Přejít na obsah


Fotka

Nejlepší kompakt všech dob


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
103 odpovědí na toto téma

#101 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 11 leden 2012 - 12:09:16

ale pac je to rusky a ma to fix focus na nekonecno tak se musi clonit...snazim se clonit alespon na 5.6
  • 0

#102 panpriatel

panpriatel

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 443 příspěvků(y)
Reputace: 34

Publikováno 11 leden 2012 - 12:35:40

tak to hej... Neni to fotak na fotenie do tmy to teda nie.ale mam s toho par celkom kukatelnych fotiek aj na tych 2.8...
Ale ak sa nemylim tak ten tvoj S3 ma aj celkom dlhe casy co? To sa ti to cloni!
:wink:
  • 0

#103 chemikk

chemikk

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 183 příspěvků(y)
Reputace: 39

Publikováno 11 leden 2012 - 13:30:52

ano je dvoujrychlostni 1/250-30 a pak 1/8-1s, no vzdy se to da nejak nakombinovat jen pri ty druhy rychlosti musi byt na stativu. Mam ho rad ale na sokotre me vypekl. Starej horizont je hezci stroj zato mu chybi ty pomaly casy proto jsem spis pro novy kus.
  • 0

#104 tess_red

tess_red

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 170 příspěvků(y)
  • LocationLitoměřice; občas Ludvíkov u Velké Bíteše
Reputace: 238

Publikováno 12 leden 2012 - 13:56:47

Hm hm, ale toho zoomu bych se možná trochu bál...

No, ten zoom opravdu neni fotacek, na kterej tu vsichni prisahame...
Navic me se proste nejak vic libi a sedne chovanim ta jednicka.

Já vím, za ty prachy to asi ani nejde. Jen chci mít nějaký kompaktík za rozumný peníze doma časem třeba jako první aparátek na film pro kluka. Po mámě jsem podědil 3 fixfocus plasťáčky myslím, že Olympus Trip 500 a podobný a výstup z něj se mi moc nelíbil. SLR se mi do kapsy nevejde a občas jsem zažil situaci, kdy se zoom hodil. Takovej ten zápisníček.


Neboj, za ty prachy jsi neprohloupil. Mám tenhle foťák ještě z dob, kdy stál docela dost. Brala jsem ho sebou všude, nejvíc na vandry. Jako fotozápisník je slušný. Dala jsem ho sebou mamce do Francie, a měla mnohem hezčí fotky než její spolubydlící z tikitálního kompaktu. ;-) A pro mrňouse bude dostačující na to seznámení se s focením. :)
  • 1




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních