Přejít na obsah


Fotka

"PRAPODIVNÝ JEV" mimo lidské chápání...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#101 prowler

prowler

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 553 příspěvků(y)
  • LocationTrnava, SVK
Reputace: 13

Publikováno 27 květen 2009 - 09:47:44

no chlapi že vám hanba neni!! O tak pekné stroje ho chcete obrať a to ešte na pána Pentaxistu nikto ani tú MP5 nenamieril.. Mne bohate stači aj Hexar :-) :-)
  • 0

#102 Nimrod

Nimrod

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 396 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 294

Publikováno 29 leden 2012 - 13:51:43

pár let jsem nesledoval tk, ale na tohle vlákno si pamatuji, že akorát započalo, než jsem si dal přestávku. čirou náhodou jsem ho zas "objevil" a nějak mi chybí závěr. tak jak to dopadlo, smím-li se zeptat?
  • 0

#103 Olymin

Olymin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 49 příspěvků(y)
Reputace: 11

Publikováno 29 leden 2012 - 14:43:14

nikdy nezapomenu na jednu moji dívčinu před lety, která když seděla metr ode mě, já jsem zvednul ruku, namířil dlaní k ní, tak jsem cítil v dlani silné teplo, opakovaně, kdykoli
taky tomu nerozumím
je to dobře, nebo špatně?

v době, kdy cena energií neustále leze hore, je dobře si takovou dívčinu vydržovat.
  • 3

#104 Vlasta

Vlasta

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 37 příspěvků(y)
  • LocationHulín
Reputace: 8

Publikováno 26 červen 2013 - 23:31:43

Tři roky a ještě se nevrátili. A pak že je to neškodný.. :)
  • 0

#105 Evla

Evla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 958 příspěvků(y)
  • LocationVajnory
Reputace: 979

Publikováno 28 červen 2013 - 14:53:35

takéto príbehy ma zaujímajú - čo tak zistiť niečo o staroslovanskej/pohanskej mytológii v danej lokalite?
  • 1

#106 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 28 červen 2013 - 16:47:13

Vážení kolegové, "prapodivný jev" mimo lidské chápání? Opravdu nevím, co přimělo zcela nečekaně se vynořivšího psa k tomu, aby se posadil přímo pod - do maximální výše - vysunutý stativ s nasazeným fotopřístrojem. Ani po více než půl hodině se jej nepodařilo za použití nejrůznějších metod odlákat!
Jako vegetarián, masitou návnadou nevybaven, jsem se stal kořistí vlastní fotografické vášně a pouze
pasivně čekal na okamžik, kdy celé vybavení skončí na zemi. Pes byl na místní obecní poměry velký a
pokud jsem se nepřibližoval, spokojeně vrtěl prutem. Přátelsky jsem se mu snažil domluvit ale zcela
bezvýsledně. Jak se objevil, tak na neznámý impulz zdrhnul. S třesoucími se koleny jsem došel zpět k připravené sestavě a po dlouhém zklidnění začal na parkurovém cvičišti konečně fotografovat všechna
ta dřevěná loukoťová kola od všech těch selských povozů, posbíraných snad po celém okrese....
"Starý Jezevec" Erik
  • 1

#107 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 31 říjen 2016 - 12:43:06

Vážení kolegové, s nadcházejícím podzimem často vstupujeme s vysoce světelnou optikou do blízkých i vzdálenějších polesí ve snaze zachytit neopakovatelnou atmosféru přírodních detailů, orosených pavučin a tajemných siluet za mlhavých ranních rozbřesků. I přes hrozící nebezpečí, že se staneme lovnou součástí výřadu v místní honitbě nás vábí ono věčné tajemství světla a nadpozemského klidu.

S pozdravem: Sociálně zbloudilý "Starý Jezevec" Erik


  • 0

#108 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 31 říjen 2016 - 13:51:44

V minulých dnech jsem byl při pobytu v Krušných Horách varován před vstupem do lesa  od 17. do 8. hodiny z důvodu odstřelu prasat.  V inkriminovaném čase  tam byla taková tma, že i můj fotovýstřel by minul. Však ani střelnou ránu jsem nezaslechl. :-P


  • 1

#109 Bothropsatrox

Bothropsatrox

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 40 příspěvků(y)
Reputace: 44

Publikováno 31 říjen 2016 - 20:02:46

U nás, okolo Brna, to je jako na sovětské střelnici.  Že tahle část rou nastala většinou zjistím v okamžiku, kdy mě divnej strejda s knírkem a flintou vyhání z mého oblíbeného posedu. :-)


  • 0

#110 Horenak

Horenak

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 521 příspěvků(y)
  • Locationsever a východ Čech, jihovýchod NDR
Reputace: 221

Publikováno 1 listopad 2016 - 20:35:35

V inkriminovaném čase  tam byla taková tma, že i můj fotovýstřel by minul. Však ani střelnou ránu jsem nezaslechl. 

 

Myslivci jsou poloviční fotografové - ovšem digitální...

 

http://www.mysliveck...ite-wolf-detail


  • 0

#111 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 1 listopad 2016 - 20:59:49

Myslivci ano, ale prasata zřejmě radši ležela v kališti, aby v té tmě někde nezlámala nohu :-P


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních