Přejít na obsah


Fotka

kolik máte vyvoláno?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
201 odpovědí na toto téma

#51 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 srpen 2008 - 11:29:35

Ja mam vyvolano asi 35-40 negativu a spotreboval jsem asi 500 listu 13x18cm a asi 40 listu 24x30cm. To samozrejme neznamena, ze bych mel tolik fotek jako spis ze mam tolik odpadu :lol:
  • 0

#52 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 12 srpen 2008 - 11:37:27

a znáte ten vtip vo tom vošklivym vocvočkovanym, pokérovanym chlapovi, co si to tak smrdí v kupé vlaku, kde s nim jede malá holčička s maminkou a ta malá holčička strašně ale vopravdu strašně zlobí?

vona zlobí tu svoji maminku tak ukrutně, že ta se nakonec prosebně nakloní k tomu špinavýmu vysmažkovi a šeptá mu: nemoh byste prosim vás pane pankáči tu moji holčičku jen tak malinko postrašit, aby mně už tak moc nezlobila... ?
no a von na to povidá - ale beze všeho, proč ne... a votočí se k tý malinký holčičce a udělá na ni BUBUBU ty malá p.čo 8-) 8-)

... 8-O

tak snad sem to jako moderátor úplně nepos.al - já vam mám dneska nějakou sprostou, jako už leta ne, kdoví čim to je ? :lol:

což vo to eda to dá... no tak jindřiška snad taky - každopádně vítej pěkně na temný 8-)
  • 0

#53 hedgi

hedgi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 193 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 12 srpen 2008 - 11:43:43

a znáte ten vtip vo tom vošklivym vocvočkovanym, pokérovanym chlapovi, co si to tak smrdí v kupé vlaku, kde s nim jede malá holčička s maminkou a ta malá holčička strašně ale vopravdu strašně zlobí?

vona zlobí tu svoji maminku tak ukrutně, že ta se nakonec prosebně nakloní k tomu špinavýmu vysmažkovi a šeptá mu: nemoh byste prosim vás pane pankáči tu moji holčičku jen tak malinko postrašit, aby mně už tak moc nezlobila... ?
no a von na to povidá - ale beze všeho, proč ne... a votočí se k tý malinký holčičce a udělá na ni BUBUBU ty malá p.čo 8-O 8-)


Tak teds me dostal, moderatore ! :lol: Jen tak dal, nepolevuj ... 8-)
  • 0

#54 Saky

Saky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 18 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 12 srpen 2008 - 13:13:16

Mam nafocenych/vyvolanych tak 15 svitku , ted jsem konecne po 20 letech ozivil komoru a zacal ouplne od nuly...no bude to jeste fuska nez to zacne k necemu vypadat, ale naramne jsem si to uzil :)
  • 0

#55 armas

armas

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 523 příspěvků(y)
  • LocationOdolena Voda
Reputace: 31

Publikováno 12 srpen 2008 - 14:04:32

K focení na film jsem se vrátil před třemi lety. Nejprve barevné kinofilmové negativ, potom nějaké diáky. Před rokem a něco jsem pod vlivem tohoto serveru zahájil ČB aktivity. Letos v zimě jsem koupil ještě SF. Zatím to tedy se mnou vypadá takto (za ty celé 3 roky):

- 109 filmů s barvou (negativy i diáky)
- 50 ČB kinofilmů
- 14 ČB svitků, další 3 čekají na vyvolání
- 5 barevných svitků (diáky)

Ročně tedy nafotím do 50ti filmů. Nicméně to je údaj tak trochu k ničemu, protože jak stále říkám digitálistům: co je na papíře, to se počítá. Komoru sice mám (v koupelně), na papíře je však cca 50 fotek (které lze někomu ukázat).
  • 0

#56 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 12 srpen 2008 - 20:00:17

vy si počítáte, kolik jste vyvolali filmů?
nezlobte se, ale to mi přijde.... děsně divný.
jako chápu, když si kluci na základce měřej.... občanky.... a že si někdo počítá, s kolika spal holkama, ale počítat si vyvolaný filmy :)
no, ale proti gustu.... :lol:
  • 0

#57 Golfista

Golfista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 630 příspěvků(y)
Reputace: 101

Publikováno 12 srpen 2008 - 20:14:55

Lukas: když se podívám do šanonů kde je archyvuji, tak není nutné něco počítat... :)
  • 0

#58 Pentaxista

Pentaxista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 310 příspěvků(y)
Reputace: 311

Publikováno 12 srpen 2008 - 20:21:37

"Jindra" je tvrdé - Jindřiška je milé... Zarazilo mě to už u "Edy" - "Edula" nebo "Eduška" je lepšejší. BABY, UDĚLEJTE S TÍM NĚCO!
pPro moderátora: Neměly by mít místo "nováček" spíše "novicka"?
Stejně tak "ukecaná huba" je pro chlapa - pro dámu navrhuji "tlachavá pusinka".
Od "tlampač" je ženský rod "tlampačka"? To je blbý...
  • 0

#59 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 12 srpen 2008 - 21:15:14

… jakože bychom se vzbouřily? jéééé, Jindřiško, kde jsi? jdeš do toho se mnou? :)

No po pravdě, když jsem přemýšlela o svém nicku, tak jsem mnoho invence nevynaložila, ale původním cílem bylo snažit se zapadnout do jinak čistě pánské společnosti temné komory, a to se asi vcelku zadařilo. Oslovení Eda, nechápu nijak hanlivě, resp. už jsem si na ně zvykla (pravda, v rodinném kruhu, mě někteří takto oslovují pravidelně, ale to je trochu něco jiného, má to jiný „základ“ a mají na to takříkajíc určité právo). Navíc, nemůžu se zlobit, když mě někdo na temné komoře osloví „Eda“, či si nějak vynucovat jiné oslovení, zvlášť, když jsem s tímto nickem přišla sama. Ale přiznávám, že krakenova „Eduška“ není nepříjemná mým uším. :lol:
  • 0

#60 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 12 srpen 2008 - 22:38:38

No jéje..to je téma.. filmů hafo. Kontaktů polovic. Fotek kousek hafa. Je to důležité? Mám svůj odladěný negativní proces, eště odladím pozitivní a budu spokojen, ale počítat to? Nebylo by lepší něco ve stylu "kdo už měl kolik výstav?":D
  • 0

#61 Lukas_87

Lukas_87

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 730 příspěvků(y)
  • LocationLondyn, UK
Reputace: 54

Publikováno 12 srpen 2008 - 23:06:35

Golfisto, já to nemyslel nijak adresně .) sleduju tu diskuzi už chvilinku a prostě mi to přijde zábavné. směšné ne, ale zábavné určitě ano.
  • 0

#62 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 13 srpen 2008 - 09:15:31

no třeba já si čísluju filmy proto, abych se v nich vyznal
samozdřejmě, že je takový vlákno pro zábavu a o autorovi nic moc nevypovídá

vlákno o tom, kdo jak vystavuje - já ne, tak ho nezaložím, ale je to taky
statistika
  • 0

#63 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 13 srpen 2008 - 09:29:27

vy si počítáte, kolik jste vyvolali filmů?
nezlobte se, ale to mi přijde.... děsně divný.
jako chápu, když si kluci na základce měřej.... občanky.... a že si někdo počítá, s kolika spal holkama, ale počítat si vyvolaný filmy :wink:
no, ale proti gustu.... :(


Nj on zakladatel tohohle vlakna ma vubec rad ruzne mereni a porovnavani kdyz se na to mrknes :))))))
  • 0

#64 RHx

RHx

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 5 702 příspěvků(y)
  • LocationHK
Reputace: 386

Publikováno 13 srpen 2008 - 10:48:35

jasně, čísla, údaje, to je moje :(
a to sem na střední z matiky propadal :wink:
:)
  • 0

#65 Wajgl

Wajgl

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 31 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 10 říjen 2008 - 09:50:42

Pomalu a jistě začíná převažovat počet vyvolaných čb diapozitivů nad negativy. Dia je prostě dia a R100 je velmi zvláštní film v hodný do opravdu hnusného počasí kdy decentně zvýrazní jinak mdlé kontrasty.
  • 0

#66 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 10 říjen 2008 - 11:29:17

r100 je úžasná, o tom žádná...
  • 0

#67 Janycta

Janycta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 72 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 10 říjen 2008 - 18:37:01

0 - máte všíchni můj obdiv:-)

(btw, počítám, že já bych to ale asi ani nepočítala - nevidím v tom nějak pro svoji potřebu smysl...)
  • 0

#68 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 10 říjen 2008 - 19:57:40

Sákryš zase sem zapo na ty smajlíky.
  • 0

#69 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 10 říjen 2008 - 20:04:21

No ták. Nenapínej mě, já taky nemám spočítaný negativy. Prostě v tom taky nevidím žádný smysl. Ale vím, že kluci si to poměřovat musí. To je v genech a testosteron ... šak víš.
  • 0

#70 Janycta

Janycta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 72 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 10 říjen 2008 - 20:07:03

Snažím se do vláken s odbornýma tématama, kde se nechytám, pokud možno nepřispívat, tady byla otázka položená jasně:-), a protože zkrátka vyvolávat neumím a doma nehrozí, že by mi to rodina povolila a nikoho fotícího analogově v okolí nemám (nemám vlastně v okolí nikoho jakkoliv fotítícho), můžu vyjádřit maximálně ten obdiv:-).

Není pro mě zrovna snadný chápat sem tam aspoň rámcově, většinou se tu řeší věci, který bez praxe asi ani pochopit nelze, takže si jen tak pročítám tu a onde, navíc, 50% focení je u mně digitálně - a tam je taky potřeba se furt vzdělávat, obojí pokroky mi tím pádem trvají,

čili vlastně fandím všem tady tak nějak...z povzdálí a modlívám se, aby mi v labu nepokazili barvičky:-)
  • 0

#71 Janycta

Janycta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 72 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 10 říjen 2008 - 20:09:17

Ale jo, já to počítání u chlapů chápu, máte bez nadsázky od přírody víc technický mozky, my ženský zase spíš děláme věci intuitivně, "zkusím a uvidím", pro mě namají čísla význam, spíš si budu přesně pamatovat ještě za dlouhou dobu okolnosti vzniku každé fotky...
  • 0

#72 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 10 říjen 2008 - 20:16:21

Dík za upřímnost. Vážím si jí.
Bude mi velkou ctí ti ukázat jak velmi jednoduché je vyvolávat a že není čeho se bát. Všechno co ti tu připadá složitější než digi je jen zdání. Klasická fotka tě naopak osvobodí od nutnosti se stále něco nového učit. Budeš se moct (po zvládnutí maličko věcí) věnovat jen tvorbě.
  • 0

#73 Janycta

Janycta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 72 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 10 říjen 2008 - 20:20:47

děkuju:-)

pro začátek bych se měla konečně plnohodnotně regnout, protože kolikrát by bylo pro mě lepší nezakládat hloupý vlákna a ptát se radši interkou:-)
  • 0

#74 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 10 říjen 2008 - 20:24:20

Můžeš klidně mejlovat.
  • 0

#75 Janycta

Janycta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 72 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 10 říjen 2008 - 20:25:28

o.k.

tak, počítejte dál:-)
  • 0

#76 zruda

zruda

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 212 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 10 říjen 2008 - 22:45:34

Přey léto jsem skoro nefotil a důvd,plná lednice nevyvolaných,neoznačených, buhvíco obsahujících filmů.Takže filmy už čísluji a zapisuji do sešitku datum,obsah sem tam něco o expozici ,když je to nutné.Teť sem se dal do negytivního prosesu a přestavby nevyhovujíci komory.Přez zimu bych rád dostal něco víc na papír a třeba z jara udělat malou vístaviškupro blízké okolí.
Také zavézd pořádný archyv,krabyce od sekané ja také navyhovující.
Odvážné že?
  • 0

#77 jirif

jirif

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 399 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 11 říjen 2008 - 17:44:02

spočítáno to nemám, ale odhadem udělám tak do čtyřiceti, padesáti svitků po deseti snímcích ročně. V kinofilmech bych to už spočítal na prstech jedné ruky.
  • 0

#78 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 11 říjen 2008 - 19:11:29

co jsou ty kontakty? něco jako index co je k zakázkách v labech?

sorry za nejapné otázky

vyvoláno 0/0/0
nafocen jeden film a to jsem si ho ještě půlku osvítil
  • 0

#79 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 11 říjen 2008 - 20:06:29

Kontakt je když připlácneš sklem film na fotopapír uděláš blik a pak to strčíš do p. vývojky a pak do ustalovače.
  • 0

#80 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 11 říjen 2008 - 20:43:30

Kontakt je když připlácneš sklem film na fotopapír uděláš blik a pak to strčíš do p. vývojky a pak do ustalovače.

takže takové kopie filmu 1:1 - a můžu jich udělat více a tímpádem si udělám takový jakoby index

pochopil jsem to správně?
  • 0

#81 bzencak

bzencak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 993 příspěvků(y)
Reputace: 487

Publikováno 11 říjen 2008 - 21:12:57

Docela ti to pálí!
  • 0

#82 Janycta

Janycta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 72 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 11 říjen 2008 - 22:01:30

sorry za nejapné otázky

vyvoláno 0/0/0
nafocen jeden film a to jsem si ho ještě půlku osvítil


já tě MILUJU:-D

konečně někdo jako já:-)
  • 0

#83 Janycta

Janycta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 72 příspěvků(y)
Reputace: 9

Publikováno 11 říjen 2008 - 22:02:50

akorát, že mě to osvítil fot'ák sám - zteřelý těsnění

a jednou jsem negativ blbě založila, no...:-)

ale procento políček, na kterých lze rozpoznat cosi jako exponovanej záběr roste:-D
  • 0

#84 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 13 říjen 2008 - 06:28:50

co to tady blázníte?
navrhuji dvě věci:
1/ janycta se zrestartuje
2/ moderátoři kus odmažou
a zkusí se to jednou :D
  • 0

#85 Mamiak

Mamiak

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 4 416 příspěvků(y)
Reputace: 258

Publikováno 13 říjen 2008 - 08:30:09

janycto:

né všechno co je možný říct/napsat/diskutovat je vždycky a za všech vokolností vhodný říct/napsat/diskutovat
tohle sice neni uzavřenej klub, ale zato hodně příjemnej a pohodovej klub
tak vo tom přemejšlej. zvlášť tak nějak předem, jestli mi rozumíš.... ? :D
  • 0

#86 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 13 říjen 2008 - 08:44:32

Odpověd' máš v interce, pokud to teda funguje, protože se odeslaná zpráva neobtěžovala hodit do složky "odeslané" (možná to mám špatně nastavený, nedívala jsem se)


Mozna by sis mela nejdrive nez zacnes vynaset soudy o funkcnosti ci nefunkcnosti precist jak system funguje. Do odeslanych zprava spadne na dobu nez si ji adresat precte pak je prenesena do dorucenych.


možná by nebylo špatný, kdyby se ostatní rozhodli to dál nerozebírat, protože:

1. je mi jasný, na čí straně kdo je, netřeba vám si přátelství dokazovat, hm?


Vetsina z nas je na strane tohoto fora, nechceme aby to tu sklouzlo do rivalitnich hadek, vytvareni militantnich skupinek ktere se vzajemne nemohou vystat atd atd. Na hadky a polemiky mame pul rocni srazy kde si to muzem rict z oci do oci je to pak mnohem jednodusi a primocarejsi a zaroven si tu nekazime vzduch.

2. se divím, že tahle "diskuze" vlastně vůbec vznikla, k hádce v pravým slova smyslu to myslím mělo daleko


Tezko rict proc to vzniklo? Mozna se nekomu zda, ze prilis rozvirujes zdejsi pokojne vody, mne se napriklad nelibi zpusob jakym oznacujes fotografie kterym nerozumis a nic ti nerikaji. Netreba nekomu davat najevo jak tim opovrhujes.

3. netřeba mi focení znechucovat tak intenzivním způsobem


Nestav se do role trpitelky a ublizence, nikdo se ti nesnazi znechucovat foceni, jen tu lidi chteji aby ses chovala trosku kultivovaneji nic vic, nic min.

4. odejdu sama, netřeba, aby mi to naznačili postupně všichni, nemám rozhodně zájem se kdekoliv komukoliv vnucovat, když vycítím, že je někde příliš uzavřenej kolektiv, když vycítím, že je někde tzv. KLUB, nemám tento pocit na internetu vůbec ráda


Toto je na tobe, nejsem rad kdyz nekdo odejde. Zvlaste mne mrzi kdyz odejde zensky prvek, preci jen je tu dost testosteronu a osobne uvital bych vetsi procento damske populace.

5. nedělejte ze mě nevychovanou pavlačovou slepici, nic jsem nikomu neudělala, jen si nenechám mezi řádky nadávat do soplošů...


Netreba tu nikomu neco podsouvat, nemyslim ze ti tu nekdo nadaval do soplosu, jista davka mirnejsiho chovani by ovsem neskodila.

Na zaver pokud se trosku umirnis ve svych kategoricky soudech a budes se reagovat trosku mirneji (slusneji) jiste budou vsichni radi ze tu jsi.

Prosim vsechny aby se k tomuto tematu vyjadrovali co nejmene a nebo to pripadne filtrovali preze mne.

S pozdravem .D.
  • 0

#87 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 13 říjen 2008 - 14:22:21

kolik máte NEvyvoláno?

já teď asi 150 filmů přibližně, snad
vždycky na něčem dělám a něco další už odsouvám
a ono mě to už moc nezajímá
no jo, ale co když některý filmy nikdy nevyvolám...
  • 0

#88 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 13 říjen 2008 - 14:25:30

tak já mám teď nevyvolaný 1 svitek a 2 kina - snad se na to dostanu během týdne - je to ze srazu :wink:
  • 0

#89 Eda

Eda

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 027 příspěvků(y)
Reputace: 18

Publikováno 13 říjen 2008 - 14:25:59

Mám teď nevyvolaných asi 12 svitků a 2 plany...ale dostanu se k tomu nejdřív o víkendu...obvykle se ale snažím vyvolávat co nejdřív po nafocení.
  • 0

#90 venca

venca

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 799 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 13 říjen 2008 - 14:38:25

kolik máte NEvyvoláno?

já teď asi 150 filmů přibližně


Tak to je sen! Já se nejraději zabývám starými filmy, u kterých už si nejsem úplně jist, co na nich je. Lepší je samozřejmě, pokud jsou již vyvolané a jde jen o zvětšování...
  • 0

#91 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 13 říjen 2008 - 14:41:52

kolik máte NEvyvoláno?

já teď asi 150 filmů přibližně


Tak to je sen! Já se nejraději zabývám starými filmy, u kterých už si nejsem úplně jist, co na nich je. Lepší je samozřejmě, pokud jsou již vyvolané a jde jen o zvětšování...


ja mam nevyvolano asi 30kino + 15 svitku - a nemuzu se k tomu dokopat :wink:

jeste by jsme mohli polozit otazku, kolik doma mate nastosovanych filmu k exponovani - ja to pocital asi 130 :lol:

70 Astii ve svitku
30 Pan 400 v kinu
a pak nejakou zmet vseho mozneho :lol:
  • 0

#92 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 13 říjen 2008 - 15:00:44

nu doma mám připravených:
7 svitků neopan 400
5 kin FP4

kruci nic moc.... musím doplnit zásoby

jo teď si uvědomuji, že mě vlastně čeká na vyvolání zkušební Delta400, tak jsem zvědavý, jak mi to na ní šlo..
  • 0

#93 Acer

Acer

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 455 příspěvků(y)
  • LocationBruntálsko
Reputace: 251

Publikováno 13 říjen 2008 - 17:04:28

Kolik mám vyvoláno? To vím docela přesně: Hodně. :lol:
Ale lepší otázka by byla: "Kolik jste toho dotáhli až do finálních zvětšenin?" Kdo z vás může odpovědět: "Výstava? Ano, zítra můžu dodat 50 fotek v přiměřeném formátu." :wink: :lol:
  • 0

#94 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 13 říjen 2008 - 17:25:53

Kolik mám vyvoláno? To vím docela přesně: Hodně. :lol:
Ale lepší otázka by byla: "Kolik jste toho dotáhli až do finálních zvětšenin?" Kdo z vás může odpovědět: "Výstava? Ano, zítra můžu dodat 50 fotek v přiměřeném formátu." :wink: :lol:


ano, můžu

ale ten děsivý nepoměr mezi výstavama a negativama
  • 0

#95 Anonymous

Anonymous
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 13 říjen 2008 - 17:36:08

Diskuze byla opet promazana zitra promazu zbytek a doufam ze uz se tady nebudou podobne veci v dohledne dobe resit.

Timto se Vsem kteri tu hledaji informace o cernobile fotografie omlouvam ze balast ktery se tu vyskytl.

S pozdravem .D.
  • 0

#96 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 14 říjen 2008 - 00:24:32

kolik máte NEvyvoláno?

já teď asi 150 filmů přibližně


Tak to je sen! Já se nejraději zabývám starými filmy, u kterých už si nejsem úplně jist, co na nich je. Lepší je samozřejmě, pokud jsou již vyvolané a jde jen o zvětšování...


ja mam nevyvolano asi 30kino + 15 svitku - a nemuzu se k tomu dokopat :oops:

jeste by jsme mohli polozit otazku, kolik doma mate nastosovanych filmu k exponovani - ja to pocital asi 130 :)

70 Astii ve svitku
30 Pan 400 v kinu
a pak nejakou zmet vseho mozneho :D


cca 1000.
  • 0

#97 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 14 říjen 2008 - 08:05:59

Tak to bych to radeji vsechno vyhodil..........
  • 0

#98 zajda

zajda

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 888 příspěvků(y)
Reputace: 5

Publikováno 14 říjen 2008 - 08:12:54

:oops: gorgi čeká až jobo začně vyrábět automatickou pračku, kde v případě nouze o víkendu jde přihodit trenýrky a tričko :)
  • 0

#99 Gorgi

Gorgi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 780 příspěvků(y)
Reputace: 33

Publikováno 14 říjen 2008 - 08:36:42

pánové, tohll nevyhazovat...to jsou čerstvé filmy :oops:
nevyvolaných je teď asi 20 ks...
  • 0

#100 Kubikula

Kubikula

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 919 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 14 říjen 2008 - 09:47:57

:oops: gorgi čeká až jobo začně vyrábět automatickou pračku, kde v případě nouze o víkendu jde přihodit trenýrky a tričko :)


sem si teď vzpomněl na vyprávění o nešťastníkovi, který zkusil vyvolat hromadu filmů pomocí kýble a vařečky
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních