Přejít na obsah


Fotka

Temnokomorník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
729 odpovědí na toto téma

#651 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 březen 2011 - 07:48:43

Kelfiku, když ti příspěvek smažu, tak k tomu mám asi důvod. Napsal jsi ho znovu... Sbriza má stejně jako ty soukromé zprávy, tak si to tam s ním vyřiď. Chápu, že tě to mohlo urazit, ale debata tady a teď vyřešena nebude, nevěřím tomu. Standa byl na nevhodnost svého příspěvku upozorněn a poprosil jsem ho, ať na to dál kvůli udržení klidu nereaguje. Odteď už fakt konec, tento server a toto vlákno zde není kvůli osobním rozepřím. Notorius mě požádal, abych debatu nepromazával, věřil jsem, že jste natolik rozumní, abyste své vášně udrželi na uzdě. Jsem bohužel silně zklamán.

A to, že vás někdo požádá o kritiku neznamená, že je to signál k uvolnění mravů. Kritika neznamená být neomalený. Velmi nerad bych toto vlákno zamykal, ač by to můj problém vyřešilo. Mohl bych tím však uškodit produktu, kterému fandím, který přináší něco, co už nikde není. Pokud není vaším cílem časopis poškodit, zkuste se chovat lidsky. I negativní názor lze říct tak, aby nenastartoval negativní emoce dalších dvaceti lidí.

A pokud si myslíte, že nevidím, že se všech konfliktů zůčastňují stále ti samí lidé, tak vězte, že jsem si toho velmi silně vědom a že už mi opravdu dochází trpělivost.

  • 0

#652 hypnogen

hypnogen

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 122 příspěvků(y)
  • LocationPraha / Rychvald
Reputace: 181

Publikováno 17 březen 2011 - 09:26:49

můžu napsat svůj (kontra)názor o tom, že se mi tam to bezpatkové písmo docela líbí, poněvadž mi přijde "fresh"?

btw. feedback (a zejména negativní) je pro ten časák hodně důležitá věc. a vést ho formou asertivní diskuze se mi zdá ok.
  • 0

#653 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 17 březen 2011 - 10:14:25

Nemám problém s asertivní diskuzí, mám problém s osobními útoky na ostatní uživatele. Ať jsou, nebo nejsou oprávněné. Jinak si tu samozřejmě kritizujte co chcete.
  • 0

#654 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 17 březen 2011 - 10:55:01

mě se to písmo a sazba líbí
jenom malá bezvýznamná: v obsahu se vám popraly řádky, neměl být dvouřádek u str. 4 a ne u str.5?
  • 0

#655 otik

otik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 300 příspěvků(y)
Reputace: 129

Publikováno 18 březen 2011 - 08:45:08

No, myslím si, že ten časopis za to stojí, aby došel v pořádku. Nemůžeme riskovat poničení po cestě.
Jinak jsem, rád, že je s časopisem spokojenost. Nechci se nějak pyšnit, ale to že Standa a kluci dokázali vytáhnout skeny a povolení na uveřejnění fotografií i od zahraničních známých fotografů je velký úspěch a přínos pro časopis. Zvláště, že svolí k rozhovoru i Clyde Butcher.
Tadyje bonus k článku. Poslední video je náhled do jeho komory jak tvoří: tady

Dokument s Dr. Helbichem byl nedávno v televizi. Taky moc povedený.

koukal jsem na to video od p.Clyde Butcher, zvětšování toho 8x10 formátu, to je fakt nádhera. Hlavně ten výsledek
  • 0

#656 *Ivan*

*Ivan*

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 388 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 18 březen 2011 - 11:03:27

Ten zvetsovak je neuveritelnej.
  • 0

#657 zahradnik

zahradnik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 214 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 18 březen 2011 - 15:04:18

Tak jsem dnes byl konečně koupit Temnokomorníka. Jet pro něj do Golčova Jenikova je sice možná dražší, než si ho nechat poslat, ale je třeba hýčkat si prodejce poblíž. Vystavený byl viditelně s ostatními fotočasopisy a byl jsem první kupující. A obávám se, že v takové díře jako G.J. možná i poslední. :wink: Číslo je pro mě od 13. strany zajímavé - dále nerozvádím, bylo tu víření dost. :wink: Budu se těšit na další číslo. Redakci dík!
  • 0

#658 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 18 březen 2011 - 15:43:12

Všechny čísla Temnokomorníka jsou k dostání od včerejšího dne ve Zlíně, v nákupní zóně Čepkov, v prodejně CZ foto.
  • 0

#659 Manin

Manin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 234 příspěvků(y)
Reputace: 62

Publikováno 18 březen 2011 - 17:58:28

Strávil som dnes príjemnú spiatočnú cestu z Přerova vo vlaku v spoločnosti piateho čísla Temnokomorníka kúpeného v PNSke.
Super čítanie, moc ďakujem všetkým čo zato už po piaty krát môžu. Súťaž, ktorej prvú časť ste uverejnili mi príde ako naozaj dobrý nápad a som zvedaví na príspevky nás čitateľov :wink:
Osobne ma samozrejme zaujala najviac časť venovaná Magnolám, ale som s päťkou spokojný ako s celkom.
Vďaka Vám.
Mišo.
  • 0

#660 Fesoi

Fesoi

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 188 příspěvků(y)
Reputace: 16

Publikováno 18 březen 2011 - 20:33:50

Brno, Pekařská - funguje, mám. Právě otevírám.
F.
  • 0

#661 Borek

Borek

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 18 březen 2011 - 22:01:51

Herdek chlapi,budte radi,ze vubec existuje neco jako protipol digi magazinůje to uz ,nebo teprve pate vydani a uz ma takove uspechy,podle kritiky.Kazdemu se libi neco jineho(kazda fotografie ma sveho obdivovatele) a ja si myslim ,ze v tom TO je.
Preji vydavatelum hodne pevnych nervu a sil, do dalsich Temnokomorniku.
Borek
  • 0

#662 vanourek

vanourek

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 831 příspěvků(y)
  • LocationZlín
Reputace: 135

Publikováno 19 březen 2011 - 11:01:30

Všechny čísla Temnokomorníka jsou k dostání od včerejšího dne ve Zlíně, v nákupní zóně Čepkov, v prodejně CZ foto.


A jistě vám poslední číslo i prodají, pokud vydržíte dvacetiminutovou přednášku "proč musí být v digitálním kompaktu za sto korun z aukra paměťová karta".
Já jsem vydržel jen patnáct minut a tudiž jsem Temnokomorníka nezakoupil :)
  • 0

#663 ryunin

ryunin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 696 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 20 březen 2011 - 21:33:51



Abych šel příkladem, položím konkrétní otázku, o kterou digitální fotografii v článku Romana Válka se jedná?

Z minulého čísla.Fotografie Lucie Michnové


Tak jsem se vrátil z dovolené na Moravě, takže tam jsem opravdu tohle vlákno nečetl, netušil jsem, co se tu mezi tím děje.

Jen malá poznámka - zatím - k tomu argumentu zde, že u mého článku byla uvedena digitální fotografie. Sorry, ale s tím nemám nic společného, fotografie k článku jsem sice částečně vybíral, ale ne tuhle, natože abych tušil, jestli se jedná o digitální fotku.
  • 0

#664 ryunin

ryunin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 696 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 20 březen 2011 - 22:10:51

Doufám, že když se budeme držet slušnosti a nebudeme zaměňovat vlastní představy za skutečnost, můžeme ještě akceptovat tuto mou malou vysvětlivku a poznámku.


Chtěl jsem feedback, to ano, už dávno mě zajímalo, jestli někoho zajímá nebo nezajímá nebo štve a proč, co píšu do Temnokomorníka. Pokud by si spousta lidí časopis kvůli mým článkům přestala kupovat, asi by to byl problém. Na druhou strtanu pokud jsou lidé, které články zajímají a baví číst, ač je píšu já, pak by byla škoda s tím skončit, si myslím. Problém ale je, že asi nikdo z nás neví, kolik lidí na ty články reaguje pozitivně a kolik negativně. To bude asi těžko zjistitelný.

Co se týká mé fundovanosti, co se týká teorie fotografie, jsem samozřejmě začátečník, na druhou stranu tak někdy se prostě začít musí. Jsou to mé první články o fotografii, samozřejmě, ale Standa Bříza mě o ně znovu a znovu žádá, a já se mu snažím vyhovět a doufám, že jsou čtenáři, který moje články prostě zaujmou a něčím obohatí. Ale možná jsme se Standou uplně mimo a neutušíme, že nikoho takový články nezajímaj a Temnokomorníkiovi jen škodí. My to prostě nevíme, ale neví to asi nikdo. (tak víme, že jsou lidi, kteří reagují pozitivně... to zas jo).

Co se týká konkrétní kritiky, bohužel ji tu nevidím. Jsou to dost abstraktní poznámky k obsahu typu "nic nového, prázdná sláma atd." Konkrétně článek o Tichém jsem po zveřejnění srovnal se všemi možnými články na téže téma v jiných časopisech, ale velmi se rozcházely s mým chápáním Tichého, takže v tom byl můj článek dost jiný než ostatní. Co se týká historie aktu, čerpal jsem ze své více než dvacetileté zkušenosti studia dějin výtvarného umění a dále se opíral o odborné publikace na dané téma v oblasti fotografie. Mé závěry byly mé vlastní a článek rozhodně nebyl napsán stylem najdu na netu, dám kopírovat, poskládám kusy k sobě, bez autorského pojetí. Tak ten článek rozhodně nevznikl.

Co se týká rozhovoru Dvě cesty, je to prostě rozhovor a opírá se o mou 18ti letou buddhistickou zkušenost plus pouze tříletou fotografickou zkušenost, nicméně jsem si v tom rozhovoru uvědomil a čtenáři snažil naznačit, jak těsně spjatá je zkušenost duchovní a fotografická. A nejde tu vůbec o to, jak dlouho člověk fotí, což by mělo být z rozhovoru patrné.

Co se týká všelijakých nesmyslů, co jsem napsal před lety na FA, je rozdíl psát něco nazdařbůh na FA a je rozdíl psát zodpovědně do časopisu. S čláky si dávám opravdu velkou práci a jeden píšu několik týdnů, Standa dostává několik verzí a po jeho kritických komentářích velmi škrtám a přepisuju. Taky by asi nebylo od věci poznamenat, že vím nejen o velmi negativních reakcích, ale taky velmi pozitivních, a to ne pouze ze strany šéfredaktora.

Osobně si myslím, že Temnokomorník by bez jakýhckoliv článků na téma teorie fotografie byl trochu jednostranný.


Co se týká Krakenova postřehu o tom, koho si může vážit a koho ne a po jaké době a tak dál, kvalitní článek o fotografii může podle mě napsat i někdo, koho osobně neznáme, něbo někdo nám i nesympatický, i někdo, kdo neumí fotit, spíš jde o to, jestli k tématu má nebo nemá co říct. A jestli k těm tématům jako Tichý, Historie aktu ve fotografii a Odraz duchovní zkušenosti ve fotografii mám nebo nemám co říct, to at´posoudí čtenáři. Jak už jsem napsal, objektivní obrázek o dojmech čtenářů nemáme a těžko získáme, pokud nám hodně z nich nebude na tuto problematiku něco psát. Ale těžko získáme celý obraz čtenářstva a jejich konkrétní reakce na mé články.

Tak jsem snad napsal střízlivě a věcně, co bych k tomu měl - já za sebe. Jinak jistě, konkrétní připomínky a postřehy k mým článkům prosím na email redakce.
  • 0

#665 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 23 březen 2011 - 15:29:41

Včera jsem od PNS dostal kompletní přehled prodejních míst, kde lze Temnokomorníka do cca 11. dubna zakoupit. Je jich docela dost a jsou ke stažení v tabulce excelu:
seznam prodejen

Prodejny na našem webu, které jsou označené jako naše partrnerské, mají k dispozici i starší Temnokomorníky a po celou dobu prodeje :lol:
  • 0

#666 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 23 březen 2011 - 18:38:17

Včera jsem od PNS dostal kompletní přehled prodejních míst, kde lze Temnokomorníka do cca 11. dubna zakoupit. Je jich docela dost a jsou ke stažení v tabulce excelu:
seznam prodejen

Prodejny na našem webu, které jsou označené jako naše partrnerské, mají k dispozici i starší Temnokomorníky a po celou dobu prodeje :lol:


Jupí, má být i v Litoměřicích, tak to hned půjdu zjistit.

A uplně zírám, že i ve V. Bíteši. :D Tak snad se mi ho podaří ulovit, a nevykoupí mi ho někdo. :lol:
  • 0

#667 KGB

KGB

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 389 příspěvků(y)
Reputace: 20

Publikováno 23 březen 2011 - 20:30:35

bites je velkomesto :lol: :lol:
  • 0

#668 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 24 březen 2011 - 00:39:38

Pro všechny, co se chystají na Prague photo, mám dobrou zprávu. Temnokomorník tam bude také :lol: K dostání budou všechna čísla a také limitované edice. Hledejte stánek Tomáše Bicana.
  • 0

#669 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 24 březen 2011 - 14:47:47

Temnokomorník se dostal i sem , příjemné!
  • 0

#670 Zaal

Zaal

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 21 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 26 březen 2011 - 20:46:53

Hurá, podařilo se mi koupit Temnokomrníka i u nás na jihu v Kyjově. Paní mi sice ze začátku tvrdila, že nic takového nemají, ale nakonec se mi ji podařilo přesvědčit.
  • 0

#671 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 26 březen 2011 - 22:00:49

bites je velkomesto :-) :-)


To máš "svatou" pravdu, ale tady u nás na severu, jsou větší města a Temnokomorníka tam nenajdeš. ;-)

Jinak hlásím, že se mi úspěšně podařilo Temnokomorníka koupit u nás v Litoměřicích, takže ať žije PNS. :-)

Jdu nahlodávat ty lidičky s fotokrabičkama v Litoměřicích, že v té trafice mají zajímavý nový fotočasopis. :wink: :-)
  • 0

#672 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 26 březen 2011 - 22:31:01

bites je velkomesto 8-) :-)


To máš "svatou" pravdu, ale tady u nás na severu, jsou větší města a Temnokomorníka tam nenajdeš. ;-)

Jinak hlásím, že se mi úspěšně podařilo Temnokomorníka koupit u nás v Litoměřicích, takže ať žije PNS. :-)

Jdu nahlodávat ty lidičky s fotokrabičkama v Litoměřicích, že v té trafice mají zajímavý nový fotočasopis. :wink: :-)


Tes, děkujeme. A jsme rádi, že to PNS vítáte jako dobrý krok. :-)
  • 0

#673 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 26 březen 2011 - 22:40:10

bites je velkomesto :x :-)


To máš "svatou" pravdu, ale tady u nás na severu, jsou větší města a Temnokomorníka tam nenajdeš. ;-)

Jinak hlásím, že se mi úspěšně podařilo Temnokomorníka koupit u nás v Litoměřicích, takže ať žije PNS. :-)

Jdu nahlodávat ty lidičky s fotokrabičkama v Litoměřicích, že v té trafice mají zajímavý nový fotočasopis. :wink: :-)


Tes, děkujeme. A jsme rádi, že to PNS vítáte jako dobrý krok. :-)

To můžu potvrdit taky. Je příjemný jít po Kauflandu a vidět známý logo. 8-)
  • 0

#674 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 27 květen 2011 - 22:31:50

Vážení temnokomorníci,

připravili jsme pro vás limitovanou edici s fotografií Mudr. Petra Helbicha. Zvětšeniny dělal Karel Koutský z negativu 9x12 cm a právě dnes jsem dostal info, že jsou téměř připraveny. Protože očekáváme velký zájem, chceme dát nejprve šanci členům z temnékomory.cz. Máte-li zájem, tak neváhejte. Cena je stále 500,- kč včetně časopisu a dekorativních desek! Kdo má zájem?

Vložený obrázek
  • 0

#675 LaarsenGranz

LaarsenGranz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 28 květen 2011 - 11:04:00

Já se kaju. ;) Pročítáním diskuze jsem zjistil, že jsem projevil zájem o limitku prvního čísla s Dveřmi od Jirky Kozubíka, ale úplně jsem na to zapomněl. Díval jsem se že v e-shopu je ještě k mání. Pokud tam bude ještě v polovině příštího měsíce po výplatě tak jí beru i s limitkou čtyřky. Teď jsem švorc jak Jiřína.

Mám zájem o limitku pátého čísla.

A kdy bude šestka?
  • 0

#676 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 30 květen 2011 - 08:35:41

nevadí, Jirku Kozubíka i Mlčocha ještě máme. Dnes jsem přidal i Petra Helbicha na eshop, který prosím využívejte přednostně. Ušetří nám to spoustu práce, do poznámky uvádějte i přezdívku z temné, ať se nám to pěkně spojí :-)


Šestka půjde během pár dní do tiskárny a začátkem příštího týdne bude hotová.
  • 0

#677 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 30 květen 2011 - 09:25:53

Šestka půjde během pár dní do tiskárny a začátkem příštího týdne bude hotová.


Už se moc těším. :-)
  • 0

#678 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 30 květen 2011 - 10:30:56

Počítejte na Helbicha se mnou... Během dne snad objednám přímo.
  • 0

#679 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 30 květen 2011 - 17:54:56

Mimochodem, v objednávce na e-shopu mi chybí tradiční osobní převzetí v Leice :?: (I když po poslední anabázi, kdy jsem se do LGP opravdu dlooouho nedostal :-) si to možná nechám radši poslat. :wink: )
  • 0

#680 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 1 červen 2011 - 21:54:30

Ja bych taky chtel.
  • 0

#681 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 8 červen 2011 - 15:14:55

zítra si jedeme pro nového Temnokomorníka, odpoledne už by měl být k dostání ve Fotoškoda, u Pazdery a v Leice :lol:
  • 0

#682 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 8 červen 2011 - 16:22:41

:lol: Skvělá zpráva ve zdigitalizovaném světě!
  • 0

#683 Jaro

Jaro

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 603 příspěvků(y)
Reputace: 36

Publikováno 8 červen 2011 - 17:17:05

Přerov 3x (minimálně) se velice těší :lol: Dnes tam fakt ještě nebyl...
  • 0

#684 Jozue

Jozue

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 134 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 9 červen 2011 - 11:11:27

Prima. Bylo by skvělé vyhodit zavčasu na web náhled na obálku a něco málo o obsahu, díky
  • 0

#685 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 11 červen 2011 - 18:25:08

Prima. Bylo by skvělé vyhodit zavčasu na web náhled na obálku a něco málo o obsahu, díky


už jsme to napravili, někdy holt nejde všechno hned no
  • 0

#686 kelfik

kelfik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 073 příspěvků(y)
  • LocationOstrov u Macochy
Reputace: 85

Publikováno 21 červen 2011 - 17:27:36

Děkuji za distribuci Temnokomorníka do Blanenského kauflandu v jednom kusu, který si již pravidelně vyzvedávám.Dle prodavačky jsem zatím sám kdo má o něj zájem. :)
  • 0

#687 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 21 červen 2011 - 19:59:50

Cože, už jsou v Kaufu? Jsem to prošvihla? Jsem čekala na nějaké oznámko? A do kdy tam budou, než ho stáhnou? Abych to stihla. Musím ten nákup v Litoměřicích podpořit.
  • 0

#688 kubik

kubik

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 94 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 22 červen 2011 - 05:33:45

Doufam, ze nove cislo take brzy konecne dorazi do ostravskeho Kamrliku fotografie. Vcera jsem tam byl pro nej u po treti a zatim nic :)
  • 0

#689 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 22 červen 2011 - 06:54:44

Doufam, ze nove cislo take brzy konecne dorazi do ostravskeho Kamrliku fotografie. Vcera jsem tam byl pro nej u po treti a zatim nic :)



To je moje chyba. Nestíhal jsem se věnovat distribuci. Od včerejška jsem začal.
  • 0

#690 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 22 červen 2011 - 07:17:50

Vietnamec v Plané u M.L. Již minulý týden distribuoval. Díky. Je pěkné.
  • 0

#691 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 22 červen 2011 - 07:34:56

To ano, to je určitě v PNS. To jsem vezl hned. Ale distributorům jsem posílal až včera
To PNS je rychlá akce. Dovezu plný kufr ... vyložíme a pak se už o to postarají.
Ty balíky distributorům, to už je horší. Musím sehnat krabici. U nás na poště v Čelákovicích stále nemají mou požadovanou velikost, no té poště nic, to bych musel být sprostý.
A na jednotlivé zásilky, e-shop a předplatitele musím vypsat obálky, ale to nic... hlavně, že mi je prodají v množství co potřebuju:-) Milostivě, když nemají u jednoho okýnka, musím vystát frontu u druhého...zboží si vzájemně nepředávají. A větší zásobu než 50 ks obálek nemají u jedtotlivé přepážky nemají. Hlavně však trochu zdržuje nastříhat kartonky, aby to na pra...cké poště cestou neponičili.
  • 0

#692 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 22 červen 2011 - 08:10:10

Chválím článek se snímky našich autorů z bojišť první světové války. Je pěkné vidět běžný život vojáků naší slavné c.k. armády, krom vysoké úrovně umělecké možné vynesení na světlo právě takových poněkud naruší historky o rakouském útlaku, neochotné naší účasti a vůbec celou tu legionářskou šaškárnu :)
  • 0

#693 Fill

Fill

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 264 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 125

Publikováno 22 červen 2011 - 08:25:36

Tak tak, toto číslo mě moc bavilo. Sice jsem postrádal rubriku Krásné staré stroje, ale zase ji nahradil článek Krásné staré fotografie z 1. sv. války :)
  • 0

#694 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 22 červen 2011 - 14:34:02

Přátelé, na skok se objevím v Leice, nechcete někdo přinést limitovanou edici s p. Helbichem?
  • 0

#695 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 22 červen 2011 - 14:44:20

Ahoj David!
Už je limitka s Helbichom? Paráda :-)
Máte ma niekde v zozname predplatiteľov "na čakačke", prosím?
Dík,
Ďuro, Bratislava
  • 0

#696 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 22 červen 2011 - 14:46:42

Ahoj David!
Už je limitka s Helbichom? Paráda :-)
Máte ma niekde v zozname predplatiteľov "na čakačke", prosím?
Dík,
Ďuro, Bratislava


To víš že jo...mám to dát Kataríně?
  • 0

#697 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 22 červen 2011 - 14:57:00

Jejda, paráda, myslím, že môžeš - aspoň budem mať zámienku sa s ňou stretnúť :-) Díky moc a už sa teším!
Ďuro
  • 0

#698 achernar

achernar

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 063 příspěvků(y)
Reputace: 383

Publikováno 13 červenec 2011 - 15:54:32

Kluci, pred nejakym tim patkem, par mesicu to jiste bude, jsem objednaval par cisle, uz ani nevim ktere. Asi jsem to nejak zkurvil, penize jsem poslal mam dojem slozenkou, uz nevim, mozna to tedy nesouhlasilo s nejakym udajem v el.objednavce. Da se to nejak dohledat?
  • 0

#699 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 13 červenec 2011 - 23:47:49

Kluci, pred nejakym tim patkem, par mesicu to jiste bude, jsem objednaval par cisle, uz ani nevim ktere. Asi jsem to nejak zkurvil, penize jsem poslal mam dojem slozenkou, uz nevim, mozna to tedy nesouhlasilo s nejakym udajem v el.objednavce. Da se to nejak dohledat?


Ahoj, to asi bude můj nepořádek :) napiš mi, prosím na mail stranskydave@seznam.cz nebo na temnokomornický a já to vyšetřím.
  • 0

#700 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 30 červenec 2011 - 13:30:25

Vážení temnokomorníci, rád bych vás pozval k účasti v naší soutěži "Obrazofilie aneb čteme svět v obrazech", jejíž dispozice jsou jak v časopise, tak na našem webu včetně aktuální soutěžní fotografie:

http://www.temnokomo...p?s=obrazofilie

Stačí se k publikované fotografii sami za sebe vyjádřit podobně jako to mnozí děláte na temné.cz s tím rozdílem, že u nás můžete zdarma získat tričko, časopis a poukaz na fotopapíry Kentmere v hodnotě 1000,- Kč!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních