Přejít na obsah


Fotka

...jen tak...


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
6399 odpovědí na toto téma

#101 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 leden 2008 - 16:32:59

aha taaaak... No jo...je to hamba, ja viem.. Jak ma len neco take ako tikital mohlo napadnut :? Uz sa to viac krat nestane... Tak Dany, kedy mam nastupit?


No ted fakt potrebuju delat ty plachty takze napisu Vam terminek a jedem :D
  • 0

#102 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 14 leden 2008 - 13:31:22

včera mi byla položena otázka: "...a ty negativy, co furt o ně po bytě zakopávám, dají se dát do fotolabu aby z nich nějaký pořádný fotky byly?"
-uááá
  • 0

#103 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 14 leden 2008 - 18:35:04

Našel jsem na íbeji hezkej VF foťáček (4x5"):

iston 4x5"

Minule skoro tenhle typ končil na 200 dolarech (možná to byly eura, ale spíš US$). Vypadal sice o chlup hůř, Wizner to taky nikdy nebude, ale pro začátek by to nemuselo bejt špatný...
  • 0

#104 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 15 leden 2008 - 07:54:54

já ti nevím, nechci tě odrazovat, ale já bych si dřevák 4x5 asi nekoupil. u 4x5 jsou mnohem menší tolerance na přesnost pohybů než u velkých kamer třeba 8x10. co ti na 8x10 projde, to tě bude u 4x5 vytáčet. samozřejmě pokud to nechceš používat na způsob pinholky. Nedávno jsem měl diskuzi s jedním člověkem, měl stavěnou dřevěnou 4x5. On je takový puntíčkář, dbá na absolutní přesnost, skla chce používat jen na jejich optimu, takže maximálně využívá pohybů aby nemusel moc clonit. Se 4x5 v dřevěném provedení se nedokázal domluvit, pořád to ladil a nevím jak to skončilo, ale spokojenost z jeho slov zrovna moc cítit nebyla. Možná je to o konkrétním kuse, možná je to o výrobci, kdy někdo umí a jiný nikoliv. Těžko říct. Jen jsem chtěl upozornit na to, že to má i svá úskalí...
  • 0

#105 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 15 leden 2008 - 13:35:45

Já to kupovat nechci, ale kdyby se to někomu líbilo...

Jo a uza poštovný by chtěl nekřesťanských 38 liber :-P

Ještě něco: zejtra na dvojce dávaj Zvětšeninu (kolem devátý). Někdo jí tu nedávno sháněl.
  • 0

#106 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 leden 2008 - 13:58:27

Ještě něco: zejtra na dvojce dávaj Zvětšeninu (kolem devátý). Někdo jí tu nedávno sháněl.


Je to tak. Konkrétně je to ve 20:30 na ČT2, viz ZDE

Chtěl jsem to zmínit dříve, ale nějak jsem na to pozapomněl...
  • 0

#107 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 15 leden 2008 - 15:06:01

No mám pocit, že existuje na DVD(v levných knihách?), takže netřeba se omezovati na TV.
  • 0

#108 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 16 leden 2008 - 09:33:33

koukám do bazaru ke škodovi a je tam barevná hlava color 3 s trafem a komorama za 1900,-
stejnou hlavu jsem kupoval za 3 tis před rokem asi :(
taky fish oko na six za 5900,-
hromada expozimetrů všelijakých které jsem sháněl marně po bazarech taky před rokem
a taky jedna mam 7, ovšem za 67kk jestli si dobře pamatuju :-P
  • 0

#109 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 16 leden 2008 - 19:00:34

koukám do bazaru ke škodovi a je tam barevná hlava color 3 s trafem a komorama za 1900,-
stejnou hlavu jsem kupoval za 3 tis před rokem asi :(
taky fish oko na six za 5900,-
hromada expozimetrů všelijakých které jsem sháněl marně po bazarech taky před rokem
a taky jedna mam 7, ovšem za 67kk jestli si dobře pamatuju :lol:


nic neobvyklyho :) Ja koupil pred rokem a kousek Minoltu 24-85mm za tehdy typickou cenu 4,9k a dneska se mi zda je max. cena tak 4k. Z pohledu vetsiny na film foti par uchylaku, coz vede k nevidanym cenam techniky, ktera neni pro digi prilis vhodna ...

Napr. koncem lonskeho roku povesil na hrebik temnou komoru jeden ze dvou temnokomorniku co znam osobne.

Zato znam osobne asi 12 lidi s digitalni zrcadlovkou ... rekl bych, ze je to beznej obrazek. Je in mit digitalni fotak. Muze se vzit do hospody a muze se o nem povidat, jaky ma vsecky mozny funkce a dohadovat se na tema "hon-čoi smgf 1245xy versus bombastik 4567dg nový generace" :D
  • 0

#110 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 16 leden 2008 - 19:26:15

tož já právě dotáhl dom sestavičku 40l Microphenu, 15l D76, 2l HC110, 80l pozitivní vývojky a hromadu chemikálií - metol, hydrochinon, fenidon, glycin, kys. askorbová a ještě spousta jiných chemikálií, misky, pinzety, svorky na film, pračka na fotky, MG filtry Ilford...to vše za odvoz + flaška. tak uvidíme co ukuchtím.

:D
  • 0

#111 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 16 leden 2008 - 19:32:17

ehm...jak to napsat a neurazit...znáš Monty Pythons?
"You lucky bas*ard!"
Jo a co s tím vším budeš dělat, že jsem tak zvědav? :D
  • 0

#112 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 16 leden 2008 - 20:45:34

tož uvidíme, něco možná časem přenechám ostatním širokoúhelníkům a z chemikálií...zkusil bych něco ukuchtit a vyzkoušet - třeba nějakou FX vývojku, až doberu Xtol tak Instant Mytol, pán mi sliboval recept na glycinovou vyrovnávací vývojku...tož tu...a možná nějakou pyrovodu nabo dvousložkovou vodu, šak se uvidí.
  • 0

#113 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 16 leden 2008 - 22:30:14

no to abys měl na dveřích pořádnou už cedulku pro hasiče!
sklad chemikálií - bacha!
:D
  • 0

#114 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 17 leden 2008 - 00:30:32

tož mám fakt strach...40litrů Microphenu, tož to je síla...a 80l toho pozitivního ORWA...a ten metol a dvě piksle hydrochinonu, dvě kila siřičitanu sodného...no myslím že nějakou výbušninu nebo nebezpečný jed bych ukuchtil...jen mi chybí ten Atomal vyvolávač, což mňa včil sere, je to pré dost jedovaté, tož bych to přisypal nějakým tym kurvám v práci do kafe jak Maryša otrušík...a byl by od tych teletářů klid.

Předsedu, nechceš dávku něčeho na nejvyšší teletářku? Nebo si vem selenový toner od tajemníka...a bude pokoj, přihlasiš se pak do konkurzu na nového ředitele...a vyhráš to, neééééé?
  • 0

#115 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 18 leden 2008 - 10:04:21

pro temnokomorníky dobrá zpráva
nejčernější černá je na světě!
zde
  • 0

#116 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 leden 2008 - 12:53:55

Tímto děkuju tomu, kdo sem napsal, že dávají na ČT2 zvětšeninu. Velmi luxusní film a já bych o něm ani nevěděl ...
  • 0

#117 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 19 leden 2008 - 10:04:16

Jak pročítám širokoúhelnické vlákno na fotoaparátu, zdá se, že se tam v posledních 3 dnech o ně pokouší nějaký virus 8-O
  • 0

#118 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 19 leden 2008 - 10:05:15

férová nabídka na paladixu - opemus 5a za flašku
tu je odkaz
  • 0

#119 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 19 leden 2008 - 22:56:34

díky za tip na čt na film Zvětšenina
nechal jsem si ho nahrát a sám jsem si na něho vzpomenul až v dílně, se vším jsem seknul a riskujíc /oprávněně/ že mě do toho bude mečovat svítícím mečem následník jsem se na to přijel domů mrknout.
pár nefér úderů umělohmotným mečem do břicha a slabin jsem přežil daleko snáz, nežli poznámky královniny typu
- dělá dobrý plachty a ještě k tomu to ma za minutu
nebo,
- a nemá to tak černý
nebo,
- nešedne mu to
nebo,
- má mraky fotek, aspon je se na co dívat
a nejlepší:
- a nehulí u toho tu smradlavou fajfku
:roll:
taky to máte podobně? - věřím že ne ostatně tohle jsme rozebírali ve vlákně tolerance druhých...
  • 0

#120 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 20 leden 2008 - 02:53:13

Ako studak sa na netoleranciu nemozem stazovat... co bude casom neviem, ale nepredpokladam, ze by ma par ustipacnych poznamok vedelo nejak vyraznejsie deprimovat :roll:
  • 0

#121 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 21 leden 2008 - 10:24:59

Poslyšte příběh.
Tu náhle v neděli, maje v ruce nákupní seznam, přesvědčila mě paní temnokomorníková, že pojedeme na nákup do místní velké plechové škatule, co ji na místě bývalého pole postavili. Sebral jsem tedy prázdné lahve, oblékl do zimních doplňků následníka a jedeme.
Po zaparkování rodinného vozidla ještěhranaté konstrukce karoserijní jsem chtěl vzít vozík, když jsem byl upozorněn - taťko, tenhle ne, ten nemá volant a následník by v něm nechtěl sedět!
Přicházíme tedy kolem vrátnice k těm vozíkům s volanty a co nevidím? Na místě pro řidiče rozsedlý rohlík. Ten nebudeme brát, vezmem ten druhý. Podívám se znovu do toho rohlíkového a hle! V jeho koši jakýsi fotoaparát. Opatrně nahlédnu do pouzdra a byl tam! Digitální! Takový tlustější, před pár lety koupený, ale ještě asi fotící. Co dělat?
Koš v tomhle místě nemají, tak se slovy "mám u majitele panáka" jsem ho nechal na vrátnici informační.
Nakupujeme.
Pečlivě prohlížím tu papriku, aby nebyla k nejídlu, když ruka na rameni spočinula! Dobrý den, nenašel jste foťák v košíku? Strach v tom pohledu byl. Pane kolego, máte to na informacích, snad Vám to nezapřou.
Odběhl.
Prohlížím kečupy. To není žádná legrace, je jich tolik a já jsem prostě kečupovej typ. Periferně vidím blížící se dvě (!) mužské postavy! Chtěl bych Vám poděkovat za ten foťák, na bráně to nezatloukli a tu je nálezné!
V jeho ruce skvěl se papírek s J. A. Komenským. Papírek jsem přijal a než jsem se dostal k poznámce, proč nefotí radši na film, byl pryč.
Co myslíte?
Papírek jsem obratem vyměnil za láhev dobrého vína a společně s rodinou odjížděl s pocitem, že jsem dobrý skutek vykonal.
I když, to je otázka, třeba by vyndal praktiku a naládoval filmem, kdybych to v tom košíku nenašel já...
  • 0

#122 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 21 leden 2008 - 11:07:47

tak svět přichází vo temnokomorníky... :-o
  • 1

#123 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 21 leden 2008 - 11:54:17

Jé, to já oblepuju nejmíň 4cm páskou, co jsem doma našel. Je tam určitě nejmíň dvacet let. Taková veeliká špulka to byla a už se tenčí a tenčí. Nestrašte, že neseženu! :-o


Já jsem papírovou slintací pásku šíře 2 cm koupil v oddělení papírnictví v Globusu (v Čakovicích). Takže to zatím nepovažuji za nějakou krizi. Když něco prodává Globus, tak to bude asi někdo produkovat v tisícekilometrových sériích...
  • 0

#124 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 21 leden 2008 - 15:15:53

díky za tip na čt na film Zvětšenina
nechal jsem si ho nahrát a sám jsem si na něho vzpomenul až v dílně, se vším jsem seknul a riskujíc /oprávněně/ že mě do toho bude mečovat svítícím mečem následník jsem se na to přijel domů mrknout.
pár nefér úderů umělohmotným mečem do břicha a slabin jsem přežil daleko snáz, nežli poznámky královniny typu
- dělá dobrý plachty a ještě k tomu to ma za minutu
nebo,
- a nemá to tak černý
nebo,
- nešedne mu to
nebo,
- má mraky fotek, aspon je se na co dívat
a nejlepší:
- a nehulí u toho tu smradlavou fajfku
:-o
taky to máte podobně? - věřím že ne ostatně tohle jsme rozebírali ve vlákně tolerance druhých...


Asi máš zkušenější ženu, co nepotřebuje nic vysvětlovat :)

Já to té své komentoval z pozice člověka, který se "také vyzná" :) a to vše tónem "tohle bychom si také měli pořídit, aby ty fotky byly lepší" :D

Jinak v neděli jsem byl pochválen - břečťanové lístky 30x40 na FomaSpeed Velvet se líbily a možná půjdou i na stěnu :)
  • 0

#125 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 21 leden 2008 - 19:50:07

tak svět přichází vo temnokomorníky... :-o


:) :)
  • 0

#126 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 21 leden 2008 - 22:27:14

Ach jo, musím si postěžovat. Dnes jsem se vracel vlakem ze Šumavy a naivně si myslel, že po cestě nakoupím materiál. Vykulil jsem se z vlaku na hlavním nádraží, metu si to ke Škodovi a ouha - ani jeden lesklý baryt 30x40, od žádného výrobce, jenom tvrdá gradace od Fomy. Po třech hodinách jsem vypadl z dalšího šnelcuku a zkusil oběhnout Olomouc - taky nic. Zbaběle jsem koupil RC, jediný balíček 30x40, který byl v celém městě. Nemáme to lehké.
  • 0

#127 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 22 leden 2008 - 00:21:15

http://www.fotomater...page=contact_us
  • 0

#128 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 22 leden 2008 - 06:53:11

to Acer: no ani mi nemluv, mam uz od konce roku objednane fomacke baryty 30x40 a porad to neni. a zatim neni ani naznak terminu. aspon po vcerejsi navsteve ve fome se nerozjasnilo :-o. Pripravuji nejake vystavni veci a nakonec to budu muset delat potupne na igelity.
  • 0

#129 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 22 leden 2008 - 09:46:08

Počkejte, co se děje? Já si zrovna chtěl zajet do Práglu pro baryty a filmy?!
  • 0

#130 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 22 leden 2008 - 09:49:29

co praha, ke zdroji se musí a hk je taky pěkný město
telefon do krámu, co ho mám jen přes řeku:
foma hk, podniková prodejna - 495 513 191, snad funguje, opsal jsem ho ze dveří
  • 0

#131 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 22 leden 2008 - 09:55:41

Děje se to, že ve fomě mají momentálně nějaké zdržení s výrobou (pracuje se snad i na tom novém barytu), navíc tam zavádějí nový inf. systém (který moc nefunguje), tudíž ani nevidí, co mají a co nemají na skladě, co se řeže a neřeže, není to provázaný, no a tím pádem nejde nic také ven - ale během měsíce by se to prý mělo zlepšit :-o
  • 0

#132 venca

venca

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 799 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 22 leden 2008 - 10:13:34

potřebovali bychom tam mít nějakého insidera... neříkejte, že ve Fomě nepracuje nějaký nadšený temnokomorník!
  • 0

#133 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 22 leden 2008 - 10:31:27

Hm, to je hezký. A co ty, nebojíš se dát tam tu velkou objednávku na 8x10?
  • 0

#134 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 22 leden 2008 - 10:32:34

nebojím, buď budou, nebo nebudou :-o
  • 0

#135 jkcz

jkcz

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 728 příspěvků(y)
  • LocationValašské království
Reputace: 177

Publikováno 22 leden 2008 - 10:42:22

Počkejte, co se děje? Já si zrovna chtěl zajet do Práglu pro baryty a filmy?!

Nikam nejezdi, nebo si napřed zjisti, jestli mají na krámě staré zásoby. Foma prý vychrlí novou várku papírů až v průběhu února.
  • 0

#136 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 22 leden 2008 - 10:58:04

To si snad raději rovnou počkám na nové papíry, třeba budou ještě voňavý .)
  • 0

#137 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 30 leden 2008 - 19:30:31

Na stránkách jednoho kamaráda jsem našel tenhle odkaz:

I use film.
:-)
  • 0

#138 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 30 leden 2008 - 21:20:28

Nevím jak vy, ale když vidím svoje fotky, mám chuť trhat, rvát a cupat ty plívy na kusy ... :( :( :-)
  • 0

#139 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 30 leden 2008 - 21:38:04

Nápojdomě!...tedy vlastně nápodobně... :-)
  • 0

#140 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 30 leden 2008 - 22:40:27

Nevím jak vy, ale když vidím svoje fotky, mám chuť trhat, rvát a cupat ty plívy na kusy ... :( :( :-)


Dnes jsem seděl v kotelně a přikládal a přikládal. Byl toho plný kýbl.
  • 0

#141 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 30 leden 2008 - 23:16:25

je to pěkný, líbí se mi hlavně ty sakrální, konečně taky někdo kdo napíše alespoň na jaký film to dělal
  • 0

#142 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 31 leden 2008 - 06:13:54

Na stránkách jednoho kamaráda jsem našel tenhle odkaz:

I use film.
:-)


Zajímavý odkaz. Ta stužka symbolicky ukazuje, že hodláme nepodlehnout digitálnické nemoci :(

Jako prvotní identifikace toho, že "to děláme jinak" je to dobrý nápad. Možná by se to ještě dalo doplnit vhodně umístěným nápisem, který jsem včera zahlédl na jiném diskusním fóru:

Be a Man, Use a Film.
  • 0

#143 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 31 leden 2008 - 22:50:46

Když už mám teď ten krásnej DVB-T přijímač s HHD, tak procházím televizní program směrem dopředu a našel sem, že v nedělu 3.2. ve 21:40 bude dokument:
Jan Saudek očima Ireny Pavláskové (1993)

Jistě bude zajímavý pohled na Saudka z roku 93.

PS:radši upozorním na nějaký pořad předem, a ne až když sem se na něj právě dodíval! :-)
  • 0

#144 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 6 únor 2008 - 09:13:33

Jentak .. Vám musím říct že jsem si dneska pořídíl nového mazlíčka... Říkají mu Magnitarus 13x18 a zatím spinká rozložený na kousky. Jo a kdyby měl někdo kondenzor o průměru 170mm pro tohohle drobečka... tak ho beru. Ten větší tam mám...
  • 0

#145 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 6 únor 2008 - 09:20:31

Jentak .. Vám musím říct že jsem si dneska pořídíl nového mazlíčka... Říkají mu Magnitarus 13x18 a zatím spinká rozložený na kousky. Jo a kdyby měl někdo kondenzor o průměru 170mm pro tohohle drobečka... tak ho beru. Ten větší tam mám...


A je zajimave, jak to zeny nechapou a nekdy i zbytecne zarli! Ja si tuhle pred spanim natahl zaverku na objektivu, nasadil na mamcu a jen jsem se tak chvili dival, ruzne ostril, pak jsem i parkrat naprazdno cvakl, abych nakonec zase objektiv sundal, uvolnil zaverku a polozil to na nocni stolek.

A co myslis, ze mi na to zena rekla? "No snad s tou hruzou tady na tom nocnim stolku nebudes spat!" No chapete to? :wink:
  • 0

#146 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 6 únor 2008 - 09:27:41

Hedgi: chápu tě až moc dobře... ale ty ženske vůbec :wink:
  • 0

#147 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 6 únor 2008 - 12:59:11

Když už mám teď ten krásnej DVB-T přijímač s HHD, tak procházím televizní program směrem dopředu a našel sem, že v nedělu 3.2. ve 21:40 bude dokument:
Jan Saudek očima Ireny Pavláskové (1993)

Jistě bude zajímavý pohled na Saudka z roku 93.

PS:radši upozorním na nějaký pořad předem, a ne až když sem se na něj právě dodíval! :wink:



george: Díky budu se dívat, nebo si to nahraju, dík...
  • 0

#148 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 6 únor 2008 - 13:04:12

Když už mám teď ten krásnej DVB-T přijímač s HHD, tak procházím televizní program směrem dopředu a našel sem, že v nedělu 3.2. ve 21:40 bude dokument:
Jan Saudek očima Ireny Pavláskové (1993)

Jistě bude zajímavý pohled na Saudka z roku 93.

PS:radši upozorním na nějaký pořad předem, a ne až když sem se na něj právě dodíval! :wink:



george: Díky budu se dívat, nebo si to nahraju, dík...


:-)
  • 0

#149 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 6 únor 2008 - 13:44:53

Krakene: když tě tu tak vidím, tož tě musím pochválit za fotečku co máš v FotoArtu... akorát že tedy tvůj originální print vypadá daleko lépe...
  • 0

#150 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 6 únor 2008 - 15:48:56

george: Díky budu se dívat, nebo si to nahraju, dík...


Já teda nechcu nic říkat, ale 3.2. už bylo. Byl to cyklus GENu. Možná to budou ještě opakovat... Každopádně sem to nahrál a kdyby byl zájem, tak bych to mohl nějake mrsknout do PC a rozdistribuovat...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 1 návštěvníků, 0 anonymních