Přejít na obsah


Fotka

...jen tak...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6399 odpovědí na toto téma

#51 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 2 leden 2008 - 23:43:40

Jo, tuhle kultovku su doma taky moc rád pouštím :)
  • 0

#52 erbis

erbis

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 2 leden 2008 - 23:53:01

Pavle kdy vy to máte ty srazy v LBC?
  • 0

#53 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 3 leden 2008 - 00:17:44

Každý druhý pátek v měsíci. Jestli chceš dojít, napiš mi na email.
  • 0

#54 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 4 leden 2008 - 03:17:18

jendo, máš pěkný fotky.
  • 0

#55 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 leden 2008 - 14:34:14

Ostatní by taky mohli něco nahrát - hlavně ti, kteří si galerii přáli :!:. Snad tam není moc hrubek, dodělával jsem to dneska po jedný ráno :D
  • 0

#56 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 4 leden 2008 - 14:37:58

Já přidal včera dvě fotky. Poprvé v životě jsem skenoval fotky letos a to jenom ze dvou akcí. Proto jich není víc.
Když oni na tom monitoru jsou fakt takové, jiné a určitě ne lepší.
  • 0

#57 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 4 leden 2008 - 16:19:02

Já přidal včera dvě fotky. Poprvé v životě jsem skenoval fotky letos a to jenom ze dvou akcí. Proto jich není víc.
Když oni na tom monitoru jsou fakt takové, jiné a určitě ne lepší.


Však to taky nebylo na tebe :!:
  • 0

#58 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 4 leden 2008 - 17:56:45

Já přidal včera dvě fotky. Poprvé v životě jsem skenoval fotky letos a to jenom ze dvou akcí. Proto jich není víc.
Když oni na tom monitoru jsou fakt takové, jiné a určitě ne lepší.


Však to taky nebylo na tebe :!:

Já vím :D
  • 0

#59 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 4 leden 2008 - 23:31:20

Lidi vy tady o tym pořád básníte a já to neviděl. Nemáte ju někdo na DVD nebo nečem takovém? Udělalo by mi to takovů veliků radost a jistě bychom sa domluvili na nejakém tom odplatovi :!:
Děkuju předem.
  • 0

#60 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 5 leden 2008 - 00:55:43

nemůžu jinak,- asi je to tak dáno.
následník dnes velmi vážně probíral knihu, která pojednává o policajtech,- co všechno mají a tak.
na tlustě vázané straně 3 jsme došli k dopravní nehodě a jeden policajt tu situaci na obrázku fotil.

dál už nebudu zastírat, že jsem byl dohnán k slzám výrokem:"a má taky toho nikoňa jako tatinek?" :!:

pánové a dámy - co chcete od své ratolesti ve 2 a půl víc... :D
  • 0

#61 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Předplatitel
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 5 leden 2008 - 11:54:58

mů syn ještě nevyslovuje zřetelně, ale stále opakujeme v současné době:
bessa? - becha!
nikon? - ňikoň!
six? - sisk!
a pak ještě běží liška k táboru, spadla kadla a tak, ale to sem nepatří
tři mu budou v srpnu
hezký povídání to je, to je jistý :!:
  • 0

#62 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 5 leden 2008 - 14:31:30

tož taky se přidám k tématu, i když trocha z jiné stránky - v životě člověk musí mít i kliku! Šel jsem minulý týden kolem jednoho fotolabu a všiml si zajímavé knihy. Vlezu dovnitř, prohlížím knihu a najednou zaregistruji rozhovor prodavače a starší paní.. Po manželovi ji zůstal foťák a že se jí doma valí a prý jestli ho může prodat.. Že by jí stačilo tak 3 tisíce. Kouknu na to a vyklubala se zrcadlovka Minolta 505 Si super se záklaďákem + 28/200. A vážení, ta mašina ještě V SOBĚ NEZAŽILA FILM!!! Hotová funglovka, tak jsem paní dal 3.500 a foťák teď testuju :(
  • 0

#63 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 5 leden 2008 - 14:58:48

505si super mam...je to celkom fajn fotacik..pomerne malicky..ale zas do mesta a tak je to fajn..a vie to vsetko o potrebujem..vcetne toho, ze nezasuva koniec filmu naspat do kazety :(
  • 0

#64 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 5 leden 2008 - 21:14:47

Kdyby se někdo náhodou potřeboval zbavit přebytečný dovolený, tak pondělí ráno/dopoledne doporučuju vypadnout do přírody a fotit. Mělo by bejt zajímavý počasí.

V neděli ustoupí jedna fronta na východ (zdroj čerstvého sněhu, snad to nebude zase pár cenťáků jako minule), kolem půlnoci na pondělí předpověď hlásí ještě kolem nuly, pak ale vyjasnění, v šest ráno -5 a jasno, kolem poledního polojasno/oblačno a stále mírně pod nulou a odpoledne zataženo, srážky a oteplení (druhá fronta, která přinese asi spíš déšť, na horách sníh). Informace se týká hlavně Krkonoš/Jizerek a přidružených oblastí. Samozřejmě je to zatím +- půl dne a +-5 stupňů, je to nevyzpytatelný jako, no jako počasí.

www.chmi.cz

Právě ustoupivší frontání systém slibuje čistou oblohu a zárověň by se ještě nějaký ten mráček vyskytnout mohl, o čerstvém sněhu už jsem psal a další fronta na západě může být zdrojem dalších oblaků, možná cirry (vypadá to na teplou frontu). POkud to skončí u slibované ledovky, mohlo by to bejt taky zajímavý (i pro uličníky) :( .
  • 0

#65 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 6 leden 2008 - 02:33:47

po dnesku bych mel dostat novy titul...Nejvetsi imbecil a nejsirsi pitomec... zkoumal jsem svuj novy Kaiser... a ono mi neslo s 50 vubec zostrit...kurwa, co to...misku jsem obracel jako divy...uz jsem stihl i napsat do Kaiseru...proste super zabava po pulnoci... ted jsem se ale vytocil, trosku zabral...a hle, on jde mech jeste trosku "nahoru"...a je po problemu. Rikejte mi debile...
  • 0

#66 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 6 leden 2008 - 09:18:25

po dnesku bych mel dostat novy titul...Nejvetsi imbecil a nejsirsi pitomec... zkoumal jsem svuj novy Kaiser... a ono mi neslo s 50 vubec zostrit...kurwa, co to...misku jsem obracel jako divy...uz jsem stihl i napsat do Kaiseru...proste super zabava po pulnoci... ted jsem se ale vytocil, trosku zabral...a hle, on jde mech jeste trosku "nahoru"...a je po problemu. Rikejte mi debile...


Snad to nebude tak zly. Tebe alespon napadlo, ze by se mela miska i otacet. :)

Ja, kdyz ve svem magnifaxu vymenil anaret 105 za rodagon 50, tak jsem misku neotocil (nenapadlo me, ze je to legalni akce) a hle, taky jsem nemohl zaostrit. :( Tak jsem to napsal na jedno forum a tam me nejdriv jeden clovek rekl, jestli si z nej nedelam prd.., ale ze bych mel otocit misku neporadil :) az ten druhej rekl, ze je normalni, ze se miska i otaci ... no asi uz jsem mel trochu vygumovano :)
  • 0

#67 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 6 leden 2008 - 15:52:31

Taky mne to po zakoupení rodagonu 50/2,8 překvapilo, ale přišel jsem na to nakonec. Akorát mi nesedí, že je v té mističce narvaný fakt nadoraz-je to opemus5 a ta mistička se tak zužuje, že se nedá našrobouvat až do konce závitu. Drží hezky, ale úplně dobrý pocit z toho nemám, není to perfektní:(
  • 0

#68 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 7 leden 2008 - 09:14:17

Tedy přátelé, dneska bylo po ránu světlo, že jsme myslel, že se z toho po.... :o Přišel jsem do práce o hodinu pozdějš, ale věřím, že to za to stálo! Udělal jsem všeho všudy 3 různé fotky, než to odeznělo, ale mám z toho takový ten pocit, jako že by tam mohlo něco bejt ... znáte to. :o
  • 0

#69 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 7 leden 2008 - 09:25:08

jj, ten pocit dobře znám. Většinou tam pak nic neni :o JInak u nás od rána mlha, že by se dala krájet. Světlo nikde...
  • 0

#70 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 7 leden 2008 - 09:37:52

jj, ten pocit dobře znám. Většinou tam pak nic neni :o


no snad to nebude tak tragicky. :o Clovek musi zadrzet emoce. Ty fotky si preci videl davno predtim, nez si mackal spoust ...

... a pak z toho nakonec zase vyleze paskvil :o

JInak u nás od rána mlha, že by se dala krájet. Světlo nikde...


V Plzni byl jen lehounkej oparek a navic velmi jemne, skoro az delikatne :o prozarenej ...

No jsem hrozne napnutej - jsem ted ve fazi ocekavani, abych se pozdeji mohl presunout do faze frustrace ...
  • 0

#71 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 7 leden 2008 - 09:49:25

Lepší je opačné pozadí. Být od počátku ve fázi frustrace. Když to nevyjde, nic se neděje. Když se to zdaří, jsi aspoň příjemně překvapenej. :o
Třeba jako včera. Vyvolával jsem Fomu400@1600(nesmějte se :o). Časy veškerý na netu žádný. Tak jsem to vymáchal v Rodinalu 1:100 stand, čas cca 45min., teplota 23°C. Čekal jsem, že na filmu nebude nic a voilá: Není tam nic! Kecám. Správně exponované snímky vypadají kryté jakžtakž. Zatím jsem to teda zkoukl jen na filmu, těším se do komory. Bude to nejspíš zrnité velmi :o) Ale co, kdo si hraje, nezlobí! :o
  • 0

#72 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 7 leden 2008 - 09:58:18

já se k tomu standu pořád nemůžu odhodlat, pořád si myslím že u kina tam budou šmouhy a že tím ten film odepíšu. no asi to opravdu musím zkusit a nebát se.
jinak to světlo - předevčírem jsme měli úplně fialové ráno, takovéto noční šero na přelomu nastávajícího dne. trvá to tak ty tři minutky. musím někdy zkusit jestli to vezme inverze, myslím nějakou tu velvii
  • 0

#73 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 7 leden 2008 - 10:23:07

Doporučuju to vyzkoušet na nějakým testovacím filmu. Na filmu s důležitými snímky bych to samozřejmě neriskoval. Konkrétně Rodinal by k pruhování neměl být tolik náchylný, psal někde zde na TK abs...
  • 0

#74 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 9 leden 2008 - 18:11:07

Prave mi dorazila krasne vyrobena redukce pro Dorfika na klasicke linhof desky. Je fakt bombove vyrobena.

Cau :wink:
  • 0

#75 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 9 leden 2008 - 23:53:03

pánové a dámy,
od včerejška mám v komoře elektřinu, takže nic nestojí v cestě...
mé večery se znovu stanou temnými :wink:

široce temný palác mě zve do svých útrob, již slyším jeho volání... :lol:
  • 0

#76 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 10 leden 2008 - 07:59:56

široce temný palác mě zve do svých útrob, již slyším jeho volání... :lol:


... jj, az do Plzne doleha jeho temne huceni :lol: :wink:
  • 0

#77 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 10 leden 2008 - 19:52:25

Už tři měsíce nemůžu sehnat v papírnictví papírovou lepící pásku (1,5cm) na přilepení fotek na sklo pro sušení - jako by se po nich slehla zem :?
Ještě mám dvě rulky šíře 2cm, ale lépe se mi dělá st ou 1,5cm širokou.
Doufám, že se nepřestanou vyrábět. Ještě jsem viděla v obchodě krepové, ale nevím, jestli by to s nimi šlo.
  • 0

#78 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 10 leden 2008 - 19:57:28

nestraš...abych nějakou okamžitě běžel nakoupit... to mi připomíná, že jsem onehdá nesehnal cylindr na petrolejku...že je prý už tři měsíce nedostávají neboť ve fabrice mají problémy...
  • 0

#79 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 10 leden 2008 - 20:26:08

Už tři měsíce nemůžu sehnat v papírnictví papírovou lepící pásku (1,5cm) na přilepení fotek na sklo pro sušení - jako by se po nich slehla zem :?


Ja je nevykoupil. Sklo jsem si rozbil a tak ted fotky zatim lisuju. Mam jich plnou knihovnu :D jsem zvedavej, po jake dobe budou luxusni. Tata Kulhanek psal, ze to chce tak 1 mesic, nez budou vylisovane ...
  • 0

#80 adam

adam

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 136 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 17

Publikováno 10 leden 2008 - 20:46:46

Edo vím určitě, že před vánocema ji měli na Starý osadě v papírnictví (v tom nákupním centru jak je Albert).
  • 0

#81 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 11 leden 2008 - 02:24:19

zrovna som sa vratil z komory..moc som toho sice nespachal, ale pocit je to paradny.. som jak znovuzrodeny. Uz mi z toho ucenia zacinalo prepinat(skoro som uvazoval nad tikitalom:oops: ), tak sa musel ist po dlhom case zavriet do temna...a pomohlo!!! Idem si spokojny lahnut
  • 0

#82 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 06:48:31

zrovna som sa vratil z komory..moc som toho sice nespachal, ale pocit je to paradny.. som jak znovuzrodeny. Uz mi z toho ucenia zacinalo prepinat(skoro som uvazoval nad tikitalom:oops: ), tak sa musel ist po dlhom case zavriet do temna...a pomohlo!!! Idem si spokojny lahnut


A vyborne dalsi laborant :?)) bude se to hodit ted chystam nejaky veci z role tak se dva laboranti hodej. Pavle zarid to prosim:)
  • 0

#83 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 11 leden 2008 - 08:26:10

Už tři měsíce nemůžu sehnat v papírnictví papírovou lepící pásku (1,5cm) na přilepení fotek na sklo pro sušení - jako by se po nich slehla zem :?


Ja je nevykoupil. Sklo jsem si rozbil a tak ted fotky zatim lisuju. Mam jich plnou knihovnu :D jsem zvedavej, po jake dobe budou luxusni. Tata Kulhanek psal, ze to chce tak 1 mesic, nez budou vylisovane ...

Luxusni nebudou. Sveho casu jsem taktez lisoval ale s dobre vypnutym barytem se to neda srovnavat
  • 0

#84 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 11 leden 2008 - 08:27:09

Už tři měsíce nemůžu sehnat v papírnictví papírovou lepící pásku (1,5cm) na přilepení fotek na sklo pro sušení - jako by se po nich slehla zem :?
Ještě mám dvě rulky šíře 2cm, ale lépe se mi dělá st ou 1,5cm širokou.
Doufám, že se nepřestanou vyrábět. Ještě jsem viděla v obchodě krepové, ale nevím, jestli by to s nimi šlo.

no to mi povidej. ja uz asi pul roku oblepuju 3 cm, protoze uzsi uz u nas nemaji...
  • 0

#85 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 08:44:10

Jé, to já oblepuju nejmíň 4cm páskou, co jsem doma našel. Je tam určitě nejmíň dvacet let. Taková veeliká špulka to byla a už se tenčí a tenčí. Nestrašte, že neseženu! :?
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 08:46:18

Jé, to já oblepuju nejmíň 4cm páskou, co jsem doma našel. Je tam určitě nejmíň dvacet let. Taková veeliká špulka to byla a už se tenčí a tenčí. Nestrašte, že neseženu! :?


Ted si predstavte to drama kdyby je prestali vyrabet uaaaaaa ...

ja treba rozumnej ekvivalent nenasel, co ted s tim a co na to jan tleskac

:)


Pardon mi to nejak ujelo
  • 0

#87 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 11 leden 2008 - 08:51:00

proč tu 4centimtrovku ještě nerozstříhnete napůl? :?
  • 0

#88 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 leden 2008 - 08:54:40

proč tu 4centimtrovku ještě nerozstříhnete napůl? :?


ze jo? :) Taky jsem koupil 4cm pasku a strihal ji na 2cm prouzky, teda nez jsem si sklo rozbil. Musim poridit nejake nove ... :)
  • 0

#89 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 08:55:31

Dany:

:?

Zajda:

Nějak mě to ani nenapadlo. ta špulka byla fakt dost veliká a "zadarmo".
  • 0

#90 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 11 leden 2008 - 09:08:31

no jeste to strihat na pul! to si radsi za tech par korun pujdu koupit dalsi 4cm.
kdyz si predstavim varku nejakych 10-15 fotek, nez se to nalepi a jeste pizlat pasku...
  • 0

#91 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 11 leden 2008 - 09:15:01

mě teda přijde jednodušší to rozstříhnout, než pak odlepovat a namáčet k vyčištění 4cm plochu
  • 0

#92 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 09:19:27

A to mi je jedno, já to sklo stejně vosprchuju v teplé vodě, a pak to jde dolů jak po másle.
  • 0

#93 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 11 leden 2008 - 09:22:05

A to mi je jedno, já to sklo stejně vosprchuju v teplé vodě, a pak to jde dolů jak po másle.

to bude asi tím, že já to lepím k velké radosti přítelkyně na okna v kuchyni :?
  • 0

#94 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 09:30:53

Tak to jo :? Taky jsem to tak dělal.
  • 0

#95 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 11 leden 2008 - 10:19:06

no jeste to strihat na pul! to si radsi za tech par korun pujdu koupit dalsi 4cm.
kdyz si predstavim varku nejakych 10-15 fotek, nez se to nalepi a jeste pizlat pasku...

...řežu tímhle Vložený obrázek
šesticentimetrovou pásku na čtyři kousky a de to :?
  • 0

#96 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 11 leden 2008 - 10:44:02

zistil vcelku zaujimavu vec...akurat nevim ci to je dobre alebo ne...no k veci. V chladnicke sa mi vala asi 7-8 filmov, co by bolo treba vyvolat...ale dokopat sa do toho je desne...jednak neni moc casu..a hlavne sa mi nechce. Za to ist si sadnut k zvacsovaku je pre mna uplne potesenie...bavi ma to ovela viac. Vyvolat film mi pride trochu nudne... Radsej sa hram s fotkou jak s filmom.. Je tu este niekto s podobnym syndromom?
  • 0

#97 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 11 leden 2008 - 10:49:10

zistil vcelku zaujimavu vec...akurat nevim ci to je dobre alebo ne...no k veci. V chladnicke sa mi vala asi 7-8 filmov, co by bolo treba vyvolat...ale dokopat sa do toho je desne...jednak neni moc casu..a hlavne sa mi nechce. Za to ist si sadnut k zvacsovaku je pre mna uplne potesenie...bavi ma to ovela viac. Vyvolat film mi pride trochu nudne... Radsej sa hram s fotkou jak s filmom.. Je tu este niekto s podobnym syndromom?

Jo tenhle syndrom mám taky... ikdyž... 8 filmů... to bych měl za tři hodiny pověšeno na šňuře... (nojo.. mám hodně plastimatek :? )
  • 0

#98 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 11 leden 2008 - 10:55:37

zrovna som sa vratil z komory..moc som toho sice nespachal, ale pocit je to paradny.. som jak znovuzrodeny. Uz mi z toho ucenia zacinalo prepinat(skoro som uvazoval nad tikitalom:oops: ), tak sa musel ist po dlhom case zavriet do temna...a pomohlo!!! Idem si spokojny lahnut


A vyborne dalsi laborant :))) bude se to hodit ted chystam nejaky veci z role tak se dva laboranti hodej. Pavle zarid to prosim:)


Dany, vo co go?? :? :)
  • 0

#99 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 11:22:29

prowler:

Kniha "platby za web", verš 17.12.
i Mamiak pravil:
"...byl tu už vícekrát vznesenej dotaz vohledňevá kanonickejch trestů - naposled pavel p. a jeho nečistej digitálistickej sen - pročež navrhuju řešit to kajícnym doznánim viny a následnym pokánim ve formě dobrovolný a neplacený laborantský práce v temnici některýho z otců zakladatelů - proč by si kupříkladu měl dany kupovat na ýbeji eště durst printo, když za něj ty baryty může do a z vod tahat nějakej ten penitent, co bude zrovna ve výkonu trestu, že jo?! :? "
  • 0

#100 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 11 leden 2008 - 11:33:09

aha taaaak... No jo...je to hamba, ja viem.. Jak ma len neco take ako tikital mohlo napadnut :? Uz sa to viac krat nestane... Tak Dany, kedy mam nastupit?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních