Přejít na obsah


Fotka

Magnola


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
494 odpovědí na toto téma

#151 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 21 January 2010 - 15:33:41

tak magnolari, preskocim par poslednich prispevku a vratim se k puvodni otazce Kdocoa :

fotim s ni relativne casto - ted tak jeden az dva snimky za tyden. Pouzivam ji i na kolodium - mam upraveny zadek od pana Simlika na mezinarodni format kazet 13x18.

Objektivy : vse mozne, od Dagora 135mm po Ektar 300, posledni dobou petzval 215mm, a zkousim Verito 230mm.
Vse na predelane predni standarde s redukci na Linhof desticky.
  • 0

#152 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 21 January 2010 - 15:36:30

Objektivy : vse mozne, od Dagora 135mm po Ektar 300, posledni dobou petzval 215mm, a zkousim Verito 230mm.
Vse na predelane predni standarde s redukci na Linhof desticky.

Nezapomnel jsi na Angulona? :lol:
  • 0

#153 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 21 January 2010 - 15:38:24


Objektivy : vse mozne, od Dagora 135mm po Ektar 300, posledni dobou petzval 215mm, a zkousim Verito 230mm.
Vse na predelane predni standarde s redukci na Linhof desticky.

Nezapomnel jsi na Angulona? :D


ty si taky pamatujes vsechno, SA 121 je na magnolu naprosto nevhodny sklo - je dost tezke, musis mit sklopenou podlazku a bez zarezu mi trosku sjizdi, krom toho je zadni clen moc veliky - teda jde to ale je to boj :lol:
  • 0

#154 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 21 January 2010 - 16:58:25

Ja prave mel pri koupiv setu s tou Linhofkou Xenar 210/4,5, Angulon 120/6,8 a Telemegor (ted uz ani nevim parametry, kus, 400/5,5?).
No kazdopadne Telemegor je krasny, ale na muj vkus prilis velky a tezky, takze ho ted ma Kdoco ;-)
Misto nej jsem si poridil stary povalecny Convertible Symmar 180/5,6-315/12 a jsem spokojeny. Krasne univerzalni sklo. Navic si myslim, ze je pouzitelne nejenom jako double convertible, ale jde pouzit i jako triple convertible - samotna dve predni skupiny, kdy z toho je zhruba 220/11. A to vsechno v relativne malem objemu a vaze, kdy objektiv muzu "zavrit" do slozeneho fotaku.
Jinak ten bezvrtsvy Xenar s bublinkama je moc pekny 8-) Angulon je zase prijemne prtavoucke a lehoucke sklicko., ale vyzkousel jsem ho snad zatim jen jednou nebo dvakrat.
  • 0

#155 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 21 January 2010 - 18:50:59

tak mi napadá, nemáte někdo náhodou nějakej technickej nákres magnoly...?
  • 0

#156 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 22 January 2010 - 12:22:43

no... moc nás zatim neni
  • 0

#157 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 22 January 2010 - 12:34:29

Moc ne...

A s technickym nakresem to asi bude taky spatne :(
  • 0

#158 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 22 January 2010 - 12:40:29

už si to šupleřim sám :(
  • 0

#159 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 22 January 2010 - 15:51:44

ten flamík ohledně kopírování strojů jsem oddělil SEM
  • 0

#160 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 23 January 2010 - 20:58:08

pro pobavení a oživení diskuze přidávám první fotografie konstrukčního konceptu redukce 6*9 kazet z pressky na magnolu v rámci programu "jeden aparát na fše" :D

Vložený obrázek

Vložený obrázek

Vložený obrázek

PS: je nás nějak málo

To se stává i v lepších rodinách :D. sklenice nahrazena správným obrázkem :D. Jenda1250
  • 0

#161 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 23 January 2010 - 21:33:07

Hezke to mas :D

Osobne bych neco takoveho chtel taky, ale na kazety 6x18. Jen sehnat tu kazetu za rozumnou cenu. Mozna bude jednodussi, kdyz si nejakou udelam sam....

Jinak se musim podelit o jednu "radost" :D

Podarilo se mi na Linhofku sehnat original plechove kazety 13x18 s napisem Linhof :D Jen doufam, ze v tom nebude nejaka zrada, tuk tuk.
  • 0

#162 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 23 January 2010 - 21:36:27

Hezke to mas :-)

Osobne bych neco takoveho chtel taky, ale na kazety 6x18. Jen sehnat tu kazetu za rozumnou cenu. Mozna bude jednodussi, kdyz si nejakou udelam sam....

Jinak se musim podelit o jednu "radost" :D

Podarilo se mi na Linhofku sehnat original plechove kazety 13x18 s napisem Linhof :D Jen doufam, ze v tom nebude nejaka zrada, tuk tuk.


covece ted jsem Vladiku videl na nemecke ebuji spoustu techto Linhof kazet, mozna to mas odtama?
  • 0

#163 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 23 January 2010 - 21:52:10

to přizpůsobení na 6*18 je podle mého ještě snazší o to, že ty pokud vím nejsou tak 3D jako u pressky, kde se musí odpíchnout o cenťák a půl. zas jsem měl ale díky dekonstrukci pressky hotové uchycení. při tvých konstruktérských schopnostech sranda. pro mě již toto byla otázka přežití :-)

jde ale opravdu jen o první nástřel, abych zjistil nějaký nečekaný potíže. je to hrozná motanice papundeklu, dřeva, vrutů, hřebíků, podložky pod myš a lepenky :D říkám tomu Hydra1

6*18 - taky o tom uvažuji, ale majíce panoram... nespěchá to.


děkuju moderátorovi za nápravu!
  • 0

#164 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 23 January 2010 - 22:17:42

Jojo, Vlcaku.

Miris spravnym smerem :-)
  • 0

#165 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 29 January 2010 - 10:41:19

přátelé, sčítání magnolářů skončilo pěkným krachem!

je nás jen 5! z čehož jeden neaktivní, jen dva na úrovni 4 a tři mají prokazatelně předělaná záda na international.

+ aristokrat vládík, jehož rádi bereme mezi sebe.

o nějakých dalších víme, no ale... na zamýšlený proudžekt je to málo.
  • 0

#166 zemekf

zemekf

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 29 January 2010 - 12:06:50

;-) , Tak to je vás o jednoho víc, jenomže já mám ,,baběnku,, ve stádiu rekonstrukce kazet. Matroš je doma, jenomže je plesová sezóna a tak lítám jak čamrda po plesech. To víš aj obživa je nutná.
  • 0

#167 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 29 January 2010 - 12:13:12

[quote name="kdoco"]pro pobavení a oživení diskuze přidávám první fotografie konstrukčního konceptu redukce 6*9 kazet z pressky na magnolu v rámci programu "jeden aparát na fše" ;-)


Ty brďo, to je hustý. Je to těžké si to adaptovat?
  • 0

#168 zemekf

zemekf

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 29 January 2010 - 12:21:38

pro pobavení a oživení diskuze přidávám první fotografie konstrukčního konceptu redukce 6*9 kazet z pressky na magnolu v rámci programu "jeden aparát na fše" :wink:

Ty brďo, to je hustý. Je to těžké si to adaptovat?


Není, kartunové pásky se nalepí chemoprenem, na ně se nalepí sametová lemovka červené barvy a bude,to. ,,Sametka,, se dá použít taková ta lemovací na kroje. Jde jenom o to zachovat a ždibínek přidat na výšce kartonového pásku, ostatně šuplera a + 1-3desetiny. pak zkouška světlotěsnosti.
  • 0

#169 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 29 January 2010 - 12:27:55

přátelé, sčítání magnolářů skončilo pěkným krachem!

je nás jen 5! z čehož jeden neaktivní, jen dva na úrovni 4 a tři mají prokazatelně předělaná záda na international.

+ aristokrat vládík, jehož rádi bereme mezi sebe.

o nějakých dalších víme, no ale... na zamýšlený proudžekt je to málo.


Jsem taky magnolář :wink: Když je čas, tak aktivní
  • 0

#170 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 29 January 2010 - 12:39:05

ahoj,

tak to je paráda!

ten adaptér je pro šikovnýho člověka v pohodě. já jsem hroznej matlal, mam to jako na zkoušku těch potíží, chystám se pak udělat něco sofostikovanějšího.

toto jsem udělal z papundeklu z kliprámu a nějaký lišty v garáži, těsní to podložka pod myš. musím teď zpracovat negativ, abych viděl, zda to nestíní při různých pohybech.
  • 0

#171 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 29 January 2010 - 12:41:54

ahoj,

tak to je paráda!

ten adaptér je pro šikovnýho člověka v pohodě. já jsem hroznej matlal, mam to jako na zkoušku těch potíží, chystám se pak udělat něco sofostikovanějšího.

toto jsem udělal z papundeklu z kliprámu a nějaký lišty v garáži, těsní to podložka pod myš. musím teď zpracovat negativ, abych viděl, zda to nestíní při různých pohybech.



Já bych to vůbec nezvládl, tak to vzdávám. I když jednu kazetu z pressky mám.
  • 0

#172 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 29 January 2010 - 12:50:25

Opet se musim pochlubit :wink:

Vcera mi dorazilo 6 original kazet i s vlozkama na 13x18 s vyrazenym napisem Linhof. Fakt mam radost ;-)

V teto souvisloti, bych rad upozornil vsechny Magnolare s nepredelanymi zady, ze plechove kazety Linhof, Plaubel atd. a kazety pro Magnolu jsou pry zcela rozmerove totozne. Jejich moznym zdrojem je tedy www.ebay.de. Pomerne casto se tam vyskytuji a ceny jsou relativne priznive! Nebyt postovneho, ktere je velmi casto drazsi, nez samotne kazety, tak velmi priznive...
  • 1

#173 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 29 January 2010 - 13:02:14

ahoj,

tak to je paráda!

ten adaptér je pro šikovnýho člověka v pohodě. já jsem hroznej matlal, mam to jako na zkoušku těch potíží, chystám se pak udělat něco sofostikovanějšího.

toto jsem udělal z papundeklu z kliprámu a nějaký lišty v garáži, těsní to podložka pod myš. musím teď zpracovat negativ, abych viděl, zda to nestíní při různých pohybech.



Já bych to vůbec nezvládl, tak to vzdávám. I když jednu kazetu z pressky mám.


až to udělám jaksi poctivě (počítám buďto dřevo nebo dural), můžu ti jednu nechat udělat taky. nebude to tedy hned. jen je třëba mít ten zadní díl z nějaký mamiye rozebraný. lépe koupit vrak než to nějak bastlit imho.
  • 0

#174 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 29 January 2010 - 13:08:28

Kdoco: OK, super, díky
  • 0

#175 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 29 January 2010 - 13:24:50

Rollka 6*18 se asi bude shanet blbe, coz?

A skoro bych rekl, ze levnjesi bude si ji navrhnout a nechat udelat.
Nepremyslel uz nad tim nekdo z pritomnych?
  • 0

#176 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 29 January 2010 - 13:29:33

tu rolku prodávají, ale chtívají teda ranec.

při tvých schopnostech bys mohl rozjet malovýrobu. a to myslím vážně!
  • 0

#177 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 29 January 2010 - 13:49:07

No, minimalne prototyp by se dal udelat opet z papundeklu...
stejne jak ta moje dirkovka. Je to odolne, lehke a hlavne to muzu (i kazdy jiny) zpracovat sam doma na stole jen s pravitkem, lepidlem a modelarskym nozem.

Prakticky ta samotna dirkovka uz je jakoby kazetou 6x18. Jen pomyslne "narovnat"drahu filmu. To je cele.

Kurna, asi mam vyrobni projekt na par dni :wink:
  • 0

#178 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 29 January 2010 - 15:23:48

každý jiný ne. chovám k tvým pracím v tomto oboru tu největší úctu. už teď se těším na výsledek
  • 0

#179 Magnolar

Magnolar

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 137 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 29 March 2010 - 08:35:18

U jednoho spolehlivého výrobce budu objednávat objektivové destičky na Magnolu. Je ji možno vyrobit s otvorem požadovaného průměru nebo bez otvoru. Cena 300,- Kč. Pokud by byl zájem a objednal bych jich nejméně 8 ks, byla by cena 250,- Kč. Zájemce na několik ks již mám. Měl by někdo zájem?
  • 0

#180 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 29 March 2010 - 09:06:27

este tak zohnat magnolu dakde, veru rad by som sa pridal
  • 0

#181 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 29 March 2010 - 10:12:04

U jednoho spolehlivého výrobce budu objednávat objektivové destičky na Magnolu. Je ji možno vyrobit s otvorem požadovaného průměru nebo bez otvoru. Cena 300,- Kč. Pokud by byl zájem a objednal bych jich nejméně 8 ks, byla by cena 250,- Kč. Zájemce na několik ks již mám. Měl by někdo zájem?



Je otazka, jestli treba nejit cestou univerzalnejsich Linhof desticek + univerzalniho adapteru na linhof desky prave pro Magnolu. Viz toto vlakno
Jeden objektiv osazeny do linhof desky pak snadneji muzes pouzit na vice kamerach.
  • 0

#182 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 April 2010 - 15:51:03

chcel by som sa poradit ohladom stativu pod magnolu, co pouzívate? nasiel som v bazare drevený statív pentacon??? alebo nieco iné???
  • 0

#183 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 2 April 2010 - 16:17:24

používám manfrotto 055nat3 - a vzdor tomu že 055 nemají dobrou pověst tady, já jsem s ním velmi spokojen. drevěný pentacon jsem také používal a spokojenost veliká! jen to nebylo tak pohotové a "hlava" nebyla tak snadno variabilní. stabilitou byl OK. navíc si slušeli :-)
  • 0

#184 Stefi

Stefi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 22 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 2 April 2010 - 19:37:32

používám manfrotto 055nat3 - a vzdor tomu že 055 nemají dobrou pověst tady, já jsem s ním velmi spokojen. drevěný pentacon jsem také používal a spokojenost veliká! jen to nebylo tak pohotové a "hlava" nebyla tak snadno variabilní. stabilitou byl OK. navíc si slušeli :wink:

Ja som tiež majitelom Magnoly použivam statv Manfroto 055 objektivy 210 belar 135 largor a stary angulon 90.Formaty kazeta z kieva 6x6 kazeta 6x9 Rollkazeta 6x12,6x14 a 6x17 vlstnej výroby.Listy 13x18,10x15, 9x12 a6x9 Fotim s Magnou občas.Stefi
  • 0

#185 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1,218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 2 April 2010 - 19:58:32

Ja mam pod tu svoji Linhofku - Magnolu taky Manfrotto 055 se 410tkou hlavou.
  • 0

#186 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 3 April 2010 - 17:15:22

bolo by to vhodné??
http://www.repo.sk/i...&product_id=205
  • 0

#187 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 3 April 2010 - 17:59:59

Magnolu sice nemám, ale stativ pod něj vhodný ano. Bosch BS180H, pevný dřevák s konstrukcí podobnou jako Berlebach např. 3042, celková hmotnost bez hlavy 3,5kg, nosnost 18kg, pracovní poloha talíře 70-180cm. Už jsem ho dlouho nikde neviděl, koupil jsem ho před 3 lety ve výprodeji
vypadá takto
na něm tohle
  • 0

#188 zemekf

zemekf

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 4 April 2010 - 07:40:53

Prodám Magnolu + 10 kazet 10.000,-
  • 0

#189 mtlapa

mtlapa

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 7 April 2010 - 09:35:21

tak přátelé, o nějaké to vlákno vedle se narodil nový majitel magnoly. tak jak to s námi vypadá? máme nějaké nové zážitky?

já ano, mám nový stativ, a koukání do magnoly je zas úplně lepčí. až konečně ubastlim nějakej ten rotátor na tank, budu i exponovat :oops:


ja mam novy zadek na magnolu od pana Simlika, zadek je fajn.

prispevek upraven. Notorius


Dobry den, jsem od vcera stastny majitel Mangoly, vcetne obou objektivu a nekolik kazet (z bazaru pana Pazdera). Uvazuju o predelani "zadku" na mezinarodni kazety, popr. take vymena matnice. Mate tady nekdo kontakt na pana Simlika? Pokud by jeste byla moznost, take bych jeste rad objednal desky na objektiv.
Preji vsem krasny den!
Michal
  • 0

#190 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 7 April 2010 - 10:45:52

tak přátelé, o nějaké to vlákno vedle se narodil nový majitel magnoly. tak jak to s námi vypadá? máme nějaké nové zážitky?

já ano, mám nový stativ, a koukání do magnoly je zas úplně lepčí. až konečně ubastlim nějakej ten rotátor na tank, budu i exponovat :oops:


ja mam novy zadek na magnolu od pana Simlika, zadek je fajn.

prispevek upraven. Notorius


Dobry den, jsem od vcera stastny majitel Mangoly, vcetne obou objektivu a nekolik kazet (z bazaru pana Pazdera). Uvazuju o predelani "zadku" na mezinarodni kazety, popr. take vymena matnice. Mate tady nekdo kontakt na pana Simlika? Pokud by jeste byla moznost, take bych jeste rad objednal desky na objektiv.
Preji vsem krasny den!
Michal


Pana Simlika zkusit muzes, nevim zda-li jeste zadky dela. Zde je kontakt - zadek doporucuji!

V Praze ti Ivan Poltavec udela desticky na magnolu, cca 250Kc za kus. Nicmene byt tebou by jsem sel do redukce na linhof desticky (zajistuje mistni JKCZ) a desticky Linhof, jsou univerzalni, a pokud te to zacne bavit a budes premyslet o jine kamere, je to vyhoda.
  • 0

#191 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 April 2010 - 21:53:05

tiez mam teda od soboty konecne magnolu, parádny železný statív a dake orwo a fotopan f v igelitke, zaujimali by ma tie zadky, kolko to prerobenie vychadza?
  • 0

#192 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 11 April 2010 - 22:09:14

tiez mam teda od soboty konecne magnolu, parádny železný statív a dake orwo a fotopan f v igelitke, zaujimali by ma tie zadky, kolko to prerobenie vychadza?


pan Simlik - jeden zadek 3000Kc, pri vetsim objemu zadku mnozstevni sleva - pak neco kolem 2500kc, chce se ho to zeptat, nevim, zda-li je jeste dela
  • 0

#193 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 April 2010 - 04:14:13

ok, dakujem
ešte ma tak napadlo - antikvariáty sú plné knižiek o fotení na kinofilm, je aj dáka literatúra k VF?
  • 0

#194 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 12 April 2010 - 06:09:52

v češtině pokud vím nic moc, v angličtině celkem dost.
  • 0

#195 mtlapa

mtlapa

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 12 April 2010 - 10:17:38

Objednal bych jeden zadek - chtel by se nekdo pridat...?

tiez mam teda od soboty konecne magnolu, parádny železný statív a dake orwo a fotopan f v igelitke, zaujimali by ma tie zadky, kolko to prerobenie vychadza?


pan Simlik - jeden zadek 3000Kc, pri vetsim objemu zadku mnozstevni sleva - pak neco kolem 2500kc, chce se ho to zeptat, nevim, zda-li je jeste dela


  • 0

#196 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 April 2010 - 19:36:50

ja som mu skusal napisat ale zatial nic
  • 0

#197 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 12 April 2010 - 20:20:39

ja som mu skusal napisat ale zatial nic


na strankach je i telefon
  • 0

#198 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 April 2010 - 21:32:28

hehe ano, telefon tam je, neviem preco to telefonovanie namam tak rad, uz tri mesiace namam ziadny kredit, tak nerad telefonujem niekam, ale co uz, budem asi muset :wink:

este by som sa chcel opytat na planfilm, mam zopar krabiciek Fotopan F, expiracia 1977, na zaciatok by som to aspon na nasvik skusil s nim, ale pozeram na rozmer 12x16,5cm... neni to do tej vlozky na 13x18 maléééé?
  • 0

#199 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2,279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 12 April 2010 - 22:00:59

hehe ano, telefon tam je, neviem preco to telefonovanie namam tak rad, uz tri mesiace namam ziadny kredit, tak nerad telefonujem niekam, ale co uz, budem asi muset :wink:

este by som sa chcel opytat na planfilm, mam zopar krabiciek Fotopan F, expiracia 1977, na zaciatok by som to aspon na nasvik skusil s nim, ale pozeram na rozmer 12x16,5cm... neni to do tej vlozky na 13x18 maléééé?


do tech origos kazet jsou i vlozky presne pro tento rozmer.
  • 0

#200 karasisi

karasisi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 113 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 13 April 2010 - 04:41:52

no musim sa v tom pohrabat, je tam fúra vložiek... este ma napadlo, že ked vkladám vložku 13x18 tak mi zalezie pod tie pierka pružné ako je tenká na konci, nedá sa to dáko riešiť dákym udelátkem? alebo podlepit na konci trošku?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návětěvníků, 0 anonymních