Přejít na obsah


Fotka

Špatně fungující skener epsonV370

skener

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 messbarbara

messbarbara

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 30 březen 2022 - 14:16:21

Zdravím, potřebovala bych prosím poradit. Mám skener epsonV370 (z druhé ruky) a blbne mi. Když vložím negativy, tak při načítání začne dělat takový hrozně hlasitý sekací zvuk. Je pak jedna fotka vždy úplně rozmazaná a půlku fotek to nenačte vůbec… Jde nějak opravit, pomoct mu nebo mám radši sehnat nový?
  • 0

#2 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 144 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 31 březen 2022 - 05:54:27

Bohužel to vypadá na mechanický problém. Zkřížený pojezd hlavy, nějaká překážka, poškozený ozubený řemínek posunu hlavy, atd. Dokud by se to nerozebralo, tak těžko říct. Jestli někdo stolní skenery oficiálně u nás opravuje vůbec netuším. Možná je nejsnažší cesta sehnat jiný, co funguje.


  • 0

#3 calon

calon

    Dost toho nakecá

  • Předplatitel
  • 569 příspěvků(y)
Reputace: 275

Publikováno 31 březen 2022 - 07:43:01

Kdysi jsem míval taky Epson skener. Mám za to, že má pojistku proti posouvání hlahy během transportu. Nemáte náhodou tu pojistku zasunutou? Ale už si přesně nepamatuji kde se to dělalo. Nějak odspodu to bylo.


  • 0

#4 Nakadah

Nakadah

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 144 příspěvků(y)
  • LocationOstrava
Reputace: 234

Publikováno 31 březen 2022 - 08:12:07

Ta pojistka mě taky napadla, ale kdyby měla hlavu zajištěnou tak s ní nepohne ani o píď. A majitelka píše že něco to naskenuje, takže to na pojistku nevypadá.


  • 0

#5 messbarbara

messbarbara

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
Reputace: 0

Publikováno 31 březen 2022 - 08:17:08

Kdysi jsem míval taky Epson skener. Mám za to, že má pojistku proti posouvání hlahy během transportu. Nemáte náhodou tu pojistku zasunutou? Ale už si přesně nepamatuji kde se to dělalo. Nějak odspodu to bylo.


Podivam se doma a zjistím…
  • 0

#6 maaca

maaca

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 133 příspěvků(y)
Reputace: 12

Publikováno 8 duben 2022 - 10:21:35

Moje V370 se začala chovat úplně stejně. Že by nějaká vlastnost skeneru která má přesvědčit majitele aby si koupil nový model? Tipuji, že error je někde v posunu hlavy. Jestli se v tom chce někdo hrabat, rád přenechám.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:skener

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních