Přejít na obsah


Fotka

Co mě zlobí dvě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3953 odpovědí na toto téma

#2851 Halka

Halka

    Nováček

  • Předplatitel
  • 212 příspěvků(y)
  • LocationDevínska Nová Ves
Reputace: 57

Publikováno 20 říjen 2018 - 15:56:28

Šmaryjo! Myslím prirážku, akože to jedno-dve eurá navyše oproti strojovému spracovaniu. Zveličenie, nadsádzka. Zas zo mňa nemusíš robiť idiota :)


  • 0

#2852 JirkaM

JirkaM

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 377 příspěvků(y)
  • LocationMoravská Chrastová
Reputace: 1 122

Publikováno 22 říjen 2018 - 13:14:28

Jirko, kasli na to. Bud ide o vizualny zazitok, alebo o nejake blbe data digitalne. Nakreslim obrazok Nikon pastelkami :))

Kašlu na to... přijali mi jiní pořadatelé, jiné fotky z Nikona, do jiné soutěže, kde je první cenou ... fotoaparát Canon :). (snad ho nevyhraju:))

Ti se ani neptali, čím je to focené... :)


  • 0

#2853 Doktor

Doktor

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 179 příspěvků(y)
Reputace: 48

Publikováno 7 listopad 2018 - 08:27:58

Řeknu vám, tak naštvanej jako dnes jsem už hodně dlouho nebyl, navíc vlastní blbostí. Dneska ráno mi utelk naprosto famózní záběr Prahy v mlze, jenom kvůli tomu, že jsem si ráno k foťáku nepřibalil zoom tele (pro jistotu), protože jsem si řekl že bych měl moc těžký baťoh. Už to nikdy v životě neudělám, až dorazím domů, dávám objektiv do batohu a už se bez něj nikam nehnu. Takže jsem dneska ráno koukal na tu krásu, se třemi objektivy uplně špatného ohniska u sebe, a nezbývalo než jít zase pryč.


  • 0

#2854 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 7 listopad 2018 - 10:42:49

to co nevyfotis te motivuje fotit dal a dal

.

podekuj za to


  • 0

#2855 Lubajs

Lubajs

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 319 příspěvků(y)
  • LocationPdy
Reputace: 65

Publikováno 7 listopad 2018 - 11:06:45

Řeknu vám, tak naštvanej jako dnes jsem už hodně dlouho nebyl, navíc vlastní blbostí. Dneska ráno mi utelk naprosto famózní záběr Prahy v mlze, jenom kvůli tomu, že jsem si ráno k foťáku nepřibalil zoom tele (pro jistotu), protože jsem si řekl že bych měl moc těžký baťoh. Už to nikdy v životě neudělám, až dorazím domů, dávám objektiv do batohu a už se bez něj nikam nehnu. Takže jsem dneska ráno koukal na tu krásu, se třemi objektivy uplně špatného ohniska u sebe, a nezbývalo než jít zase pryč.

 

 

... to se stává... :-P

 

Já mám jednu základní poučku, které se držím zuby nehty:

 

Víš, která je tvoje nejlepší fotka? :shock:

 

Ta, kterou jsi nevyfotil! :-P 

 

A nepřijít o ni se dá jen jednou cestou - fotit furt, sice toho hodně zahodíš, ale určitě nepřijdeš o svoji nejlepší fotku.


  • 0

#2856 Nimrod

Nimrod

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 395 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 294

Publikováno 7 listopad 2018 - 12:51:04

doktore, cvakl bych to tím nejdelším, co bych měl u sebe, a pak to ořízl. furt lepší něco než nic...


  • 0

#2857 Clouds

Clouds

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 287 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 7 listopad 2018 - 13:32:20

Řeknu vám, tak naštvanej jako dnes jsem už hodně dlouho nebyl, navíc vlastní blbostí. Dneska ráno mi utelk naprosto famózní záběr Prahy v mlze, jenom kvůli tomu, že jsem si ráno k foťáku nepřibalil zoom tele (pro jistotu), protože jsem si řekl že bych měl moc těžký baťoh. Už to nikdy v životě neudělám, až dorazím domů, dávám objektiv do batohu a už se bez něj nikam nehnu. Takže jsem dneska ráno koukal na tu krásu, se třemi objektivy uplně špatného ohniska u sebe, a nezbývalo než jít zase pryč.

To je naprosto normální, dokonce nevyhnutelné. Vím co jsem se ze zoufalství nařval v dobách natáčení hýbacího filmu. Když mělo být jasno, zatáhlo se, když byla jasná obloha, před sluncem stál jeden ohavný mrak a zacláněl. Když přišel při fotografování ten nejhezčí záběr, byl konec filmu. Jiný jsem, jak píšeš, pro jistotu nevzal, protože nemůžu přece jedním tahem vyplácat 72 obrázků, ne? A taky bych ho už ani neunesl:)

  A uvidíš, že příště ti stoprocentně bude někde zoufale chybět něco, co tě dodnes ani nenapadlo:))) 


  • 0

#2858 Glerin

Glerin

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 157 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 10

Publikováno 17 listopad 2018 - 16:28:51

Paráda, když člověk 3 hodiny usilovně vybírá záběry pro barevný a čb film, aby doma zjistil, že si záda u foťáku označil opačně :???:

Jediné štěstí, že oba filmy jsou ISO 100....ale stejně :neutral:


  • 0

#2859 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 7 prosinec 2018 - 20:07:37

Docela mě nepotěšilo dnešní e-mailové oznámení, z něhož cituji pouze úvod: "vedení vydavatelství Springwinter se z ekonomických důvodů rozhodlo dále nevydávat časopis FOTO a po vzájemné dohodě předává jeho vydávání nově založenému Spolku přátel časopisu FOTO."

Jenom doufám, že budou schopni ten časopis opravdu vydávat dál, jak se také uvádí v e-mailu. Lepší časopis o fotografii u nás momentálně není.


  • 0

#2860 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 8 prosinec 2018 - 01:24:41

tak stačí koupit předplatné, ne? ;)


  • 0

#2861 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 8 prosinec 2018 - 22:07:58

Což o to, mám předplaceno na tři roky dopředu. Ale sám je nad vodou neudržím :-)
  • 0

#2862 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 10 prosinec 2018 - 09:19:33

No a aby podobných zpráv nebylo málo: https://kosmofoto.co...nances-trouble/

Pravda, zdá se, že jde o zprávu už staršího data.


  • 0

#2863 Clouds

Clouds

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 287 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 10 prosinec 2018 - 10:03:49

No a aby podobných zpráv nebylo málo: https://kosmofoto.co...nances-trouble/

Pravda, zdá se, že jde o zprávu už staršího data.

Jo, to potěší. A to napíšou teď, když jsem se konečně dokopal k barvě 6x9 jak v C-41 tak v RA-4. Možná kdyby dělali i litrovky, tak by byl nákup větší. 


  • 0

#2864 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 10 prosinec 2018 - 11:26:39

tetenal neofin blau

.

par desitek lahvinek pro jistotu objednano do archivu


  • 1

#2865 resolut

resolut

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
Reputace: 404

Publikováno 10 prosinec 2018 - 14:49:47

Hmm..Tak to samé udělám s jejich smáčedlem, které jsem zrovna shledal nejlepším, které jsem vyzkoušel...


  • 0

#2866 Doktor

Doktor

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 179 příspěvků(y)
Reputace: 48

Publikováno 10 prosinec 2018 - 21:07:16

Nepletu-li se, nemají v plánu kompletně zabalit byznys, spíš se přeorientovat z B2B na B2C a tak nějak se transformovat, nebo ne? (https://petapixel.co...eeds-your-help/)


  • 0

#2867 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 15 prosinec 2018 - 07:39:44

Po včerejším dotazu do Fomy mi bylo potvrzeno-ukončení výroby svitkového filmu Fomapan 100 verze professional...Bude se vyrábět pouze jako je to u kinofilmové řady film Fomapan 100 classic...Bohužel!


  • 0

#2868 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 15 prosinec 2018 - 08:37:38

Pane, ale jaky byl ve skutecnosti rozdil mezi verzi Professional a Classic? Bylo kolem toho dost dohadovani i tady na TK.cz, ale nevim, jestli byl ucinen nejaky zaver.
  • 0

#2869 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 144 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 15 prosinec 2018 - 09:41:15

Rozdíl byl takový, že na svitku Fomapan 100 Professional jsem nikdy neměl sebemenší vadu. Na Classicu, sice v kinu, jsem občas něco našel. tak to abych si šel ještě nějaké Professionaly koupit.


  • 0

#2870 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 15 prosinec 2018 - 10:17:07

Po včerejším dotazu do Fomy mi bylo potvrzeno-ukončení výroby svitkového filmu Fomapan 100 verze professional...Bude se vyrábět pouze jako je to u kinofilmové řady film Fomapan 100 classic...Bohužel!


A důvod sdělen byl?
  • 0

#2871 Clouds

Clouds

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 287 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 15 prosinec 2018 - 14:37:02

Proffesional se řeže ze středů fólie z emulzí která se vůbec nekrabatí. Z krajů, kde se řeže Classic se to občas může stát.


  • 0

#2872 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 15 prosinec 2018 - 14:55:17

No právě.
  • 0

#2873 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 15 prosinec 2018 - 14:56:26

Jen jestli jim prostě nedocházejí ty pěkné krabičky...
  • 0

#2874 Pentaxista

Pentaxista

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 310 příspěvků(y)
Reputace: 311

Publikováno 15 prosinec 2018 - 20:51:03

Tomu moc nerozumím. Jako co se budou prodávat ty nezvlněné pásy...?
Furt se mi vybavuje informace z dávna: Professional měl mít povrch vhodný k retušování. Nebo se pletu?
  • 0

#2875 Clouds

Clouds

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 287 příspěvků(y)
Reputace: 21

Publikováno 15 prosinec 2018 - 20:58:38

Mě bylo řečeno, že oba filmy jsou z jedné fólie, ale liší se jen tím, jak byly nařezány. Víc nevím.


  • 0

#2876 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 15 prosinec 2018 - 22:03:01

Po včerejším dotazu do Fomy mi bylo potvrzeno-ukončení výroby svitkového filmu Fomapan 100 verze professional...Bude se vyrábět pouze jako je to u kinofilmové řady film Fomapan 100 classic...Bohužel!

 To si chtějí dobrovolně podřezávat nohy u židle?  Nechápu. 


  • 0

#2877 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 17 prosinec 2018 - 22:20:32

 

Po včerejším dotazu do Fomy mi bylo potvrzeno-ukončení výroby svitkového filmu Fomapan 100 verze professional...Bude se vyrábět pouze jako je to u kinofilmové řady film Fomapan 100 classic...Bohužel!

 To si chtějí dobrovolně podřezávat nohy u židle?  Nechápu. 

 

Myslel jsem, že se to teprve chystá... a ejhle dnes jsem ten film už nenašel v nabídce ani u Béfoto, Fomácké prodejně ani u Škody.  Tak to mě více než zlobí. 

 


  • 0

#2878 kapros1

kapros1

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 568 příspěvků(y)
  • LocationJenčice
Reputace: 360

Publikováno 17 prosinec 2018 - 22:25:43

Tomu moc nerozumím. Jako co se budou prodávat ty nezvlněné pásy...?
Furt se mi vybavuje informace z dávna: Professional měl mít povrch vhodný k retušování. Nebo se pletu?

 

Nepleteš, byl oboustraně matový. Já jiný než Prof. nepoužíval, ale pokud byla pravda, že byl řezaný z prostředka pásu tak by asi tu matovou úpravu měl mít i Classic. Pokud to nebyla úprava až po nařezání. Třeba, že by to nějaký ženský brousily jemnou brusnou pastou :-))


  • 0

#2879 Nimrod

Nimrod

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 395 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 294

Publikováno 21 prosinec 2018 - 14:27:21

zarmucuje mi aktuální stav fotografie. toto je oficiální snímek limitované edice lincolna... absolutně nechápu, jak tohle vůbec mohlo projít přes fotografa na veřejnost. navíc to následně musel někdo ještě schválit atd. doopravdy fotografie mi dnes začíná připomínat žumpu

Přiložený soubor (y)


  • 0

#2880 wagabond

wagabond

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 21 prosinec 2018 - 17:22:02

Přiznám se pane kolego, že moc nechápu, co vás zarmucuje zrovna na této fotce automobilu. Já nejsem odborník na produktovou ani reklamní fotografii,

ale jen obyčejný hobby fotograf, co si rád fotí napříč různými žánry pro potěšení z focení samotného. 

Já na tom obrázku vidím jen nějaký auťák, co má jinak otvírání dveří(do protisměru) a v pozadí něco jako architektura. Ta fotka mě ve mě nevzbuzuje nijaké

nadšení, ale ani mě neuráží. Prostě obrázek auta, který mě nepřesvědčí, abych si ho pořídil (ten auťák)...

Jen by mě zajímalo a doufám, že se vás tímto nikterak nedotknu, jak by jste ten automobil nafotil vy, tak aby to nepřipomínalo fotografickou žumpu, to by mě fakt, bez

urážky, zajímalo... :mrgreen:


  • 0

#2881 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 144 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 21 prosinec 2018 - 17:48:47

Pokud to má být reklamní fotografie, tak jako první mě musí upoutat to, co ta fotka má prodávat. Tj. to auto. Ale ten kdo to fotil, to nafotil stylem hobby fotografa co si fotí snímky z dovolené. Takže tady nevím na co se vlastně mám dívat. 3/4 fotky je fasáda domu. Za A) by si ta fotografie zasloužila ořez a za B) jiné osvětlení a pozadí.


  • 0

#2882 Nimrod

Nimrod

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 395 příspěvků(y)
  • LocationPísek
Reputace: 294

Publikováno 21 prosinec 2018 - 18:17:01

wagabond: souhlasím s pozadím a nasvícením, to auto prostě zaniká v hodně dominantním pozadí. dále když už dělat symetrickou fotku, tak srovnat pozadí, auto a fotografa, aby to vůbec mohlo být symetrické. ale co mi vadí nejvíc, tak je horizont. vypadá to, že lincoln neumí udělat symetrické dveře. přitom by stačilo jen srovnat horizont, aby teda alespoň ty hrany dveří byly vodorovně. přitom o ty dveře jde, je to limitka právě kvuli těm dveřím otevírajícícm se opačně (+ zvětšený rozvor, výbava atd., ale to z této fotky není vidět)

spíš nechápu ten proces, od samotného výběru fotek po uvedení na web/vytisknutí brožury, že tohle prostě mohlo projít a někdo za to zcela jistě dostal zaplaceno... prostě to nechápu. tyto fotky mají být když nic jiného tak alespoň po technické stránce bez jediné vady, má být radost se na ně koukat, vždyť ony prodávají ten produkt, který je na nich. takže bych čekal, že v tomhle oboru o nějakém úpadku nemůže být řeč, že si stále musí držet vysoký standard, že je drasticky odděleno zrno od plev... a ono ne

aby nedošlo k mýlce, tím nechci říct, že bych to nafotil lépe, jenže já nikdy ani neměl ambice se považovat za fotografa, kdežto tenhle pán či paní si troufá za to i něco říct a pravděpodobně je schopen/schopná se tím i uživit. a to mi přijde smutné, alarmující... ani to neumím vyjádřit, jaké pocity to ve mně vyvolává


  • 0

#2883 wagabond

wagabond

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 21 prosinec 2018 - 18:59:40

Nimrod: S čím s vámi teda musím na 100% souhlasit, je to, za co si troufne spousta samozvaných "profesionálů, titulujicích se honosnými přízvisky Art Photographer atd." 

říci o peníze, za své, kolikrát děsivé výcvaky. Ale ještě horší je, že jsou lidé, kteří jsou ochotni jim za to, ty peníze zaplatit. A to samé se jistě může vztahovat i na známé a

zavedené fotografy, kteří se v reklamním světě pohybují dlouho a dovedou si své "dílo" obhájit a tím pádem nechat zaplatit. A úpadek fotografie, jako takové, je obvzlášť

zřejmý od příchodů "fotících" telefonů. Ale na druhou stranu existuje spousta dobrých současných fotografů po celém světě, kteří zase ten pesimismus v dobré obrací. A já

za sebe se nebojím, že fotografie v žumpě nevkusu skončí navždy... :mrgreen:


  • 0

#2884 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 21 prosinec 2018 - 19:10:37

Figu tomu rozumiete.
Toto funguje tak, ze zatial, co vy rozoberate kompoziciu, fesak, co to fotil, uziva peniaze na Malibu.
Takze dobre pozerajte.

 

Pekne sviatky zelam z Alzbetinho Dvora.


  • 0

#2885 wagabond

wagabond

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 21 prosinec 2018 - 19:45:01

keko: Asi tak nějak... :mrgreen:


  • 0

#2886 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 21 prosinec 2018 - 19:53:05

lincoln

.

mozna to nebyl fotograf ale kameraman ;)


  • 0

#2887 calon

calon

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 569 příspěvků(y)
Reputace: 275

Publikováno 21 prosinec 2018 - 21:37:23

https://media.lincol...ontinental.html
 Hned ta první řádka "fotek" by byla u každého slušného fotografa v koši. Ale musí se nechat, že šumu se vážně nebojí. :) To je tedy něco! 

Přiložený soubor (y)

  • Přiložený soubor  sum.jpg   75,41K   5 Počet stažení

  • 0

#2888 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 21 prosinec 2018 - 22:17:03

Mimochodom, dnes sa auta uz ani tak nefotia. Lacnejsie a na prvy pohlad dokonalejsie je na kostru narenderovat povrch, pridat nejake prechody, tiene, lesky a Kodak sa moze ist smykat/klouzat.


  • 0

#2889 jirin_ol

jirin_ol

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 785 příspěvků(y)
  • LocationSrdce Sedlecké plošiny
Reputace: 1 281

Publikováno 22 prosinec 2018 - 00:08:00

Ty dveře se mi líbí.  Začínal jsem řídit  jako klučina ve 12  s Tatrou 30,  ta měla  takto  otvírací dveře  vpředu  (jako  naprostá většina vozů z té doby).   Když se  vzalo za kliku   ještě za jízdy  a vzal je  vítr,  to  byla  sranda !


  • 0

#2890 PetoG

PetoG

    Nováček

  • Předplatitel
  • 274 příspěvků(y)
  • LocationTrebišov (SK)
Reputace: 40

Publikováno 22 prosinec 2018 - 00:53:24

Ale,že ho už toľko nekritizujte. Predsa len sa nad niečím zamyslel, keď to fotil pred "Detroit institute of arts". Asi chcel poukázať na to, že aj to auto je taký umelecký kúsok.
  • 0

#2891 Evla

Evla

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 958 příspěvků(y)
  • LocationVajnory
Reputace: 979

Publikováno 22 prosinec 2018 - 07:48:25

Mozno sa na to cele len zle pozerate. :)
Treba maly displej na mobile a vsetko vyzera dobre
  • 0

#2892 salo

salo

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 080 příspěvků(y)
  • LocationZnojmo
Reputace: 190

Publikováno 22 prosinec 2018 - 08:41:57

Nevyzera. Vypadá to jako fušeřina i na mobilu. Ale když za takové "dílo" někdo zaplatí, je to jeho hloupost.
  • 0

#2893 milosm

milosm

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 798 příspěvků(y)
Reputace: 2 155

Publikováno 22 prosinec 2018 - 11:33:08

nevime co byla priorita, jestli toceni videa nebo foceni

.

pokud se fotograf dostane k praci jako druhy je tlacen casem a staci aby to nebyl sikula "vsechno na prvni ..." a dopadne to takhle

 

.

takze to neni o stavu fotografie ale o tom ze to mozna nekdo takhle naplanoval


  • 0

#2894 Luboszz

Luboszz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 626 příspěvků(y)
Reputace: 74

Publikováno 23 prosinec 2018 - 03:47:46

Tomu jsme říkávali že šel kolem :grin:.


  • 0

#2895 Cepo

Cepo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 74 příspěvků(y)
Reputace: 22

Publikováno 24 prosinec 2018 - 11:07:47

Keď na to pozerám tak neviem, že by toto nezvládla APX 400 za polovičnú cenu? Teda súdiac len podľa tých pár výcvakov čo tam dali na ukážku.

 

https://shop.lomogra...kino-35mm-5pack


  • 0

#2896 calon

calon

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 569 příspěvků(y)
Reputace: 275

Publikováno 24 prosinec 2018 - 11:12:45

No a co se týče Loma ... že by nezvládla česká Corina za 50,- stejně jako LC-A za 9tis? Lomo je hlavně mediální tahák. 


  • 0

#2897 keko

keko

    Hrabě kydoň

  • Registrovaní
  • PipPipPipPip
  • 3 061 příspěvků(y)
  • LocationSlovakia, Juzna 1, 900 42 Alzbetin Dvor
Reputace: 1 034

Publikováno 24 prosinec 2018 - 21:56:21

No a co se týče Loma ... že by nezvládla česká Corina za 50,- stejně jako LC-A za 9tis? Lomo je hlavně mediální tahák. 

A preco to riesis, ked su taki uspesni?
Ved aj ty mozes medialne potiahnut nejaku lacnu cetku a zariadit si pohodlny zivot.
Cely ten for tkvie prave v tom medialnom tahaku. A tak ho niecim musia fiancovat.
Holandan s prijmom 7000€/mes nie je taky cenovo senzitivny.


  • 0

#2898 pepafotograf

pepafotograf

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 764 příspěvků(y)
  • LocationJablůnka 397
Reputace: 333

Publikováno 25 prosinec 2018 - 09:25:22

Nevím jestli jsem už tak blbý,ale když jsem chtěl zde vložit novou fotku s péefkem,tak mi to pořád hlásí-velký soubor,velký soubor...nakonec byl soubor velký jak poštovní známka a pořád ta hláška-velký soubor,tak nevím!


  • 0

#2899 wagabond

wagabond

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 70 příspěvků(y)
Reputace: 3

Publikováno 25 prosinec 2018 - 10:12:42

To já jsem zase nepřišel na to, jak vůbec vložit fotku, natož jak velkou... :mrgreen:


  • 0

#2900 calon

calon

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 569 příspěvků(y)
Reputace: 275

Publikováno 25 prosinec 2018 - 11:33:52

Nevím jestli jsem už tak blbý,ale když jsem chtěl zde vložit novou fotku s péefkem,tak mi to pořád hlásí-velký soubor,velký soubor...nakonec byl soubor velký jak poštovní známka a pořád ta hláška-velký soubor,tak nevím!


Na to musíte mít mašličku pane kolego.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních