 březen 2013 - 16:24:15

Laarsene, nikdo tě tu nedrží (neříkám že nesouhlasím s 97% toho cos napsal). je tolik alternativ
afuk.cz, apug.com, fadu.co.uk, cosi německého, poláci mají taky asi 4 fóra, rusové ještě víc.
Já sem od jisté doby už chodím taky víceménně jenom kvůli bazárku. Teda vytáhnu si příspěvky od poslední návštěvy (pokud máš v prohlížeči záložku, tak si tam dej tenhle link: http://www.temnakomo...arch_app=forums ), ale otevřu tak jedno nebo dvě vlákna.
  • 0

#128 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 23 březen 2013 - 16:30:27

Uvažoval jsem o tom že bych taky začal cálovat a klidně i víc. U mě to není problém. Jenže po odchodu Mamiaka šla úroveň rapidně dolů a z autorit už tu zbývají snad jen Jiřinol s Krakenem. Taky ten převod na naprosto debilní systém fóra mě moc nepotěšil. Zatímco dříve byl nejnovější příspěvek v tématu na první stránce nahoře, dnes je to úplně opačně. Takže vlezu do tématu, kliknu až kamsi na stránku x a sjedu dolů. Víc klikání a zdržování. Taky není vidět na úvodní stránce ve kterých tématech jsou nové příspěvky, pokud se teda nepodívám doprava na seznam. Jenže tam jsou i témata co mě nezajímají a zase mě to akorát otravuje. Dřív bylo aspoň přímo graficky vidět že jsou nové příspěvky v podsekci která mě zajímá. Vlivem toho jsem začal na Temnou chodit méně a méně a v současné době to činím pouze sporadicky. Teď už mi přijde zbytečné podporovat něco co podle mě míří do stále většího úpadku.


Celý tento príspevok si si mohol ušetriť, tých, ktorý tu za niečo stoja je viac, už len tá náhaha držať to tu pri živote sa cení, ďaľej sa stačí len trochu poobzerať po príspevkoch o vývojkách, spracovaní filmov, organizovaní stretnutí, kde zohnať chýbajúcu a potrebnú vec, ...
To, že sa Ti to tu už nepáči je Tvoj problém a ak nie si ochotný prispieť na fórum, tak určite nebudeš sám a tento web to asi nepoloží, ak bude mať niekto záujem to stále udržiavať a spravovať. Ja som na rozdieľ od Teba veľmi spokojný, že je vôbec nejaká možnosť si dnes o fotení na filmy a spracovaní filmov, fotografii niečo prečítať, veľmi vďačný. To ako sa mi čo zobrazuje je nepodstatné, na každom fóre to funguje inak. Ďakujem všetkým prispievateľom, že sú ochotný napísať niečo zo svojich skúseností.
  • 3

#129 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 23 březen 2013 - 17:08:48

Je mimochodem, na nové forum sem si nezvykl, mám problémy s hledáním a nevím, kde se zobrazují např. všechny příspěvky daného uživatele a celá jeho historie. Když mi to někdo vysvětlí, budu rád. Prostě je zvyk železnou košilí.
  • 0

#130 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 704 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 387

Publikováno 23 březen 2013 - 17:41:08

Ještě k těm příchodům a odchodům a vůbec struktuře, vidím tady paralelu se školní třídou.
Koho najdeme v každé třídě:

Premianti – dovedou všechno, skvělé výsledky, bývají to často suchaři.
Normálníci – nejsou hloupí, ledaco umí, ledaco je třeba jim poradit a většinou se jedná o zdravé jádro.
Neumějící – těm to nejde, musí se ptát, jsou v tabulce dole, často propadají, mají potíž se základy.

Vyrušující – pozor, to je ta nejdůležitější skupina.


Vyrušující může být zároveň kterýmkoli z horních tří skupin. Měl jsem například kamaráda, co byl vyrušujícím premiantem a to je velmi zajímavá kombinace. Všechno uměl, dokonce mi napovídal, ale také občas nějakou důtku dostal. Jenže s ním nikdy nebyla nuda.

K čemu došlo na temné? No většina vyrušujících přestala psát. Důvody mohou být různé. Jednak silnější humor neunesl moderátor a psal, či volal vyrušujícímu, až ho zcela odradil. Nebo neunesl změnu fóra, viz obsáhlé texty. Dále mohl takový vyrušující změnit zaměstnání a nemá už čas trávit desítky minut na síti a psát a psát. Dále – mohla se mu rozrůst rodina a stará se více o děti. Atd.

Vtip je v tom, že každé třídě, každé skupině lidí, dálkové, nebo slezouší se kdekoliv, dávají šťávu právě tito vyrušující. Bez nich to funguje, ale s nimi by byla větší zábava.

Tento názor mi potvrdily nezávisle na sobě dvě učitelky, jedna ze střední a druhá ze základní školy. Těšily se do třídy s tím, že netuší, co někteří vyrušující „zase provedou“.
Osobně jsem rád, že to funguje - sice bez vyrušujících, ale funguje.
Jo a nejsem žádnej hlavolog, mám čistě technické vzdělání, pilníky, nosníky, tlumiče… čili nejedná se pokus.
:-)
  • 2

#131 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 23 březen 2013 - 17:57:41

Krakenku čistě pro tebe :-)
Školský příklad.
Zadání: Jsu zvědavy na Krakenovy kecy.
Postup řešení: Kliknu na ksicht admina pro věci politické (pro ty služebně mladší na fotografii pod Nickem Kraken, najdete to v levém sloupci diskuze). Hopsne to na stránku o daném uživateli. Tam na levé straně najdu položku "Příspěvky". Odkliknu a vyjedou kecy napsané za pár dní. Když chci všechny kecy, tak nahoře kousek nad nimi je "Najít mé příspěvky" a vyjedou všechny kecy.
Závěr: Jde to, ale dře to :-) Doporučení.. zkuste více klikat
  • 0

#132 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 23 březen 2013 - 19:12:34


Uvažoval jsem o tom že bych taky začal cálovat a klidně i víc. U mě to není problém. Jenže po odchodu Mamiaka šla úroveň rapidně dolů a z autorit už tu zbývají snad jen Jiřinol s Krakenem. Taky ten převod na naprosto debilní systém fóra mě moc nepotěšil. Zatímco dříve byl nejnovější příspěvek v tématu na první stránce nahoře, dnes je to úplně opačně. Takže vlezu do tématu, kliknu až kamsi na stránku x a sjedu dolů. Víc klikání a zdržování. Taky není vidět na úvodní stránce ve kterých tématech jsou nové příspěvky, pokud se teda nepodívám doprava na seznam. Jenže tam jsou i témata co mě nezajímají a zase mě to akorát otravuje. Dřív bylo aspoň přímo graficky vidět že jsou nové příspěvky v podsekci která mě zajímá. Vlivem toho jsem začal na Temnou chodit méně a méně a v současné době to činím pouze sporadicky. Teď už mi přijde zbytečné podporovat něco co podle mě míří do stále většího úpadku.


Celý tento príspevok si si mohol ušetriť, tých, ktorý tu za niečo stoja je viac, už len tá náhaha držať to tu pri živote sa cení, ďaľej sa stačí len trochu poobzerať po príspevkoch o vývojkách, spracovaní filmov, organizovaní stretnutí, kde zohnať chýbajúcu a potrebnú vec, ...
To, že sa Ti to tu už nepáči je Tvoj problém a ak nie si ochotný prispieť na fórum, tak určite nebudeš sám a tento web to asi nepoloží, ak bude mať niekto záujem to stále udržiavať a spravovať. Ja som na rozdieľ od Teba veľmi spokojný, že je vôbec nejaká možnosť si dnes o fotení na filmy a spracovaní filmov, fotografii niečo prečítať, veľmi vďačný. To ako sa mi čo zobrazuje je nepodstatné, na každom fóre to funguje inak. Ďakujem všetkým prispievateľom, že sú ochotný napísať niečo zo svojich skúseností.


Tak buď spokojný a mlč, mám nejraději ty, kteří neví, která bije, ale budou kohosi peskovat.

Pravdou je, že ovšem Laarsen bojuje za dávno mrtvou věc. Takto akorát spustí flame, což mi nevadí, mám to moc rád, ale k ničemu to nepovede. Já to tu rád sleduju, občas se stále něco dobrého vyvine, to přece stojí za to sem hledět a občas kecnout. Tedy jen a pouze směrem k minulosti - ať žijí ti nejlepší z nás! :-P
  • 1

#133 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 23 březen 2013 - 19:14:03

Já jsem určiti vyrušující, ovšem nemyslím, že bych se vlezl do těch tří škatulek...
  • 0

#134 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 284

Publikováno 24 březen 2013 - 16:55:29

občas se mi stane, že zavítám někam, kde jsem kdysi chodíval do hospůdky, potkával jsem tam své známé, přátele, kamarády... a nedávno jsem do jedné takové vlezl - ze známých nikdo, jiný a jinak rozestavěný nábytek, jinej pinkl ... nevím, jestli bych měl právo hodnotit, jestli je ta hospoda horší, než bejvala...

RhX: moc pěkně napsáno.

Laarsen: s těmi autoritami jsi mě rozesmál, hlasitě. :-)
  • 1

#135 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 24 březen 2013 - 18:31:48

ja bych si dovolil napísa, čo a jak tu vnýmam, tak jak mi zobák narástol.. Dlho som bol dost neaktívnym, jednak pracovné a iné veci... TK zmenila né len vizáž, ale aj osadenstvo..mierne.. Už to neni tá TK.cz ako na zraze na Šumave.. Vela členov sa stáhlo do úzadia, néktorí iní sa prejavili, né moc kladne, ale to nevadzí. Temná žije aj dalej..po svojom. Ale Kraken by mal myslím vác prispievat do rubriky Tu je Krakenovo, lebo sa to ždycky dobre číta.. a človek má aj takú chut, dat si pri tom po kalíšku. A celkovo, o vela ludoch by som scel vedzet vác, čo a jak žijú.. taký Notórius, alebo Dany.. a mnohí další. Tuším sa nekedy naserem, a budem moset vybehnút smer západ. A aj taký Milan Malý.. šak mi dávno nikdo ani fotky nezdrbal. Ináč, prevčérom som poslal nejaké drobné europénáze na účet, ešče to asi nenabehlo, lebo furt nemám tú stužku jak minule som mal.
Pozorne Vás chlapi šeckých sledujem, tak sa správajte slušne, lebo to bonznem Krakenovi.
  • 2

#136 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 24 březen 2013 - 20:06:18

ahoj Jožo,
doufám, že se nasereš brzo a vezmeš to na ten západ a i trochu na jih - rád vzpomínám na ty lahvinky vín, co jsme s holkama vypili v Banskej... Mohli by jsme to zopáknout :-)
K tématu - platil jsem, platím a platit budu. Byl jsem tu - jsem tu a budu tu PÁČ jsem to tu měl rád a mám rád kůlivá lidem, kteří tu byli jsou a snad i budou...
Na to, na jakém to tu běží systému, platformě či čehoto mi prd sejde...
  • 2

#137 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 24 březen 2013 - 20:43:48

Jožo, Malý je Ivan a ne Milan. Ten by Ti dal za uši :)
  • 0

#138 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 24 březen 2013 - 21:14:16

a kua... nabudúce s tými pivami radšej opatrnejšé musím.. :oops:
  • 0

#139 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 25 březen 2013 - 08:47:28

Zdarec! Sám se tu považuji za stařešinu a TK mám stále rád. Je ale fakt, že už tu je téměř všechno podstatné napsané a nemá moc smysl to dál rozmělňovat. Pro širokou veřejnost představuje TK studnici prakticky využitelného poznání a to byl vlastně cíl zakladatelů. Takže cíl považuji za splněný a to co se děje v současnosti je vlastně bonus. Jako komunitní kecadlo je fórum tohoto typu vlastně překonaná záležitost. Víme to všichni. Kecáme nyní nejčastěji v malých skupinkách po gplusku, fejsbůku, skajpu a nevím jak ještě. Po generálním srocení (za účelem záchrany filmové/chemické technologie) nastalo celkem přirozené dělení na specializovanější skupinky/weby. Není v silách opravdu tvořícího autora všechno na webu sledovat. Potom by už nezbylo času na samotnou tvorbu. Většina pokročilých autorů také seznalo, že prezentace jejich fotek na webu jejich kvalitu prostě ukázat nedokáže a tak se už ani nesnaží výsledky práce přes web zveřejňovat. TK je pro mlaďochy a začínající. Pokud je to opravdu chytne budou si hledat cestu dál, a tak je to správné, tak to má být! Howg.
  • 3

#140 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 434

Publikováno 25 březen 2013 - 09:34:29

Myslím že hlavní přínos temné je v záchytu a základním poučení začátečníků, kteří se nemají od koho učit a odkoukávat. Bez pomoci temné by pro ně díky mnoha číhajícím slepým uličkám nastal velice rychlý filmový konec....
  • 1

#141 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 786 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 284

Publikováno 25 březen 2013 - 10:58:48

jen můžeme doufat, že TK taky nebude navádět nově příchozí do slepých uliček.
  • 0

#142 brkoslav01

brkoslav01

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 175 příspěvků(y)
  • LocationŠumava
Reputace: 88

Publikováno 25 březen 2013 - 19:04:17

Mě temná hodně pohodla když jsem chtěl zkusit film, ale v okolí to nikdo nedělal. Nemusel sem se bát zeptat na kdejakou blbinu. Já nemůžu posoudit jaká tamná byla a jaká je teď, ale rozhodně jsem rád že je a podpřím ji.
  • 1

#143 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 434

Publikováno 25 březen 2013 - 19:19:05

No vzhledem k tomu, že vědění zde nestojí pouze na odejivších veličinách a většina rad je pod drobnohledem kolektivu tak snad ne...
  • 0

#144 mclusky

mclusky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 178 příspěvků(y)
  • LocationPraha Klánovice
Reputace: 78

Publikováno 25 březen 2013 - 19:49:02

Už nevím, jestli jsem zde od roku 2009 nebo 2010, každopádně podle místních pamětníků to už tenkrát nebylo jako dřív :)
  • 2

#145 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 25 březen 2013 - 20:34:36



Uvažoval jsem o tom že bych taky začal cálovat a klidně i víc. U mě to není problém. Jenže po odchodu Mamiaka šla úroveň rapidně dolů a z autorit už tu zbývají snad jen Jiřinol s Krakenem. Taky ten převod na naprosto debilní systém fóra mě moc nepotěšil. Zatímco dříve byl nejnovější příspěvek v tématu na první stránce nahoře, dnes je to úplně opačně. Takže vlezu do tématu, kliknu až kamsi na stránku x a sjedu dolů. Víc klikání a zdržování. Taky není vidět na úvodní stránce ve kterých tématech jsou nové příspěvky, pokud se teda nepodívám doprava na seznam. Jenže tam jsou i témata co mě nezajímají a zase mě to akorát otravuje. Dřív bylo aspoň přímo graficky vidět že jsou nové příspěvky v podsekci která mě zajímá. Vlivem toho jsem začal na Temnou chodit méně a méně a v současné době to činím pouze sporadicky. Teď už mi přijde zbytečné podporovat něco co podle mě míří do stále většího úpadku.


Celý tento príspevok si si mohol ušetriť, tých, ktorý tu za niečo stoja je viac, už len tá náhaha držať to tu pri živote sa cení, ďaľej sa stačí len trochu poobzerať po príspevkoch o vývojkách, spracovaní filmov, organizovaní stretnutí, kde zohnať chýbajúcu a potrebnú vec, ...
To, že sa Ti to tu už nepáči je Tvoj problém a ak nie si ochotný prispieť na fórum, tak určite nebudeš sám a tento web to asi nepoloží, ak bude mať niekto záujem to stále udržiavať a spravovať. Ja som na rozdieľ od Teba veľmi spokojný, že je vôbec nejaká možnosť si dnes o fotení na filmy a spracovaní filmov, fotografii niečo prečítať, veľmi vďačný. To ako sa mi čo zobrazuje je nepodstatné, na každom fóre to funguje inak. Ďakujem všetkým prispievateľom, že sú ochotný napísať niečo zo svojich skúseností.


Tak buď spokojný a mlč, mám nejraději ty, kteří neví, která bije, ale budou kohosi peskovat.

Pravdou je, že ovšem Laarsen bojuje za dávno mrtvou věc. Takto akorát spustí flame, což mi nevadí, mám to moc rád, ale k ničemu to nepovede. Já to tu rád sleduju, občas se stále něco dobrého vyvine, to přece stojí za to sem hledět a občas kecnout. Tedy jen a pouze směrem k minulosti - ať žijí ti nejlepší z nás! :-P

Radšej si tri krát prečítaj, čo som napísal a potom sa do mňa navážaj. Alebo si zober príklad zo svojej prvej vety.
  • 0

#146 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 25 březen 2013 - 20:55:15

Já to přečetl dobře. Ty si promysli co píšeš někomu, kdo je tu pět a půl roku a moc dobře si pamatuje, co se tu celou dobu dělo. Ty nevíš nic a jsi dokonale směšný.
  • 0

#147 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 801 příspěvků(y)
Reputace: 2 174

Publikováno 25 březen 2013 - 21:02:01

pani,
skoncite to skor nez to naozaj zacnem
.
temna je kazdy rok ina.
o tom ktory rocnik bol najlepsi a preco tu nikoho netreba presviedcat
.
nalijte si po kalisku a padejte makat do komory
  • 2

#148 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 25 březen 2013 - 21:05:38

Ja so nevedel, že tu je to o "časových zásluhách", a z môjho pohľadu je smiešna Tvoja reakcia. Ešte napíš, že namám právo sem písať, lebo nemám toľko príspevkov ako Ty, a bude to dokonalé.
  • 0

#149 zapask

zapask

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 106 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 25 březen 2013 - 21:06:55

Reagoval som na Ploci-ho.
  • 0

#150 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 434

Publikováno 25 březen 2013 - 21:09:24

Já bych to nechal běžet. Vzrušující nezařaditelný Ploci VS relativně nová krev. Jsem zvědav, kam se dobere polodiskuze jsem tu dlouho, takže mám pravdu. Jo pardon, vyrušující....

Viz Milosm- Věnovat tolik času fotografování, co bezpředmětnému tlachání, možná bychom taky měli 400 bodů reputace převážně za fotky..
  • 1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních