Přejít na obsah


Fotka

Co mě zlobí dvě


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3954 odpovědí na toto téma

#301 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 27 říjen 2011 - 19:19:39

Štve mě co se kolem mně poslední týden děje :oops: Sere mě to, co vše musím poslední dobou absolvovat a vydržet :D
  • 0

#302 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 28 říjen 2011 - 22:29:18

Dospělost je o vyrovnání se s pocitem nedostatku libosti !
  • 0

#303 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 28 říjen 2011 - 22:51:16

Dospělost je o vyrovnání se s pocitem nedostatku libosti !


To bylo pro mně?
  • 0

#304 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 29 říjen 2011 - 13:09:26

Dospělost je o vyrovnání se s pocitem nedostatku libosti !


To bylo pro mně?


jestli to bylo pro Tebe, tako to musí zodpovědět stříbrokaz..
Ovšem pro Tebe platí toto - pro MĚ (jako dle pomůcky tebe - tě, MNĚ je jako dle pomůcky TOBĚ)

:cry:
  • 0

#305 Jizera-CZ

Jizera-CZ

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 29 říjen 2011 - 13:17:27

Dospělost je o vyrovnání se s pocitem nedostatku libosti !


To bylo pro mně?


jestli to bylo pro Tebe, tako to musí zodpovědět stříbrokaz..
Ovšem pro Tebe platí toto - pro MĚ (jako dle pomůcky tebe - tě, MNĚ je jako dle pomůcky TOBĚ)

:cry:


a není to jedno :lol: :x
  • 0

#306 *Ivan*

*Ivan*

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 388 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 29 říjen 2011 - 14:09:39

tomas.kontakt: lepsi pomucka je: 2. a 4. pád MĚ, 3. a 6, pád MNĚ.
Druhy pad = dve pismena, treti pad = tri pismena.
  • 0

#307 tomas.kontakt

tomas.kontakt

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 599 příspěvků(y)
  • Location49°17'32.960"N, 14°47'59.314"E
Reputace: 200

Publikováno 29 říjen 2011 - 14:30:13

taky se to tak da.. ja jen, ze se to dost casto plete..
  • 0

#308 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 29 říjen 2011 - 15:00:12

Zlobí mě, že v souboji mé zcela iracionální touhy si pořídit RZ67 se zcela racionálním vědomím, že ji nepotřebuji, začíná iracionální touha nakopávat racionálnímu vědomí jeho racionální zadek :cry:
  • 0

#309 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 29 říjen 2011 - 18:46:12

To znám. Nakonec to vyrála dvouočka 330 Profesional.
  • 0

#310 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 29 říjen 2011 - 19:42:14

To znám. Nakonec to vyrála dvouočka 330 Profesional.


a to byla racionální nebo iracionální volba? :cry:
  • 0

#311 nemo2

nemo2

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 201 příspěvků(y)
Reputace: 6

Publikováno 29 říjen 2011 - 22:07:20

tomas.kontakt: lepsi pomucka je: 2. a 4. pád MĚ, 3. a 6, pád MNĚ.
Druhy pad = dve pismena, treti pad = tri pismena.


Tebe/tobě je snazší a bez matematiky a pádů.
  • 0

#312 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 30 říjen 2011 - 10:07:14

Jednoznačně racionální. V kterém jiném fotoaparátu dostaneš za tuhle cenu nejmíň dva objektivy, měch, matnici s fresnelkou( pro digitálisty světlej displej 6x6) vestavěnou lupu, ale hlavně..... vždycky máš kliku. :cry:
  • 0

#313 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 30 říjen 2011 - 10:11:23

Krása no, ale já si bohužel se čtvercem nerozumim. 6x7 na výšku to je... *slintající smajlík*. Zkusim se ovládnout.
  • 0

#314 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 30 říjen 2011 - 10:19:28

To nedáš.
  • 0

#315 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 30 říjen 2011 - 10:30:32

Já vim :cry:
  • 0

#316 dubraro

dubraro

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 466 příspěvků(y)
  • LocationHavířov
Reputace: 303

Publikováno 30 říjen 2011 - 21:37:24

Zlobí mě, že v souboji mé zcela iracionální touhy si pořídit RZ67 se zcela racionálním vědomím, že ji nepotřebuji, začíná iracionální touha nakopávat racionálnímu vědomí jeho racionální zadek :D

To je normální stav. Žádný důvod ke znepokojení. Prostě vyměníš bezcenné papírky (nebo ještě bezcennější imaginární jedničky a nuly v počítači) za hodnotný a kdykoliv zpět zpeněžitelný výrobek.
  • 0

#317 Jirinol

Jirinol
  • Guests
Reputace: 0

Publikováno 31 říjen 2011 - 11:50:28

Zlobí mě, že v souboji mé zcela iracionální touhy si pořídit RZ67 se zcela racionálním vědomím, že ji nepotřebuji, začíná iracionální touha nakopávat racionálnímu vědomí jeho racionální zadek :roll:


to není vůbec o iracionalitě a racionalitě... je vidět, že jsi na dobré cestě, co se týče reorganizace měřítek hodnot... tohle nejsou jen čudlíky... to jsou přeci trvalé hodnoty.
  • 0

#318 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 1 listopad 2011 - 08:47:53

Koukal jsem jak fotíš a myslím si, že právě ty by jsi si ji zasloužil. Kdybys to s tím pořízením myslel vážně, ozvi se mi o jedné za rozumný peníz vím...
  • 0

#319 kukuraj

kukuraj

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 3 listopad 2011 - 12:35:07

Vazne me nas***o aukro. Na silu zatrzena kolonka payu v metodach platby me dneska fakt nehorazne vytocila presne ve chvili kdy jsem obdrzel email ze me tim nekdo zaplatil i kdyz jsem do te doby ani nevedel, co takova zbytecnost jako payu je :/ Ted jen doufam, ze penize nekdy uvidim.
  • 0

#320 MrB14ck

MrB14ck

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 570 příspěvků(y)
  • LocationChotěšov (PJ)
Reputace: 119

Publikováno 3 listopad 2011 - 13:28:59

Vazne me nas***o aukro. Na silu zatrzena kolonka payu v metodach platby me dneska fakt nehorazne vytocila presne ve chvili kdy jsem obdrzel email ze me tim nekdo zaplatil i kdyz jsem do te doby ani nevedel, co takova zbytecnost jako payu je :/ Ted jen doufam, ze penize nekdy uvidim.

funguje to celkem spolehlive - obcas to taky pouzivam jen to dyl trva
  • 0

#321 kukuraj

kukuraj

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 3 listopad 2011 - 13:35:02

no to je ono.."jen to dyl trva" jakej je rozdil kdyz poslu c.u., kupujici posle penize. Do dvou dnu je mam a hotovo. Takhle nekdo posle do payu, payu preposle me, trva to stejne, neli dyl. Navic to, ze aukro uz ma i my c.u. spolecne s adresou a se vsim..no vubec se me to nelibi :/ navic nechapu, proc to zatrzitko je defaultne zatrzeny. grrrrr.
  • 0

#322 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 3 listopad 2011 - 13:41:29

No proč je to zatržený .... aby to lidi používali protože Aukro z toho má peníze, narozdíl od platby na účet.
  • 0

#323 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 3 listopad 2011 - 14:10:42

Vazne me nas***o aukro. Na silu zatrzena kolonka payu v metodach platby me dneska fakt nehorazne vytocila presne ve chvili kdy jsem obdrzel email ze me tim nekdo zaplatil i kdyz jsem do te doby ani nevedel, co takova zbytecnost jako payu je :/ Ted jen doufam, ze penize nekdy uvidim.

já taky teď řeším kam se poděly moje peníze...
  • 0

#324 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 3 listopad 2011 - 14:24:47

Vazne me nas***o aukro. Na silu zatrzena kolonka payu v metodach platby me dneska fakt nehorazne vytocila presne ve chvili kdy jsem obdrzel email ze me tim nekdo zaplatil i kdyz jsem do te doby ani nevedel, co takova zbytecnost jako payu je :/ Ted jen doufam, ze penize nekdy uvidim.

já taky teď řeším kam se poděly moje peníze...

tak peníze víceméně dorazily, ale při té platbě to PayU funguje jako PayPal - peníze zůstanou dislokovány v aukru a člověk si je musí od aukra na účet vyžádat (pěkně naprd) nebo použít na jinou platbu. našel jsem tam všechny ztracené platby.
je to: moje aukro > můj prodej > platby > Seznam plateb od kupujících
  • 0

#325 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 3 listopad 2011 - 14:55:18

Vazne me nas***o aukro. Na silu zatrzena kolonka payu v metodach platby me dneska fakt nehorazne vytocila presne ve chvili kdy jsem obdrzel email ze me tim nekdo zaplatil i kdyz jsem do te doby ani nevedel, co takova zbytecnost jako payu je :/ Ted jen doufam, ze penize nekdy uvidim.

já taky teď řeším kam se poděly moje peníze...

tak peníze víceméně dorazily, ale při té platbě to PayU funguje jako PayPal - peníze zůstanou dislokovány v aukru a člověk si je musí od aukra na účet vyžádat (pěkně naprd) nebo použít na jinou platbu. našel jsem tam všechny ztracené platby.
je to: moje aukro > můj prodej > platby > Seznam plateb od kupujících


Až někdy včera nebo kdy mi to nahlásilo stržení peněz za ten rodinal. Už to radši nikdy nepoužiju.
  • 0

#326 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 6 listopad 2011 - 16:40:27

zlobi me jakej jsem vul a ze jsou lidi nenechavy, nechal jsem pod Jestedem hledacek Horseman a nez jsem se pro nej vratil byl fuc :wink:

dal jsem to i do bazaru
  • 0

#327 MrB14ck

MrB14ck

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 570 příspěvků(y)
  • LocationChotěšov (PJ)
Reputace: 119

Publikováno 6 listopad 2011 - 18:29:55

že po shlédnutí filmu What Remains - Sally Mann sem se stal obětí nemoce jménem Velkoformát - už teď si trhám od huby - do konce roku bych snad na nějakého hezkého dřeváka mohl našetřit :wink:
  • 0

#328 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 16 listopad 2011 - 19:47:58

Chtěl jsem jet s tou mojí kobietou zajtra na výlet a když jsem si od ČD nechal spočítat jízdné, tak nikam nejedem

co mne zlobí? Ceny jízdného!
  • 0

#329 panZlo

panZlo

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 84 příspěvků(y)
  • LocationPlzeňské pokomíní
Reputace: 4

Publikováno 16 listopad 2011 - 21:22:41

Chtěl jsem jet s tou mojí kobietou zajtra na výlet a když jsem si od ČD nechal spočítat jízdné, tak nikam nejedem

co mne zlobí? Ceny jízdného!


Ano, cenová politika černé díry je tristní, všechny výhodné regionety, čdnety, sonečka atd. jdou do kopru. Platnost slevy inkarty se vztahuje na čím dál méně produktů. Při každé změně grafikonu dokáží dráhy vždy překvapit zrušením něčeho výhodného a příjemně použitelného...jen tak dál :lol:

Sdílím tuto nazlobenost.
  • 0

#330 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 16 listopad 2011 - 22:44:31

Chtěl jsem jet s tou mojí kobietou zajtra na výlet a když jsem si od ČD nechal spočítat jízdné, tak nikam nejedem

co mne zlobí? Ceny jízdného!


Ano, cenová politika černé díry je tristní, všechny výhodné regionety, čdnety, sonečka atd. jdou do kopru. Platnost slevy inkarty se vztahuje na čím dál méně produktů. Při každé změně grafikonu dokáží dráhy vždy překvapit zrušením něčeho výhodného a příjemně použitelného...jen tak dál :lol:

Sdílím tuto nazlobenost.

chtěli jsme jet do Bílku u Chotěboře, což je z Pardubic pouhých 49km a dávat za to (na inKartu) 280,-, byť celkem pro oba tam a zpátky, se mi zdá úchylné.
Při spotřebě auta 7l/100km a ceně 32,5,- mi to vychází furt levnjc autem... a to je úpadek. jak se má rozvíjet ekologie, když je auto víceméně stejně drahé jako vlak?
  • 0

#331 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 18 listopad 2011 - 02:57:47

aby ti to nebylo líto, tak asi před týdnem jsem jel vlakem (druhým raním) do Prahy na letiště. Na prvních 10km jsme nabrali 20 minut zpoždění a tím pádem bylo jasné, že v ChlCi to ujede. Dost tristní situace vzhledem k tomu, že kupuju "levné" letenky na konkrétní let (ne flexi). Nakonec jsme tedy po směšných 10km jízdy vystoupili, zavolali tátovi a dovezl nás autem. Najezdil spousty kilometrů a znamenalo to pro něj utéct z práce na několik hodin, nehledě na zbytečně vynaložené finance (jízdenka na letiště a zpět mě stojí 200kč). Nakonec jsme všichni všechno stihli (brácha vyzvednout v účtárně cesťák, mamka první přednášku a já se na letiště dostal taky včas).

Ironií osudu je ovšem to, že bratr jezdí tímhle spojem několikrát týdně už několik let a v drtivé většině případů dojede včas. Spolehlivost je ale problémem zrovna ve chvíli, kdy to člověk nejmíń pořebuje. Když rodičové jeli na dovolenou (vlakem po švýcarsku), tak jim to v Chlumci ujelo taky a aby stihli vlak v Praze museli si vzít taxíka. Podobně jsme zkončilki při jedné cestě vlakem z Norska (Bodo). Několik tisíc kilometrů klaplo perfektně, po připojení české lokomotivy snad v Berlíně nebo Drážďanech jsme museli čekat víc jak hodinu na náhradní (protože ta mrtvolka nemotorovala), a tím nám ujel poslední přípoj z Prahy. Tedy opět taxík domů :D .

Out-kartu mám mimochodem taky :?
  • 0

#332 kdoco

kdoco

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 070 příspěvků(y)
Reputace: 109

Publikováno 18 listopad 2011 - 10:49:51

když už jste u těch vlaků, nevyužil by někdo zítra zpáteční jízdenku praha - české budějovice? za 200,-
  • 0

#333 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 20 listopad 2011 - 18:55:43

zlobí mne nekompatibilita časů na COMPURkách a mém Sekonicu
(1-2-5-10-25-50-100 / 1-2-4-8-15-30-60-125-250)

ale kdyby exisotvaly jenom takové problémy 8-)
  • 0

#334 Vlcak

Vlcak

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 279 příspěvků(y)
Reputace: 96

Publikováno 20 listopad 2011 - 19:15:13

zlobí mne nekompatibilita časů na COMPURkách a mém Sekonicu
(1-2-5-10-25-50-100 / 1-2-4-8-15-30-60-125-250)

ale kdyby exisotvaly jenom takové problémy 8-)


vsak je to skoro stejne..to neres, vem vzdy ty k sobe nejblizsi...
  • 0

#335 berraneck

berraneck

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 176 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Vsetín
Reputace: 229

Publikováno 20 listopad 2011 - 19:35:38

dovolím si tvrdit, že ty časy u těch compurek takto přesné nebudou.. takže serepes.)
  • 0

#336 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 21 listopad 2011 - 03:09:55

stejně mi jen málokdy vyjde expozice přesně na celou clonu a "standartní" čas. A když zrovna jo, tak trochu šoupnu clonou na jednu nebo druhou stranu.
Místo 1/8 používám 1/10 a místo 1/30 pak 1/25 + obvykle tam padne i nějaká tak korekce v nastavení clony. Nemysli si, stejně nejseš schopnej tak přesně měřit a přesnost závěrek je dosti spekulativní. Ale funguje to 8-).
  • 0

#337 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 21 listopad 2011 - 09:06:40

Zlobí mě pošta, nevím, jestli už nenajeli na vánoční provoz, ale týden čekat na doručení balíku a dobírky mi přijde docela dost i na českou poštu. 8-)
  • 0

#338 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 21 listopad 2011 - 09:15:46

Zlobí mě pošta, nevím, jestli už nenajeli na vánoční provoz, ale týden čekat na doručení balíku a dobírky mi přijde docela dost i na českou poštu. 8-)


Mi povídej, taky už netrpělivě čekam.
  • 0

#339 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 21 listopad 2011 - 16:08:27

Opět se mi potvrdilo, že cesta zásilky z Británie přes Německo do ČR je rychlejší než jeho doručení v rámci ČR.
  • 0

#340 kukuraj

kukuraj

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 140 příspěvků(y)
Reputace: 2

Publikováno 21 listopad 2011 - 16:47:56

Vazne me nas***o aukro. Na silu zatrzena kolonka payu v metodach platby me dneska fakt nehorazne vytocila presne ve chvili kdy jsem obdrzel email ze me tim nekdo zaplatil i kdyz jsem do te doby ani nevedel, co takova zbytecnost jako payu je :/ Ted jen doufam, ze penize nekdy uvidim.

já taky teď řeším kam se poděly moje peníze...

tak peníze víceméně dorazily, ale při té platbě to PayU funguje jako PayPal - peníze zůstanou dislokovány v aukru a člověk si je musí od aukra na účet vyžádat (pěkně naprd) nebo použít na jinou platbu. našel jsem tam všechny ztracené platby.
je to: moje aukro > můj prodej > platby > Seznam plateb od kupujících


Až někdy včera nebo kdy mi to nahlásilo stržení peněz za ten rodinal. Už to radši nikdy nepoužiju.


Jen aby to slo. Ja se pohadal s dvema "lidima" z aukra pres email ( podle odpovedi to spis ale byli nejaci odpovidaci roboti) a uz jen cekam az ucet budu moct zrusit. Cely slavny aukro jde s tema svyma "sluzbama" pekne do kytek.
  • 0

#341 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 23 listopad 2011 - 02:41:44

Na čtrnáct dní jsem si půjčil auto, zejtra jdu vrátit. Jak si tak pročítám podmínky půjčení, tak hned ve dvou bodech jsem to porušil. Na jedno nepřijdou pokud tam nejni GPSka, to druhý už je horší. píše se tam, že se může jezdit jenom po upravených komunikacích (ne prašných) a ne off-road. Mimo silnice se s tím vozítkem stejně nedá, ale pár prašných cest jsme projeli a kolem kol je to pěkně volepený pískem a prachem (aby ne když jsem jednou málem zapadnul do písku). Víc to omejt nezvládnu ale vracet se mi to v noci, tj mimo otvírací hodiny půjčovny, nechce. Mají ale schránku na klíče pro takové případy. Snad to bude OK. Držte mi palce. Můžu tvrdit, že byla písečná bouře :lol:.
  • 0

#342 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 23 listopad 2011 - 09:59:15

Na čtrnáct dní jsem si půjčil auto, zejtra jdu vrátit. Jak si tak pročítám podmínky půjčení, tak hned ve dvou bodech jsem to porušil. Na jedno nepřijdou pokud tam nejni GPSka, to druhý už je horší. píše se tam, že se může jezdit jenom po upravených komunikacích (ne prašných) a ne off-road. Mimo silnice se s tím vozítkem stejně nedá, ale pár prašných cest jsme projeli a kolem kol je to pěkně volepený pískem a prachem (aby ne když jsem jednou málem zapadnul do písku). Víc to omejt nezvládnu ale vracet se mi to v noci, tj mimo otvírací hodiny půjčovny, nechce. Mají ale schránku na klíče pro takové případy. Snad to bude OK. Držte mi palce. Můžu tvrdit, že byla písečná bouře :D.


S tátou jsme si ve Skotsku půjčili cca na týden auto, najezdili jsme hodně přes 1000km. Vrátili jsme ho s pár tečkama od štěrku navíc, gumy dostaly na prvních pár kilometrech pěkně na prdel jak táta pořád najížděl do obrubníku a v kufru i na podlaze bylo pěkně naděláno. Takhle jsme ho vraceli se zatnutejma svěračema a vzali nám to bez keců.
  • 0

#343 arqe

arqe

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 51 příspěvků(y)
  • LocationLiberec
Reputace: 15

Publikováno 23 listopad 2011 - 10:06:01

S tátou jsme si ve Skotsku půjčili cca na týden auto, najezdili jsme hodně přes 1000km. Vrátili jsme ho s pár tečkama od štěrku navíc, gumy dostaly na prvních pár kilometrech pěkně na prdel jak táta pořád najížděl do obrubníku a v kufru i na podlaze bylo pěkně naděláno. Takhle jsme ho vraceli se zatnutejma svěračema a vzali nám to bez keců.


Podobnou zkušenost mám z UK taky (I převodovka dostala zabrat, pátý stupeň nešel zařadit). Otázkou ale je, jestli tohle funguje všude stejně .
  • 0

#344 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 23 listopad 2011 - 12:04:48

Sem se byl po dlouhý době ostříhat a všechen ten drobnej bordel co zůstane po střihání ve vlasech mi padá na matnici.
  • 0

#345 Erik Kurach

Erik Kurach

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 222 příspěvků(y)
Reputace: 902

Publikováno 23 listopad 2011 - 12:56:18

Člověče, nezlob se! Až nebudeš mít na lebce nic, budeš používat mohutné
tzv. Brežněvovské obočí jako sluneční clonu, případně klobouk za stejným
účelem. Když zacvaknu šachtu u Rolleie, nemusím ho nosit ani na řemeni,
protože drží na vousech zcela bezpečně. Stáří má své výhody. :D Erik
  • 0

#346 sjirka

sjirka

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 454 příspěvků(y)
  • LocationPlzeň
Reputace: 113

Publikováno 24 listopad 2011 - 17:04:45

Tak sem někdy v pondělí nebo kdy to bylo umíchal 510-pyro. Po vychladnutí jsem zkusil vyvolat pár fotek ze zkušebního filmu a povedl se náramně. Dneska jsem v ní zkusil první film z mý nový RZ67 a film téměr průhledný : / Tak jsem zkusil znova vyvolat pár políček ze stejného zkušebního negativu a i ty byly totálně naprd. To mě nazlobilo dost.
  • 0

#347 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 783 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 24 listopad 2011 - 18:03:31

Sjirka:
a) prednamáčať (tiež som mal podobnú skúsenosť)
:D kontaktovať Sokolíka :)

A k téme?
No: kúpil som 4 kamery na Super8, po mesiaci (vďaka slovenskému kuriérovi DHL, ktorý sa mi nenamáhal zavolať) a ceste naspäť do Nemecka, následne na SK, mi prišli. Akurát tak na súčiastky - rozmlátené, blbé balenie. Peniaze som dostal späť, prerobil som iba poštovné, ale tá škoda...Mohli slúžiť, a navyše také pekné Braun Nizo :)
  • 0

#348 jenda1250

jenda1250

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 3 570 příspěvků(y)
Reputace: 401

Publikováno 25 listopad 2011 - 19:34:05

No tak z kreditky mi strhli korektní sumu, takže vše by mělo být OK. Strach jsem z toho měl hlavně proto, že to auto mělo najeto jenom okolo 10 000 a přidal jsem dalších 4000km :wink: . Bejt to stará popelnice, tak je to vcelku jedno.
  • 0

#349 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 26 listopad 2011 - 02:48:12

Ahoj Ďuro, ak je medzi nimi aj S560 a má v poriadku objektív, tak ti pomôžem trochu zmierniť škodu, ozvi sa mi na mail
  • 0

#350 jakub.jira

jakub.jira

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 846 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 112

Publikováno 26 listopad 2011 - 08:29:58

No tak z kreditky mi strhli korektní sumu, takže vše by mělo být OK. Strach jsem z toho měl hlavně proto, že to auto mělo najeto jenom okolo 10 000 a přidal jsem dalších 4000km :wink: . Bejt to stará popelnice, tak je to vcelku jedno.



ona tyhle podmínky má každá půjčovna, ale nikdy se to neřeší, pokud člověk neprorazí na takový cestě pneumatiku, nebo neutrhne nápravu:-D to se na to pak nevztahuje pojištění...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních