Přejít na obsah


Fotka

Temnokomorník


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
729 odpovědí na toto téma

#551 Jozue

Jozue

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 134 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 9 březen 2011 - 21:32:14

Chlapci, musím vás pochválit za grafickou úpravu, mimo obsahu samozřejmě. Je radost, že tomu věnujete takovou péči.
  • 0

#552 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 9 březen 2011 - 22:59:02

Přátelé, kamrádi, temnokomorníci,

právě dnes jsem se vrátil z tiskárny s plným kufrem časopisů, je k dispozici nové číslo 5.

Chtěl bych na Vás apelovat ohledně distribuce.
Standa už tu předestřel, že začínáme distrubuovat také skrze stánky PNS.
Vzhledem k tomu, že se taky starám o distribuci, bych chtěl poprosit, aby jste využili možnosti zakoupení časopisu ve stáncích tady najdete seznam prodejců.

Další novinka je možnost zakoupit na nešem e-shopu tady . Dostanete se na něj na našich stránkách.
E-shop přináší zjednodušení prodeje. Stačí vyplnit formulář a posečkat, než se vydám na poštu odeslat.

Původní distributoři z minula zůstávají. Takže je tu další rozšíření dosahu vašeho-našeho :? časopisu do celé republiky.

Z hlediska hladšího chodu distribuce bych chtěl tedy apelovat na využití možnosti stánků a distributorů. Nebude-li Vám to vyhovovat, neváhejte využít e-shopu.

Taktéž vítáme kritiku, pochvalu, návrhy, stížnosti. A to nejlépe na info@temnokomornik.com
Je dobré mít zpětnou vazbu.

Děkuji za pozornost
David
  • 0

#553 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 9 březen 2011 - 23:59:14

já jenom doplním aktuální report. Pětka je už k dostání ve Fotoškoda a v Leica Gallery. Ve čtvrtek mezi pátou a šestou dozásobím Pazderu a Bé foto. V pátek bude časopis v trafikách PNS, jak už psal David. V ostatních prodejnách mimo Prahu bude pětka v průběhu příštího týdne.

Pozor, ruší se distribuce v prodejnách Kosmas v Plzni a Chebu, v kině Central v Hradci Králové a ve Fotogold v Trutnově. Náhradou jsou trafiky PNS ve všech výše uvedených městech, pro přesné adresy viz náš web.

Ještě jednou připomínám, že v trafikách PNS se bude Temnokomorník prodávat jenom měsíc!!!

Konec hlášení :?
  • 0

#554 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 10 březen 2011 - 11:02:13

Ahoj, nebude tak 5-ka k mani i jako specialni edice ?
  • 0

#555 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 10 březen 2011 - 18:48:20

Ahoj, nebude tak 5-ka k mani i jako specialni edice ?

Ano, bude :-) , ale nejdřív za měsíc
  • 0

#556 adam

adam

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 136 příspěvků(y)
  • LocationBrno
Reputace: 17

Publikováno 11 březen 2011 - 06:03:56

Hned za čerstva: Dnešní ospalé, kalné ráno se rozářilo v 5:45 kdy jsem ve stánku PNS na Staré osadě cpal do batůžku aktuální číslo Temnokomorníka. Ó, díky nejenom prodavačce!
  • 0

#557 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 11 březen 2011 - 08:45:52

Hned za čerstva: Dnešní ospalé, kalné ráno se rozářilo v 5:45 kdy jsem ve stánku PNS na Staré osadě cpal do batůžku aktuální číslo Temnokomorníka. Ó, díky nejenom prodavačce!



Jé, to je super, že to tak dobře funguje :) To je rychlost.
  • 0

#558 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 11 březen 2011 - 08:54:02

Zkusím odpoledne prověřit Louny. :)
  • 0

#559 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 11 březen 2011 - 09:19:16

Joo, kdyby to tak šlo i v Litoměřicích, ale chápu, že se to kvůli mne nevyplatí. Zkusím se domluvit s někým z Roudnice n. L. Už se nemůžu dočkat. :)
  • 0

#560 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 11 březen 2011 - 10:17:26

Joo, kdyby to tak šlo i v Litoměřicích, ale chápu, že se to kvůli mne nevyplatí. Zkusím se domluvit s někým z Roudnice n. L. Už se nemůžu dočkat. :)


To je škoda, že nám to v Litoměřicích vypadlo. Nemají tam zřejmě kmenový stánek PNS. Zkusíme dořešit příště, jestli do nějakého stánku půjde poslat jedno číslo.

Jinak jsou časopisy v prodeji, jak už psal Standa pouze měsíc, pak se stahují zpět.
  • 0

#561 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 11 březen 2011 - 10:27:02

Ten měsíc by to vůbec nevadilo, jen mám kolegyni z Roudnice nemocnou, takže to musím řešit složitěji. Ale já si poradím. :) Kdyby to šlo do Ltm, určitě bych dělala reklamu, aby se to příště vyplatilo po více kusech.
  • 0

#562 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 11 březen 2011 - 11:33:00

Tess, a co kdyby ses ujala role kolportérky litoměřické? Tam je přeci dost silná tradice tvorby v klasické fotce. :)
  • 0

#563 LaarsenGranz

LaarsenGranz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 11 březen 2011 - 17:00:28

Už ho mám taky! :)
  • 0

#564 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 11 březen 2011 - 17:08:19

Už ho mám taky! 8-)


Z trafiky? Mají ho vystavený nebo je to podpultovka? :)

Ty trafiky jsou rychlejší způsob dostání se k časopisu, vzhledem k tomu, že nemáme všude distributory. A nakonec i cenově stejná, připočteme-li poštovné.
  • 0

#565 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 11 březen 2011 - 18:28:14

Už ho mám taky! 8-)


Z trafiky? Mají ho vystavený nebo je to podpultovka? :)

Ty trafiky jsou rychlejší způsob dostání se k časopisu, vzhledem k tomu, že nemáme všude distributory. A nakonec i cenově stejná, připočteme-li poštovné.

Tak Louny dneska ještě nic, nabízela mi ČS Fotografii, prej to můžu zkusit zítra, tož uvidíme.
  • 0

#566 Vladik

Vladik

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 218 příspěvků(y)
Reputace: 29

Publikováno 11 březen 2011 - 19:44:24

V Zabrehu Temnokomornika mozno zakoupiti :)

Vystaven radne viditelne.

Konec hlaseni.
  • 0

#567 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 11 březen 2011 - 19:58:00

Vladíku, děkuji za info. To jsem rád, že jej netutlají :lol:
  • 0

#568 LaarsenGranz

LaarsenGranz

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 206 příspěvků(y)
Reputace: 10

Publikováno 11 březen 2011 - 21:34:16

Už ho mám taky! :!:


Z trafiky? Mají ho vystavený nebo je to podpultovka? :D

Ty trafiky jsou rychlejší způsob dostání se k časopisu, vzhledem k tomu, že nemáme všude distributory. A nakonec i cenově stejná, připočteme-li poštovné.


V Olomouci u Pospíšila jsem se ptal paní prodavačky, navedla mě k regálu, takže viditelně vystaven mezi ČSF a nějakým digikakáním. V regálu bylo asi 5-7 kousků a při čekání až předemnoustojivší cikánka zaplatí tunu kuřiva jsem si všiml že dole v regále je ve folii zalepený celý štos, čekající na doplnění až se ty kousky nahoře vyprodají.

Jinak krom matnic už jsem to zas celý přečetl, takže teď nebudu mít tři měsíce co dělat. :lol:
  • 0

#569 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 11 březen 2011 - 22:20:32

Jé, tak to jsem rád, že to funguje :lol: Děkuji ti za zprávu o stavu. Bylo by fajn kdyby to byl měsíčník, ale to by jsme zatím nezvládli. Je to fuška už takhle.
Navíc nesmíme přecenit kupní sílu, že?
  • 0

#570 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 434

Publikováno 14 březen 2011 - 09:18:23

Jedním rychlým tahem přečteno. Jinak tady na západě se jeví PNS distribuce asi o milion nebo dva procent lepší než měsíční vyčkávání u Kosmase. Díky Vám za něj.
  • 0

#571 Foxtrot

Foxtrot

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 22 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 0

Publikováno 14 březen 2011 - 18:18:21

Dnes Temnokomorník zakoupen v trafice Koala na Vinohradské v Praze. Vyditelně vystavený nebyl, ale paní mi jeden výtisk hned vytáhla zpoza pultu.
  • 0

#572 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 14 březen 2011 - 19:57:43

Chlapci, děkujeme za info. To je fajn :-)
  • 0

#573 ryunin

ryunin

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 696 příspěvků(y)
Reputace: 1

Publikováno 14 březen 2011 - 20:09:17

Máme spoustu feedbacku o distribuci. Byl by taky nějaký o obsahu? Moc bych byl za to rád. Díky.
  • 0

#574 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 14 březen 2011 - 21:26:15

Máme spoustu feedbacku o distribuci.

čoho? :-)
  • 0

#575 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 15 březen 2011 - 06:44:20

Hlásím že "předplatný" Temnokomorník dorazil do Liberce. Jen by to chtělo zase vkládat do té obálky kartón, aby se časopisu neublížilo. Dorazil poněkud pomuchlán :lol:
Jinak super počtení. Houšť, jen houšť :wink:
  • 0

#576 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 15 březen 2011 - 08:44:23

Přišla mi smska od pana Vavříka, že Temnokomorník je už u něj k mání v Kamrlíku. Tedy, někteří zákaznici mají servis :wink:
  • 0

#577 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 15 březen 2011 - 10:28:34

Hlásím že "předplatný" Temnokomorník dorazil do Liberce. Jen by to chtělo zase vkládat do té obálky kartón, aby se časopisu neublížilo. Dorazil poněkud pomuchlán :lol:
Jinak super počtení. Houšť, jen houšť :wink:


To mě mrzí. Manželce chodí časopis z předplatného jen plastovém obalu a v pořádku. Nechápu co s tím na poště dělají a cestou dělají.
Zkusím promyslet, jak to řešit dál. Ale to stříhání kartonu a lepení byl hrozný vopruz.
Ale asi se k tomu budu muset příště vrátit. Nechci, aby přicházel salát.
  • 0

#578 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 15 březen 2011 - 10:43:37

Hlásím že "předplatný" Temnokomorník dorazil do Liberce. Jen by to chtělo zase vkládat do té obálky kartón, aby se časopisu neublížilo. Dorazil poněkud pomuchlán :lol:
Jinak super počtení. Houšť, jen houšť :wink:


To mě mrzí. Manželce chodí časopis z předplatného jen plastovém obalu a v pořádku. Nechápu co s tím na poště dělají a cestou dělají.
Zkusím promyslet, jak to řešit dál. Ale to stříhání kartonu a lepení byl hrozný vopruz.
Ale asi se k tomu budu muset příště vrátit. Nechci, aby přicházel salát.


Samozřejmě chápu, že to balení kartonem musí být otravné. Mluvil jsem o tom zrovna před chvilkou s pošťačkou a ukazovala mě, jak má poskládané obálky v brašně, tam se to určitě stát nemohlo, měla to hezky poskládané.
Myslí si, že se todle děje při převozu z třídírny v autech.

Až dojde další číslo, dám vědět jak to dopadlo, třeba byla obálka prostě jen na dně balíku v převozu, holt smůla
:lol:
  • 0

#579 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 15 březen 2011 - 10:58:41

No, myslím si, že ten časopis za to stojí, aby došel v pořádku. Nemůžeme riskovat poničení po cestě.
Jinak jsem, rád, že je s časopisem spokojenost. Nechci se nějak pyšnit, ale to že Standa a kluci dokázali vytáhnout skeny a povolení na uveřejnění fotografií i od zahraničních známých fotografů je velký úspěch a přínos pro časopis. Zvláště, že svolí k rozhovoru i Clyde Butcher.
Tadyje bonus k článku. Poslední video je náhled do jeho komory jak tvoří: tady

Dokument s Dr. Helbichem byl nedávno v televizi. Taky moc povedený.
  • 0

#580 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 15 březen 2011 - 11:00:09

Máme spoustu feedbacku o distribuci. Byl by taky nějaký o obsahu? Moc bych byl za to rád. Díky.

Zatím na 5. stále jen čekám. Moc se mi líbí články o čudlíkách a o alternativních procesech a ve 4. o Rolleiflexech a o matnicích. Jen články nějakého Romana Válka mi tam nějak nesedí - je to mlácení prázdné slámy.
  • 0

#581 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 15 březen 2011 - 11:27:22

On do Loun ještě nedorazil?
To asi bude chyba PNS v distribuci. Zkusíme prověřit. Už by tam měl dávno být.

Od Romana se mi moc líbil článek o Tichým. To bylo dobrý, ne?
  • 0

#582 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 15 březen 2011 - 11:39:55

On do Loun ještě nedorazil?
To asi bude chyba PNS v distribuci. Zkusíme prověřit. Už by tam měl dávno být.

Včera jsem v trafice nebyl, ale dneska po práci se chystám, uvidíme. Snad už tam bude.
V pátek ani v sobotu nic. Ptal jsem se a nic nevěděli. Nabízeli mi ČS fotografii, ale tu jsem odmítnul. Byl jsem v té trafice, jejíž adresu máte na webu. V Žatecký ulici. Odpoledne podám hlášení.
  • 0

#583 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 15 březen 2011 - 17:31:30

Tak dneska v Lounech zase nic. Už na to kašlu. Objednám si ho přes net nebo aukro. Nebaví mě nechat ze sebe dělat debila (tím myslím tu tlustou trafikantku).
  • 0

#584 nemo2

nemo2

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 201 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 15 březen 2011 - 17:58:35

Ale to stříhání kartonu a lepení byl hrozný vopruz.


V některých prodejnách jsou ochotni karton nařezat na kousky prakticky libovolného rozměru - v Praze třeba v prodejně papíru pod Karlákem (když se projde Václavskou pasáží a jde doleva). Předpokládám, že by to byli asi ochotni nařezat i v nějaké tiskárně (?).
  • 0

#585 tricky

tricky

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 224 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 359

Publikováno 15 březen 2011 - 18:09:12

Ráno zajedu k Vavříkovi , věřím , že koupím vše , co potřebuji včetně Temnokomorníka.. :)
  • 0

#586 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 15 březen 2011 - 18:31:56

Ale to stříhání kartonu a lepení byl hrozný vopruz.


V některých prodejnách jsou ochotni karton nařezat na kousky prakticky libovolného rozměru - v Praze třeba v prodejně papíru pod Karlákem (když se projde Václavskou pasáží a jde doleva). Předpokládám, že by to byli asi ochotni nařezat i v nějaké tiskárně (?).



Díky za info a podnětný nápad :)
  • 0

#587 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 15 březen 2011 - 22:00:11

tak jsem si dnes pořídil č.5 a napadá mne prosba:
nebyla by limitovaná edice bez tlachů naprosto mimo mísu od mistra Válka? myslím že nejsem jediný kdo by to ocenil.

ano je to otevřený útok, ale za tohle fakt 80,- dávat nemíním a mám z toho zkažený požitek z jinak slušného čísla (ač na legendární jedničku nedosahuje)
  • 0

#588 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 15 březen 2011 - 22:20:01

tak jsem si dnes pořídil č.5 a napadá mne prosba:
nebyla by limitovaná edice bez tlachů naprosto mimo mísu od mistra Válka? myslím že nejsem jediný kdo by to ocenil.

ano je to otevřený útok, ale za tohle fakt 80,- dávat nemíním a mám z toho zkažený požitek z jinak slušného čísla (ač na legendární jedničku nedosahuje)

Stando děsíš mě, ani nevíš, jak se na Helbicha a matnice těším. :)
  • 0

#589 sbriza

sbriza

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 817 příspěvků(y)
Reputace: 15

Publikováno 15 březen 2011 - 22:23:03

tak jsem si dnes pořídil č.5 a napadá mne prosba:
nebyla by limitovaná edice bez tlachů naprosto mimo mísu od mistra Válka? myslím že nejsem jediný kdo by to ocenil.

ano je to otevřený útok, ale za tohle fakt 80,- dávat nemíním a mám z toho zkažený požitek z jinak slušného čísla (ač na legendární jedničku nedosahuje)


Pane Kolaříku, kdo nic nedělá, nic nezkazí, že? Pan Válek je velmi vzdělaný a kultivovaný člověk, který nejenže dokáže o fotografii smysluplně přemýšlet a vytvořit si vlastní názor, ale má také kuráž jít s kůží na trh, což je obdivuhodné v každé době.
Můžete pochopitelně s jeho názory veřejně nesouhlasit, ale abychom Vás mohli brát vážně, očekáváme konkrétní argumenty vyjádřené kultivovanou formou.

S pozdravem za celou redakci Temnokomorníka
Stanislav Bříza
  • 0

#590 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 15 březen 2011 - 23:17:40

tak jsem si dnes pořídil č.5 a napadá mne prosba:
nebyla by limitovaná edice bez tlachů naprosto mimo mísu od mistra Válka? myslím že nejsem jediný kdo by to ocenil.

ano je to otevřený útok, ale za tohle fakt 80,- dávat nemíním a mám z toho zkažený požitek z jinak slušného čísla (ač na legendární jedničku nedosahuje)


Vis co Ypress, drz hubu - kdo nic nedela nic nezkazi.
Na druhou stranu, toto neni objektivni kritika - bud napis co presne se ti nelibi, ale zbytecne neutoc...
  • 0

#591 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 15 březen 2011 - 23:20:07

ajaj necetl jsem standuv prispevek, ale alespon vidis ze vic lidi to vidi stejne.
Nicmene - mas-li prostor a chut, neni problem se take zapojit...at take ukazes co v tobe je, neni snadne jit z kuzi na trh
  • 0

#592 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 březen 2011 - 23:27:19

ajaj necetl jsem standuv prispevek, ale alespon vidis ze vic lidi to vidi stejne.
Nicmene - mas-li prostor a chut, neni problem se take zapojit...at take ukazes co v tobe je, neni snadne jit z kuzi na trh


vlčáku, co kdybys držel hubu ty. Nemusíš Standu hned urážet. Napsal svůj názor, že se tobě a vedení Temnokomorníka nelíbí, je váš problém. Zkousněte to a vemte to jako feedback.

K panu Válkovi se vyjadřovat nebudu, to sem nepatří.
  • 0

#593 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 březen 2011 - 23:29:44

Standou samozřejmě myslím ve svém příspěvku Standu Kolaříka, nikoliv pana Břízu, tomu bych si tykat nedovolil. Neznám jej.
  • 0

#594 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 15 březen 2011 - 23:30:24

ajaj necetl jsem standuv prispevek, ale alespon vidis ze vic lidi to vidi stejne.
Nicmene - mas-li prostor a chut, neni problem se take zapojit...at take ukazes co v tobe je, neni snadne jit z kuzi na trh


vlčáku, co kdybys držel hubu ty. Nemusíš Standu hned urážet. Napsal svůj názor, že se tobě a vedení Temnokomorníka nelíbí, je váš problém. Zkousněte to a vemte to jako feedback.

K panu Válkovi se vyjadřovat nebudu, to sem nepatří.


psal jsem svoji soukromou odpoved na to co psal - kazdopadne to co napsal neni nazor, a nebo ho za nej vazne povazujes? at to rozvede...ale takhle jsou to jen tlachy.. :)
  • 0

#595 Snek

Snek
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 15 březen 2011 - 23:31:34

ajaj necetl jsem standuv prispevek, ale alespon vidis ze vic lidi to vidi stejne.
Nicmene - mas-li prostor a chut, neni problem se take zapojit...at take ukazes co v tobe je, neni snadne jit z kuzi na trh


vlčáku, co kdybys držel hubu ty. Nemusíš Standu hned urážet. Napsal svůj názor, že se tobě a vedení Temnokomorníka nelíbí, je váš problém. Zkousněte to a vemte to jako feedback.

K panu Válkovi se vyjadřovat nebudu, to sem nepatří.


psal jsem svoji soukromou odpoved na to co psal - kazdopadne to co napsal neni nazor, a nebo ho za nej vazne povazujes? at to rozvede...ale takhle jsou to jen tlachy.. :)


vidím, že další debata s tebou na toto téma nemá cenu. Ahoj a hezký večer :)
  • 0

#596 David

David

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 845 příspěvků(y)
Reputace: 164

Publikováno 16 březen 2011 - 00:25:03

[quote name="ypres_bass"]tak jsem si dnes pořídil č.5


Stando, díky za zakoupení časopisu a tím pádem podporu projektu. Je to super, že se ti časopis na cca 90%? líbí. To je velká pochvala.
Snahou je, aby se časopis líbil všem na temné. Někdy se holt nedá trefit do vkusu každého a vždy. Horší by bylo, kdyby se ti nelíbil vůbec nebo jen na 50%.
  • 0

#597 ToFF

ToFF

    Tlampač (grafoman)

  • Moderátoři
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationTak někde mezi Plzní a Ostravou
Reputace: 89

Publikováno 16 březen 2011 - 00:32:31

Slovo moderátora:

Vlčáka bych poprosil příště o zachování nadhledu nad věci a nesnižování se ke stejné argumentaci jako předřečník.

Ypres_bass vypracuje pár bodů v nichž se pokusí vysvětlit a obhájit jeho nekomromisní názor na inkriminovaný článek.

  • 0

#598 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 16 březen 2011 - 00:49:40

Slovo moderátora:

Vlčáka bych poprosil příště o zachování nadhledu nad věci a nesnižování se ke stejné argumentaci jako předřečník.

Ypres_bass vypracuje pár bodů v nichž se pokusí vysvětlit a obhájit jeho nekomromisní názor na inkriminovaný článek.

než vypracuju pár bodů: prázdných teorií TÉMĚŘ bez informace plných neopodstatněného užívání cizích a odborných slov mám ze školy dost (právě do nás hustí Foucaulta, Bartese, Blocha a podobné individua)

přiznávám že jsem to asi odsoudil moc tvrdě, ale od jisté doby jsem na snahy o propojování estetična, s duchem a duchovnem a také psychologií a bůhvíčím ještě opravdu krajně alergický
přečetl jsem si pana Butchera a pana Helbicha, pány kteří mají co říct a uklidnil jsem se, ale nadále trvám na tom že za to abych byl dva a půl dne bez oběda a svačiny to nestojí.
bohužel v tomto tématickém odvětví je výběr titulů poněkud omezen na jeden...
nestálo by za zvážení opět snížit počet stran a zpřísnit selekci textů?

ale mrzí mne že jsem prosbu na feedback z příspěvku o několik výše (konkrétně z 14. březen, 2011 20:09) vyslyšel jenom já a teď jsem tady za osamělého rváře, plivače a kdoví co ještě...
  • 0

#599 spooky

spooky

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 074 příspěvků(y)
  • LocationTrenčín, Slovakia
Reputace: 18

Publikováno 16 březen 2011 - 01:04:27

Ja sa musím ypresa zastať. Nechajte mu jeho názor, prečo nie ? Nech je akokoľvek kritický. Každý má právo sa vyjadriť. :)
  • 0

#600 nemo2

nemo2

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 201 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 16 březen 2011 - 07:07:01

tak jsem si dnes pořídil č.5 a napadá mne prosba:
nebyla by limitovaná edice bez tlachů naprosto mimo mísu od mistra Válka? myslím že nejsem jediný kdo by to ocenil.

ano je to otevřený útok, ale za tohle fakt 80,- dávat nemíním a mám z toho zkažený požitek z jinak slušného čísla (ač na legendární jedničku nedosahuje)


Pane Kolaříku, kdo nic nedělá, nic nezkazí, že? Pan Válek je velmi vzdělaný a kultivovaný člověk, který nejenže dokáže o fotografii smysluplně přemýšlet a vytvořit si vlastní názor, ale má také kuráž jít s kůží na trh, což je obdivuhodné v každé době.
Můžete pochopitelně s jeho názory veřejně nesouhlasit, ale abychom Vás mohli brát vážně, očekáváme konkrétní argumenty vyjádřené kultivovanou formou.

S pozdravem za celou redakci Temnokomorníka
Stanislav Bříza


Ja myslim, ze je dobre, ze se snazite zarazovat i takove clanky. Tim spis, ze je to ve fotografickych casopisech vcelku ridky jev. Pokud byste dokazali v kazdem (treba i druhem) cisle prinest nejaky clanek spise z oblasti sirsi teorie, bylo by to urcite zajimave.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních