Přejít na obsah

Fotka

Já a můj G.A.S.

• Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
757 odpovědí na toto téma

#751 vejfuk

vejfuk

Nováček

• Předplatitel
  • 100 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 32

Publikováno 24 červen 2020 - 14:02:00

Tak to je pecka!  :shock:  Fakt to ladí.

• 0

#752 Bob van Sikorski

Bob van Sikorski

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 487 příspěvků(y)
  • LocationPoděbrady
Reputace: 77

Publikováno 24 červen 2020 - 21:24:20

A to je JOBO processor opravdu taková pecka? Já si tedy vystačím s kusem starého koberce (páč plastimatka i paterson tečou), kýblem vody na vypírání a třemi odměrkami na vývojku-přerušovač-ustalovač, sednu si k tomu na podlahu a u nějakého blbého filmu dycky ty 1-4 filmy vyvolám bez nutnosti zapínat nějaký kosmický přístroj.

• 0

#753 milosm

milosm

Tlampač (grafoman)

• Předplatitel
  • 1 649 příspěvků(y)
Reputace: 1 789

Publikováno 24 červen 2020 - 21:59:27

.

barva

.

at uz to znamena cokoliv

• 0

#754 Tob

Tob

Nováček

• Předplatitel
  • 40 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 6

Publikováno 25 červen 2020 - 08:06:43

Přesně tak, když je potřeba udržovat stálou (a vyšší - třeba 38°C) teplotu. A taky pak dítko může říkat: "Tatínek má ve vaně VELKEJ STROJ"

• 0

#755 Bob van Sikorski

Bob van Sikorski

Nováček

• Registrovaní
  • Pip
  • 487 příspěvků(y)
  • LocationPoděbrady
Reputace: 77

Publikováno 25 červen 2020 - 13:31:52

Hehe no to mě připomíná, jak dcerka chce dycky ukázat fotku, co jsem jí zrovna vyfotil. Což o to, na telefonu to jde hned, ale takovej kinofilmák či svitkáč, tam už pochopila, že si musí počkat :-).Jinak otázka: 38°C přece v principu jde udržovat i za pomoci "lavóru a rychlovarky s horkou vodou" ne?

• 0

#756 Erik Kurach

Erik Kurach

Tlampač (grafoman)

• Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 693 příspěvků(y)
  • LocationSlanej vrch - 326 m n.m.
Reputace: 514

Publikováno 25 červen 2020 - 13:49:29

Vážený kolego Bobe van Sikorski. V JOBO CPE2 Plus si peru pravidelně ponožky. 1 kávová lžička tekutého Persilu a jdu si v klidu vypít kafe. Hodí se příležitostně i na vyvolávání černobílých filmů. Na barevné nefotím - nemám na ně peníze. S pozdravem: "Starý Jezevec" Erik

• 1

#757 jirin_ol

jirin_ol

Hrabě kydoň

• Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 519 příspěvků(y)
  • LocationLobkovice
Reputace: 1 117

Publikováno 25 červen 2020 - 13:55:55

Hehe no to mě připomíná, jak dcerka chce dycky ukázat fotku, co jsem jí zrovna vyfotil. Což o to, na telefonu to jde hned, ale takovej kinofilmák či svitkáč, tam už pochopila, že si musí počkat :smile:.Jinak otázka: 38°C přece v principu jde udržovat i za pomoci "lavóru a rychlovarky s horkou vodou" ne?

na co je vlastně  potřeba  kávovar,  když  stačí  pokřoupat pár zrníček kávy, polknout a zapít hrnkem vroucí vody, že.

• 2

#758 duuri

duuri

Dost toho nakecá

• Předplatitel
  • 636 příspěvků(y)
  • LocationBratislava, SK
Reputace: 182

Publikováno 25 červen 2020 - 14:44:07

Hehe no to mě připomíná, jak dcerka chce dycky ukázat fotku, co jsem jí zrovna vyfotil. Což o to, na telefonu to jde hned, ale takovej kinofilmák či svitkáč, tam už pochopila, že si musí počkat :smile:.Jinak otázka: 38°C přece v principu jde udržovat i za pomoci "lavóru a rychlovarky s horkou vodou" ne?

Tych 38C sa da spravit vseliak. Ale ide o pohodlnost, opakovatelnost..atd.. :) Nieje to sice ATL ale pre moje domace fotenie to bude stacit.. 

edit: samozrejme aj male mnozstvo potrebnej chemie nieje na zavadu

• 0

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních