Přejít na obsah


Fotka

...jen tak II...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4403 odpovědí na toto téma

#201 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 20 červenec 2011 - 11:42:39

Protože se to povede krovy, izolací atp, byl by velký problém dostat se tam se svářecí pistolí...
  • 0

#202 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 4 srpen 2011 - 12:16:39

Na dnešek se mi zdál sen, že to sem nejde nezapsat.
Z ničeho nic se ve dveřích objevil Kraken a se slovy "Ogaró, nesu ti ten zvětšovák" mi na kuchyňskou linku postavil Magnitaura, byl až do stropu. Přidal ještě jakousi pistoli s křesacím zámkem, vypil kafe a odešel.
Dobrý, ne? :evil:
  • 0

#203 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 4 srpen 2011 - 12:50:33

Protože se to povede krovy, izolací atp, byl by velký problém dostat se tam se svářecí pistolí...

Asi by bylo nejednodušší vzít tam nějakého inštalatéra ať ti to vymyslí na místě. Ona ta svař. pistole není zas tak veliká, plameny z ní nešlhají.
Běžné zahradnické hadici bych moc nevěřil, leda že děláš řešení krátkodobé. Bál bych se, že to pod tou střechou bude mít krátkou životnost, občas i v nové hadici je malá dirka, kudy by ti voda třeba jen odkapával, ale pod tou střechou to skoro nezjistíš, dokud není pozdě.
Nehledě k tomu, že třeba tlakové PE trubky se dělají i v návinu 100 m ...
  • 0

#204 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 4 srpen 2011 - 13:03:44

Díky, ale už jsem to vyřešil. Stálo mě to sice mnoho potu a krve (doslova) nicméně už tam jsou klasické plastové trubky na rozvod vody... Takže mám klid na duši :)
  • 0

#205 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 4 srpen 2011 - 13:06:58

Díky, ale už jsem to vyřešil. Stálo mě to sice mnoho potu a krve (doslova) nicméně už tam jsou klasické plastové trubky na rozvod vody... Takže mám klid na duši :evil:

Tak fajn, poslal jsem e-mail, tak ho můžeš ignorovat :wink: .
  • 0

#206 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 4 srpen 2011 - 13:15:59

Neignoruji, děkuji :)
  • 0

#207 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 4 srpen 2011 - 16:23:13

Někde tady na foru byl odkaz na dokument o Františku Drtikolovi-Cesta mystika nebo tak nějak.Nemůžu ho ale najít.Kdybyste měl někdo tušení kde je, tak budu vděčný za info.
  • 0

#208 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 4 srpen 2011 - 18:03:29

Někde tady na foru byl odkaz na dokument o Františku Drtikolovi-Cesta mystika nebo tak nějak.Nemůžu ho ale najít.Kdybyste měl někdo tušení kde je, tak budu vděčný za info.


Nevím teď kde je tady na stránkách, ale zkus :

něco tady
  • 0

#209 kraken

kraken

    Admin pro věci politické, teologické a sociální

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 914 příspěvků(y)
  • LocationOstrata
Reputace: 197

Publikováno 4 srpen 2011 - 18:53:34

Na dnešek se mi zdál sen, že to sem nejde nezapsat.
Z ničeho nic se ve dveřích objevil Kraken a se slovy "Ogaró, nesu ti ten zvětšovák" mi na kuchyňskou linku postavil Magnitaura, byl až do stropu. Přidal ještě jakousi pistoli s křesacím zámkem, vypil kafe a odešel.
Dobrý, ne? :wink:


Stříbrokazu, křesadlovku ešče nemám, ale to kafe bylo fakt dobré, ale gořalku jsi nenalél.

PS: Zapomněl sem si doma kondenzor, v noci sa zastavím ....:evil:
  • 0

#210 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 4 srpen 2011 - 19:17:10

Jak potáhnout video z You tube? :evil:
  • 0

#211 Tilberien

Tilberien

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 327 příspěvků(y)
  • LocationLouny
Reputace: 107

Publikováno 4 srpen 2011 - 19:21:05

Jak potáhnout video z You tube? :evil:

zkus tohle
http://www.stahuj.ce...ube-downloader/
  • 0

#212 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 4 srpen 2011 - 19:33:47

Snažím se potáhnout tohle a vůbec mi to nejde.
  • 0

#213 hidejoshi

hidejoshi

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 741 příspěvků(y)
  • Location49°49'35.080"N, 12°36'21.379"E
Reputace: 435

Publikováno 4 srpen 2011 - 19:35:23


  • 0

#214 ypres_bass

ypres_bass

    Obchodník zbožím prošlým

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 736 příspěvků(y)
  • LocationPardubice
Reputace: 52

Publikováno 4 srpen 2011 - 20:18:50

ono zrovna s youtune je občas problém, mají tam jakési překážky a podobně
já už to mám poměrně odladěné - ti to stáhnu...
  • 0

#215 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 4

Publikováno 4 srpen 2011 - 20:57:49

Různými pluginy do prohlížeče, např. Flash Video Download, Download Helper a podobně, je jich mnoho. Já používám v Opeře https://addons.opera...tendtube/1.8.5/ ExtendTube, které pod video hodí tlačítko na stáhnutí videa. A krom toho se nebudou ve videu zobrazovat reklamy, jak tak čtu. (Mám ho už dlouho, takže jsem na reklamy úplně zapomněl.)
  • 0

#216 Punkomat

Punkomat

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 187 příspěvků(y)
Reputace: 155

Publikováno 5 srpen 2011 - 10:01:57

Někde tady na foru byl odkaz na dokument o Františku Drtikolovi-Cesta mystika nebo tak nějak.Nemůžu ho ale najít.Kdybyste měl někdo tušení kde je, tak budu vděčný za info.


Nevím teď kde je tady na stránkách, ale zkus :

něco tady


Děkuji
  • 0

#217 Stříbrokaz

Stříbrokaz

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 1 660 příspěvků(y)
  • LocationModřany
Reputace: 284

Publikováno 5 srpen 2011 - 14:26:21

Na dnešek se mi zdál sen, že to sem nejde nezapsat.
Z ničeho nic se ve dveřích objevil Kraken a se slovy "Ogaró, nesu ti ten zvětšovák" mi na kuchyňskou linku postavil Magnitaura, byl až do stropu. Přidal ještě jakousi pistoli s křesacím zámkem, vypil kafe a odešel.
Dobrý, ne? :D


Stříbrokazu, křesadlovku ešče nemám, ale to kafe bylo fakt dobré, ale gořalku jsi nenalél.

PS: Zapomněl sem si doma kondenzor, v noci sa zastavím ....:-)


Bylo mi divný, že nechceš panáka. (ale doktorům ani muk, zvedli by mi dávkování) :-)
  • 0

#218 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 10 srpen 2011 - 20:17:27

Přátelé, kamarádi, nedá mi to a musím se svěřit. Od jara chodím na Temnou spíš sporadicky, obvykle čistě účelově hledám v článcích a starších vláknech konkrétní informaci, o které si pamatuju, že jsem ji někde četl. Mno a asi před čtrnácti dnama jsem si dal konečně nějak dohromady, co jsem si vymyslel na Golfistu, do toho mi nějak začaly docházet lučebniny... Tak jsem se tu tím začal probírat zase trochu víc a zdá se, že se dostavuje lehký případ recidivy "temnokomornicko-čudlíkářsko-webové"(ne že by mě newebová mutace kdy přešla :-)).
V jejím důsledku:
a) Tady teď počítám, kolik a čeho objednám
A buďte si jistí, že to nakonec stejně bude víc lučebnin i objemů, než byl původní skromný plán.
B)Čile si vyměňuju informace s Golfistou a jak malý dítě se těším, že můj Bergheil 6x9 bude použitelnej s vícero objektivama než doteď a ještě bude dobře vypadat (aneb konec samo-domo řešením).
c)Jako vedlejší produkt recidivy mi snad z Anglie jde navíječka na kino i s bonusem - 10 metry archivního diapozitivního Vericoloru. (Jestli padla za oběť rabujícím, přijedu si je vyfotit Horizontem - nejdřív snímek co nejvíce rabujících kvůli identifikaci a potom tím "kladivem" dostanou po gebeni 8-) )
d) Pročítám nový i starší vlákna, přičemž opět občas trpím záchvaty nezvladatelného smíchu(no dobře, někdy se mi otvírá kudla v kapse, ale toho smíchu je rozhodně víc) a mám cukání začít si zjišťovat co by se tak dalo za kolik ještě pořídit do už tak nevytíženého stádečka "krabiček a sklíček". Ale udržím se, budu silný, ještě tak čtrnáct dní budu odolávat :)(z toho asi týden bez pravidelného přístupu k internetu :D)

Takže tímto výše jmenovaným členům TK děkuji za skvělou reakci a všem ostatním za skvělou zábavu a inspiraci.

P.S.: Ploci, dřív jsem si nevšiml, ale co ta změna, řemeslo už je zvládnuto? :wink:
P.P.S.: A do háje, houby čtrnáct dnů... :wink:
  • 0

#219 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 10 srpen 2011 - 21:59:19

Řemeslo nikdy zvládnuto nebude a ani být zvládnuto nemůže - to by následoval úpadek. Ale přiznám se, že mám daleko byť jen k průměrné spokojenosti :D
  • 0

#220 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 11 srpen 2011 - 09:25:20

Přátelé jihočeští, budu mít cestu k Táboru (Pořín), tož jsem si vymyslel, že to využiju a prodloužím si tam s manželkou víkend. Neměl byste někdo doporučení, nápad, kam se v tomto okolí směrovat, aby nám tam bylo hezky? :)
  • 0

#221 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 11 srpen 2011 - 09:33:33

Co ty to s tím Martinem kuješ za prasárnu? Nějaký nástavec, ať můžeš používat dlouhá ohniska? Nebo úpravu, ať je možno sklopit mírně podlážku do nehativního úhlu, což umožní v součinnosti s vytažením objektivu užít předmětnic o zvláště širokém úhlu zobrazovacím?
  • 0

#222 LuzJi

LuzJi

    Tlampač (grafoman)

  • Předplatitel
  • 2 082 příspěvků(y)
  • LocationTábor
Reputace: 715

Publikováno 11 srpen 2011 - 09:53:14

Přátelé jihočeští, budu mít cestu k Táboru (Pořín), tož jsem si vymyslel, že to využiju a prodloužím si tam s manželkou víkend. Neměl byste někdo doporučení, nápad, kam se v tomto okolí směrovat, aby nám tam bylo hezky? :D

Když jeden neví, co by Vám vyhovovalo, aby Vám udělalo tak nějak hezky.
Někdo rád posedí v kavárně, někdo se projde po hřbitově či v podzemí kde straší, druhý obchází výstavy, muzea, zámky a zříceniny, další si půjčí loďku a pluje či splouvá nebo si vezme kolo a jede, případně má dobré boty a obejde kus kraje ...
  • 0

#223 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 11 srpen 2011 - 13:22:09

Co ty to s tím Martinem kuješ za prasárnu? Nějaký nástavec, ať můžeš používat dlouhá ohniska? Nebo úpravu, ať je možno sklopit mírně podlážku do nehativního úhlu, což umožní v součinnosti s vytažením objektivu užít předmětnic o zvláště širokém úhlu zobrazovacím?


Jen si prostě nechávám vyrobit matky na závěrky vhodné pro Bergheila a bajonetový destičky, místo těch samo-domo zprasených řešení, co používám doteď. S-A 8/47 jsem odolal, takže na 65 Angulona zatím schopnosti Bergheila stačí bez úprav. Mno a ano :oops: , jde i o jedno tele - říká-li ti něco Dallmeyer ADON (dlooouhý telátko, navíc pankratický a víc než sto let starý...čili je to kvalitou obrazu tak trochu piktorialistická záležitost :) )- jde o redukci tohoto "zázraku" do závěrky, anžto nemám tu nejmladší verzi, co už měla závit přímo pro Compur #0. Pokud neznáš, najdi si na Cameraeccentric v katalozích Dallmeyeru. Ale používal ho i Ansel Adams :D
  • 0

#224 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 11 srpen 2011 - 13:31:37

Viděl jsem to v jednom starém Dallmayerovic kataloze - sláva síti. Copak je to za ohnišče?
  • 0

#225 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 11 srpen 2011 - 14:59:04

Vždyť říkám, že je to pankratický. Zhruba je to použitelný od 300 po 1000-1200mm, ale teoreticky jde jít až do nekonečna směrem nahoru a konstrukcí je to dolů omezený tuším někam ke 100mm (ale nevím, jestli pak vykreslí aspoň 6x9). Prostě lahůdka, lehká, malá, krásná, akorát ukrutně šílená, co se týká stanovení expozice.
  • 0

#226 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 11 srpen 2011 - 15:10:20

Hm, tož se těším na ty snímky volně žijící zvěře :-)
  • 0

#227 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 11 srpen 2011 - 15:33:03

Při nejvyšší světelnosti f/10 na vohništi 300 (což odpovídá na 6x9 tak 135 na kinu) leda tak lenochoda :-) Případně můžu zkusit přesvědčit nějaké plaché tvory, jestli mi rozumíš :lol: . Je to primárně na krajinu, vono se něco telecího občas šikne, ale tahat s sebou kvůlivá občasnýmu záchvatu celý sklenářství je trochu zbytečný.
  • 0

#228 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 11 srpen 2011 - 15:41:12

Světelnost lze nahradit citlivostí. Opakuj si mantru - ó many rtuť :-)
  • 0

#229 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 11 srpen 2011 - 15:52:46

Anebo RAF, RAF, RAF :-) :lol: :lol: Jenže ona ta světelnost s rostoucím ohniskem logicky klesá, u 1000 je to už cca f/32. Vono je to fakt spíš pro festovní stativ a hodně světla. Ale skvělá je relativně krátká vzdálenost čelůvky při velkým ohništi - při výtahu 275mm jsem na ohnisku +-700mm.
  • 0

#230 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 12 srpen 2011 - 09:20:19

Hurá, tak navíječka už je narozdíl ode mě doma! Sláva britské i české poště!
  • 0

#231 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 12 srpen 2011 - 12:01:43

Sláva britské i české poště!


A hlavně té britské 8-). Já dostal knížky za 2 dny (hodinově asi 37h :D)
  • 0

#232 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 12 srpen 2011 - 12:24:39

Ano ano, od označení zásilky jako shipped po lístek ve schránce to bylo něco kolem 48 hodin...Při tom co se v Albionu odehrává to považuju za malý zázrak.
  • 0

#233 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 12 srpen 2011 - 12:31:53

Třeba královská pošta nezaměstnává výtržníky? 8-O :)
  • 0

#234 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 12 srpen 2011 - 12:49:25

Sir Terry Pratchett - Going Postal (česky Zasl/raná pošta). 8-O Obvzláště ta pasáž, kdy Moist von Lipwick (Vláhoš von Rosret) prochází zkouškou Bratrstva. Myslím, že něco podobného snad v Anglii zaměstnanci pošty opravdu absolvují, jinak si to neumím vysvětlit. Z Anglie mi zatím nedorazila jen jediná zásilka a ta se průkazně ztratila až na kontinentě, neřku-li v Čechách.
  • 0

#235 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 12 srpen 2011 - 12:51:29

Mnojo, tady je pošta spíš ala Bukowski :)
  • 0

#236 Bret3

Bret3

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 971 příspěvků(y)
  • LocationPraha/Brno
Reputace: 9

Publikováno 12 srpen 2011 - 13:00:30

Obecně vzato, s místní poštou si trochu nevím rady - buď vše funguje skvěle, nebo prakticky vůbec. Mezipolohy vznikají pouze kombinací předchozích možností v různých článcích řetězce. Zažil jsem dokonce situaci, kdy loni před Vánocema jedna z milých a ochotných slečen na přepážce u balíků u nás na poště zahlásila, že snad toho ....(jméno si nepamatuji) zabije, protože se ani neobtěžuje dát lidem do schránky lístek, že mají zásilku na poště. A oni že jsou tam pak v době Tracking№ za blbce.
  • 0

#237 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 784 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 12 srpen 2011 - 13:23:31

Bret,
to je presne princíp "ľudského faktoru" - ako s tou reťazou. Stačí jeden blbec v celej postupnosti a je to 8-O

U nás (klop) funguje lokálna pošta (po presťahovaní do inej mestskej časti) tak neuveriteľne dobre, slečny sú tak príjemné a ochotné, že si tam dávam dokonca posielať EMS kuriérske zásielky (kuriéri Slovenskej pošty sú presný opak - neschopní a nechutní, častokrát zásielku naháňam vlastným autom). Je to proste v ľuďoch.
  • 0

#238 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 12 srpen 2011 - 13:24:53

Bukowski, to je ten se všemi prdelemi? 8-O :)
  • 0

#239 ďuroT

ďuroT

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 784 příspěvků(y)
  • LocationBA, SK
Reputace: 373

Publikováno 12 srpen 2011 - 13:30:38

Možno, ale mluvíci prdel je Burroughs, myslím 8-O
  • 0

#240 Pavel_P

Pavel_P

    Hrabě kydoň

  • Moderátoři
  • 4 203 příspěvků(y)
Reputace: 477

Publikováno 12 srpen 2011 - 13:36:03

Ploci myslí "Všechny řitě světa i ta má", nicméně já měl na mysli "Poštovní úřad". Já Bukowského moc rád. Jak poezii, tak prózu...
  • 0

#241 nlc

nlc

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 728 příspěvků(y)
Reputace: 38

Publikováno 12 srpen 2011 - 16:16:41

Duro, preboha, čo sa ti to stalo 8-O
  • 0

#242 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 4

Publikováno 12 srpen 2011 - 19:23:30

Pánové a dámy, prosím o rychlou radu. Kdesi jsem tady četl, že se vyplatí fotit na diáky na jinou (mírně jinou) než nominální citlivost, že to z toho pak leze lépe; leč to teď nemůžu najít. Mám tu nachystanou Provii 100F, jak byste to nastavili? Víc, míň, stejně?
  • 0

#243 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 12 srpen 2011 - 19:28:51

To se nejspis takhle generalizovat neda...musis to zkusit. Otazka totiz je, jak ti meri expozimetr a jak to kdo vola, odchylky muzou byt. Pak je otazka, na co chces ty diaky pouzivat, na promitani? Na svetelny pult? Na skenovani?
  • 0

#244 centos

centos

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 154 příspěvků(y)
  • LocationOstrava, Praha
Reputace: 4

Publikováno 12 srpen 2011 - 19:44:58

Zatím jen skenování, promítat plánuju v budoucnu (až si koupím promítačku). No, dík za odpověď, asi to tedy nechám na nominálku :lol:
  • 0

#245 mickael

mickael

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 133 příspěvků(y)
Reputace: 23

Publikováno 12 srpen 2011 - 19:57:17

Tak si tam parkrat udelej nejakou scenu vickrat, treba po tretine clony...a uvidis do priste.
  • 0

#246 sokolvideo

sokolvideo

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 578 příspěvků(y)
  • LocationPrešov
Reputace: 215

Publikováno 12 srpen 2011 - 20:18:56

Fomachromy DII20 som fotil na 18 DIN (50ASA) a vychádzali fajn, Fuji som vždy fotil a fotím na nominál. U toho Fomachromu to bolo zrejme kvôli tomu, že nemal skutočnú citlivosť 20DIN.
  • 0

#247 Girmy

Girmy

    Dost toho nakecá

  • Registrovaní
  • PipPip
  • 676 příspěvků(y)
  • LocationPraha
Reputace: 146

Publikováno 15 srpen 2011 - 15:57:34

Ahoj lidi,
nemáte někdo prosím tip na brigádu (vy nebo vaši známí)? Potřebuji si našetřit na nové kolo :wink:. A to nemluvím o krmení fotoaparátů svitky ;)...
PS: nejlépe Praha
  • 0

#248 LukasJ

LukasJ

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 1 319 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 15 srpen 2011 - 16:27:01

Juchůůůůů. Metráž ORWO NP22 funguje normálně. Rozmrazil jsem o víkendu 17m metráže, ten film je jak novej. Tenhle film miluju. Krásnej portrétní film a ještě mám 3x17m. Mám velkou radost.
  • 0

#249 Fomaman

Fomaman

    Nováček

  • Registrovaní
  • Pip
  • 12 příspěvků(y)
Reputace: 4

Publikováno 15 srpen 2011 - 20:29:52

Juchůůůůů. Metráž ORWO NP22 funguje normálně. Rozmrazil jsem o víkendu 17m metráže, ten film je jak novej. Tenhle film miluju. Krásnej portrétní film a ještě mám 3x17m. Mám velkou radost.


Ahoj aký máš expiračný dátum? Ja som ich našiel 90 v pivnici, 18 rokov po záruke. Bojím sa že už to nepôjde, keď som jeden vyťahal z kazetky našiel som po filme také odtlačky a pleseň. Povedz potom v čom to voláš.
  • 0

#250 ploci

ploci

    Tlampač (grafoman)

  • Registrovaní
  • PipPipPip
  • 2 147 příspěvků(y)
  • LocationValachy!
Reputace: 202

Publikováno 15 srpen 2011 - 22:33:39

Mám podobně staré plany, bude to v pohodě :lol:
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 členů, 0 návštěvníků, 0 anonymních